daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Slovakia > City Development > Košice

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rate Thread
Old November 28th, 2017, 11:45 PM   #81
hraby
Registered User

hraby's Avatar

Likes (Received): 1740

Quote:
Originally Posted by 3d3a3v3i3d View Post
Mesacne to vyjde na parkovisku za BCT na 42 eur. Kryta podzemna garaz v Cassovare stala zamestnancov nejakych 26.
a to sa akoze zamestnancom zda, ze je to vela? neuveritelne..
hraby está en línea ahora   Reply With Quote

Sponsored Links
Old November 29th, 2017, 08:30 AM   #82
i15
..

i15's Avatar

Likes (Received): 573

Ja som počul o vyšších cenách za parkovanie v Cassovare... tuším až 90 na mesiac. Tie lacnejšie sú asi beznádejne vypredané
i15 no está en línea   Reply With Quote
Old November 29th, 2017, 02:50 PM   #83
Matko_KE
Registered User

Likes (Received): 14

Dneska som siel okolo okolo Hyper Tesca bola tam reklama na velkoplosnej obrazovke , rychlo som to len tak ocami zachstil , ze Nove byvanie v meste BORY ! viete nieco otom tyka sa to bratislavy alebo bude bory aj v kosiciach ?
Matko_KE no está en línea   Reply With Quote
Old November 29th, 2017, 03:39 PM   #84
kosican85
Registered User

Likes (Received): 50

Quote:
Originally Posted by vankrut View Post
a to ked si pozries moje historicke posty o oficialnej cene komercneho parkovania v steel parkingu na margo "neexistujuceho"komercneho parkovania itckarov vs "nemame problem platit len nieje kde" je pre mna cisty cancer sedlaciny v it kosice. Recap: ak nemame problem platit: werferova-privilige, lidl moldavska, ex vss kosice parkovisko - strazene a samozrejme steel parkovaci dom. Osobne som nepodpisal zaujem mc zapad rozsirit parkovisko pri nas.... dalsie it auta
my sme zas ten záujem podpísali,lebo však keď chcem ísť niekde veľmi skoro ráno tak s autom ani nevyjdem, skôr by bolo treba dať značky ako pri novej nemocnici- okrem dopravnej obsluhy a nech to ráno kontroluje mp, prípadne popoludní pri východe a potom by sa odnaučili sem chodiť. Ale tiež sa mi nepáči,ako napr. moji susedia bývajú dvaja a majú 3 obrovské autá zaparkované čo najbližšie pri vchode, to by sa malo tiež nejak obmedzovať,ale to už som trchu ot
kosican85 no está en línea   Reply With Quote
Old December 1st, 2017, 02:33 AM   #85
Eddward
Registered User

Likes (Received): 2

Quote:
Originally Posted by Damner View Post
vraj im v Prahe šéfoval nejaký košičan, Hirko sa tuším volá, ktorý ich mesiace klamal a zavádzal že sa pobočka zatvárať nebude a nakoniec sa sám podieľal na jej presune z Prahy do KE.

Pravdupovediac netuším čo je na tom pravdy
zaujimave sachy... Petra Hirka registrujem z "pocutia" este z T-Systems, bol to relativne velka ryba... pozicia Head of Global Unit, ved defakto vyssie je uz len tunajsi CEO, takze ambicioznost mu zrejme nechyba a tak to aj vyzera, v DN je uz rovno Director a oklukou sa vracia domov, kde si zrejme bude vyberat z byvalych kolegov
Eddward no está en línea   Reply With Quote
Old December 1st, 2017, 12:22 PM   #86
staso
Registered User

staso's Avatar

Likes (Received): 310

Quote:
Originally Posted by Matko_KE View Post
Dneska som siel okolo okolo Hyper Tesca bola tam reklama na velkoplosnej obrazovke , rychlo som to len tak ocami zachstil , ze Nove byvanie v meste BORY ! viete nieco otom tyka sa to bratislavy alebo bude bory aj v kosiciach ?
hej je to cudesne, no myslim, ze spustili novu fazu reklamy, uz mi vyskakuje aj tu na baneroch, tak malo by to byt ba. Uz propaguju druhu etapu. Skoda, ze toto nestavaju na KVPcku. Ludia im na to pindali a k tomu dalsie faktory, tak to asi nechali tak.
staso no está en línea   Reply With Quote
Old December 1st, 2017, 07:59 PM   #87
sckesk
SC_KE_SK

Likes (Received): 1147

Stavebné povolenie pre stavbu s názvom "Obytný súbor POVRAZY"
http://www.kosice.sk/article.php?id=20310 - prílohu ale neide otvoriť...
sckesk no está en línea   Reply With Quote
Old December 5th, 2017, 10:33 AM   #88
hraby
Registered User

hraby's Avatar

Likes (Received): 1740

Sckesk, ten oploteny pozemok aj s tymi unimobunkami, to patri vsetko k projektu Florianska Royal - bytové domy?

hraby está en línea ahora   Reply With Quote
Old December 5th, 2017, 11:50 AM   #89
sckesk
SC_KE_SK

