daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Hrvatski Forum > Economy and development > Gospodarstvo, infrastruktura i razvoj

Gospodarstvo, infrastruktura i razvoj Economy, Transportation, Energy, and Commerce

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 11 votes, 5.00 average.
Old Yesterday, 02:22 PM   #8561
gorgoroth
Sunce ti žarko

gorgoroth's Avatar

Likes (Received): 10975

I ja sam tog zaključka da bi ludi bio lud od sreće da se ne dogodi nova Kantrida,a zaključak je luda ljubomora,možeš ti sada trabunjati koliko hoćeš,ali to je tako

Sponsored Links

Old Yesterday, 02:29 PM   #8562
LUDI-OS™
Impossibile is nothing

LUDI-OS™'s Avatar

Pretpostavka je majka svih zajeba

No bojim se da bi i u ovom slucaju Hrvatski jal mogao koštati Rijeku necega ozbiljnijeg, a Riječani zaboravljaju sto je i kako bilo prije dvije godine i isti ti koji Miskovicu prigovaraju da je navodno pustio tekmu zaboravljaju kako je ta ista Rijeka ostala u ligi
Old Yesterday, 02:31 PM   #8563
LAMPAŠ8
LEGA LEGA!

LAMPAŠ8's Avatar

Quote:
Originally Posted by LUDI-OS™ View Post
Mišković Drama Queen

Znamo da se to neće dogoditi.

gorgoroth liked this post
LAMPAŠ8 no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 02:43 PM   #8564
LUDI-OS™
Impossibile is nothing

LUDI-OS™'s Avatar

Nadamo se, ali ne znamo...gadno je kad te vlastiti ljudi jebu, a nisu kunu svoje love znanja i sl uložili u nešto u što si ti uložio desetke miliona eura
Old Yesterday, 02:51 PM   #8565
gorgoroth
Sunce ti žarko

gorgoroth's Avatar

Quote:
Originally Posted by LAMPAŠ8 View Post
Mišković Drama Queen

Znamo da se to neće dogoditi.
Slažem se s ovim,ponaša se kao uvrijeđena mlada jako neozbiljno,ako te jedan naslov može nagovoriti da odustaneš od svega,onda očito nije prava osoba za tako velike projekte
Old Yesterday, 03:04 PM   #8566
grobo
Registered User

grobo's Avatar

Likes (Received): 128

Quote:
ja bi volio da se to dogodi

jbt po cemu to zakljucjes?

ajmo rec da imam "osjecaj" s obzirom na ostatak tvog pisanja o rijeci

Quote:
Pretpostavka je majka svih zajeba

No bojim se da bi i u ovom slucaju Hrvatski jal mogao koštati Rijeku necega ozbiljnijeg, a Riječani zaboravljaju sto je i kako bilo prije dvije godine i isti ti koji Miskovicu prigovaraju da je navodno pustio tekmu zaboravljaju kako je ta ista Rijeka ostala u ligi
posteno i po pravilima bez obzira sto kmecavci s juga i razno razni likovi insinuirali

istina je da je dosao u klub kada za taj klub nikoga nije bilo briga osim komena,par ljudi iz uprave i nas 150 ludjaka na zapadu ,posebno nije bilo briga razne obije,jovanovice i ostalu gamad koja se sada rado slika u lozi

Quote:
Nadamo se, ali ne znamo...gadno je kad te vlastiti ljudi jebu, a nisu kunu svoje love znanja i sl uložili u nešto u što si ti uložio desetke miliona eura
ne jebu njega vlastiti ljudi nego neki novinar koji nema dovoljno hrabrosti potpisati tekst i vranic sa svojim "portalom" kojem i prije miskovica u rijeci nikada nista nije odgovaralo,ali je zato na jugu uvijek sve bilo idealno uz naravno dio ljudi koji pusi tu pricu

u zadnjih par sati je piskaralo opet napisalo tekst na svom portalu s hrpom gluposti,na mjesu kluba i miskovica ja bi ga odmah tuzio i zabranio pilazak kantridi u krugu 1km

dali mi se svidja slikanje s mamicem i neke stari koje je radio/radi-NE,ali i dalje mislim da je on malo prevelika zvjerka da bi se zamarao s mutnim radnjama u rijeci

Quote:
Originally Posted by gorgoroth View Post
Slažem se s ovim,ponaša se kao uvrijeđena mlada jako neozbiljno,ako te jedan naslov može nagovoriti da odustaneš od svega,onda očito nije prava osoba za tako velike projekte
problem i je u tome sto ovo nije samo jedan naslov,tih naslova i tekstova je bilo malo vise

kad rijeka izgubi od dinama 4-0 onda smo se naguzili.kada hajduk izgubi 5-0 onda je ok,kada rijeka izgubi od osijeka onda smo prodali utakmicu,a kada hajduk hladno popije 4 komada od dragovoljca onda je sve ok... ovako mogu nastaviti do sutra

bez obzira na sve mislim da ce ostati u klubu i da je ovo pretjerana i emotivna reakcija koja pokazuje da mu je stvarno stalo do kluba i do onoga sto radi za razliku od hrpe prethodnika

Last edited by grobo; Yesterday at 03:10 PM.
grobo no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 05:58 PM   #8567
LUDI-OS™
Impossibile is nothing

LUDI-OS™'s Avatar

Quote:
Originally Posted by grobo View Post
ajmo rec da imam "osjecaj" s obzirom na ostatak tvog pisanja o rijeci

posteno i po pravilima bez obzira sto kmecavci s juga i razno razni likovi insinuirali

istina je da je dosao u klub kada za taj klub nikoga nije bilo briga osim komena,par ljudi iz uprave i nas 150 ludjaka na zapadu ,posebno nije bilo briga razne obije,jovanovice i ostalu gamad koja se sada rado slika u lozi

ne jebu njega vlastiti ljudi nego neki novinar koji nema dovoljno hrabrosti potpisati tekst i vranic sa svojim "portalom" kojem i prije miskovica u rijeci nikada nista nije odgovaralo,ali je zato na jugu uvijek sve bilo idealno uz naravno dio ljudi koji pusi tu pricu

u zadnjih par sati je piskaralo opet napisalo tekst na svom portalu s hrpom gluposti,na mjesu kluba i miskovica ja bi ga odmah tuzio i zabranio pilazak kantridi u krugu 1km

dali mi se svidja slikanje s mamicem i neke stari koje je radio/radi-NE,ali i dalje mislim da je on malo prevelika zvjerka da bi se zamarao s mutnim radnjama u rijeci

problem i je u tome sto ovo nije samo jedan naslov,tih naslova i tekstova je bilo malo vise

kad rijeka izgubi od dinama 4-0 onda smo se naguzili.kada hajduk izgubi 5-0 onda je ok,kada rijeka izgubi od osijeka onda smo prodali utakmicu,a kada hajduk hladno popije 4 komada od dragovoljca onda je sve ok... ovako mogu nastaviti do sutra

bez obzira na sve mislim da ce ostati u klubu i da je ovo pretjerana i emotivna reakcija koja pokazuje da mu je stvarno stalo do kluba i do onoga sto radi za razliku od hrpe prethodnika
Nadam se da seu zivot ne vodis osjecajem jer ti je totalno u klincu, a sto se tice ostanka RI u 1HNL o tomo mozemo otvoreno ili nikako...floskule mi nemoj prodavat
Old Yesterday, 06:40 PM   #8568
grobo
Registered User

grobo's Avatar

Likes (Received): 128

dosada mi je islo vise nego dobro s ovim osjecajem,nemam namjeru to mijenjati

nema tu floskula,ostali smo jer je dugopolje povuklo zahtjev za izdavanje licence za prvu ligu(o tome zasto nisu sredili financije neka brinu oni,ja necu),da nije igrali bi majstoricu s interom s obzirom da se za ostanak gleda medjusobni omjer a mi smo njih dobili 1-0 na kantridi,a oni nas 1-0 u zapresicu,sto bi bilo u toj utakmici nitko nezna

pretpostavljam da ti imas neku drugu teoriju
grobo no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 07:42 PM   #8569
LUDI-OS™
Impossibile is nothing

LUDI-OS™'s Avatar

Dakle to je teorija

A dobro...tko zna koliko ih je osmisljeno da se jedna proda javnosti
Old Yesterday, 07:43 PM   #8570
gorgoroth
Sunce ti žarko

gorgoroth's Avatar

Ajte na nogomet
Old Today, 11:41 AM   #8571
gorgoroth
Sunce ti žarko

gorgoroth's Avatar

Quote:
Originally Posted by gorgoroth View Post
Stadion, kamp i momčad za naslov prvaka!

