search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Північ і центр | North and center > Вінниця / Vinnytsia

Вінниця / Vinnytsia Found urban images from all around the world not taken by you

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old February 28th, 2010, 01:09 PM   #61
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Likes (Received): 353

Всім привіт! Я тут новачок!! дуже цікавий форум!!!
Декілька зауважень: маршрути маршрутних таксі 10,59,66 уже давно немає!!! а 59 взагалі і не був ніколи, замість нього є ідентичний 67. Я студент аграрного, тому і знаю. Ще восени бачив маршрут 71 "Барське шосе - Гонти" , навіть знаки поставили із розкладом, але уже давно їх невидно цих маршруток..
Lozover1 no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old February 28th, 2010, 01:12 PM   #62
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Likes (Received): 2745

Вітаємо на форумі))) Будь-ласка приймай активну участь у форумі)))
asparagus91 está en línea ahora   Reply With Quote
Old February 28th, 2010, 06:03 PM   #63
IllyaDe
Zp Style

IllyaDe's Avatar

Likes (Received): 6932

Quote:
Originally Posted by melv View Post
У меня нет желания ругаться ни с кем, пока меня не провоцируют (по постам всех винничан во всех ветках разных городов ты не найдешь явного негатива). Предлагаю забыть этот инцидент и затереть все ненужные посты.
Old March 1st, 2010, 12:40 AM   #64
melv
vn

melv's Avatar

Likes (Received): 6986

Quote:
Originally Posted by IllyaDe View Post
))) в Днепре)))
Old March 1st, 2010, 12:50 AM   #65
melv
vn

melv's Avatar

Quote:
Originally Posted by Lozover1 View Post
Декілька зауважень: маршрути маршрутних таксі 10,59,66 уже давно немає!!! а 59 взагалі і не був ніколи, замість нього є ідентичний 67. Я студент аграрного, тому і знаю. Ще восени бачив маршрут 71 "Барське шосе - Гонти" , навіть знаки поставили із розкладом, але уже давно їх невидно цих маршруток..
Вітаю на форумі!!!
Отже вінничан тут вже 10 є! Якби ще частіше всі зявлялися

А по маршрутам, то так, ти правий. Цей список, що я подав робив ще у 2008-му. Просто я не був упевнений по всіх, тому нових не добавляв у список і старих не забирав. 66-го я справді давно не бачив. Усе логічно, адже він фактично був укороченим варіантом 68-го, який йде на ДПЗ черех вокзал. 10-им я ніколи взагалі не їздив, але раніше бачив. А от 59-й таки був, я ним їхав з Буми пару разів. Між ними різниця, що якийсь з них йшов через г.Успенського. Але зараз 59-й також давно не бачив.
71 йшов взагалі по Максимовича, але небагато часу. Зараз його вже немає.
Old March 1st, 2010, 08:54 PM   #66
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Quote:
Вітаю на форумі!!!
Отже вінничан тут вже 10 є! Якби ще частіше всі зявлялися

А по маршрутам, то так, ти правий. Цей список, що я подав робив ще у 2008-му. Просто я не був упевнений по всіх, тому нових не добавляв у список і старих не забирав. 66-го я справді давно не бачив. Усе логічно, адже він фактично був укороченим варіантом 68-го, який йде на ДПЗ черех вокзал. 10-им я ніколи взагалі не їздив, але раніше бачив. А от 59-й таки був, я ним їхав з Буми пару разів. Між ними різниця, що якийсь з них йшов через г.Успенського. Але зараз 59-й також давно не бачив.
71 йшов взагалі по Максимовича, але небагато часу. Зараз його вже немає.
Сперечатись не буду, просто відколи навчаюсь то тільки 67 маршрутка на Бучми ходила, а 59 не було взагалі. Я то сам не вінницький, а з Могилева-Подільського. Але Вінницю обожнюю!
От шкода 10 маршрут. По суті з аграрного напряму на вокзал не доїдеш..62 маршрутка дуже довго обїжає, а 10 - напряму по соборній ходила.
і 71 маршрут теж шкода, по максимовича тепер взагалі траснпорт не ходить.
66 дійсно дублює 68.
А ще ходить на аграний 12 тролейбус з Чехова. А чому б не зробити ще один маршрут Аграрний - водоканал??? і дати йому вільный 13 номер?? У нас всі що на київській живуть мусять лише маршруткою їздити...
Old March 1st, 2010, 09:05 PM   #67
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Likes (Received): 2745

На рахунок 13-го номера згоден, дуже був би доцільний маршрут. Київська буде дуже завантаженою тролейбусами - №1, 2, 3, 6, 6А, 8, 9, 14 і ще 13. Але 8-й маршрут на мою думку не є доцільним, тому його можна було б відмінити
asparagus91 está en línea ahora   Reply With Quote
Old March 1st, 2010, 10:09 PM   #68
Andriy Kindrat
Cittadino impazzito

Likes (Received): 31

Quote:
Вітаю на форумі!)
А Вінничан все більше і більше!))))
Andriy Kindrat no está en línea   Reply With Quote
Old March 1st, 2010, 10:57 PM   #69
melv
vn

melv's Avatar

Quote:
Сперечатись не буду, просто відколи навчаюсь то тільки 67 маршрутка на Бучми ходила, а 59 не було взагалі. Я то сам не вінницький, а з Могилева-Подільського. Але Вінницю обожнюю!
Це навіть на краще, що ти з Могилева. Мене це місто дуже цікавить. Там також є кілька цікавих будівництв. Я на початку року був, то бачив новий сірий прямокутний будинок зі скляним фасадом (по моєму на проспекті Незалежності. Біля Гуси-лебеді). Сподобався. В тебе є його фотки?
До речі, в мене вже була думка створити гілку для міст Вінницької області. Кожне місто окремо по кількості проектів не потягне, а от всі разом - якраз!