Áno, hore na kopci sa iba zložili...
Zatiaľ tam stavať nebudú - info je ale ešte zo začiatku roka.
Old December 5th, 2017, 05:36 PM   #90
blake26
Registered User

blake26's Avatar

Likes (Received): 70

dnes som postrehol ked som siel na obed okolo ciziku na Alvinczyho ze na pozemku kde chce stavat CTR bol nakladak ktory robi ten "GEO-PRIESKUM"(?) .... zeby uz nejake prve pripravy a obhliadky ?
blake26 no está en línea   Reply With Quote
Old December 5th, 2017, 07:44 PM   #91
motooo
Registered User

motooo's Avatar

Likes (Received): 1138

Je to mozne..
Momentalne sa pracuje na uprave projektu, aby to mohlo ist na urady.

blake26 liked this post
motooo no está en línea   Reply With Quote
Old December 6th, 2017, 08:31 PM   #92
kosican85
Registered User

Likes (Received): 50

Za cvč na Popradskej som si dnes všimol že ten zarastený pozemok je oplotený- neviem či má byť nejaká výstavba,alebo to dali len kvôli nájazdom kakaovníkov (ale to by zmysel nedávalo lebo plot sa obísť aj tak dá) Pozemky patria nejakej očnej lekárke
kosican85 no está en línea   Reply With Quote
Old December 6th, 2017, 10:59 PM   #93
sckesk
SC_KE_SK

Ešte v máji začali pozemok oplocovať, no či tam niečo bude, sa mi zatiaľ nepodarilo zistiť
Old December 6th, 2017, 11:02 PM   #94
Matko_KE
Registered User

Likes (Received): 14

co viem je tam planovane pokracovanie grotu
Matko_KE no está en línea   Reply With Quote
Old December 7th, 2017, 01:02 PM   #95
carpet
Registered User

Likes (Received): 1

Čo sa stavia na pozemku za OC Bardejovská? Viete niečo o ďalšej plánovanej výstavbe v tejto lokalite?
carpet no está en línea   Reply With Quote
Old December 7th, 2017, 02:43 PM   #96
sckesk
SC_KE_SK

Myslíš toto:
http://www.kosice-estranky.sk/clanky...e-centrum.html
Old Yesterday, 05:00 PM   #97
3d3a3v3i3d
Registered User

Likes (Received): 37

http://kosicednes.sk/udalosti/poslan...menu-pozemkov/

,, Prešiel ale pozmeňujúci návrh, aby mesto zmenilo územný plán v lokalite pri Klimkovičovej ulici na sídlisku KVP a v prípade parčíka na Severe. "

Vyzera to tak ze zo zamerov Pasea nic nebude.
3d3a3v3i3d no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 10:20 PM   #98
blake26
Registered User

blake26's Avatar

Likes (Received): 70

Quote:

,, Prešiel ale pozmeňujúci návrh, aby mesto zmenilo územný plán v lokalite pri Klimkovičovej ulici na sídlisku KVP a v prípade parčíka na Severe. "

fakt super ... vivat PARKY EVERYWHERE v tomto ponimani otrasna a zanedbana plocha s vyhladom na umyvarku... a teraz podte do mna

motooo liked this post
blake26 no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 10:43 PM   #99
Fabo.sk
Registered User

Likes (Received): 60

Quote:
Originally Posted by Eddward View Post
zaujimave sachy... Petra Hirka registrujem z "pocutia" este z T-Systems, bol to relativne velka ryba... pozicia Head of Global Unit, ved defakto vyssie je uz len tunajsi CEO, takze ambicioznost mu zrejme nechyba a tak to aj vyzera, v DN je uz rovno Director a oklukou sa vracia domov, kde si zrejme bude vyberat z byvalych kolegov
Som si hovoril, ze to meno mi nieco hovori. Mohol odist z TSSK tak, necele 3 roky spat? Ak si dobre pamatam?

Inak co sa tyka parkovania, na Tesle vychadzalo asi 20 na mesiac, a bolo vecne plne. Ked som robil v Tcku este (cize asi 3-4 roky spat) tak stalo parkovanie v Cassovare hodne cez stovku. Potom nejak dali moznost okolo 30?40? na mesiac v parkovacom dome pri Steelke, co by bolo fajn, keby tam bol nejaky podchod alebo nieco pri vyusteni Zriedlovej, lebo oficialne sa musi bud na podchod az hore k zastavke a spat dole, a prekrocit Torysku, alebo k semaforom pri BCK.

Co sa tyka Privilege a Lidl, tam sa bavime o kolko, 10 eur denne? Daj si to krat 20. ITaci by iste radi za parkovanie zaplatili, ale tiez nezarabaju 1500 v cistom ze mozu zan dat 200 eur len tak.
Ale s tym, ze zbytocne vela ludi chodi z blizkych sidlisk autami suhlasim.
Fabo.sk no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 10:59 PM   #100
sckesk
SC_KE_SK

Quote:

Taká otázka. Keďže sa na KVP jedná aj o súkromné pozemky, môže mesto/poslanci, len tak zmeniť v územnom pláne účel využitia týchto pozemkov?

Reply

Tags
center, kosice, municipal, presov, slovakia

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules