search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Північ і центр | North and center > Вінниця / Vinnytsia

Вінниця / Vinnytsia Found urban images from all around the world not taken by you

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old May 2nd, 2015, 12:39 PM   #121
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Likes (Received): 354

Quote:
Originally Posted by V_Power View Post
Машаллах!
от і вся суть православ'я - ніякої іншої думки, нетерпимість, погрози про каліцтво або навіть не здивуюсь і вбити можеш. А потім за куток зайдеш тричі похрестишся в трамваї, помолишся/поскиглиш....і ура профіт тобі все прощено йди далі убивай. промовчу вже про попи, ан ні - гомосексуалізм це ж погано, але про попи православні думати не забувають і тільки й думають що б туди засунуть...я б навіть назвав їх анальними збочинцями...
Вринципі ти в чомусь правий, але віра Аллаха - це взагалі релігія тероризму, де дозволено убивати всіх невірних, де схваляється смерть шахідом і як нагороду обіцяють 72 гурії (дєвстенніци).
Lozover1 no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old May 2nd, 2015, 04:01 PM   #122
V_Power
Ф О Ш И С Т

V_Power's Avatar

Likes (Received): 2661

Quote:
Originally Posted by Lozover1 View Post
Вринципі ти в чомусь правий, але віра Аллаха - це взагалі релігія тероризму, де дозволено убивати всіх невірних, де схваляється смерть шахідом і як нагороду обіцяють 72 гурії (дєвстенніци).
Повір іслам в декотрих своїх течіях куди ліпше ніж православ'я...подивись як за ДНР воюють ісконно-православні...*імєнєм ісуса кріста, агонь по аеропорту *
+я ж не призиваю, до джихаду. Я лиш висловлюю думку, що для архітектурного ансамблю міста дані споруди = є лайном, як і всі торгові центри. Церква - секта фактично сєтєвий маркетинг. І їх навколо стільки, що просто вже дратує...от Собор Паризької Богоматері наприклад

чи Сакр Кер

чи Саграда Фамилья

або Блакитна Мечеть

є витворами архітектурного мистецтва...
і ніхто навколо в цих містах не будує лайно по типу оного.
Є в центрі костел і ****************************************ська церква + українська....нафіга плодити лайно буквально на кожній зупинці? Будується- з найдешевшої цегли і не несе ніякої культурної цінності, гроші з людей збивають, податки - не платять.
V_Power no está en línea   Reply With Quote
Old May 2nd, 2015, 05:29 PM   #123
OIM
Registered User

Якщо воно будується то значить воно комусь потрібно. Архітектура не завжди найкраща. Але і мусульмани хуєві будують своє лайно не завжди в тому стилі як хотілось би. І ваші гниди поводирі закликають до іскорінєнія не правєрних...а за донбас взагалі історія цікава, підарські мусульмани приїздять і воюють тут бачиш за когось. В їмя алаха ********************************ь нищать наших пацанів. І ********************************ь спитай хоч у одного що правоверні виродки творять з нашими пацанами які в полон попали. Я не буду тут виражатись шо ********************************ь з вашими мечетями зробити треба!!!
OIM no está en línea   Reply With Quote
Old May 2nd, 2015, 05:42 PM   #124
melv
vn

melv's Avatar

Likes (Received): 7053

ну ви і розвели тут))

по смислу можу сказати, що я також проти будівництва нових церков. Бо це вже абсурд. Справді красивих - одиниці.

Для прикладу, в районі 50-річчя вже аж три церкви. Старовіри на Островського, буквально через 300 метрів церква з червоної цегли, і через кілометр є церква біля Буд.офіцерів.

