search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Pomorze, Warmia i Mazury

Pomorze, Warmia i Mazury » Szczecin » Trójmiasto

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 20 votes, 5.00 average.
Old July 4th, 2013, 08:50 PM   #81
alek
BANNED

Likes (Received): 187

Już sie zaczyna socjotechnika i bełtanie w kiepełach lemurów:

Tymczasem plan co do peostwa jest banalnie prosty. Lapidarnie ujął to pan Wilk. I tego się trzymajmy w pięknie zapowiadającą się słoneczną niedzielę. : )
alek no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old July 5th, 2013, 05:45 PM   #82
amator taniego wina
BANNED

Likes (Received): 109

Z wypowiedzi samego Jerzego Wilka wprost wynika, że jednym celem wyborów jest walka o władzę pomiędzy PiS z PO a problem przekopu Mierzei Wiślanej to tylko narzędzie do pozyskiwania elektoratu. To wyjaśnia dlaczego PiS wbrew wszystkim twierdzi, że przekop jest opłacalny mimo, że nie ma na to dowodów.
Szkoda, że żyjemy w takim państwie gdzie partie, aby mogły liczyć na Nasze głosy poparcia, muszą nas okłamywać.
amator taniego wina no está en línea   Reply With Quote
Old July 5th, 2013, 06:43 PM   #83
jaca5a
Registered User

jaca5a's Avatar

Likes (Received): 842

A ja mam nadzieje że wygra Wilk i przewietrzy ratusz i spółki komunalne. W Elblągu trzeba zrobić porządek, nie tylko na ulicach
jaca5a no está en línea   Reply With Quote
Old July 5th, 2013, 08:48 PM   #84
alek
BANNED

Quote:
Originally Posted by amator taniego wina View Post
Z wypowiedzi samego Jerzego Wilka wprost wynika, że jednym celem wyborów jest walka o władzę pomiędzy PiS z PO a problem przekopu Mierzei Wiślanej to tylko narzędzie do pozyskiwania elektoratu. To wyjaśnia dlaczego PiS wbrew wszystkim twierdzi, że przekop jest opłacalny mimo, że nie ma na to dowodów.
Szkoda, że żyjemy w takim państwie gdzie partie, aby mogły liczyć na Nasze głosy poparcia, muszą nas okłamywać.
http://wyborcza.pl/1,75478,14161762,...lny__Rzad.html
Old July 7th, 2013, 11:56 PM   #85
alek
BANNED

Wilk: 51,5 proc.

Gelert: 48,5 proc.

głosy z z 55 komisji

Widmo faszyzmu krąży nad Elblągiem! : D
Old July 8th, 2013, 02:12 AM   #86
HS
I am the passenger

Likes (Received): 4438

Żądam powtórnego liczenia głosów! Na niezalezna.pl i wpolityce.pl w komentarzach internauci podnoszą kwestię liczenia głosów na rosyjskich serwerach (i co nas to obchodzi, że tym razem wszystko jest liczone fizycznie na papierowych kartkach, a nie na żadnych serwerach?), a co odważniejsi oskarżają PO o wyborcze machlojki mające zmienić wynik wyborów. Nie widzę powodu, by nie wierzyć tym patriotom. Wszakże pisali to po pierwszych sondażach, gdy zwycięstwo przypisywano pani Gelert, ale przecież od tego czasu nic się nie zmieniło, prócz wygrywającego.

Dowody:

Jeśli wybory nie były pilnowane, to można się spodziewać odpowiedniego dla waaadzy wyniku. Tusk pokazał w kampanii, że nie cofnie się przed niczym! Służby w grze!

Dziwi tylko że niektóre okręgi są już POliczone w 100% a POzotałe 31 ogręki jeszcze nie POliczyli nawet w 1% ?To chyba powinna być jakaś średnia z wszystkich okręgów do danej godziny i tak do wyborów w elblągu podawano. PRZYKŁAD RYBNIKA tam podawali co parę godzin to z 20% to z 30% pOżniej już nawet 60%. Czy ta NOWA METODA ma coś WSPÓLNEGO Z OSTATNIM MAJOWYM SZKOLENIEM PKW W MOSKWIE ?

Trzeba siłą usunąć PO, każda metoda jest dobra. Każdy dzień zwłoki, to porażka dla Polski i Polaków.

Na szczęście komisja szkolona w Moskwie zna się na robocie...

Niech PiS pilnuje wyniku i sam liczy rowniez glosy, bowiem ten wynik zmanipulowany rzekomej sondazowni, do ktorej nikt nie chce sie przyznac moze byc dopasowany przez oszustow POlszewickich, mafia nie cofa sie przed najbardziej nikczemnymi dzialaniami!! Chyba ze bedzie przechodzil przez ruski serwer? Rudy powiedzial ze bez walki nie oddadza wladzy !!!

Chciałoby się dodać sławetne: "Przypadek? Nie sądzę."

Last edited by HS; July 8th, 2013 at 02:17 AM.
HS no está en línea   Reply With Quote
Old July 8th, 2013, 08:28 AM   #87
Kubael
Registered User

Kubael's Avatar

Likes (Received): 16051

Podsumować te wybory można tylko tak. Gdyby nie wakacje wygrałaby pewnie Gelert ze strachu przed PIS, za którym większość "normalnych" elblążan nie przepada.
Ani jeden ani drugi kandydat nie był tak naprawdę warty oddania głosu. Ani Gelert ani Wilk, który również został odwołany przez mieszkańców Elbląga, ponieważ był członkiem ówczesnej rady miasta, więc jest za nią tak samo odpowiedzialny jak każdy inny członek.
Część mieszkańców jest na tyle niekumata, że uwierzy w obietnice takie jak 4 port polski, przekop mierzei albo przyłączenie do pomorza (aha, bo już uwierze )
Z mojego otoczenia większość osób stwierdziła, że na wybory nie pójdzie, bo nie ma dobrego kandydata, a nie chcą wybierać między mniejszym, a większym złem.
Tak więc zobaczymy jak to będzie wyglądało przez rok, a wtedy okaże się czy wybór części osób był słuszny czy nie.
W żadnym wypadku nie przekładałbym natomiast wyników na scene ogólnopolską, bo skoro przy wakacjach kiedy zostaje w mieście większość fanatyków z kościołów, PiS potrafi wygrać jedynie o 2-3 procent...

Facebook - KubaelFoto Flickr

*Umieszczanie moich zdjęć na innych stronach poza forum oraz wykorzystywanie ich w celach komercyjnych tylko za moją zgodą. KONTAKT

waldemar_el liked this post
Kubael no está en línea   Reply With Quote
Old July 8th, 2013, 09:35 AM   #88
gwozdz
Registered User

gwozdz's Avatar

Likes (Received): 79

Tu nie było wyboru między "mniejszym" złem a "większym" złem. Tu każdy wybór był zły - mieliśmy szansę odpartyjnić RM (bo o bezpartyjnym prezydencie to nadal można tylko pomarzyć), i co? I ponad połowa radnych to ci sami co wcześniej.

Elbląg - ślady przeszłości

Czytalski

amator taniego wina liked this post
gwozdz no está en línea   Reply With Quote
Old July 8th, 2013, 01:11 PM   #89
ixs
Deptać Karaczany

ixs's Avatar

Likes (Received): 57065

No i jak tam... bezrobotni juz "kopjom"?

Old July 8th, 2013, 02:52 PM   #90
markus1234
BANNED

Lekka żenada, ze taka drobnostka jak ten kanalik, to dla Polski niczym budowa kanału sueskiego...

Juz dawno powinien istnieć.
markus1234 no está en línea   Reply With Quote
Old July 8th, 2013, 02:54 PM   #91
alek
BANNED

Chachacha... lemurom z FPW przypiekło skórkę i bardzo piecze. Swoją drogą to strach pomyśleć że po tylu kompromitujących wpadkach, niespełnionych obietnicach, "pustym" pijarze i oszustwach, ludzie w dalszym ciągu i tak licznie chcą głosować na tę szajkę peowskich ciknkciarzy (która rozsiewa po Polsce ziarno korupcji, kłamstwa i nepotyzmu). Brawo Elbląg!
Old July 8th, 2013, 04:35 PM   #92
jaca5a
Registered User

jaca5a's Avatar

Likes (Received): 842

Quote:
Originally Posted by Kubael View Post
Podsumować te wybory można tylko tak. Gdyby nie wakacje wygrałaby pewnie Gelert ze strachu przed PIS, za którym większość "normalnych" elblążan nie przepada.
Ani jeden ani drugi kandydat nie był tak naprawdę warty oddania głosu. Ani Gelert ani Wilk, który również został odwołany przez mieszkańców Elbląga, ponieważ był członkiem ówczesnej rady miasta, więc jest za nią tak samo odpowiedzialny jak każdy inny członek.
Część mieszkańców jest na tyle niekumata, że uwierzy w obietnice takie jak 4 port polski, przekop mierzei albo przyłączenie do pomorza (aha, bo już uwierze )
Z mojego otoczenia większość osób stwierdziła, że na wybory nie pójdzie, bo nie ma dobrego kandydata, a nie chcą wybierać między mniejszym, a większym złem.
Tak więc zobaczymy jak to będzie wyglądało przez rok, a wtedy okaże się czy wybór części osób był słuszny czy nie.
W żadnym wypadku nie przekładałbym natomiast wyników na scene ogólnopolską, bo skoro przy wakacjach kiedy zostaje w mieście większość fanatyków z kościołów, PiS potrafi wygrać jedynie o 2-3 procent...
Nie jestem mocherem i fanatykiem kościelnym a głosowałem na Wilka. Powiem krótko i na temat. Za rządów PiSu był wojewoda z Elbląga, w Elblągu miało powstać WCPR, powstał plan przekopu mierzei, premier Kaczyński był kilkakrotnie w naszym mieście. Przez 6 lat rządów PO Elbląg nic nie zyskał tylko stracił a premier pojawił się tylko by ratować dupę upadającej elbląskiej PO. Mnie interesuje co dana partia zrobi dla naszego miasta i regionu a nie wieczne obietnice bez pokrycia i zielona wyspa

