search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Північ і центр | North and center > Вінниця / Vinnytsia

Вінниця / Vinnytsia Found urban images from all around the world not taken by you

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old June 12th, 2013, 10:55 AM   #101
RomenOLi
Registered User

Likes (Received): 15

Quote:
Originally Posted by OIM View Post
Як на мене поділля взагалі дєрмовий район. по перше двори якісь кінчені і там взагалі нема де погуляти з дітьми, кожен сусід баче свого сусіда у вікно настільки чітко що піпец. (маю на увазі що дуже близько будинки один до одного) парковок взагалі не передебачено. Будинки холодні. потрібно утеплювати(ну звісно не там де нові вже утеплені) стіни ************************ові - зранку чути як сусід смаркається і кашляє...Склопакет самий хєровий який може бути. Замість спокійного району там проклали трасу, по якій всі літають. Ліхтарів там багато, але чумось світла як в 90 роках у дворах...І ще з сабарова гавном смердить так що вчуняти можна. Моя суб"єктивна думка про поділля, можливо хтось не поділяє її... Я колись жив на вишенці на космонавтів. Да там райончик херовенький, але там набагато все продуманіше, немає сквозняків, двори великі, є де дітям погратись і не видно шо в чужому вікні твориться. Навіть парковка передбачена...Просто там народ трохи депресивний живе, але вишенька краще побудована ніж це гавно поділля...А судячи з того проекту який є на ранндері і навіть те як вони відійшли від нього, то виглядає НАБАГАТО краще...побачимо що вийде з цього
можна уточнити? - ви на Поділлі живете\жили? про який будинок йде мова якщо не секрет?

1. АгА, бідні діти від скуки навіть за гаражами покурити і бахнути піваса не можуть, бо гаражів немає )).
А якщо серйозно - місця для гуляння в дворах не менше ніж в старих районах. в кожному дворі є дитячі площадки.
2. "кожен сусід баче свого сусіда у вікно настільки чітко що піпец." - я Вам відверто заздрю, тому що маєте афігєнський зір! Особисто я не бачу своїх сусідів і мені це не доставляє не зручностей.
Від жодного зі своїх знайомих , які живуть на районі не чув про надмірну увагу сусідів навпроти.
А що Ви хотіли, щоб 1 будинок був в радіусі кілометра? в місті такого не буде. Для цього потрібно переїзжати в приватний сектор...
3. Ра************************те, що в середньому, в кожного є автівка. і всі вони їх на ніч ставлять.
як це парковки не пердбачені? є підземні паркінги(можна домовитись) , є поряд 2 великі парковки.
за весь час машину ставив біля підїзду, ніколи проблем з цим не виникало...
4. наш будинок не новий, і ми його не утеплювали. зимою не холодно. (не жарко, але й не замерзаємо)
5. сусіди живуть зліва, справа, зверху і знизу. з малими дітьми. про які тонкі стіни йдеться ? не чув ні разу як хтось шмаркався ))
6. так, запах інколи буває. Коли вітер прогонить. Але так як кажуть, що там постійно штин стоїть , що аж очі виїдає - БРЕХНЯ!
RomenOLi no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old June 12th, 2013, 11:15 AM   #102
RomenOLi
Registered User

Quote:
Originally Posted by Burn9 View Post
1.Цена на квартиры 4900 кв.м. цена не меняется,это все прописано в договоре!!!
2.то что буедет так как на рендере подтвнрждает строительство в Хм. дом выглядит точно так же как на фото.и в Виннице все будет аналогично.
3.скорость строительсва не влияет на качество, так как это из за того что стройка происходт в 3 смены.
1. так-так, у вкладників Еліти центру теж були договора ))
і шо, там прям навіть немає пункту типу - деофлт, крізіс, курс долара іт.д. ?
2. мені би Вашу впевненість
3. ну, тут нічого не скажу. я не "строітіль", але раніше там потрібно було , щоб щось там всілось, відстоялось...
Old June 12th, 2013, 11:49 AM   #103
OIM
Registered User

Likes (Received): 322

Жив. бульвар свободи 8. Почну з кінця. Штин стойть коли жарко сильний. кондиціонер нічого не допогає. Якщо вночі цей сморід то на ранок в роті як ніби пилюка...Будинок на академіка ющенка, там колекторська фірма, то зайдіть в квартиру, а свого співрозмовника посадіть за стіною в іншу квартиру і спробуйте поспілкуватись. І переконаєтесь в шумоізоляції...(там найкращий приклад зі всіх шо я зустрічав) На рахунок холодно, не тільки в мене а й де б я не був в квартирах на поділлі холодно зимою всюди. В будинку де гіпократ, той шо біля офісу концерну, там товариш кидав додаткові батареї бо холодно...Я думаю шо кожен був закордоном і можливо бачив як будуються мікрорайони. Я зі свого досвіду, друг живе в берліні, в районі марцан. Рахується "рускій райончик", якби не самий кращи що там є. АЛЕ перед його будинком величезна парковка, двоповерховий тц. який знаходиться 100 м від будинку, а наступний будинок такий самий по архітекурі і стоїть навпроти до нього метрів 300
між цими будинками і знаходиться тц, велика парковка і кінотеатро, ше збоку басейн критий, дитячиий майданчик. Де ви бачили крім нових будинків другий грузовий ліфт??? Той міні ліфт шо є на поділлі то пародія...це знучщання над людьми!!! Так гаражі це абсурд, але підіть на космонавтів, там де три 12-ти поверхові будинки і подивіться на двори. Міні футбольні майданчики практично через кожний двір, по проспекту перечился з низу до верху 10 школа, 23, 15, 33,21. Шо є на поділлі??? на медколеджі поле де пів вінниці збирається...де пограти в футбол? чи баскетбол, у дворі? а чи є для цього місце??? НЕМА.
OIM está en línea ahora   Reply With Quote
Old June 12th, 2013, 11:53 AM   #104
Mr.Shaker
Registered User

Mr.Shaker's Avatar

Likes (Received): 3466

Quote:
1.Цена на квартиры 4900 кв.м. цена не меняется,это все прописано в договоре!!!
2.то что буедет так как на рендере подтвнрждает строительство в Хм. дом выглядит точно так же как на фото.и в Виннице все будет аналогично.
3.скорость строительсва не влияет на качество, так как это из за того что стройка происходт в 3 смены.
1,Ціна не змінюється ок ( хоча під таким словом згідно закону Україну про реклам можна і маніполювати, зробити прив"язку до курсу долара , або робити індексацію) У вас не має приі"язки до точної квадратури, і описані випадки що не збігається на 12 квадратів і люди на них мусили платити.
2. Тут якраз про Хм. будинок поганий приклад, так як там початковий рендер і кунцевий має дуже велику відмінність, в першочерговому варіанті дім мав бути біло коричнивим а не коричневожовтим, 11 пентхаусний поверх там зрізали, спростили панорамне облицювання, особливо но кутах будинку, і 1 поверх спростили...
3 тут погоджуюсь
Old June 12th, 2013, 12:06 PM   #105
RomenOLi
Registered User

Quote:
Originally Posted by OIM View Post
Жив. бульвар свободи 8. Почну з кінця. Штин стойть коли жарко сильний. кондиціонер нічого не допогає. Якщо вночі цей сморід то на ранок в роті як ніби пилюка...Будинок на академіка ющенка, там колекторська фірма, то зайдіть в квартиру, а свого співрозмовника посадіть за стіною в іншу квартиру і спробуйте поспілкуватись. І переконаєтесь в шумоізоляції...(там найкращий приклад зі всіх шо я зустрічав) На рахунок холодно, не тільки в мене а й де б я не був в квартирах на поділлі холодно зимою всюди. В будинку де гіпократ, той шо біля офісу концерну, там товариш кидав додаткові батареї бо холодно...Я думаю шо кожен був закордоном і можливо бачив як будуються мікрорайони. Я зі свого досвіду, друг живе в берліні, в районі марцан. Рахується "рускій райончик", якби не самий кращи що там є. АЛЕ перед його будинком величезна парковка, двоповерховий тц. який знаходиться 100 м від будинку, а наступний будинок такий самий по архітекурі і стоїть навпроти до нього метрів 300
між цими будинками і знаходиться тц, велика парковка і кінотеатро, ше збоку басейн критий, дитячиий майданчик. Де ви бачили крім нових будинків другий грузовий ліфт??? Той міні ліфт шо є на поділлі то пародія...це знучщання над людьми!!! Так гаражі це абсурд, але підіть на космонавтів, там де три 12-ти поверхові будинки і подивіться на двори. Міні футбольні майданчики практично через кожний двір, по проспекту перечился з низу до верху 10 школа, 23, 15, 33,21. Шо є на поділлі??? на медколеджі поле де пів вінниці збирається...де пограти в футбол? чи баскетбол, у дворі? а чи є для цього місце??? НЕМА.
стоп-стоп. ми не беремо до уваги, що за кордоном суперово жити.
ми порівнюємо з того, що маємо у нас.
тобто у новому районі все це буде??
ТАк, з одним погоджуюсь - ціна завищена в порівнянні з іншими забудовниками.

