daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Małopolska i Lubelszczyzna

Małopolska i Lubelszczyzna Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old Today, 10:08 AM   #6601
damianSN
Registered User

Likes (Received): 151

http://biala24.pl/?id=Informacje&x=19630

Quote:
Ibisz na oficjalnym otwarciu. Większe centrum w Białej

Podczas uroczystej gali otworzono oficjalnie nową część handlową bialskiego Rywala. Specjalnym gościem imprezy był Krzysztof Ibisz. Przybyli oficjele na czele z władzami miasta Andrzejem Czapskim i powiatu Tadeuszem Łazowskim mogli zobaczyć krótki film z historii Rywala oraz zwiedzić całą galerię. Od 9.00 w czwartek nowa część będzie otwarta dla klientów.

Bartłomiej Paczóski podziękował wszystkim, którzy włączyli się w budowę galerii handlowej. - Obiekt pod nazwą Rywala istnieje od 1988 roku. Budynek zmieniał się w ciągu tych lat. Dziś świętujemy trzeci etap modernizacji. Dziękuję wszystkim, którzy nas wspierali, szczególnie władzom - mówił podczas gali otwarcia Centrum Handlowego Rywal. Obecnie znajduje się tu ponad 20 tys. m kw. powierzchni handlowej.

- W nowym centrum znaleźli się najemcy, którzy byli bardzo poszukiwani przez klienta w Białej Podlaskiej. Mam na myśli salon H&M oraz kino Cinema3D z czterema salami - mówi Katarzyna Czajkowska, rzecznik prasowy firmy Inbap, inwestora Rywala. Obecnie zajętych w budynku przy ul. Brzeskiej jest prawie 100 lokali. W nowej części centrum handlowego spora część mieszkańców Białej Podlaskiej znalazła zatrudnienie.

- Jestem bardzo dumny z tego, że w mieście, w którym przyszło mi zarządzać doczekałem takiej chwili. Już się bałem, że coś może znowu być nie tak, jednak udało się. Po pierwsze, Rywal czyni miasto bardziej miejskim. Kolejne - podnosi nasze walory. Powinniśmy z bliskości granicy uczynić nasz atut. Trzecim punktem jest walor estetyczny. Konsumenci mogą kupować w lepszych warunkach - podkreśla Andrzej Czapski, prezydent Białej Podlaskiej. Krzysztof Ibisz podziękował szczególnie prezydentowi za to, że wspierał lokalnego przedsiębiorcę.

Obecnie w całym centrum są niezagospodarowane dwa lokale. Inwestor przygotowuje się już do nowej inwestycji. W drugim kwartale 2015 roku planuje rozpocząć rozbudowę przy ul. Narutowicza, która zajmować będzie około 4,5 tys. m kw.

Galeria zdjęć:
http://biala24.pl/?id=Galerie&x=2603

damianSN no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old Today, 10:15 AM   #6602
damianSN
Registered User

Likes (Received): 151

pulsmiasta.tv

damianSN no está en línea   Reply With Quote
Old Today, 08:10 PM   #6603
PedrosGastra2