search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Північ і центр | North and center > Вінниця / Vinnytsia

Вінниця / Vinnytsia Found urban images from all around the world not taken by you

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old April 8th, 2010, 01:46 PM   #21
melv
vn

melv's Avatar

Likes (Received): 6896

Quote:
Originally Posted by Vitall View Post
))Підготовку..., якщо звичайно будуть якісь проекти під нього - я думаю щось та буде будуватись: готелі, реконструкція стадіону, реконструкція парку і т.ін.!!!
Готелі будуються не залежно від Євро. Тобто можна власне по готелям сторити гілку. Реконструкція парку... Ну, вона ще у 2008 мала початись. Що зараз із цим рішають - не знаю. А реконструкція стадіону, то на то вже є відповідна гілка по спортивній інфраструктурі. Хіба що, якщо буде щось дуже масштабне творитися під цей чемпіонат - тоді безумовно. Але я в це не вірю. Це Євро представляє чисто містечковий інтерес, тому що Україні загалом глибоко насрати на нього. Хоча б тому, що і сам вид, і турнір розвивається у ВІННИЦІ, а не у КИЄВІ. От в чому різниця. Тим паче, що хокей на траві сам по собі не те що не популярний в Україні, він і у світі не на перших ролях. принаймні, я не знаю країни, де б такий вид вважався спортом №1. Так, у Голандії, Пакистані, Росії він себе почуває непогано, і стоїть досить високо, але йому ніколи не стати в один рівень з тими ж хокеєм з шайбою чи футболом.
Та що казати, якщо у Вінниці, де хокей на траві рулить на всю країну, команда грає у Лізі чемпіонів, а чемпіонаті України нашим командам вже тупо нецікаво (як приклад - київське Динамо у 90-і) бо останні 10 років тільки наша Олімпія й стає чемпіоном, а Динамо-ШВСМ - завжди срібний призер, і то, в нас народ клав на цей хокей. Ти бачив хоч раз на матчах повні трибуни? Хоч тисяча прийшла на тур чемпіонату? Ні. І я, хоч і часто з ними спілкуюсь, зізнаюсь, що сам толком так і не розумію цього спорту. Єдиний мій інтерес - вони представляють моє рідне місто, і роблять це, честь їм і хвала, достойно!

Sponsored Links
Old April 8th, 2010, 01:59 PM   #22
Vitall
Amazing Ukraine

Vitall's Avatar

Likes (Received): 873

На рахунок популярності серед Вінничан ти маєш рацію, мені самому він не цікавий...
Хокей на траві користується великою популярністю у Великобританії і колишніх британських володіннях — Індії, Пакистані, Австралії, а також у європейських країнах: Німеччині, Нідерландах, Іспанії. У США та Канаді цей вид спорту популярний серед дівчат в коледжах і університетах.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Хокей_на_траві

Last edited by Vitall; May 21st, 2017 at 08:26 AM.
Vitall no está en línea   Reply With Quote
Old April 8th, 2010, 02:03 PM   #23
melv
vn

melv's Avatar

Так, таке саме можна написати й про Україну. Але хіба він там на провідних ролях. У Штатах, у Канаді, у Британії? Справді, азіати ще трохи люблять поганяти мячик ключкою. Але він не є і не буде в тих країнах спортом №1. Бо є футбол, хокей, бейсбол, крікет, врешті решт. А хокей на траві люблять... Унікали. В хорошому розумінні слова. Спорт чисто на любителя.
Old April 9th, 2010, 08:14 AM   #24
asotUA
Audicted Driver.

asotUA's Avatar

Likes (Received): 1400

Може ще створимо тему Зустрічі/Мееtings як Дніпро має? Я колись тоді створював ту тему під назвою Регіональні Зустрічі але в той момент не знав що вже через 3 місяця получимо власний форум. Тепер після того як усе поміняли не знаю що з тою темою сталось, не важно. Ще можна створити тему про Питання/Відповіді щодо Вінниці. Так, спеціально для гостей і форумчан з закордону які мають особисті питання про місто. Я вже з англійським допоможу якщо доведеться І третя тема це просто привітання/представитись/Say Hello типа(як для новенький з Вінниці так і для гостей) яка буде відмічина як Sticky і буде зверху поряд з темою про Питання. Але боюсь що тему треба буде спостерігати постійно так як скоріш за все може змішатись з додатковими питаннями щодо міста коли вже є сусідня темя саме для цього. Що на думках?
asotUA no está en línea   Reply With Quote
Old April 9th, 2010, 04:08 PM   #25
melv
vn

melv's Avatar

Треба подумати. Гілка про "Питання-відповіді" мені подобається. А от щодо зустрічей... Вважайте мене занудою, але я не сильно прихильник того, щоб викладати свої фотки в інеті. Х.з. Я спочатку планував фотки з зустрічей тицяти сюди. Я думав "Курилку" робити універсальною для усіх таких флудових тем. А в цілому я хотів би щоб у нас не було великої кількості гілок. 20 буде достатньо, але щоб усі були розиті "по полочкам". Коротше, я, наприклад, поки вагаюсь з відповіддю.

