search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Північ і центр | North and center > Вінниця / Vinnytsia

Вінниця / Vinnytsia Found urban images from all around the world not taken by you

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old October 7th, 2011, 09:40 AM   #101
AnatoliyKiev
Registered User

Likes (Received): 710

Дюкую за фото ,та окремо за фото будівельної техніки!
AnatoliyKiev no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old October 7th, 2011, 04:41 PM   #102
Mr.Shaker
Registered User

Mr.Shaker's Avatar

Likes (Received): 3524

Нє, то ше норм, а от робітникам на каналізаційно очищувальній станції от то бздинь!!! А особливо в цеху механічної очистки! Хай хто буде матюкатись з приводу поганого запаху туди зайде, в момент зрозумію, що повітря ідеально чисте беж жодного запашка на районі!
Old October 7th, 2011, 06:15 PM   #103
webcat
Registered User

webcat's Avatar

Likes (Received): 134

а им не выдают каких-нибудь масок или фильтов?
webcat no está en línea   Reply With Quote
Old October 7th, 2011, 06:23 PM   #104
Mr.Shaker
Registered User

Mr.Shaker's Avatar

нєє, і зарплата трішки більше тисячі...Якого чотра там робити за такі гроші я не розумію....
Old October 10th, 2011, 05:01 PM   #105
melv
vn

melv's Avatar

Likes (Received): 6986

Дорогу на Прибузьке, яка, як я розумію, буде однією з основних в м-районі також роблять. З тротуарами.
melv no está en línea   Reply With Quote
Old October 10th, 2011, 06:10 PM   #106
V_Power
Ф О Ш И С Т

V_Power's Avatar

Likes (Received): 2643

Quote:
Originally Posted by AnatoliyKiev View Post
Дюкую за фото ,та окремо за фото будівельної техніки!
немає за що...=)
V_Power no está en línea   Reply With Quote
Old October 11th, 2011, 11:34 PM   #107
melv
vn

melv's Avatar

ще пару видів з району.

Old November 3rd, 2011, 11:18 PM   #108
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Likes (Received): 353

Хлопці, як ви думаєте, за умови, якщо наприклад вночі почали качати відстійники і вітер дме у напрямку на академічний, чи буде чути бздо у квартиру?? Зачинені вікна стеклопакет врятують?? Можливо потрійний склопакет, чи якийсь ще ролет зовні?? Я просто роздумую над придбанням там квартири, і відстійники - це головна причина яка смущає. Цікаво почути було б ваші думки за і проти.

І ще детальніше напишіть хто що знає про іфраструктуру району, що там повинно бути, як там має бути із транспортом?? бо зараз до найближчого продуктвого магазу і зупинки іти хвилин 15-20 - а так - чисто поле...

І ще прораб казав мені що там через дорогу (по іншу сторону шкуринецької траси) має бути автосервіс і торговий центр.....але віриться з трудом, принаймні що по ту сторону...
Lozover1 no está en línea   Reply With Quote
Old November 4th, 2011, 12:59 AM   #109
V_Power
Ф О Ш И С Т

V_Power's Avatar

на тому полі нічого не буде...
буде тут перед будинками ТЦ >>> http://img833.imageshack.us/img833/6537/dsc01273dy.jpg
закрив вікна і нічого не буде смердіти, стандартні вікна і усе, адже не в склі справа, а в ущільнювачі - не треба вигадувати лісапету, влітку на Поділлі не менший штин стоїть. На дачній 15 років назад теж магазину норм не було, то на Урожай ходили...поки ти купиш+рік будинок сяде, а потім роки зо 2 ремонт робити будеш, якраз все закінчать...я бачу це так.
P.S>саме більше смердить це на Сабарові біля ГСК-10 і трохи вище
Якщо купляти, то у 8 чи 9 будинках...
Old November 4th, 2011, 01:00 AM   #110
site812
Registered User

Likes (Received): 61

сходи в вінінвестбуд, що на поділі, в відділ продаж, там тобі все розкажут про те що має бути в мікрорайоні, можеш навіть зафоткати їхній план потім нам розкажеш і покажеш там на плані має бути роза вітрів, побачиш в який бік буде найбільше смердіти, наскільки я розумію в основному вітер має дути в бік від міста.

вікна як правило герметично закриваться незалежно від склопакету.
site812 no está en línea   Reply With Quote
Old November 4th, 2011, 01:03 AM   #111
site812
Registered User

Likes (Received): 61

Quote:
Originally Posted by Lozover1 View Post
І ще прораб казав мені що там через дорогу (по іншу сторону шкуринецької траси) має бути автосервіс і торговий центр.....але віриться з трудом, принаймні що по ту сторону...
а як же науково технічний парк який там мав бути?
site812 no está en línea   Reply With Quote
Old November 4th, 2011, 09:51 AM   #112
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Quote:
Originally Posted by V_Power View Post
на тому полі нічого не буде...
буде тут перед будинками ТЦ >>> http://img833.imageshack.us/img833/6537/dsc01273dy.jpg
закрив вікна і нічого не буде смердіти, стандартні вікна і усе, адже не в склі справа, а в ущільнювачі - не треба вигадувати лісапету, влітку на Поділлі не менший штин стоїть. На дачній 15 років назад теж магазину норм не було, то на Урожай ходили...поки ти купиш+рік будинок сяде, а потім роки зо 2 ремонт робити будеш, якраз все закінчать...я бачу це так.
P.S>саме більше смердить це на Сабарові біля ГСК-10 і трохи вище
Якщо купляти, то у 8 чи 9 будинках...
Зрозуміло. А той рік за який будинок сяде, то що нічого там робити не можна??