З.І. Пропоную закінчити на цьому, тому що всеодно кожен залишиться при своїй думці. Якихось вагомих доводів в пользу нового району я не почув, тому залишаюсь поки що жити тут )) , а якщо там і справді буде так красочно як всі росказують можливо й переїду )).
Питання на останок: чому ж все таки на вашу думку народ заселився на Поділлі, якщо тут так погано? "Старі" подільські будинки майже всі заселені...
Old June 12th, 2013, 12:32 PM   #106
Meloboy
Above the ground

Likes (Received): 10

Посмотрел я на фото с Хмельницкого и подумал. А вот например даже и мой дом застройщика Подолье, но в нем другая основа, с подвалами, с пандусом как к подъезду, так и в подъезде. (интересно еще какой лифт по вместительности - коляска например влезет в НК?). А в НК походу эти критерии совсем не такие. Но сейчас я не имел ввиду, что будет плохой комплекс, просто важные ньюансы.
Meloboy no está en línea   Reply With Quote
Old June 12th, 2013, 01:01 PM   #107
Burn9
Registered User

Likes (Received): 3

Quote:
Originally Posted by Meloboy View Post
Посмотрел я на фото с Хмельницкого и подумал. А вот например даже и мой дом застройщика Подолье, но в нем другая основа, с подвалами, с пандусом как к подъезду, так и в подъезде. (интересно еще какой лифт по вместительности - коляска например влезет в НК?). А в НК походу эти критерии совсем не такие. Но сейчас я не имел ввиду, что будет плохой комплекс, просто важные ньюансы.
Подвала не будет так ка на 1 этаже комерция!Пандусы будут как на лесничных площадках так и при входе в подъезды!лифт грузо пасажирский(грузоподъмность 1000кг, вместительность 10 чел)так что с колясками и габаритными предметами проблем не будет!
Burn9 no está en línea   Reply With Quote
Old June 12th, 2013, 01:17 PM   #108
Mr.Shaker
Registered User

Mr.Shaker's Avatar

1000 кг лифт це круто, але всерівно як у момк домі за півтора роки ліфт засруть
Old June 12th, 2013, 01:19 PM   #109
OIM
Registered User

Likes (Received): 322

Ну ми ж маємо рухатись вперед а топтатись на місці, тому і порівнюю з тим що краще...
Відповідаю на запитання. Ну як на мене то відповідь тут очевидна. Поділля почало будувати новий мікрорайон в місті. Нові квартири купують люди які заробляють гроші(не бомжі, не алкоголіки, не наркомани). Заселяючись туди вже заздалегідь знаєш шо не буде тієї гопоти шо на вишенці. І якщо розглядати придбання квартири то купити її в великому і новому мікрорайоні краще ніж в окремостоячій новобудові...Мені здається що це і є основний фактор. Але в цьому мікрорайоні як на мене є ряд недоліків які я перераховував...
OIM está en línea ahora   Reply With Quote
Old June 12th, 2013, 02:51 PM   #110
melv
vn

melv's Avatar

Likes (Received): 6892

Quote:
Originally Posted by RomenOLi View Post
Питання на останок: чому ж все таки на вашу думку народ заселився на Поділлі, якщо тут так погано? "Старі" подільські будинки майже всі заселені...
Практично відсутня альтернатива + розкрученість концерну. Сьогодні кого не запитай, яких знаєте забудовників, перше, що скажуть - "Поділля", а інших ввзагалі може й не назвуть. Але так би не було, якби г-н Домбровський, ще будучи мером, не віддав їм здоровенний шмат землі і тим самим не зробив концерн майже монополістом у житловому будівництві міста. Зрозуміло, там напевне були відкати чималі та то вже зараз не суттєво. Відтоді саме концерн почав диктувати умови. І ті "подарунки" для міста у вигляді дитсадків, школи і дороги насправді включені у вартість тих квартир, через що й підскочила ціна до абсолюьно неадекватних для Вінниці цифр.
Поділля не гірше, але й не краще усього, що будують у Вінниці. І мінуси щодо парковок, наприклад, цілком правдиво наведені. Це ненормально, коли у новому районі, який заявляє себе мало не найкращим, уночі заставлені коритами всі тротуари і двори. І немає там спортивних майданчиків - правда. В цьому плані та ж Вишенька (та й Київська) виграють на раз. По суті, там немає зараз ніхрена, крім двох дитсадків і совкової архітектури, хоча мудошать вони той район вже десять років.
Саме тому НК виграє, бо його розташування уже в принципі готове. В плані інфраструктури, як на мене, краще. І все що треба від Поділля - казати правду, що вони будують в принципі соціальне житло. Та куди ж там...
Old June 12th, 2013, 02:53 PM   #111
Burn9
Registered User

http://www.n-kvartal.vn.ua/
сайт Вінницького кварталу!!!!!
Old June 12th, 2013, 02:55 PM   #112
V_Power
Ф О Ш И С Т

