search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Infrastruktura i Technologia > Infrastruktura drogowa

Infrastruktura drogowa Autostrady, trasy, tunele, estakady i mosty
» Ukończone » Petycje i akcje

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old July 10th, 2007, 10:02 AM   #61
Byrt_krk
OoOoo

Likes (Received): 88

Quote:
Originally Posted by Patryjota View Post
Zdrowy rozsądek - czyli co mod ma decydować - i tak jedna inwestycja ma oddzielny wątek a inna nie ?? - i będą pretensje ludzi z forum - nie lepiej ustalmy co ma decydować - cały czas proponuje KASA
Moim zdaniem przyjecie KASY jako JEDYNEGO kryterium jest kiepskim pomyslem. Dlatego oprocz mierzenia wielkosci inwestycji jej kosztem proponuje uwywanie jeszcze jednej rzeczy tj. rozumu.
Czesc ludzi zawsze bedzie mialo pretensje bez wzgledu na to jakie kryterium sie przyjmie. Wazny jest natomiast cel - czyli zminimalizowanie watkow na forum i zostawienie tych, ktore ciesza sie najwiekszym zainteresowaniem. Czasem nawet tania inwestycja moze byc bardzo ciekawa i budziuc duze emocje.

Pozwol, ze przedstwie pewna analogie co do mojej propozycji:
O wynikach wielu przetargow decyduje tez tylko i wylacznie cena (najnizsza) a jak to potem wychodzi w praktyce to wszyscy wiedza (patrz wspomniane Rondo Mogilskie i turkow)
Byrt_krk no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old July 10th, 2007, 11:10 AM   #62
[BÉTON!BRUT!]
TO JA

[BÉTON!BRUT!]'s Avatar

Likes (Received): 107714

Ja jestem przede wszystkim za tym ze watek o euro albo zamknac, (nie kasowac, nie laczyc - bedzie jako "znak czasu") albo przeniesc do Hyde Parku. Ewentualnie mozna zmienic nazwe watku na:

"[Bicie piany]Ogolne obrazanie ludzi pod pretekstem Euro 2012"
[BÉTON!BRUT!] no está en línea   Reply With Quote
Old July 11th, 2007, 04:41 PM   #63
Patryjota
DROGI TO MOJA PASJA

Patryjota's Avatar

Likes (Received): 25

Wątek ucichł -mam więc pytanie czy modowie coś tam ustalili ??
Old July 11th, 2007, 05:11 PM   #64
625
Administrator

625's Avatar

Likes (Received): 5124

Nie dostalem od wszystkich odpowiedzi, ale generalnie sa nastawieni sceptycznie do pomyslu admina. W razie czego poprosi sie Jana o zmiany, pozostaje miec nadzieje, ze pomoze.
Jednocześnie wydaje się nam, że poszerzenie miasta, jeśli takowe nastąpi, przyczyni się do jego upiększenia: nie powinno się bowiem pozwolić na to, by poszczególni budowniczowie kierowali się tu jedynie własnymi potrzebami, przypadkiem, kaprysem czy samowolą, niech plan i intelekt zapanują nad ich poczynaniami, a więc tam, gdzie w zgodzie z prawem panować powinny i muszą!
Schlesische Provinzialblaetter 1808, s. 528

Proszę o zgłaszanie do mnie wszelkich niewłaściwych materiałów na forum (szczególnie zdjęć o charakterze erotycznym).
Please report any inappriopriate content to me.
625 no está en línea   Reply With Quote
Old July 11th, 2007, 05:21 PM   #65
Patryjota
DROGI TO MOJA PASJA

Patryjota's Avatar

Quote:
Originally Posted by 625 View Post
Nie dostalem od wszystkich odpowiedzi, ale generalnie sa nastawieni sceptycznie do pomyslu admina. W razie czego poprosi sie Jana o zmiany, pozostaje miec nadzieje, ze pomoze.
Dzięki za info !!
Przejrzałem sobie wszystkie wpisy w tym wątku i.... szczerze po za tym że trzeba coś zmienić to nic nie jest ustalone !!. Jedno co można powiedzieć że wiadomo to, zmiany nazw a raczej unormowanie tego
Old July 20th, 2007, 09:13 PM   #66
Patryjota
DROGI TO MOJA PASJA

Patryjota's Avatar

Nic wygląda na to że entuzjazm do porządków w drogowym zgasł - a szkoda ....
Old July 21st, 2007, 12:37 AM   #67
nsolak
xxxxxxxxxxx

nsolak's Avatar

Entuzjazm jak entuzjazm. Malo osob zajrzalo i sie wypowiedzialo. Moze ludzie nie patrza na przypiete topici
nsolak no está en línea   Reply With Quote
Old July 23rd, 2007, 03:57 PM   #68
625
Administrator