Quote:
А ще ходить на аграний 12 тролейбус з Чехова. А чому б не зробити ще один маршрут Аграрний - водоканал??? і дати йому вільный 13 номер?? У нас всі що на київській живуть мусять лише маршруткою їздити...
Так, той би тролл не завадив. Я живу на Київській і знаю як іноді проблемно дістатись до ВНАУ. 40-а маршрутка не справляється ніяк. Хоча мені рідко коли туди треба, а от студентам таки халепа. Вже краще мабуть з пересадками тролл-трамвай.
Old March 2nd, 2010, 10:25 PM   #70
melv
vn

melv's Avatar

Ось такий дводверний ЛАЗ почав кататись по маршрутам на Старе місто. Я не впевнений, що він у Вінниці недавно, але точно, що за два роки, відколи вони є, я його не бачив. Усі інші - тридверні.

Old March 3rd, 2010, 08:30 AM   #71
melv
vn

melv's Avatar

таксі

Old March 3rd, 2010, 10:20 AM   #72
asotUA
Audicted Driver.

asotUA's Avatar

Likes (Received): 1403

^про того мужика не раз вже в новинах писали)) Я думав його тим літом побачити десь але так і не побачив. Це доречі він сам скріпив його так, це не орігінальний но вийшло навіть дуже по замодськи

Що до автобусів, такі було б добре використовувати у Він. Аеропорті якщо колись заробе. 2 якраз би хватило)) Я був би просто в шоці якщо б Ікарус якісь підкотував до Боинга

P.S На фото бачу той що з права має наклейку RUS та російські номера....це як розуміти? Якісь таємні закупи Москвою у Банревіншини проходять, напевно іхні ніяк не катять, захотіли з комфортом купити у Хахлов
asotUA no está en línea   Reply With Quote
Old March 3rd, 2010, 10:44 AM   #73
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Quote:
Це навіть на краще, що ти з Могилева. Мене це місто дуже цікавить. Там також є кілька цікавих будівництв. Я на початку року був, то бачив новий сірий прямокутний будинок зі скляним фасадом (по моєму на проспекті Незалежності. Біля Гуси-лебеді). Сподобався. В тебе є його фотки?
До речі, в мене вже була думка створити гілку для міст Вінницької області. Кожне місто окремо по кількості проектів не потягне, а от всі разом - якраз!
Нажаль фото у мене немає, я уже місяць додому не їздив. Як зїзжу - то постараюсь пофоткати все цікаве, що у нас будуеться. можливо і цікаво створити гілку буде. Оцей сірий прямокутник знаходиться на центральній вулиці - вулиця Стависька. А на проспекті Незалженості живу я)) у 119 районі))
Old March 3rd, 2010, 11:11 AM   #74
melv
vn

melv's Avatar

Lozover1, як буде бажання, приходь до нас на зустріч форумчан. вінничани + двоє хмельничан ше. Може й на цьому тижні десь наприкінці.
Old March 3rd, 2010, 11:29 AM   #75
melv
vn

melv's Avatar

А як вам такий транспорт?! Автомотриса на базі ЗИМ-12. Знаходиться десь на півдні Вінницької області

Old March 3rd, 2010, 12:03 PM   #76
Andriy Kindrat
Cittadino impazzito

Likes (Received): 31

Quote:
Lozover1, як буде бажання, приходь до нас на зустріч форумчан. вінничани + двоє хмельничан ше. Може й на цьому тижні десь наприкінці.
Коли?, де? Я на 90% прийду!
Andriy Kindrat no está en línea   Reply With Quote
Old March 3rd, 2010, 12:27 PM   #77
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Quote:
За запрошення дякую!!!! Хотілось би, та на цьому тижні навряд чи, починаються модуля в універі і як мінімум 2 тижні триватимуть, то ж доведеться піднапрягтись.

Ще ось таке стосовно маршруток. З барського шосе і з київської на Бучми здаеться прямого транспорту не має....а не завадив би он скільки вільних номерів по маршрутах))
Old March 3rd, 2010, 01:25 PM   #78
melv
vn

melv's Avatar

Quote:
Originally Posted by Andriy Kindrat View Post
Коли?, де? Я на 90% прийду!
То ж я написав))) Десь може наприкінці тижня. Я й сам поки ще не знаю точно коли. Може в кого які пропозиції?
Old March 3rd, 2010, 01:28 PM   #79
melv
vn

melv's Avatar

Quote:
Ще ось таке стосовно маршруток. З барського шосе і з київської на Бучми здаеться прямого транспорту не має....а не завадив би он скільки вільних номерів по маршрутах))
Згоден. Але поки маршрутна мережа, наскільки я знаю, не буде мінятись. Взагалі якось йшла мова про скорочення кількох (вочевидь, якраз мались на увазі 66,59, 10-й). А з Київської років два-три тому ходила маршрутка на Бучми (всього дві машини - Мерс і І(Ай)веко). Тільки вони були без номера, а як випробні. Їздили з кінця вулиці Станіславського, потім через Гонти на Київську, а далі через зал. вокзал. Народ ними користувався, але щось не склалось.
Old March 3rd, 2010, 03:30 PM   #80
Vitall
Amazing Ukraine

Vitall's Avatar

Likes (Received): 874

Quote:
Ось такий дводверний ЛАЗ почав кататись по маршрутам на Старе місто. Я не впевнений, що він у Вінниці недавно, але точно, що за два роки, відколи вони є, я його не бачив. Усі інші - тридверні.

Цікаво взнати його довжину, бо він здається значно довшим...?

Quote:
Може в кого які пропозиції?
У цю п'ятницю можна...

Reply

Tags
маршрутки, транспорт

Thread Tools

Posting Rules