V_Power's Avatar

Likes (Received): 2590

Quote:
Originally Posted by Burn9;1042120[B
73]http://www.n-kvartal.vn.ua/
Ожидаем подключения вебкамеры, с помощью которой вы сможете в любое время суток наблюдать за ходом строительства вашего жилья.

супер
V_Power no está en línea   Reply With Quote
Old June 12th, 2013, 02:56 PM   #113
shell777
Registered User

Likes (Received): 1

[QUOTE=asparagus91;104179348]Кем взяли? Есть ли там вакансии проектантов?[/QUOTза такой инф обращайтесь на стройку или центр продаж он прям там и находится
shell777 no está en línea   Reply With Quote
Old June 12th, 2013, 03:32 PM   #114
Mr.Shaker
Registered User

Mr.Shaker's Avatar

Quote:
http://www.n-kvartal.vn.ua/
На сайті аж занадто добре позписують про дім, що насторожує, до речі чого вас назва кварталу і сайти російськомовні? якщо вони будуються в україномовному регіоні і зараз в молоді з російськомовною термінологією біда?
Old June 12th, 2013, 04:06 PM   #115
Ostap19
BANNED

Тут буде 2-й кран

Ostap19 no está en línea   Reply With Quote
Old June 12th, 2013, 08:51 PM   #116
Meloboy
Above the ground

Likes (Received): 10

Burn9, спасибо вам за информацию, рад, что такой проект вооплощается в жизнь у нас. Посмотрим за темпы и готовый вариант.
Спасибо за предыдущий ответ.

Но единственное, что хотелось бы, смотря на красивое, презентабельное внешнее состояние комплекса (по Хмельницкому и по проекты), чтобы у нас был хоть какой то контроль (от застройщика может, городская инспекция) по изменению внешнего вида фасада площади своей квартиры/балкона, после введения жилого дома в эксплуатацию. Очень было бы грустно видеть на таких домах переделанные панорамные балконы, доутепленные квартиры итп... Но надеюсь этого им не понадобиться и этого не будет. А так все ок

и Ostap19 спс за фото!) Интересно)
Meloboy no está en línea   Reply With Quote
Old June 13th, 2013, 12:54 AM   #117
Shulc
Registered User

Shulc's Avatar

Likes (Received): 6962

ещё пару рендеров ЖК Набережный квартал

kuplukvartiru.com.ua
Shulc no está en línea   Reply With Quote
Old June 13th, 2013, 01:04 AM   #118
melv
vn

melv's Avatar

Likes (Received): 6892

Ну прям рай на "мєбєльном комбінаті" буде))))
Old June 13th, 2013, 07:44 AM   #119
Burn9
Registered User

Quote:
Originally Posted by Meloboy View Post
Burn9, спасибо вам за информацию, рад, что такой проект вооплощается в жизнь у нас. Посмотрим за темпы и готовый вариант.
Спасибо за предыдущий ответ.

Но единственное, что хотелось бы, смотря на красивое, презентабельное внешнее состояние комплекса (по Хмельницкому и по проекты), чтобы у нас был хоть какой то контроль (от застройщика может, городская инспекция) по изменению внешнего вида фасада площади своей квартиры/балкона, после введения жилого дома в эксплуатацию. Очень было бы грустно видеть на таких домах переделанные панорамные балконы, доутепленные квартиры итп... Но надеюсь этого им не понадобиться и этого не будет. А так все ок

и Ostap19 спс за фото!) Интересно)

Изменений в фасаде дома не будет достаточно длительный срок, так как в договоре есть пункт в котором это четко прописано!!!
Old June 13th, 2013, 09:37 AM   #120
vinnipuh
Registered User

vinnipuh's Avatar

Likes (Received): 1121

Burn9 Де буде знаходитись перша, друга та третя секція?
vinnipuh no está en línea   Reply With Quote

Reply

Thread Tools

Posting Rules