625's Avatar

jestem na wakacjach, jak wroce i poczyszcze watki, to zabierzemy sie do roboty! poki co, nie mam nawet czasu odpowiedziec na PMki.
Jednocześnie wydaje się nam, że poszerzenie miasta, jeśli takowe nastąpi, przyczyni się do jego upiększenia: nie powinno się bowiem pozwolić na to, by poszczególni budowniczowie kierowali się tu jedynie własnymi potrzebami, przypadkiem, kaprysem czy samowolą, niech plan i intelekt zapanują nad ich poczynaniami, a więc tam, gdzie w zgodzie z prawem panować powinny i muszą!

Proszę o zgłaszanie do mnie wszelkich niewłaściwych materiałów na forum (szczególnie zdjęć o charakterze erotycznym).
Old July 23rd, 2007, 04:01 PM   #69
Patryjota
DROGI TO MOJA PASJA

Patryjota's Avatar

Jeśli będzie potrzebna pomoc - a mógłbym pomóc - to możesz na mnie liczyć
Old July 24th, 2007, 11:04 AM   #70
Stratocaster
Floyd Rose Classic 22fret

Stratocaster's Avatar

Kurcze, jak wyjeżdzam z domu, to przecież jadę daną drogą w lewo albo w prawo! Więc interesuje mnie ona CAŁA. od Gdańska do Gorzyczek. Od Jędrzychowic do Korczowej. Jedna krajówka=jeden wątek. Liczba postów? ciekawe ile osób czyta i tak wszystkie dotyczące danego ciągu, a ile nie wszystkie. Odpowiedzcie sobie szczerze.

To że drogi "dalekobieżne" często przebiegają przez miasta i ich mieszkańcy traktują inwestycje na nich jako własne, to już problem miast i ich mieszkańców. Ale skoro korzystają z krajówek, to tez mogą zajrzeć na wątki krajowe, kto przepraszam jest tu ważniejszy ten kto chce mieć komplet info o krajówce czy ten który chce wiedzieć co się robi u niego w mieście? Ludzie spoza tych miast mają wtedy utrudnione zadanie w wyszukaniu takich informacji! Ja nawet nie próbuję, bo nie mam pojęcia jak się nazywa w danym mieście obiekt x na DK y. Wątki wrocławskie czy krakowskie omijam szerkoim łukiem, pomimo, że chciałbym wiedzieć co się dzieje na krajówkach w tychże miastach. Tylko nie mówcie że jestem leniwy i nie szukam.
Old July 25th, 2007, 10:23 PM   #71
jacentyy
Registered User

Likes (Received): 21

Quote:
Originally Posted by Krzyżak View Post
Zdecydowane NIE regionom w infrastrukturze.
Drogi łączą regiony i są z natury ponad regionalne.
Jak więc miałoby się dzielić? Województwami? To tylko namiesza i zdezorganizuje forum.
Zgadzam sie z Krzyżakiem-> zdecydowanie NIE regionom w infrastrukturze.
Old July 25th, 2007, 10:32 PM   #72
jacentyy
Registered User

Likes (Received): 21

Quote:
jestem na wakacjach, jak wroce i poczyszcze watki, to zabierzemy sie do roboty! poki co, nie mam nawet czasu odpowiedziec na PMki.
No wlasnie, ode mnie tez dostales PMke i domagam sie wykasowania postu Bastarda, do ktorgo link podalem w Ksiedze brigow i banow!!
Old August 8th, 2007, 12:46 PM   #73
625
Administrator

625's Avatar

up!

Quote:
Originally Posted by dominobb View Post
poprosiłbym o przyklejenie tych dwóch wątków (są one bardzo pomocne i użyteczne, a tak gubią się w tłumie)
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=345003
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=391696

równocześnie proszę o 'odklejenie' tego wątku (niepotrzebnie zajmuje miejsce na górze forum): http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=496131

nie odklejam, bo wlasnie tam przerzucam kopie tego postu - w koncu nie ustalilismy co zmieniamy, a to jest bardzo wazne. a te 2 pozostale obgadamy przy okazji.

