daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old March 19th, 2017, 01:43 AM   #18321
ixs
Jakie imie mi pasuje?

ixs's Avatar

Likes (Received): 63396

Nie sledze... ale w sensie ze jest prorosyjskim lewakiem, oredownikiem wolnosci slowa, demokracji i rosyjskiego Krymu?
"Jak sama nazwa wskazuje bloki przy ul. Zielonej powinny mieć przynajmniej odcień zielony, a tymczasem spółdzielnia jest zmuszona do pomalowania ich na szaro. Mamy już podziemne przejścia, które przypominają prosektorium. Wracamy do czasów socrealizmu, tylko tam przynajmniej gwiazdy były czerwone. Teraz nie ma żadnego, kolorowego elementu."
– uważa radny *ocenzurowano* Jerzy Lis.

rince1, zew_2 liked this post
ixs no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old March 19th, 2017, 03:05 AM   #18322
Vergelf
BANNED

Likes (Received): 3441

@mateusz.el Krótka piłka, który punkt regulaminu/zasad lokalnych łamię i w jaki sposób? Bo jeśli nie potrafisz tego udowodnić to ja bym grzecznie prosił o zaprzestanie grożenia mi banem.

Quote:
A fakty są takie, że w wątku jesteś mało obiektywny i bardzo stronniczy.
Każdy człowiek jest mało obiektywny i stronniczy, tylko sam tego o sobie nie przyzna.
Vergelf no está en línea   Reply With Quote
Old March 19th, 2017, 07:48 AM   #18323
Cezman
Libertarianin

Cezman's Avatar

Likes (Received): 3224

Quote:
Originally Posted by bartek76 View Post
Czy nie najwyższa pora aby administrator uciął tę farsę?
Spokojne. Pośpiech jest dobry ale przy łapaniu pcheł. Dajmy ludziom czas na obronę. W sprawie "K%" czekam do dzisiejszego wieczora i jutro rano napiszę tu posta. Oskarżenie o neofaszyzm to dość poważna sprawa i reakcja "forum" musi być zdecydowana.

Sprawa "Mateusza" jest trudniejsza. Z jednej strony Vergelf nie przedstawia żadnych dowodów na problemy z moderacją. Mateusz wydaje się być obiektywny. Z drugiej strony każdy może mieć swoje zadanie i uwagi. Czy Vergelf zabrnął w krytyce za daleko trzeba dopiero rozstrzygnąć. Póki co chętnie widziałbym "maść przeciwbólową" i ostrzeżenie.

Dodam, że murem stoję za K% i Mateuszem
Old March 19th, 2017, 09:37 AM   #18324
zew_2
Registered User

zew_2's Avatar

Likes (Received): 6580

Quote:
Originally Posted by Vergelf View Post
@mateusz.el Krótka piłka, który punkt regulaminu/zasad lokalnych łamię i w jaki sposób? Bo jeśli nie potrafisz tego udowodnić to ja bym grzecznie prosił o zaprzestanie grożenia mi banem.

Każdy człowiek jest mało obiektywny i stronniczy, tylko sam tego o sobie nie przyzna.
Wyluzuj i nie pruj się w księdze jak nie jesteś czysty jak łza. mateusz.el, k% czy Asinus to dobre chłopaki, są modowie z którymi nie ma dyskusji, dostajesz za "złe spojrzenie" przymusowy wyjazd do sanatorium, a po miesięcznym powrocie i tak wciąż nie wiesz z jakiej okazji

Jesteś zarejestrowany w 2015, a jakieś 2 lata temu za taki post nie byłoby ciebie tu więc postęp jest

Quote:
Originally Posted by Vergelf View Post
Cały ten post to ból dupy wieśniaka spoza Warszawy, wiedziałem że jak tylko wspomnieć o Warszawie to już się prawakom włącza wścieklizna no bo jak to może być najlepsze miasto do życia w tym kraju A TYLE PEDAŁÓW I CIAPATYCH NO JAK TO MOŻLIWE.

No ewidentnie podzielają co pokazują wyniki wyborów i czarne protesty tak? Nie mówię że w Warszawie nie ma nacjonalistów i rasistów ale jednak w większości jest liberalna.

No a ty myślisz że ja mam zamiar żyć w ciemnogrodzie, który nie chce się reformować i jeszcze ogranicza moją wolność? Nie dziękuję. Jeśli nie wyleczymy tego raka RP, którym jest PiS i każdy kto na nich głosował, jeśli to się okaże sprawą permanentną to ja sobie pójdę szukać innej ojczyzny, spokojnie. Nie będę wam zatruwał waszego białego, chrześcijańskiego raju na ziemi.
Czyli co cała reszta Polski poza Warszawą to wieśniaki?

Zamiast kochać mnie za kłamstwo nienawidź mnie za prawdę.

Forum Gdańsk = HIV

dkzg liked this post
zew_2 no está en línea   Reply With Quote
Old March 19th, 2017, 10:42 AM   #18325
Slodi
Registered User

Slodi's Avatar

Likes (Received): 5764

Spam
http://www.skyscrapercity.com/showth...627054&page=57
Slodi no está en línea   Reply With Quote
Old March 20th, 2017, 08:45 AM   #18326
Cezman
Libertarianin

Cezman's Avatar

Wnoszę o półrocznego briga dla 19Dako20 za pomówienie jednego z naszych Kolegów. Uzasadnienie:

Quote:
Originally Posted by Cezman View Post
Quote:
Originally Posted by 19Dako20 View Post
Jeden z modów sieje neofaszystowska retoryke
Poproszę o dowody do niedzieli 19 marca, 23:59.
Quote:
Originally Posted by Wikipedia, Neofaszyzm
Neofaszyzm – termin używany do opisania szeregu ugrupowań wyłaniających się po II wojnie światowej, które reprezentują znaczną część ideologii faszyzmu. Faszyzm, zapoczątkowany we Włoszech w latach 20. XX wieku, rozprzestrzenił się w Europie w okresie pomiędzy I wojną światową i II wojną światową. Często utożsamiany z neonazizmem.

[...]

Faszyzm jest charakteryzowany przez:
  • totalitarne próby nałożenia kontroli państwowej na wszystkie aspekty życia: społeczne, polityczne, kulturalne i ekonomiczne
  • państwo faszystowskie reguluje i kontroluje (zamiast nacjonalizowania) środki produkcji
  • faszyzm wynosi państwo jako nadrzędną ponad jednostki, instytucje oraz grupy je tworzące
  • faszyzm używa wyraźnej retoryki, wzywa do heroicznego, masowego wysiłku w celu np. odtworzenia minionej potęgi
  • wzywa do posłuszeństwa wobec jednego lidera, często prowadzi do kultu jednostki
Faszyzm jest wiązany przez wielu naukowców z jedną lub więcej spośród poniższych charakterystyk:
  • wysoki poziom nacjonalizmu
  • ekonomiczny korporacjonizm
  • silny dyktatorski przywódca, który przedstawia naród, państwo albo wspólnotę jako nadrzędną wobec jednostek albo grup je tworzących
https://pl.wikipedia.org/wiki/Neofaszyzm

O tym, że faszyzm był doktryną zbrodniczą nikogo przekonywać nie trzeba. Zatem oskarżenie o propagowanie faszyzmu jest bardzo poważnym zarzutem. Jest on szczególnie dotkliwy, jeśli dotyczy użytkownika (K%) cechującego się umiarkowanym i rozsądnym podejściem do świata. User K% (dla mnie nie ma znaczenia moderowanie) jest powszechnie lubiany i szanowny na forum SSC. Kolega 19Dako20 miał kilka dni na przedstawienie dowodów i z tego czasu nie skorzystał. W Księdze wstawiał mało przekonujące i zaczepne posty. Stąd kara dla 19Dako20 musi być surowa.

Biorąc pod uwagę 10-cio letni staż na forum, liczbę postów i laików uciąłem bana z palety kar. Z poważniejszych kar pozostał brig na rok, pół roku lub trzy miesiące. Brigi na miesiąc i tydzień rozdawane są za drobniejsze przewinienia. Z założenia jestem przeciwny wysokim karom, stąd w dalszej eliminacji odpadł roczny brig. Natomiast brig na trzy miesiące uznaję za niewystarczający (neofaszyzm + pomówienie powszechnie szanownego Usera). Dlatego drogą eliminacji skrajności proponuje briga półrocznego.

Saczers liked this post
Cezman no está en línea   Reply With Quote
Old March 20th, 2017, 12:26 PM   #18327
Łosiu
Decomposed User

Łosiu's Avatar

Likes (Received): 6543

Ale naprawdę bawisz się w moderatora?

Wydaje mi się, że k% sam może skutecznie zadziałać w tej sprawie albo jeśli nie chce być sam w niej sędzią, to może zwrócić się z prośbą o reakcję do innych modów.

johny.f liked this post
Łosiu no está en línea   Reply With Quote
Old March 20th, 2017, 01:00 PM   #18328
arafat11
BANNED

Likes (Received): 6220

Quote:
Originally Posted by Cezman View Post
O tym, że faszyzm był doktryną zbrodniczą nikogo przekonywać nie trzeba. Zatem oskarżenie o propagowanie faszyzmu jest bardzo poważnym zarzutem. Jest on szczególnie dotkliwy, jeśli dotyczy użytkownika (K%) cechującego się umiarkowanym i rozsądnym podejściem do świata. User K% (dla mnie nie ma znaczenia moderowanie) jest powszechnie lubiany i szanowny na forum SSC. Kolega 19Dako20 miał kilka dni na przedstawienie dowodów i z tego czasu nie skorzystał. W Księdze wstawiał mało przekonujące i zaczepne posty. Stąd kara dla 19Dako20 musi być surowa.

Biorąc pod uwagę 10-cio letni staż na forum, liczbę postów i laików uciąłem bana z palety kar. Z poważniejszych kar pozostał brig na rok, pół roku lub trzy miesiące. Brigi na miesiąc i tydzień rozdawane są za drobniejsze przewinienia. Z założenia jestem przeciwny wysokim karom, stąd w dalszej eliminacji odpadł roczny brig. Natomiast brig na trzy miesiące uznaję za niewystarczający (neofaszyzm + pomówienie powszechnie szanownego Usera). Dlatego drogą eliminacji skrajności proponuje briga półrocznego.
czy z analogiczna gorliwoscia( wcale nie bronie Dako, ktoremu jakas kara sie nalezy za caloksztalt) bedziesz sie domagal brigow dla tych wszystkich, ktorzy kazdego przeciwnika po prawej stronie nazywaja faszysta? bo to dosc czesta figura retoryczna, rowniez na tym forum a reakcji nie widac...
arafat11 no está en línea   Reply With Quote
Old March 20th, 2017, 07:06 PM   #18329
michael_siberia
Trzecie pokolenie akowców

michael_siberia's Avatar

Likes (Received): 25732

Masz na myśli PHP? Jak tak, to ono nie podlega zgłaszaniu tutaj.
michael_siberia no está en línea   Reply With Quote
Old March 20th, 2017, 08:43 PM   #18330
LubiePiwo
Registered User

LubiePiwo's Avatar

Podlega
Old March 20th, 2017, 09:05 PM   #18331
Beck's
Polska wielonarodowa!!

Beck's's Avatar

Likes (Received): 8224

No właśnie skargi odnośnie PHP zgłasza się bezpośrednio @Talkingheadowi i @k%.

michael_siberia liked this post
Beck's no está en línea   Reply With Quote
Old March 20th, 2017, 10:52 PM   #18332
Sławek
wodniczek nonsensek

Sławek's Avatar

Likes (Received): 4843

[Wilanów] Świątynia Opatrzności Bożej (głupie uwagi=brig)
http://www.skyscrapercity.com/showth...233693&page=69

Wykopali wątek sprzed miesiąca i by pospamować.

ostatnie posty o star-trek, wyciskarce do cytryn, reaktorze, itp
Old March 21st, 2017, 12:17 AM   #18333
michael_siberia
Trzecie pokolenie akowców

michael_siberia's Avatar

Likes (Received): 25732

Dziwisz się, że ludzie komentują przyznanie budynkowi (sarkastycznego) wyróżnienia?
michael_siberia no está en línea   Reply With Quote
Old March 21st, 2017, 02:44 AM   #18334
arafat11
BANNED

Quote:
Originally Posted by michael_siberia View Post
Masz na myśli PHP? Jak tak, to ono nie podlega zgłaszaniu tutaj.
przeciez cala akcja z Dako bierze sie z jego wypowiedzi w PHP...wiec jak to w koncu jest?
Old March 21st, 2017, 07:25 AM   #18335
Cezman
Libertarianin

Cezman's Avatar

Arafat: Nie w PHP tylko w tej Księdze. #18280
Old March 21st, 2017, 04:10 PM   #18336
arafat11
BANNED

zgoda, ale rzekomo neofaszystowskie( zdaniem Dako) wpisy moda byly w PHP...sam Dako tez pojawil sie w tej ksiedze w zwiazku z postami w PHP...
czyli tak naprawde dyskutujemy o tym co ktos napisal czy nie napisal w PHP, ale spor sie toczy w ksiedze skarg i wnioskow...
Old March 21st, 2017, 04:36 PM   #18337
Cezman
Libertarianin

Cezman's Avatar

Arafat: dość przypadkiem napatoczyłem się na wpis Dako w tej księdze i o post 18280 właśnie mi chodzi. Rzadko bo rzadko, ale gdzieś tam wpadam na posty K% i w ich kontekście wpisy Dako uważam za niesprawiedliwe i obraźliwe. Ponieważ uważam, że moderatorów powinni bronić zwykli userzy, zareagowałem. Tyle i tylko tyle.
Old March 21st, 2017, 11:00 PM   #18338
k%
Pijże

k%'s Avatar

Likes (Received): 20174

Quote:
Originally Posted by arafat11 View Post

zgoda, ale rzekomo neofaszystowskie( zdaniem Dako) wpisy moda byly w PHP...sam Dako tez pojawil sie w tej ksiedze w zwiazku z postami w PHP...
czyli tak naprawde dyskutujemy o tym co ktos napisal czy nie napisal w PHP, ale spor sie toczy w ksiedze skarg i wnioskow...
nie były w PHP tylko wątku o Imigrantach, nad PHP by nikt nie płakał.

w sumie się zastanawiałem co zrobić z Dako bo on lubi prowokować pisząc głupoty, ale doszedłem do wniosku, że za bardzo chciał się dowalić prywatnie, nawet nie, że do Moda tylko jako do człowieka, innego użytkownika i to nie mającego nawet związku z jego sprawą.

Do teraz zresztą nawet nie chce dziwnie zabrać głosu, także 2 tyg. dostanie jako nauczkę.
k% no está en línea   Reply With Quote
Old March 22nd, 2017, 12:03 AM   #18339
perdurabo
Silesian InExile

perdurabo's Avatar

Likes (Received): 4753

Proszę o kasacje mojego posta:
http://www.skyscrapercity.com/showpo...&postcount=951
odświezyłem temat i jakoś tak dwa posty pod rząd to kicha :P
perdurabo no está en línea   Reply With Quote
Old March 23rd, 2017, 10:06 PM   #18340
wiewior