SkyscraperCity Forum banner

Rreth Forumit | About the Forum

461K views 3K replies 129 participants last post by  albaniashqiperia 
#1 ·
Looking at our section, it looks very disorganized and messy.

Give your ideas of how we can best organize our section, and then after one weeks time, we can vote for the right idea, or combination of ideas of how to best organize our section.

Before you forward your ideas, have a look at other sections around SSC and see how they are organizing their sections, and put it together with what ever original idea you have.
 
#1,967 ·
WTF, edhe mua m'i paskan bllokuar te gjitha fotot qe kam hedhur me pare duke perdorur tinypic :gaah:

P.S L1nk1g, hape pak ate temen e bannerave.
 
#1,970 ·
^^
Se kam kuptuar asnjehere kete politiken apo menaxhimin qe ben ti.Ca i fshin kot e me kot ne vend qe ti transferosh ne temat perkatese kur eshte dale nga tema dhe le ca te tjera si fyerjet personale.Ti e di,perderisa ti kane lene ty celesat.
 
#1,971 ·
Te nderuarit e mi,

Une jam Buki por hyra me kete nick sepse moderatori yne "i nderuar" L1nk1g me ka vendosur ban ne nickun origjinal. Si duket, ky "njeri" ka frustrime serioze ne jeten private te cilat deshiron te shfryeje duke luajtur me "fuqine" e moderatorit qe i eshte dhene por vetem ka pritur me padurim diten deri te te terhiqet Rene1234.

Eshte per tu cuditur se deri ne keto dite, te vetmit moderatore qe ndonjehere mua me kane dhene infraction kane qene ata sllave. Rene asnjehere nuk me ka dhene as edhe nje warning ndersa komunikimi im me Rene'n ka qene i vazhdueshem, ka patur rrespekt te ndersjelle dhe per cdo fjalosje apo debat te nxehte qe eshte realizuar komunikimi yne ka bere qe ato te zgjidhen ne menyren me te mire te mundshme. Ishte nje moderator dhe anetar i denje ne plot kuptimin e fjales dhe nga largimi i tij si moderator forumi Shqiptar ka per te vuajtur shume.

Duke e patur parasysh se qe prej dites se pare kur Rene u terhoq si moderator une menjehere morra nje warning nga injoranti L1nk1g dhe ja sot edhe nje infraction (ban) per nje jave te plote e kuptova kete si mesazhin perfundimtar se ketu me debati i lire (qofte ai edhe i nxehte) me nuk lejohet. Si duket ky injorant ka vendosur te udheheq nje regjim "te hekurt", regjim ky qe te pakten une nuk kam me arsye dhe nuk dua me ta duroj. Shkurt e shqip, ky individ me mendje te kompleksuar le te luaje me fuqine e tij te moderatorit me anetaret e tjere, por me mua me nuk e lejoj dot.

Prandaj, me kete rast po e deklaroj terheqjen time nga ky forum. Deshiroj te pershendes te gjithe shoket dhe koleget qe i kam bere gjate kesaj kohe. Te gjitheve, pa perjashtim, ju deshiroj te gjitha te mirat ne jete.

Se sa ka qene kontributi im ne kete forum per keto 3 vite e gjysme, me se miri do e tregon koha.

P.S. Fatmiresisht, Lum Lumi eshte kthyer prap prandaj nen-forumi i Prishtines nuk do vuan nga terheqja ime.

Me rrespekt,
Buki
 
#1,977 ·
Nuk e kuptoj kete tentative te deshperuar, nga nje njeri mesa duket i tille, per te ngritur nje "revolte popullore".

Mos deformo faktet duke thene qe une te dhashe "Ban" gje qe edhe sikur te dua nuk e bej dot.

Dhe e fundit, nese po kercenon me largim nga forumi, pasi shkele rende rregullat dhe u ndeshkove per kete gje, pasi kishe ndezur nje debat te forte fetar, ku u perfshine dhe fyerje te renda personale, je i lire ta besh.

Gjithe te mirat.
 
#1,981 ·
:eek:hno: :poke:
 
#1,986 ·
Kam frike!:hmm: Gjithesesi, na vjen shume keq per anataret qe jane perjashtuar. Nuk di me cfare kriteresh perjashtohet dikush ketu por as njeri as tjetri nuk e meritonin dicka te tille. Moderator qetesou pak!
 
#1,989 ·
^^Absolutisht jo, nuk ka asnje arsye pse te ndikohem une apo ju nga postimet e nje personi qe u perjashtua per shkak te gjuhes perdorur ndaj meje ne mesazh personal. Ndersa sic ju thashe dhe me perpara perjashtimet nuk jane ne kompetencat e mia, dhe Buki eshte perjashtuar per shkak te llogarise se dyfishte.

Kush ka dy pare mend ne koke e kupton se kush eshte psikopati ne kete mes, ai qe delironte ne threadin Diskutimet e Dites, apo ai qe mori masat perkatese.
 
Top