SkyscraperCity Forum banner

[Varaždin] - Grde slike

63K views 153 replies 24 participants last post by  Trevor McPhee 
#1 ·
Otvaram novu dretvu, po uzoru na ostale gradske podforume (Foto ubodi). Ni u Varaždinu nažalost nije sve baš lepo i bajno, a ako skrenemo pozornost možda se nekaj oko toga ni napravi.

Mislil sam da nam takva dretva ne treba, ali pelam se jučer s biciklom i sto metri od nove dvorane u zaštićenoj dravskoj šumi, uz dravski nasip ugledam ovu strahotu :eek:hno:





 
See less See more
3
#48 ·
I Čehok i Čačić su muljatori, samo što je Čehok za Čačića mali miš. Da je Čehok 100% čist, skinuo bih mu kapu. Ali ovako nažalost ne mogu. Uprljao je ruke, pogodovao dijelom i sebi osobno, a to nije ponašanje dolično jednom političaru. Ne znam što mu je to trebalo (jer inače je OK čovjek, cijeni kulturu i ljudi ga vole, a i prilično je sposobno vodio grad te slušao struku).

Za Čačića je valjda jasno da ima putra na glavi dovoljnog za namirivanje cijelogodišnjih potreba kineskog tržišta.

Idealno bi bilo na čelu grada imati nekog svježeg, ni iz HDZ-a, a niti iz vladajuće garniture. Ali opet dovoljno vještog da zastupa interese grada i natjera vodu na naš mlin.
 
#49 ·
Idealno bi bilo na čelu grada imati nekog svježeg, ni iz HDZ-a, a niti iz vladajuće garniture. Ali opet dovoljno vještog da zastupa interese grada i natjera vodu na naš mlin.
Pošlemu vam mi svega načelnika. :lol::lol:

 
#50 ·
POZIV GRAĐANIMA I GRADSKIM VIJEĆNICIMA - Dođite (danas - u ponedjeljak) na Dan otvorenih vrata u tvornici za MBO u Brezju!

Sve građane, a posebice gradske vijećnike, T7 VIS poziva da sutra, 11. lipnja (ponedjeljak), posjete i razgledaju tvornicu za MBO u Brezju, najsuvremenije postrojenje za mehaničko-biološku obradu otpada u koje je uloženo 180 milijuna kuna.

Posjetitelji će se moći upoznati s postrojenjem i tehnologijom od 8 do 20 sati, i to uz pratnju stručne osobe svakog punog sata.

Dobrodošli u najsuvremenije postrojenje za mehaničko-biološku obradu otpada u regiji i Europi!

http://regionalni.com/novosti/aktualno/ ... zju-10331/

Evo (konačno) prilike za sve Nevjerne Tome, imate napokon priliku osobno posjetiti i razgledati MBO postrojenje, i usput postaviti hrpu pitanja, koja vas muče. Iskoristite priliku, dođite ili zašutite zauvijek.

Nemojte reči da se nešto skriva od javnosti, ili plasirati lažne glasine i nebuloze, koje nemaju veze sa zdravom pameti (poput onih da je ustvari unutra ugrađeno staro postrojenje od izgorjele spalionice PUTO u Zagrebu)!
 
#52 · (Edited)
Ja sam bio danas popodne u Brezju, imao sam tu čast i zadovoljstvo obići je! Imam i fotke, barem onoga što se je smjelo fotkati..

Uglavnom, u tvornici se uopće (apsolutno) ništa ne spaljuje, nego se sve odvaja, separira, sortira, usitnjava, odvaja.. i sve u tome stlu.

Umjesto spaljivanja otpada evoluiralo se je do oporabe, i proizvodnje - reciklaže sirovina, a ono što ostane nakon takve obrade je gorivo ili materijal koji se može koristiti kao energent u svakom većem ložištu (termelektrane, cementare, toplane, i slično).
 
#62 ·
Ovaj zadnji odjeljak ti ima puno logike evoluiralo se je da se ne spaljuje, nego se odvaja pa se onda tak odvojeno može spaliti u toplanama :lol::lol:

Moderni postupci spaljivanja su daleko najekološkiji načini zbrinjavanja neorganskog otpada, i ne govorim o klasičnom spaljivanju nego plazma postupcima i sličnom.
 