Я розумію, звідки то все. Батюшкам же треба десь заробляти. І думаю, це відбувається виключно заради цієї мети. В єпархії напевно беруть якийсь умовно кажучи кредит і будують свій кіоск.. вибачте, церкву) І так помаленьку відбивають гроші.
Іншого пояснення появи такої кількості церков я не маю.
Old May 2nd, 2015, 07:52 PM   #125
OIM
Registered User

Повністю тебе підтримую. Але якби ж мова йшла про архітектуру, а не про те шо треба все спалити. Конструктиву нуль.
Old May 2nd, 2015, 07:59 PM   #126
V_Power
Ф О Ш И С Т

V_Power's Avatar

просто залишу це тут

Quote:
Якщо воно будується то значить воно комусь потрібно.
business just business (c)

vinnipuh liked this post
Old May 2nd, 2015, 08:40 PM   #127
OIM
Registered User

Quote:
просто залишу це тут

business just business (c)
Ну йобж твою мать.ну я ж тобі мільйон відео можу прислати як там во імя Алаха їбашать людей. Мільйон!!! По всій планеті вони це роблять. Але ти якійсь не адекват просто. Реально ти мене просто вивів з себе, бо я за свого життя ні разу нічого кривого не сказав про мусульман. І ніколи не страдав ************************ньою агітувати шоб когось повирізали чи знищили. Тобі не приємно буде якщо я припустим скажу що всі мечеті спалити на************************ треба. Мені не приємно коли ти тут розглагольствуєш які церкви треба спалити і все. Якщо ти тугодум і не розумієш простих речей, то вже інша справа!
Old May 2nd, 2015, 09:01 PM   #128
melv
vn

melv's Avatar

нє, ну мені смішно читати вашу переписку. але заради припинення срачу лиш натякну: У Вінниці зовсім мало мусульман. І з них навряд чи є люди, які цікавляться будівництвом як ми
Old May 2nd, 2015, 09:03 PM   #129
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Quote:
просто залишу це тут

Це все дитчий садок молодша група порівняно із відео зняті ІГІЛОМ у Сирії і Іраку, порівняно із відео страти ізаїльських солдат у секторі Газа чи пропагандою Ірана чи Хізбали.
Old May 2nd, 2015, 09:04 PM   #130
V_Power
Ф О Ш И С Т

V_Power's Avatar

Quote:
Originally Posted by OIM View Post
Ну йобж твою мать.ну я ж тобі мільйон відео можу прислати як там во імя Алаха їбашать людей. Мільйон!!! По всій планеті вони це роблять. Але ти якійсь не адекват просто. Реально ти мене просто вивів з себе, бо я за свого життя ні разу нічого кривого не сказав про мусульман. І ніколи не страдав ************************ньою агітувати шоб когось повирізали чи знищили. Тобі не приємно буде якщо я припустим скажу що всі мечеті спалити на************************ треба. Мені не приємно коли ти тут розглагольствуєш які церкви треба спалити і все. Якщо ти тугодум і не розумієш простих речей, то вже інша справа!
Бінго! Православний пукан разбомблен...

asparagus91 liked this post
Old May 2nd, 2015, 09:07 PM   #131
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Quote:
Originally Posted by melv View Post
нє, ну мені смішно читати вашу переписку. але заради припинення срачу лиш натякну: У Вінниці зовсім мало мусульман. І з них навряд чи є люди, які цікавляться будівництвом як ми
У Вінниці їх зовсім немало, тут потужна студентська община з арабських країн, багато хто тут залишається барижити шаурмою, є навіть щось типу мечеті на Свердлова чи на Катроса Мошки. А ще багато азербайджанців і трохи менше вихідців з середньої Азії + ще кримьскі татари, хоча їх теж не багато. Але в купі мусульман тут відсоктів 5-7 %, якщо не 10 % - точно набереться. Для порівняння: наприклад євреїв у Вінниці десь 0,02-0,03 % - але вони чомусь всім усюди ввижаються і як завжди у всьому винні ))) Хто всрався - жиди.))
Old May 2nd, 2015, 09:13 PM   #132
OIM
Registered User

Quote:
Бінго! Православний пукан разбомблен...
Ну що і треба було довести! Неадекват! Мозги би тобі вправити шоб менше пиздів. Але бачу тебе вже життя і так покарало
Old May 2nd, 2015, 09:15 PM   #133
melv
vn

melv's Avatar

Quote:
У Вінниці їх зовсім немало, тут потужна студентська община з арабських країн, багато хто тут залишається барижити шаурмою, є навіть щось типу мечеті на Свердлова чи на Катроса Мошки. А ще багато азербайджанців і трохи менше вихідців з середньої Азії + ще кримьскі татари, хоча їх теж не багато. Але в купі мусульман тут відсоктів 5-7 %, якщо не 10 % - точно набереться. Для порівняння: наприклад євреїв у Вінниці десь 0,02-0,03 % - але вони чомусь всім усюди ввижаються і як завжди у всьому винні ))) Хто всрався - жиди.))
та ну, 10%... це тобі що, кожен десятий у Вінниці - муслім? немає такого.
Old May 2nd, 2015, 09:23 PM   #134
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Quote:
та ну, 10%... це тобі що, кожен десятий у Вінниці - муслім? немає такого.
Ну кожен 15-й точно!)
Old May 2nd, 2015, 09:32 PM   #135
V_Power
Ф О Ш И С Т