Old August 8th, 2007, 01:38 PM   #74
Patryjota
DROGI TO MOJA PASJA

Patryjota's Avatar

Quote:
up!
Co do przyklejania - nie przesadzajmy !!nie robimy tak jak jest w Po Godzinach ze podczepionych jest tyke ze "zwyklych" watkow nie widac
Jak chcemy podczepiac to .... moja propozycja
1. watek o linakch i spis tresci robimy podczepiony jako jedno gdzie jest tylko spis tresci i.... glowne linki drogowe - jako dwa posty - pierwszy - spis tresci - drugi linki - tylko do edytowania - nic tam nie dodajemy -ja moge zajac sie linkami
2. spisy bebe.2000 po polaczeniu podpiac (spytac najlepiej autora co wybrac)
Old August 9th, 2007, 05:11 PM   #75
Patryjota
DROGI TO MOJA PASJA

Patryjota's Avatar

Po dzisiejszej rozmowie z userem (modem) 625 piszę co następuje:
1. Czas zabrać się do pracy
2. Podział na regiony się raczej nie uda - za duży opór społeczny
3. Co robimy z autobusami w dziale drogowym? Czas chyba na głosowanie w drogowym i kolejowym żeby gdzieś umieścić komunikacje miejską

4. Wybieramy coś na wzór "rady nadzorczej działu drogowego" - może "rady starszych działu drogowego" - np. 5 osób -które będą decydować co robimy jak dzielimy jak łączymy i jak zmieniamy nazwy wątków. Propozycje userów (najlepiej proponować jednego) którzy mają sie znaleźć w "radzie"składajmy w tym wątku - czas do piątku 17 sierpnia do 24 :00 !

Ta rada nadzorcza ustali też pewne zasady co do działu drogowego - np. co do foto-relacji i zasady tworzenia wątków,podziałów i łączenia - taką konstytucje działu drogowego

Wiadomo że wszyscy bierzemy udział w głosowaniu i wszyscy porządkujemy dział drogowy ,ale żeby nie robić zbyt wielkiego zamieszania taka rada nadzorcza - userzy najbardziej udzielający sie w dziale drogowym - będą decydować o wątkach na forum do których nie będzie żadnych sugestii

jeżeli chcecie żeby był porządek i nie było takiego bałaganu z wątkami (S8, Rospuda, Foto-relacje, S19)- piszcie tu , proponujcie userów itp.

Ja ze swojej strony proponuje usera Smar-a

Last edited by Patryjota; August 9th, 2007 at 05:37 PM.
Patryjota no está en línea   Reply With Quote
Old August 9th, 2007, 05:17 PM   #76
bosmanx
Registered User

Likes (Received): 8

Quote:
Originally Posted by Patryjota View Post
Ja ze swojej strony proponuje usera Smar-a
Chyba nikogo nie zaskoczę jak zaproponuję kandydaturę Patryjoty.
bosmanx no está en línea   Reply With Quote
Old August 9th, 2007, 08:49 PM   #77
krokos23
Registered User

krokos23's Avatar

Likes (Received): 2

Znam w miare tylko Patryjote i lubie z nim wymieniac poglady wiec proponuje p. Patryjote (mam nadzieje ze nie bedzie mial mi za złe... )
krokos23 no está en línea   Reply With Quote
Old August 9th, 2007, 09:03 PM   #78
Patryjota
DROGI TO MOJA PASJA

Patryjota's Avatar

Szkoda że wielu userów tu zagląda a niewielu się wpisuje - dziwne czyzby nie chcieli nic zmieniać w dziale drogowym?
Old August 9th, 2007, 09:27 PM   #79
przemoe
zombie process

przemoe's Avatar

Likes (Received): 439

Za krótki mam staż i za mało wątków odwiedzam, żeby kogoś wskazać. Myślę tylko, że moda w tej grupie nie potrzeba, niech oni stanowią przeciwwagę do pomysłów "Rady Starszych"
Z resztą, lusterka przydają się najbardziej przy włączaniu się do ruchu i parkowaniu. Podczas jazdy co takiego interesującego jest z tyłu? Jeśli ktoś czegoś chce sygnalizuje mi klaksonem.
By eland1
przemoe no está en línea   Reply With Quote
Old August 9th, 2007, 09:31 PM   #80
Patryjota
DROGI TO MOJA PASJA

Patryjota's Avatar

Quote:
Originally Posted by przemoe View Post
Za krótki mam staż i za mało wątków odwiedzam, żeby kogoś wskazać. Myślę tylko, że moda w tej grupie nie potrzeba, niech oni stanowią przeciwwagę do pomysłów "Rady Starszych"
Mod w tej grupie musi być( i raczej już jest) żeby wprowadzać zmiany i.... studzić zapędy wielkich zmian - pisać panowie i panie !! - co myślicie o zmianach i proponować !!!!

Reply

Tags
skargi, wnioski

Thread Tools

Posting Rules