#54 ·
Biološki otpad se među prvima izdvaja, i odlazi u posebnu veliku "dvoranu", gdje se suši i dalje obrađuje..

Da sve to ne bi (uopće) smrdjelo, zaduženi su ovi veliki ventilatori i bio-pročistač zraka (bazen napunjen mljevenim drvom), tako da pokraj tog bazena stvarno NEMA NIKAKVIH MIRISA.











 
#57 ·
^^
Odlično Palomas!!!
:master:

Eto, ovo treba pokazivati ovom našem zavedenom napaćenom narodu da vidi koga je izabrao na vlast. Čovjeka koji ne želi da ova tvornica profunkcionira! Rađe će nas sve potrovati! Umjesto da budemo prvi u HR koji su rješili pitanje otpada na pravi način on hoće pod okriljem mraka i u maniri mafije bale nekom utrapiti...to se zove plaćeni ubojica, čovjek bez morala i obraza, gnjida = jednom rječju - habuš.

P.s. Grofe ,ovo nisu više "grde slike", ovo treba seliti u "industrijske i poduzetničke zone".;)
 
#60 ·
Sad je već i Habuš svjestan kako Gradu prijeti gubitak sudskog spora, a time i bankrot zbog ogromne odštete T7 grupi:

"Prijedlog vijećnika je zapravo prijedlog T7 VIS-a koji je neprihvatljiv zbog cijene i toga što predviđa nastavak svih sporova za čije smo okončanje"

http://regionalni.com/novosti/aktua...-imamo-povjerenika-a-ne-gradonacelnika-10351/

Ali ludilo se i dalje nastavlja u revijalnom tonu, nije mi jedino jasno postoji li u Hrvatskoj deponija koja može prihvatiti više od 100 tisuća tona baliranog otpada?

http://www.evarazdin.hr/inspekcija-odobrila-zbrinjavanje-otpada-u-brezju-sljedecih-30-dana/

A o tome da netko investira 180 milijuna kuna u najmoderniju tvornicu za MBO, a onda ga župan Štromar mjesecima zavlači sa izdavanjem dozvole za pokusni rad... komentar valjda nije ni potreban.
 
#67 ·
Nije, sorry.
Onda ni ti neznaš kaj je to oporaba, recikliranje odnosno MBO ili ih ko većina ljudi mješaš.

Meni je jasan princip rada MBO-a :lol: , ali vama nije.

MBO u sebi uopće ne sadrži spaljivanje, nego MEHANIČKU(ustinjvanje, pelatizacija, drobljenje mljevenje, prosijavanje i separacija) i BIOLOŠKU OBRADU(biosušenje, biostabilizaciju i kompostiranje). A kaj će se napraviti s ovim ostatkom nije u domeni MBO-a, dal će to oni odložiti ili će spaliti.

A ovo kaj si ti mislio napisati je OBRADA, a ne OPORABA otpada. Nakon obrade taj otpad ide na oporabu odnosno korištenje u materijalne ili energetske svrhe, znači nije se evoluiralo do OPORABE nego do OBRADE.

Drugo, nisu mi je jasno to hodočašćenje i pozivi na hodočašćenje u tvornicu, niti je od građana Varaždina, niti bude se besplatno zbrinjavalo smeće ,drago mi je kaj je to u našem kraju i kaj je to jako moderan u suvremen način gospodarenja otpadom, ali je cijeli projekt je pokrenut pod jako sumnjivim okolnostima koje će se nadam se već jednom rasčistiti, iako je indikativno da je rađeno bez natječaja, da su cijene po toni bili malo "čudne" :lol: itd. itd. .
 
#69 ·
Je, sad ni firme ne smiju organizirati dane otvorenih vrata :D

Kužim ja dobro kaj ta tvornica radi, ona razdvaja otpad kako bi ga prodala reciklatorima (baš me briga kako se to veli na hrvatskom) i tako dodatno zaradila. Naravno, ostatak se može prodati kao gorivo.

Zato je šteta da do MBO nije povučen kolosijek, pa da se otpad na reciklažu može voziti vlakom. Baš je svejedno da li ga prodajemo na reciklažu u Hrvatsku ili negdje u EU.
 
#71 ·
^^
Iliti drugim riječima , ako je onaj prvi slučaj dogovora Čehok- Patafta bio "pod sumnjivim okolnostima", onda je ovo što se sad događa ne samo sumnjivo nego u najmanju ruku vrlo, vrlo sumnjivo.
I ja sam nekada vjerovao više u HNS , naročito tijekom suradnje s HSLSom ovdje u VŽ. Danas vidim da su u najmanju ruku na istom "kriminalnom" nivou kao što je navodno bio Čehok. Najblaže rečeno.
Ko to ne vidi ili negira, taj se igra noja. Ili je popio previše noje. ;)

No nas građane to uopće nebi trebalo zanimati. Trebalo bi nas zanimati ZAŠTO i s KOJIM PRAVOM Habuš nas sve tjera u dužničko ropstvo i zašto nas želi potrovati pod svaku cijenu.
Kako da ga spriječimo u tome, to je pitanje svih pitanja!
 
#72 ·
Izgled i uređenost grada se sve više zapušta, i to je očigledno iz dana u dan..

Ako ulazite u grad preko rotora kod Baumaxa, prvu uređenu i pokošenu travnatu površinu vidjet ćete tek na Ininoj benz. pumpi u Supilovoj, a dalje opet po Zrinski i Frankopana raste visoka trava i korov.

Na nadvožnjaku preko Zg pruge rastu pola metra visoke i posušene "kiselice", koje su niknule još u proljeće. Dakle, taj dio ove godine nije uopće ni pokošen.

Ali Grad ima drugačije preokupacije, potrebno je namiriti čim više stranačkih pijuna, i instalirati ih u upravne odbore Bazena, Termoplina, i svega ostaloga nad čim grad ima ingerenciju.

Tuga, jad i žalost, neviđena u novijoj povijesti grada. Za koju godinu Vž će izgledati kao ukrajinski Pripjat nakon Černobila, a ljudi će valjda sami kositi i čistiti po svojim ulicama...
 
#73 ·
Izgled i uređenost grada se sve više zapušta, i to je očigledno iz dana u dan..
Evo nazalost moram se slozit, od 2007/08, otkad sam pritepenec u Vž, puno se togas promjenilo. podzemna garaza je jedini svijetli trenutak jer se njome uređuju ceste i dobiti cemo valjda reprezentativan trg. No odmah za uglom, od Zagrebačke 1 do Zagrebačke +beskonačno su fasade i uređenost prilaznih cesti porazne... Smiješno mi je vidjet natpis da se nekada radilo o palači itd. a zgrada je oronula... No dobro ima tu više čimbenika od gradske vlasti.

Tuga, jad i žalost, neviđena u novijoj povijesti grada. Za koju godinu Vž će izgledati kao ukrajinski Pripjat nakon Černobila, a ljudi će valjda sami kositi i čistiti po svojim ulicama...
Vjerujem da nece tako izgledat, ima Vž i dobrih ljudi, no činjenica je i da sam vidio čovjeka na putu prema željezničkom koji kosi sam i psuje si u bradu...
 
#75 ·
Nažalost u pravu ste. U zadnjih 10 - 15 godina grad nije bio u gorem stanju. Čak i neke površine koje su do jučer bile na ponos poput novog parka Ivana Pavla II su obrasle, nepodrezane živice, ne pokošene trave i zatravljenih šljunčanih staza!! Ostao sam šokiran prije neki dan kad sam to vidio...slutim i razlog. Radnici Parkova ,ti dobri duhovi ovog grada vjerojatno su potpuno demoralizirani i demotivirani. G. Ptiček znal je voditi tu firmu, motivirati radnike i vršiti stalni pozitivan presing i napetost. Ma što vi mislili o njemu...zato su radnici davali maximum i stvarali čuda s malo sredstava. Danas tog entuzijazma više nema.
 
#79 ·
Kakve veze ovo ima sa grdim slikama?

A osim toga radi se o apsolutnoj manipulaciji. A i vec si dosadan sa Habusom. Ili imas veze sa ekipom iz T7 ili si stalker.

T7 grupa (znamo koja je to ekipa, koja ako sve uredno prode ce zavrsiti u zatvoru) legalno izvlaci novce iz gradskog proracuna, zahvaljujuci fantasticnim prenaplacenim ugovorima koji su sklopljeni za vrijeme Cehoka!