V_Power's Avatar

Quote:
Originally Posted by OIM View Post
Мозги би тобі вправити шоб менше пиздів. Але бачу тебе вже життя і так покарало
якщо перейшли на особистості, тоді відкрию тобі очі можливо, хоча сумніваюсь...
православненько! Нажаль все навпаки, життя обділило тебе розумом, бігати молитись і жити минулим, ніж жити прогресом і майбутнім

Не здивуюсь, що ти входиш в когорту ідіотів, які бігають за попами в хресні ходи і із-за вас даунів запізнюєшся на роботу. На вас виділяють дві машини ДПС і швидку, заміть того, аби вони обслуговували громадян...

Браток да тьі поехавший(с)
Old May 2nd, 2015, 09:37 PM   #136
melv
vn

melv's Avatar

Quote:
Ну кожен 15-й точно!)

ти шо, часто на Урожаї крутишся? Бо тільки там тобі могло таке в голову прийти))
Кожен 15, то це я не знаю... Це ти маєш, йдучи по вулиці вдень, щохвилини бачити мусульманина.
Old May 2nd, 2015, 09:47 PM   #137
Anderg
Registered User

Likes (Received): 106

Мм, релігієсрач. Піду візьму попкорна.

vinnipuh liked this post
Anderg no está en línea   Reply With Quote
Old May 2nd, 2015, 09:50 PM   #138
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Quote:
ти шо, часто на Урожаї крутишся? Бо тільки там тобі могло таке в голову прийти))
Кожен 15, то це я не знаю... Це ти маєш, йдучи по вулиці вдень, щохвилини бачити мусульманина.
Так воно і справді так є, щохвилини бачу. Навіть у моєму будинку в Академічному - дві сімї кримських татар, їх там в купі чоловік 10-12, араби 3 чоловіка і ще суданці - теж мусульмани. Загалом у будинку на 64 квартири десь 15-17 мусльман живе!! Плюс мусульмани це ж не тільки араби, це ж ще й азербайджанці, узбеки, казахи, нігери з Судану, Еритреї. Нігерії і т.д. + кримські татари і турки як я вже казав. Так якщо всіх збити в кучу, то я тобі зуб даю - мінімум кожен 15-й - муслім. А Урожай - то це взагалі Сектор Газа мєсного разліва.
Old May 2nd, 2015, 11:09 PM   #139
vinnipuh
Registered User

vinnipuh's Avatar

Likes (Received): 1287

OIM глянь Левіафан. В нас церкви будуть або урки або депутати. Чому серед нас немає бажаючих побудувати церкву? Тому що немає потреби якесь гімно замолити або бабло відбілити.

З V_Power згоден на 100%. Раніше Леніна тикали, тепер церкви. З крайності в крайність.
vinnipuh no está en línea   Reply With Quote
Old May 3rd, 2015, 07:17 AM   #140
OIM
Registered User

Quote:
Originally Posted by vinnipuh View Post
OIM глянь Левіафан. В нас церкви будуть або урки або депутати. Чому серед нас немає бажаючих побудувати церкву? Тому що немає потреби якесь гімно замолити або бабло відбілити.

З V_Power згоден на 100%. Раніше Леніна тикали, тепер церкви. З крайності в крайність.
Всі споруди по типу церкви,мечеті чи сінагоги у всі часи і при всіх розкладах будували маценати. Якщо будеш їздити по екскурсіям то древні споруди побудували чи якісь графи, чи пани чи ще якісь заможні люди і точно так само в інших країнах і в інших релігіях...
але не розумію до чого це сказано було??? Впринципі без різниці що будують чи готель чи музей будують люди які це можуть собі дозволити.

Reply

Thread Tools

Posting Rules