search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Північ і центр | North and center > Вінниця / Vinnytsia

Вінниця / Vinnytsia Found urban images from all around the world not taken by you

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old January 21st, 2010, 10:40 AM   #41
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Likes (Received): 2745

Quote:
Originally Posted by melv View Post
Щось подібне я думав на місці Замостянського райвідділу. Чи там земля непридатна?
Чому, земля там абсолютно придатна, але я краще б замінив цим якійсь приватний сектор, чи побудував би на порожній землі
asparagus91 no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old January 21st, 2010, 02:08 PM   #42
melv
vn

melv's Avatar

Likes (Received): 6992

Quote:
Originally Posted by asparagus91 View Post
Чому, земля там абсолютно придатна, але я краще б замінив цим якійсь приватний сектор, чи побудував би на порожній землі
А ти згадай як виглядає той райвідділ))) Халупа. Та й поруч там приватний сектор якраз, як язва там.
melv no está en línea   Reply With Quote
Old January 21st, 2010, 03:39 PM   #43
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Quote:
Originally Posted by melv View Post
А ти згадай як виглядає той райвідділ))) Халупа. Та й поруч там приватний сектор якраз, як язва там.
Ти маєш на увазі Замостянський (на Фрунзе) чи Староміський (Островського)?
Old January 21st, 2010, 03:56 PM   #44
melv
vn

melv's Avatar

Тож Замостянський (на Київській він біля Стеценка), я ж так і написав тоді. А Староміський цілком нормальний.
Old January 21st, 2010, 04:06 PM   #45
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Я подивлюсь там сприводу нього
Old January 26th, 2010, 11:24 AM   #46
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Этот проект не имеет к Виннице никакого отношения. Это мой курсовой проект по Планированию и благоустройству городов
Old January 26th, 2010, 11:45 AM   #47
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

9-этажка по ул. Энгельса в г. Виннице

План 1-го этажа:

План типичного этажа:
Old January 26th, 2010, 11:47 AM   #48
melv
vn

melv's Avatar

Симпатичный дом. Вот чтоб такой построили и цвет оставили как на проекте - суперски получилось бы!
Кстати, а по какому принципу ты выбрал именно улицу Енгельса?
Old January 26th, 2010, 11:50 AM   #49
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Там уже есть многоэтажная застройка и места достаточно. А ты видишь его где-то в другом месте?
Old January 26th, 2010, 12:28 PM   #50
melv
vn

melv's Avatar

Quote:
Там уже есть многоэтажная застройка и места достаточно. А ты видишь его где-то в другом месте?
Та не то чтобы вижу в каком то конкретном месте. У нас мест под такой дом много. Просто раз ты определил его на Енгельса, то наверное видищь общую концепцию застройки того района?
Old January 26th, 2010, 12:51 PM   #51
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Я еще подумаю, где он будет лучше выглядеть. Позже скину несколько визуализаций
Old January 26th, 2010, 01:26 PM   #52
Tushkan
Allactaga major

Tushkan's Avatar

Likes (Received): 8098

Quote:

План типичного этажа:
Про екстер'єр скромно промовчу.
А ось планування дозволю собі трохи покритикувати.
- Що це за довжелезні коридори через всю квартиру? Це ж буде мертва площа, до того ж темна.
- Такі мікроскопічні санвузли в новому будинку, це взагалі нонсенс.
- На кухні теж не дуже розженешся.
- Яка функція півкруглих приміщень по кутах? В ноього такі пропорції, що незрозуміло, як його використовувати...

Вибачайте, якщо щось не так

Tack för ditt bidrag till en bättre stad!

Last edited by Tushkan; January 26th, 2010 at 01:55 PM.
Tushkan no está en línea   Reply With Quote
Old January 26th, 2010, 02:23 PM   #53
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Розумієте, це не моя ідея, я сам так би не робив. Це мій курсовий проект. Мені дали цю будівлю і сказали переробити так, щоб там був ліфт, що я і зробив. То, що внутрішні квартири радянські - не заперечую. Торцеві - покращеного планування. Функція напівкруглих приміщень - просто велика кімната, у якій можна встановити плазмову панель, поставити красиві м"які меблі.
Те, що я написав, що планую це для міста, так, як житло економ класу за зниженими цінами. Не всі ж собі можуть дозволити купляти елітне житло за сучасними проектами. Але торцеві квартири мають покращене планування, там окрім напівкруглої кімнати є їдальня, відокремлена від кухні, що робиться в багатьох нових проектах.
Сприводу коридорів - не такі вони й малі і де ви бачили, щоб у коридорах були вікна, принаймні у сучасних будинках? Санвузли зробити більше не дозволяв проект, якщо зробити їх більше - меншою буде кухня. проект не дозволяв робити будівлю ширшою за 12 метрів, оскільки це дві довжини плити перекриття. Нагадую, це перероблений радянський проект!