I to je cijela istina. Ostalo su manipulacije koje se mogu citati na gore navedenom portalu, koji, vidi slucajnosti u vlasnistvu oh! T7 grupe! Pametnom dosta!

A ako stvarno imas toliku potrebu, otvori molim te posebnu dretvu svom 'miljeniku' i T7 grupi, al pliz nemoj spemat sve dretve vezane uz Varaždin, i to sa ovakvim gnjusnim manipulacijama. Radi se o lokalnim tajkuncicma koji su upleteni u korupciju duboko u pore gradskog proracuna. A to sto su sa tim novce pokrenuli investicije ih ne stiti od zakona niti ne ispire ljagu navedene krade i korupcije.
 
#80 ·
Ima veze sa grdim slikama. Ovdje ukazujemo na negativnosti. To je smisao ovog threada. ;)
Nezakonitosti u poslovanju T7 grupe se nisu dokazale. Zasad. Vidjet ćemo.
U međuvremenu imam pravo primjetiti to što se događa. Ako Tebi stranačka vizura to sprječava , meni ne. Žao mi je. Ukazivao sam na Čehokove propuste kao i na sve ostale. Ne zanimaju me stranke. Promatram vlastitim očima.
Samo sljepac koji "gleda a ne čuje" ne vidi ovo što se trenutno događa. Dopustit ćeš mi da imam pravo prokomentirati, kao i Ti. To je smisao foruma, ne?
Dakle tempo kojim Habuš unazađuje grad zadnjih skoro godinu dana vodi nas prema tome da neće niti kamen na kamenu ostati ovdje. Ti možeš žmiriti na to, ja neću...

:cheers:
 
#82 ·
Konačno su se sjetili malo pokrenuti stanari bloka zagrebačka /Supilova oko vlastitog dvorišta i VTCa.
To su problemi nastali cijelom pričom oko blokiranja računa Stanoingu i zaustavljanja svih njihovih gradilišta.
Posebno je grotesktno kako je ovdje, gdje još samo treba završiti to malo opločenja i izgrabljati dva kvadrata zemljice na gredicama odjednom Veeeliki problem.:lol: Da živim tamo OSOBNO bih pokosio ono dračje znatno prije nego što su se ovi sjetili buniti...a neangažianje zaštitara od strane Stanoinga igranje je sa vlastitom imovinom:eek:hno:


http://regionalni.com/zivotdrustvo/...dzungli- stanoing-nedostaci-otklonjeni-11502/

Stanari Zagrebačke i Kozarčeve ulice u Varaždinu ljuti zbog gradilišta VTC-a
Stanari: Živimo u pravoj džungli Stanoing: Nedostaci otklonjeni


 
#83 ·
I još nešto što isto spada u kritiku, dakle u "grde slike".
Tiče se sad već dobro poznate bedaste izjave gradonačelnika oko "sveučilišnog grada"


http://varazdinske-vijesti.hr/skolstvo/zabezeknuti-izjavom-gradonacelnika-habusa.html


Zabezeknuti izjavom gradonačelnika Habuša
FOI: Zar je Varaždin tek sad postao sveučilišni grad?


Na nedavno održanoj Županijskoj skupštini vijećnica Nina Begičević Ređep, docentica pri Fakultetu informatike i organizacije izrazila je nezadovoljstvo nedavnom izjavom varaždinskog gradonačelnika Gorana Habuša, nakon kupnje udjela u Medijskom sveučilištu u Koprivnici, da je Varaždin napokon postao sveučilišni grad.

- Ako je Varaždin tek sad postao sveučilišnim gradom, što je s ostalim fakultetima, FOI-jem i Geotehničkim, koji godišnje donesu i do 2 milijuna kuna u proračun grada? – reagirala je. Županijska vijećnica postavila je i pitanje hoće li i već toliko dugo planirani projekt izgradnje kampusa FOI-ja biti ugrožen ako Grad Varaždin ili Županija budu sufinancirali izgradnju kampusa u Koprivnici umjesto ovog u Varaždinu.

- Gradonačelniku se vjerojatno omakla greška, Varaždin je već dugo sveučilišni grad – rekao je župan Predrag Štromar i dodao da će Županija najprije pomoći FOI-ju u izgradnji kampusa.