U dvije godine napravili smo više nego što sam mislio da je moguće. Cilj broj jedan je igrati Europu svake godine. A kako sam najavio, nakon treće godine napast ćemo vrh hrvatskog nogometa – kaže Mišković

RIJEKA » Jedna utakmica, jedan tekst i jedan poraz ne mogu srušiti kuću koja se na Kantridi gradi više od dvije godine. Jedan projekt. Damir Mišković izbacio je iz tijela – otrov. Sezona se bliži kraju, još četiri prvenstvene i dvije Kup utakmice, prije spuštanja zastora.

– Rijeka nikada ranije nije izborila Europu. Pred nama je finale Kupa. Cilj je bio dati šansu mlađima da vidimo na koga možemo računati. Nismo opterećeni rezultatom do kraja sezone. Koncentracija je samo na Kup. Želimo trofej, bilo bi lijepo, ali neće biti tragedija ako ne uspijemo. Napravili smo sjajan rezultat te veliki korak u organizaciji kluba.
Jeličićeve pohvale

U emisiji HNL-a, u ponedjeljak, komentator Joško Jeličić hvalio je Rijeku kao primjer?

– Nisam gledao, u ponedjeljak mi zaista nije bilo do nogometa. Ali hvalio je s razlogom. Tu su i navijači, pokazali su privrženost i ljubav, žele jaku i moćnu Rijeku. Na čelu s Armadom. Stadion je dobro popunjen, najbolja potvrda da smo na dobrom putu. Navijanje je fantastično. Putokaz što želi Rijeka. O drugim stvarima ne bih više.

Rijeka iduće sezone još jača?

– Nadam se. U dvije godine napravili smo više nego što sam mislio da je moguće. Sport nije matematika. Neće uvijek biti tako lijepo, bit će i poraza... Dovest ćemo neke igrače, ali ako i ne uspijemo, dovoljno smo jaki. Neki se, istina, moraju još probuditi.

Nema više gorčine u stilu – odlazim, ako...?

– Znam kako je u vašem poslu, traži se bombastična izjava, izvuče se iz konteksta. Imamo još šest utakmica, truje se klima – neistinama. Stvar je u tome želimo li jaku Rijeku, navijači su pokazali da žele, ja ću im to omogućiti! To je bio sukus moje izjave, a ne izjašnjavanje navijača. Oni su pokazali što hoće. Uz Rijeku su stalno, i prije mene kada nije išlo...
Puno dobroga

Stadion?

– Projekt ide dalje, kao što je rekao gradonačelnik Obersnel, velika skupina ljudi radi na tome. U posljednja tri mjeseca napravljeni su veliki pomaci po pitanju stadiona i kampa na Rujevici. Radovi na stadionu počet će prije kraja prosinca, a na kampu ranije... U prvoj fazi nadamo se barem dva, tri terena.

Dvije godine uspješna rada u svim segmentima?

– Cilj broj jedan je igrati Europu svake godine. A kako sam najavio, nakon treće godine napast ćemo vrh hrvatskog nogometa. Dinamo li nekog drugog, svejedno. Radit ćemo dodatno da budemo dovoljno snažni za taj pothvat. Liga je izjednačena. Puno je dobroga u našem nogometu, nedostaje infrastruktura, ali nije to najcrnija stvar u Hrvatskoj. Priče o »ovome i onome«, mogu biti navijačke. Nije, međutim dobro kada se pretjeruje, ni u čemu.

Rekli ste, napasti naslov poslije tri godine?

– Jesam. Nakon što stabiliziramo klub, a to smo napravili. Zavisi koje ćemo igrače stvoriti, a koje dovesti za kvalitetan sastav. Ne ovisi samo o nama, i drugi će se pojačavati. Zavisi koliki će im biti budžet.

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet...-naslov-prvaka
Old Today, 11:59 AM   #8572
passat1717
...

passat1717's Avatar

Likes (Received): 3655

Old Today, 02:07 PM   #8573
gorgoroth
Sunce ti žarko

gorgoroth's Avatar

Old Today, 02:15 PM   #8574