SkyscraperCity Forum banner

POSEBNO PRIZNANJE|SPECIAL RECOGNITION

41K views 24 replies 13 participants last post by  corvus_edin 
#1 ·
Posebno Priznanje

U poslednje vrijeme stvorili smo velike brojeve posjetilaca na BiH forumu zahvaljujuci forumasima koji redovno ucestvuju, doprinose svjeze vijesti, promovisu domovinu i ulagaju svoje vrijeme u korist foruma (get a job-just kidding).
Pa krenuli smo sa inicijativom posebnog priznanja pojedincima tako da cemo svakog tromjeseca odavati cast i zahvalnost na njihovom trudu i doprinosu forumu.

Njegovo velicanstvo "LordMarshall" se slaze da je dobra ideja i da bi poticalo druge da se pridruze u razmjeni dialoga i informacija. :cheers:
 
#2 ·
A sada mi je cast da imenujem SokoX za Forumasa mjeseca jer covjek jednostavno ne spava. Toliki broj postova u tako kratko vrijeme.
Hvala za doprinos posebno u "General Photography Section" gdje redovno promovise BiH.

Cestitam Sokox!


Ps. Zamolio bi druge da se ne bune jer i vi ste na listi. Objavicemo imena s vremena na vrijeme.

Pozdrav
 
#3 ·
Hvala, Hepec, no nisam ja jedini koji bi trebao da nosi ovo, pored mene su tu mirza, nino, corvus, lord marshall, bad hafen. byM4k5, amra, ti i mnogi drugi koji su zasluzni da nam je forum sada jedan od najaktivnijih. :)
 
#4 ·
Pozdrav Sokox,

Hvala na trudu...
 
#8 ·
Nisam imao gdje, pa eto na ovaj forum da postavim. Presli smo vise od 1000 posjetilaca na Feel Bosnia and Herzegovina, Feel adventure dretvi. :)

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1199565&page=40

Inace evo drugi mjesec krece, pa bi trebo LM da pocne za drugog igraca naseg forum-a.


P.S. Nemojte reci da su sve ono tamo nasi, ko sto se jednom dobro sjecam neko rece. :)
 
#11 ·
Za period Decembar-Januar posebno priznanje za doprinos forumu ide Mirzi...

Mirza hvala na trudu i posebno fotkama...
 
#13 ·
Mirza je to zaslužio pošteno. :eek:kay:
Čestitke Mirzi.:cheers:
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top