Međutim, u cijeloj priči oko Varaždina sveučilišnog grada nitko se nije zapitao, zapravo, kako je Varaždin postao sveučilišni grad ako se sveučilište nalazi – u Koprivnici?
:lol: :doh::picard:




I kad smo već kod toga - još jedamput pitanje vrlom gradonačelniku:
Što se čeka sa veleučilištem? Kad planiraju obnoviti drugu zgradu, kao i treću koju su dobili na korištenje pokraj prve. Kad planiraju raskrčiti onu šumu okolo triju spomenutih zgrada. Trebam li tu sramotu postati ovdje? Mogu , nije problem...
 
#85 ·
To valjda tu ide...

Uglavnom, neka me netko ispravi ako grijesim. Dolazim ja danas ( utorak ) na autobusni cekat gradski bus koji bi na liniji 3 trebao doci u 13.30. Dosao sam i 13.20 da ne bi kasnio :), otisao sam u 13.48. zbunjen jer su u medjuvremenu dosle dvije druge linije, 5 i 1 mislim, koje po rasporedu na njihovim stranicama ne bi ni trebale doci u tom periodu... Jel ja grijesim ili jednostavno ovo ne valja ku*ca? Ako nisam ja pogrijesio, budem zbilja bijesan na ove frajercine koje sam i pitao kaj se desava pa nisu mi znali il htjeli ista reci.
 
#86 ·
Taj tzv. "gradski prijevoz" opstaje još samo zbog gradskih subvencija. To mu je jedina svrha i cilj. Nije nikad postojala niti će u dogledno vrijeme postojati volja za uvođenjem pravog gp-a.
Obzirom da taj posao obavlja "AP Varaždin" tim više, jer njima nikad nije niti bilo u interesu da konkuriraju sami sebi.
Potrebna je malo veća i šira politička volja da se tješnje povežu predgrađa i prigradske općine sa gradom.Samo tada taj prijevoz ima smisla.
Neki dan mi kolegica koja živi u Nedeljancu priča kakve su joj linije sa niti 5 km udaljenom kućom od centra i ostao sam šokiran. Umjesto da ide svakih barem pola sata, ona doslovno nakon 14 h ima 2 - 3 polaska iz grada prema doma.:nuts:
Koji fijasko:nuts:
 
#87 · (Edited)
I još:

http://www.evarazdin.hr/cehok-o-aquacityju-ova-gradska-vlast-unistava-sve-sto-joj-je-povjereno/

Čehok o Aquacityju: Ova gradska vlast uništava sve što joj je povjereno!


Vrijeme objave:
16:39h // 20.11.2012.

Autor članka:
eVarazdin.hr



Nakon reagiranja varaždinskog gradonačelnika Gorana Habuša u kojima za probleme „varaždinskog mora“ proziva i bivšu vlast, nije dugo trebalo čekati na odgovor bivšeg gradonačelnika Ivana Čehoka.

Priopćenje Ivana Čehoka donosimo u cijelosti:

Habuš ponovno, po ne znam koji put, svoju evidentnu nesposobnost, kao i potpuno diletantsko vođenje grada, opravdava lažima o tome što je navodno ostavila bivša vlast. Podsjećam da je cijeli kompleks Aquacity, dakle i objekti i cijelo jezero, kupljen na temelju odluka Gradskoga poglavarstva i Gradskoga vijeća od tvrtke Cesta jer je riječ o omiljenom javnom prostoru koje su koristili naši građani.

S obzirom da je Cesta prelazila u strano vlasništvo i osobito s obzirom na sve što se poslije događalo s radnicima u toj tvrtki, ta je kupnja bila više nego opravdana. U taj se cijeli kompleks ulagalo, ali većinom u infrastrukturu, šetalište, kuhinju zbog prilagodbe standardima, kao i u sportske terene (bočalište koje su koristili branitelji). Na temelju odluke Povjerenstva i nadležnih odjela ulagalo se u jednu od rijetkih hrvatskih plaža i kupališta za invalidne osobe, na što sam iznimno ponosan. Ta ulaganja ostat će trajno dio toga omiljenoga varaždinskoga ljetovališta.

S obzirom da grad nije mogao voditi ugostiteljski objekt, kao i zbog činjenice da je ugostiteljstvo bilježilo pad prihoda u cijeloj Hrvatskoj i do 40 posto, mi smo taj objekt iznajmili na temelju natječaja. Naravno, i dalje smo surađivali s najmoprimcima jer gradu treba biti stalo do jezera, kupališnih prostora, vanjskih igrališta, te drugih pratećih sadržaja. Cijelo to vrijeme Aquacity je bio otvoren i raspoloživ za sve građane Varaždina i okolnih mjesta, osobito sada kad građani nemaju novaca ljetovati na Jadranu.

Isključivo nebriga i nesposobnost ove vlasti doveli su do toga da su najmoprimci odlučili napustiti taj objekt. Isto tako je grad odveo u stečaj i restoran na varaždinskim bazenima, gdje je stanje po riječima samoga ravnatelja, vrlo loše. I to je pokazatelj kako ova gradska vlast uništava sve ono što joj je povjereno, pa i ne čudi da su svi gospodarski i socijalni pokazatelji stanja u gradu izrazito loši.

Ova će vlast ostati zapamćena jedino po tome da je dovela do ruba sve što joj je povjereno – od sportskih klubova, obrazovnih institucija, gradskih objekata, kulturnih i drugih projekata, omiljenih šetališta i kupališta. Pamtit će se samo da je Varaždin postao za njihova mandata grad depresije i najviših cijena u Hrvatskoj.

A da ne spominjemo SKANDALOZNU odluku od prije neki dan o davanju koncesije za obradu novonastalog otpada tvrtki "Univerzal"!

1) znači ne valja lokacija 5 km od Korza i udaljena minimum 600 metara od naselja u poslovnoj zoni (ponuda T7/Babić), već je bolja lokacija 2km od Korza, UNUTAR NASELJA BREZJE!!

2) Način IZGLASAVANJA te odluke sličan je načinu na koji su u srednjem vijeku proglašavane vještice. ČISTI KRIMINAL!! Glasaj ili ode glava. Doslovno!

3) Izglasana je SKUPLJA ponuda. Obrazloženje? T7/ Babić koji je dao jeftiniju ponudu nema dostatnu dokumentaciju?!? :lol::lol:

4) suvremeni način obrade otpada u Univerzalu?!?!?
Prosudite sami:

Univerzal


VS

T7 MBO




E moj Varaždine...quo vadis?


:eek:hno:



p.s.
Da, to je onaj isti Univerzal koji inače reciklira metalni i tekstilni otpad a gorio je već 3 puta!!!



A tek kad pročitate ovo sve će vam biti jasno o pogodovanju...
http://regionalni.com/aktualno/novo...ikriveno-lobiranje-u-korist-univerzala-11884/

dakle ne dva koraka nazad, nego povratak u kameno doba odlaganja otpada.
Užas!!!
 
#89 ·
Kad se samo sjetim, kako se je drmala čitava Vlada RH, ministarstva, inspektorati i službe, u vrijeme dok je službeno bio dovršen i otvoren MBO pogon u Brezju... Koliko su se samo potrgali županijski i gradski političari (kao i oni iz vrha vlasti), da čim duže odugovlače s izdavanjem dozovole za probni rad, čak je i ministrica zaštite okoliša smijenjena, kasnije je i napustila stranku.

A sada, dok se prikupljeni varaždinski otpad potajno pod okriljem noći spaljuje u Energani (Ulica Pavleka Miškine kod Bobića), pojavila se odjednom zavjera šutje i prešutnog oobravanja. Sad to više nije ni zanimljiva vijest za medije, više nema nikakvih afera, prijavljivanja niti pozivanja inspekcije.

Taj smrad se navečer osjetiti kilometrima nadaleko, i to je baš tipični smrad spaljene plastike, najlona, gume... dakle smrad spaljenog otpada, a ne na pr. spaljivanja biomase (drveta i slično).

http://www.univerzal-vz.hr/energana.html

Gdje su sad predstavnici lokalnih Mjesnih odbora iz Varaždina, tri Kućana, Zbelave, Trnovca? Izgleda da im spaljivanje vlastitog otpada smrdi manje od MBO pogona, koji ne spaljuje ništa, a ima i ogroman filter za sav zrak koji izlazi iz samog pogona. Ako bi se spaljivanje otpada u Energani vršilo po danu, cijena prodane struje HEP-u bila bi i prilično veća, ali bi se vidio nezgodan crni dim iz dimnjaka. Ovako je puno bolje, ekologija i zdravlje sad više nisu toliko važni....
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top