А що вас в екстер"єрі не влаштовує???
Old January 26th, 2010, 02:26 PM   #54
IllyaDe
Zp Style

IllyaDe's Avatar

Likes (Received): 6937

для початку колір...
Old January 26th, 2010, 02:30 PM   #55
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Quote:
Originally Posted by IllyaDe View Post
для початку колір...
Я вважаю, що звичні кольори (Жовтий, коричньовий) вже приїлися. Я вважаю, що критикувати колір, не бачучи навколишнього середовища немає підстав. Рами звичайно плануються іншого кольору. Потім оздоблення - не дешеве вапно, а сучасні оздоблювальні матеріали.

І потім, як кажуть:
На вкус и цвет друга нет...
Old January 26th, 2010, 02:44 PM   #56
Tushkan
Allactaga major

Tushkan's Avatar

Quote:
Розумієте, це не моя ідея, я сам так би не робив. Це мій курсовий проект. Мені дали цю будівлю і сказали переробити так, щоб там був ліфт, що я і зробив. То, що внутрішні квартири радянські - не заперечую. Торцеві - покращеного планування. Функція напівкруглих приміщень - просто велика кімната, у якій можна встановити плазмову панель, поставити красиві м"які меблі.
Те, що я написав, що планую це для міста, так, як житло економ класу за зниженими цінами. Не всі ж собі можуть дозволити купляти елітне житло за сучасними проектами. Але торцеві квартири мають покращене планування, там окрім напівкруглої кімнати є їдальня, відокремлена від кухні, що робиться в багатьох нових проектах.
Сприводу коридорів - не такі вони й малі і де ви бачили, щоб у коридорах були вікна, принаймні у сучасних будинках? Санвузли зробити більше не дозволяв проект, якщо зробити їх більше - меншою буде кухня. проект не дозволяв робити будівлю ширшою за 12 метрів, оскільки це дві довжини плити перекриття. Нагадую, це перероблений радянський проект!

А що вас в екстер"єрі не влаштовує???
Якщо це переробка існуючої совкової будівлі, тоді деякі моменти зрозумілі.
Щодо півкруглої кімнати, то по-перше її псує той тамбур, що в неї вліз, по друге я не зовсім уявляю, як там розставити меблі, що було дійсно зручно. В вас є свій варіант розміщення диванів та ТВ? Покажіть, якщо не складно.
Щодо коридорів і санвузлів. Ви хіба не бачити цього дисбалансу? Довжелезний коридор біля 10 м.кв. площі і мікросанвузол. Я, звичайно, не ваш керівник проекту, але радив би подумати над цим місцем.

А можна побачити експлікацію приміщень?

Old January 26th, 2010, 02:53 PM   #57
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Тамбур мені самому не подобається, бо мені сказали робити так. Санвузол там по-іншому розмістити неможлибо, бо з півночі несуча стіна, з півдня кухня. І там розширивши санвузол можна було б перекрити вхід в кухню або порушити несучу стіну, що неможливо. За освітленість коридору переживати неварто, там буде рорзміщено деклька світових точок, але це вже задача електриків.

Розумієте, щоб це був вільний політ фантазії, я б поперше зробив його каркасно-монолітним, щоб не бути обмеженим тими 12 метрами, тоді і санвузли, і кухня були б нормальні.

Експлікації нажаль зараз немає, бо я тоді її робив в ворді та не зберіг нажаль, але можу зробити...
Old January 26th, 2010, 02:56 PM   #58
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Old January 26th, 2010, 03:06 PM   #59
Tushkan
Allactaga major

Tushkan's Avatar

Quote:
Тамбур мені самому не подобається, бо мені сказали робити так. Санвузол там по-іншому розмістити неможлибо, бо з півночі несуча стіна, з півдня кухня. І там розширивши санвузол можна було б перекрити вхід в кухню або порушити несучу стіну, що неможливо. За освітленість коридору переживати неварто, там буде рорзміщено деклька світових точок, але це вже задача електриків.

Розумієте, щоб це був вільний політ фантазії, я б поперше зробив його каркасно-монолітним, щоб не бути обмеженим тими 12 метрами, тоді і санвузли, і кухня були б нормальні.

Експлікації нажаль зараз немає, бо я тоді її робив в ворді та не зберіг нажаль, але можу зробити...
Я прекрасно розумію, що все це не так просто. Але все одно варто пошукати альтернативне рішення. Бо в реалі народ, що заселиться в такий будинок все одно зразу почне валяти перегородки, примовляючи "хто ж це напридумував"

Old January 26th, 2010, 03:10 PM   #60
v.@rt
_VART_

v.@rt's Avatar

asparagus91, а ти якісь ручні ескізи малюєш перед тим як робити модель в Архікаді і взагалі як давно ти працюєш в Архікаді?
v.@rt no está en línea   Reply With Quote

Reply

Thread Tools

Posting Rules