Я планував би зробити там найпростіший ремонт з найдешевших матеріалів щоб якнайшивдше довести до мінімального житлового стану і вїхати. А вже потім через кілька років робити там якийсь євроремонт.
За який час можна обьєктивно довести однокімнатну квартиру до мінімального житлового стану, за який можна буде вїжати вже в хату??
Там будуть підведені всі комунікації, пл. вікна, вхідні двері, АГВ, всі лічильники, стяжка на підлозі і первинна штукатурка.

Н рахунок рози вітрів, то як пояснювали будівельники, вітри дмуть на, сабарів і на поділля. Просто ІМХО, якщо буде бздіти, то буде чути незалежно куди дме вітер. У літку там що, кожен день смердить???
Вчора був там в 10 вечора, ніхуя не смерділо ніде взагалі!! Який це там графік тої вонючки??

З.І. Все, тепер зрозумів де ТЦ і автосервіс буде.
Old November 4th, 2011, 11:43 AM   #113
V_Power
Ф О Ш И С Т

V_Power's Avatar

не факт, що воно взагалі смердіти буде... в певну пору року і доби - напрямок вітру змінюється...
якщо ти будеш робити халтуру, то роби...справа в тім, що будинок під своєю масою просідає і десь підуть тріщинки між стінами по стінам павутиння піде, щось відвалиться, тому капремонт треба робити десь через рік після здачі будинку в експлуатацію+порада, як тільки в'їдеш відразу заміни серцевину замка вхідних дверей, бо цим зачасту користуються і обкрадають квартири...
P.S. хотів би я глянути на ту стяжку...в мене пінобетоном підари залили підлогу, прийшлось вирізати і стелити дерев'яну пілогу+піднімати батареї, адже на підлозі лежали і при тому, що все це на 9 поверсі робилось з не працюючим ліфтом робилось(((
Old November 4th, 2011, 02:25 PM   #114
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Quote:
не факт, що воно взагалі смердіти буде... в певну пору року і доби - напрямок вітру змінюється...
якщо ти будеш робити халтуру, то роби...справа в тім, що будинок під своєю масою просідає і десь підуть тріщинки між стінами по стінам павутиння піде, щось відвалиться, тому капремонт треба робити десь через рік після здачі будинку в експлуатацію+порада, як тільки в'їдеш відразу заміни серцевину замка вхідних дверей, бо цим зачасту користуються і обкрадають квартири...
P.S. хотів би я глянути на ту стяжку...в мене пінобетоном підари залили підлогу, прийшлось вирізати і стелити дерев'яну пілогу+піднімати батареї, адже на підлозі лежали і при тому, що все це на 9 поверсі робилось з не працюючим ліфтом робилось(((
Зрозуміло!!! Ну за який період часу можна буде зробити халтуру в тій хаті?? встановити дешевеньку сантехніку, обкласти в ванні плитку, поклеїти обої на кухні і в кімнаті + підлогу дешевеньким лінолеумом, навіть двері міжкімнантні не ставити, хіба що в ванну

За місяці 2 можна встигнути???
Old November 4th, 2011, 03:23 PM   #115
V_Power
Ф О Ш И С Т

V_Power's Avatar

залежить від кількості грошей в кишені
якщо нормально робити то по 3 тижні виходить десь на кожну кімнату...
це тільки ремонт - без меблів, он мої батьки замовили місяць назад кухню, так вона буде аж в районі НР...а вбудовану техніку аж з Москви привозили.
Old November 4th, 2011, 03:25 PM   #116
melv
vn

melv's Avatar

ану признавайся, Женя, балкон як склити будеш і утеплювати стіни? ))
Old November 4th, 2011, 04:09 PM   #117
V_Power
Ф О Ш И С Т

V_Power's Avatar

ті будинки йдуть з утепленням, а балкон він замурує цеглою і поставить вікно замість рами)))
P.S. Завтра буде, місяць як я там був...але не зможу потрапити бо тікаю в Асашай...
може хтось апдейт замутить?
Old November 4th, 2011, 05:34 PM   #118
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Quote:
ті будинки йдуть з утепленням, а балкон він замурує цеглою і поставить вікно замість рами)))
P.S. Завтра буде, місяць як я там був...але не зможу потрапити бо тікаю в Асашай...
може хтось апдейт замутить?
Я постараюсь якщо буду туди навідуватись!)))
Old November 4th, 2011, 05:34 PM   #119
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Quote:
Originally Posted by melv View Post
ану признавайся, Женя, балкон як склити будеш і утеплювати стіни? ))
))) Та ще до того далеко, бо я ще в роздумах чи купляти взагалі. Бо треба ще грошей напозичати херову гору. А за такі гроші як тут коштують квартири - то на вторинному ринку мона купити малосімейку або хрущовку на 27-28 метрів кв. без ремонту!! Нехай краще вже смердить))

А В-Пауер - правий, можливо так буде бздіти що прийдеться на************************ балкон замуровувати)))))))

Мелв, що чути на рахунок футболу? рух є?
Old November 4th, 2011, 07:49 PM   #120
Mr.Shaker
Registered User

Mr.Shaker's Avatar

2 тиждені назад був на "екскурісії" там, навіть на всій тереторії запаху ніякого немає, нереальний запах лише в цеху механічної очиски, але та бідівля закрита, а далі вже йдуть стадія біоочистки, а вони вже майже без запаха.. того сморіду не буде, навпаки ліс поруч того повітря буде чисто....

Reply

Thread Tools

Posting Rules