Як вирішить більшість, так і будем робити.
Old April 9th, 2010, 06:00 PM   #26
**RS**
Moderator

**RS**'s Avatar

Likes (Received): 45034

Друзья,попробуйте продвинуть Винницу на шапку сайта. Выберите интересное фото,создайте красивый баннер.

MY CITY SEVASTOPOL: PROJECTS & CONSTRUCTION | CITYSCAPES || URBANITY IN RUSSIA
**RS** no está en línea   Reply With Quote
Old April 9th, 2010, 10:35 PM   #27
asotUA
Audicted Driver.

asotUA's Avatar

Likes (Received): 1400

Треба почекати літа і вибрати хороший ракус центра міста де б не виглядало дипресивно ато тільки і отримаємо коменти і рейтинги як "СССР, Комуніст Сіті" від закордонних форумчан ітд.
asotUA no está en línea   Reply With Quote
Old April 9th, 2010, 11:32 PM   #28
melv
vn

melv's Avatar

У нас, на жаль, нема повністю ідеальних місць. Є хороші місця, але повністю ідеальних майже немає. Але ми обовоязково зробимо банер!
Old April 10th, 2010, 08:08 AM   #29
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Likes (Received): 2740

Веталь, ты делал тогда отличную панорамку, она очень неплохо будет смотреться на банере))
asparagus91 no está en línea   Reply With Quote
Old April 10th, 2010, 09:07 AM   #30
melv
vn

melv's Avatar

Можна спробувати, але над нею треба попрацювати.
Old April 10th, 2010, 10:14 AM   #31
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Вот гады, снять нормально не могут. Какого года этот снимок можно определить тем, что видно только 2 подольских дома, как раз год 2002-й. Им можно письмо написать? Я бы им весь свой словарный запас высказал...))

Old April 10th, 2010, 10:16 AM   #32
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Нет ребят, я больше скажу, этот снимок года 1997-1998. Нет дома возле меня, построение которого датируется 2000-м
Old April 10th, 2010, 02:58 PM   #33
Vitall
Amazing Ukraine

Vitall's Avatar

Likes (Received): 873

А оце феномен якому я сам дивуюсь...
Old April 10th, 2010, 03:55 PM   #34
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Likes (Received): 348

Quote:
Originally Posted by asparagus91 View Post
Нет ребят, я больше скажу, этот снимок года 1997-1998. Нет дома возле меня, построение которого датируется 2000-м
Ха, а чего одно только качество картинки стоит!!!(( В Хмельницком например вообще можно практически любой здание просмотреть таким как оно есть на самом деле, а тут зданий вообще не видно, картинка как на УЗИ....Да что Хмельницкий, вот хотябы посмотрите Могилев-Подольский, и то получше Винницы прорисован...
Lozover1 no está en línea   Reply With Quote
Old April 11th, 2010, 08:29 AM   #35
melv
vn

melv's Avatar

Вінниця - єдиний обласний центр, який так паскудно знятий. Я й не знаю, що ж це за паскудство.
Old April 11th, 2010, 08:37 AM   #36
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Quote:
Originally Posted by Lozover1 View Post
Ха, а чего одно только качество картинки стоит!!!(( В Хмельницком например вообще можно практически любой здание просмотреть таким как оно есть на самом деле, а тут зданий вообще не видно, картинка как на УЗИ....Да что Хмельницкий, вот хотябы посмотрите Могилев-Подольский, и то получше Винницы прорисован...
А Ладыжин, а Бердичев...
Old April 11th, 2010, 08:37 AM   #37
melv
vn

melv's Avatar

Old April 11th, 2010, 07:36 PM   #38
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

http://maps.yandex.ru/ тут уже можно полазить по Киеву))) Панорамный просмотр почти всех улиц
Old April 12th, 2010, 10:18 AM   #39
melv
vn

melv's Avatar

Винницкий городской совет утвердил программу разработки общегородской градостроительной документации перспективного значения на 2010-2011 года с объемом финансирования 1,165 млн. гривен.
...
В частности, программа предусматривает выделение 700 тыс. гривен на дешифровку аэрофотосъемки Винницы
...
http://vinnitsa.info/news/city/za-2-...ln-griven.html
Old April 12th, 2010, 05:00 PM   #40
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Приятная информация, но люди, я вам говорю, до 2027 года Винница вымахает до 600 тыс официально, а не маловато ли 7900 га для них???

Reply

Tags
балачки, розмови

Thread Tools

Posting Rules