Juszatek liked this post
jaca5a no está en línea   Reply With Quote
Old July 8th, 2013, 04:56 PM   #93
HS
I am the passenger

Zdajesz sobie sprawę, że Twoja lista osiągnięć PiS ograniczyła się do "miało powstać" i "powstał plan"?

amator taniego wina liked this post
HS no está en línea   Reply With Quote
Old July 8th, 2013, 05:12 PM   #94
kuniokun
Registered User

Likes (Received): 6532

Quote:
Originally Posted by jaca5a View Post
Nie jestem mocherem i fanatykiem kościelnym a głosowałem na Wilka. Powiem krótko i na temat. Za rządów PiSu był wojewoda z Elbląga, w Elblągu miało powstać WCPR, powstał plan przekopu mierzei, premier Kaczyński był kilkakrotnie w naszym mieście. Przez 6 lat rządów PO Elbląg nic nie zyskał tylko stracił a premier pojawił się tylko by ratować dupę upadającej elbląskiej PO. Mnie interesuje co dana partia zrobi dla naszego miasta i regionu a nie wieczne obietnice bez pokrycia i zielona wyspa
Zakreśliłem słowa klucze.

Dopowiem, że Kaczyński też ma plan by Polska stała się bogata a ludziom żyło się dostatniej.

amator taniego wina, waldemar_el liked this post
kuniokun no está en línea   Reply With Quote
Old July 8th, 2013, 05:49 PM   #95
prof. Alicja Stone
Registered User

Likes (Received): 6631

Quote:
Originally Posted by alek View Post
Chachacha... lemurom z FPW przypiekło skórkę i bardzo piecze. Swoją drogą to strach pomyśleć że po tylu kompromitujących wpadkach, niespełnionych obietnicach, "pustym" pijarze i oszustwach, ludzie w dalszym ciągu i tak licznie chcą głosować na tę szajkę peowskich ciknkciarzy (która rozsiewa po Polsce ziarno korupcji, kłamstwa i nepotyzmu). Brawo Elbląg!
Już niedługo pokażecie "lemurom" i "cinkciarzom", gdzie ich miejsce, nie?
Po otrzymaniu bana za "obrazę uczuć religijnych" od moderatora Asinus ostatecznie rezygnuję z uczestnictwa w forum. Osobom, z którymi najwyborniej mi się dyskutowało [czego mogą z bardzo różnych powodów nie być świadome] przekazuję: bądźcie ostrożni.

Beck's, amator taniego wina liked this post
prof. Alicja Stone no está en línea   Reply With Quote
Old July 8th, 2013, 06:05 PM   #96
markus1234
BANNED

Quote:
Originally Posted by prof. Alicja Stone View Post
http://www.dziennikbaltycki.pl/artyk...ecia,id,t.html
Old July 8th, 2013, 06:17 PM   #97
alek
BANNED

Quote:
Originally Posted by prof. Alicja Stone View Post
Towarzyszko czy też mam się do Was zwracać per "Wy"?
Lemury to tylko niewinne trybiki które trzeba poprzestawiać na właściwe tory. Zabłądziły już dawno, a teraz boją sie przyznać do błędu. Chociaż ostatnio, w kilku miejscach, część z nich potrafiła się zreflektować i przechyliła wahadełko na drugą stronę. Mam nadzieję że z pożytkiem dla lokalnych społeczności i lokalnej polityki. Chwała im za to - to początek czyszczenia brudów peowsko peezelowskich. Na cinkciarzy potrzebne jest tylko kilka audytów i sprawna prokuratura (podległa ministrowi sprawiedliwości). Tak jak było 4 lata temu.
A poza tym 6 ministrów sprawiedliwości + "niezależny" prok. generalny za czasów rządów post KLDeków o czymś świadczy. Skutecznie rozwaliło politykę ministerstwa sprawiedliwości w ostatnich latach. Ale co do niektórych w dalszym ciągu nie docierają najzwyklejsze fakty...

markus1234 liked this post
Old July 8th, 2013, 06:21 PM   #98
HS
I am the passenger

Ta grafika pojawiła się już w PHP. Ktoś zadał dobre pytanie: a ile kontroli przeprowadzano w tych latach? I ktoś odpowiedział, nie pamiętam dokładnych liczb, ale wyszło na to, że w 2006 i 2007 tych kontroli było dwukrotnie mniej niż w następnych latach.
Old July 8th, 2013, 06:29 PM   #99
markus1234
BANNED

...prawda zła, tym gorzej dla prawdy.
Old July 8th, 2013, 06:59 PM   #100
zakrzemarski
d. marian1989

zakrzemarski's Avatar

Likes (Received): 1335

dzięki markus, to faktycznie wiele wyjaśnia
zakrzemarski no está en línea   Reply With Quote