daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie i Świętokrzyskie

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 6 votes, 5.00 average.
Old March 26th, 2015, 01:33 PM   #6721
lukaszartyszuk
Registered User

lukaszartyszuk's Avatar

Likes (Received): 56

SZORT NIUS

- Tak, na ul. Narutowicza przy domkach pracują koparki. Terebn nie jest zbyt wielki, więc nic dużego tam nie powstanie.

- Prace przy Al. 1000-lecia na razie brak. Coś podłubali, podłubali i sobie pojechali. (na przeciwko targowiska)

- Okna w nowej kamienicy na rogu Brzeskiej i Jatkowej, od strony Brzeskiej rzeczywiście są jakieś dziwnie małe i jest ich mniej niż powinno być, jak na mój gust. Więc PedrosGastra2 nic sobie ne wymyśla.

- Dalej trwają prace przy Al. Solidarności (róg nowego i starego odcinka) wygląda już na poważna inwestycję

- W górę pnie sie kolejny blok Merkurego przy ul. Żeromskiego czy jak kto woli T. Reka. może niebawem odwiedze i zrobie kilka zdjęć.

damianSN liked this post
lukaszartyszuk no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old March 26th, 2015, 02:04 PM   #6722
damianSN
Registered User

Likes (Received): 191

A co to za prace przy rogu starego i nowego odcinka Solidarności? Co się tam buduje?
damianSN no está en línea   Reply With Quote
Old March 26th, 2015, 02:37 PM   #6723
damianSN
Registered User

http://zrb-romaniuk.pl/index.php?id=budynek-13

Wizualizacja bloku nr 13 na Osiedlu Podmiejska:

Old March 26th, 2015, 02:40 PM   #6724
damianSN
Registered User

http://www.piotr.trojniel.star-kom.p...rutowicza.html

Old March 26th, 2015, 09:07 PM   #6725
lukaszartyszuk
Registered User

lukaszartyszuk's Avatar

Likes (Received): 56

damianSN liked this post
lukaszartyszuk no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 09:46 AM   #6726
PedrosGastra2
Registered User

PedrosGastra2's Avatar

Likes (Received): 29

Zapewne tak samo jak mi rzuciła sie Wam w oczy kupa piachu lub kruszywa jakiegos ( w nocy jechałem nie wiem) na " parkingu" przy Stokrotce na rogu Prostej i Narutowicza. Prawodopobnie wyrówniaja tylko go.
PedrosGastra2 no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 10:10 PM   #6727
prt2011
Registered User

Likes (Received): 5

Jak patrzę na te wizki bloku wyżej to tak sobie myślę że osoba je robiąca ma niezłe poczucie humoru: zestawiać taką "architekturę" z bentleyem.......

damianSN liked this post
prt2011 no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 10:45 PM   #6728
mlaudy
Registered User

Likes (Received): 47

Quote:
Originally Posted by PedrosGastra2 View Post
Zapewne tak samo jak mi rzuciła sie Wam w oczy kupa piachu lub kruszywa jakiegos ( w nocy jechałem nie wiem) na " parkingu" przy Stokrotce na rogu Prostej i Narutowicza. Prawodopobnie wyrówniaja tylko go.
Tego piachu jest moim zdaniem za dużo, żeby poszło na wyrównanie. Góry piachu o wysokości chyba nawet dwóch metrów leżą na dwóch trzecich parkingu - ta działka ma trzy części i trzech różnych właścicieli. Nie zdziwiłbym się, gdyby był to oryginalny sposób wprowadzenia zakazu parkowania na tym terenie.

Zaintrygowały mnie wylane już fundamenty "czegoś" przy ulicy Narutowicza, a konkretnie wgłębienia w tej wylewce, widoczne na poniższym zdjęciu. Nie mam pojęcia, czy to jest standardowe przy wylewaniu fundamentów, więc jeżeli ktoś ma pojęcie, to proszę o oświecenie

mlaudy no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 11:17 PM   #6729
damianSN
Registered User

Quote:
Originally Posted by prt2011 View Post
Jak patrzę na te wizki bloku wyżej to tak sobie myślę że osoba je robiąca ma niezłe poczucie humoru: zestawiać taką "architekturę" z bentleyem.......
Powiedz mi Piotrze, jesteś w końcu architektem, kto projektuje takie ''cudne'' bloki dla Romaniuka? Jacyś ludzie bez wyobraźni? Wszystko aby tylko polecieć po kosztach...smutne. Zgłaszali się kiedyś do Ciebie deweloperzy?

Quote:
Originally Posted by mlaudy View Post
Zaintrygowały mnie wylane już fundamenty "czegoś" przy ulicy Narutowicza, a konkretnie wgłębienia w tej wylewce, widoczne na poniższym zdjęciu. Nie mam pojęcia, czy to jest standardowe przy wylewaniu fundamentów, więc jeżeli ktoś ma pojęcie, to proszę o oświecenie :
Nie jestem specjalistą, ale takie swoiste wgłębienia w chudziaku stosuje się chyba w miejscach, gdzie mają być filary.

Reply

Tags
biała podlaska, inwestycje, lubelskie

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules