daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Albanian Forum > Zhvillimet Urbane > Ekonomia, Shėrbimet Publike dhe Turizmi. > Turizmi

Turizmi The future of Albanian Tourism.

Reply
 
Thread Tools
Old January 19th, 2013, 05:54 PM   #21
Drenicaku
Registered User
 
Drenicaku's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Mitrovica, Kosovo
Posts: 2,992
Likes (Received): 3346


__________________
"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed"
Friedrich Nietzsche
Drenicaku no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
 
Old April 6th, 2013, 12:30 PM   #22
Mr_Albalover
Registered User
 
Mr_Albalover's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: London
Posts: 6,835
Likes (Received): 2361

Pamja nga punimet e resortit (Shkurt 2013)
velipojagrandeuroparesort.com
__________________


"Ne, shqiptarėt e anės kombėtare, nuk kemi tjetėr mendim pėrveē ta heqim Shqipėrinė nga balta. Kėrkojmė tė jetojė kombi ynė me gjuhė tė tij, me mendime e me nder tė tij.
Sa shqiptarė janė tė ndershėm, do tė mbajnė tė gjithė mė anėn kombėtare. Ata qė janė zuzarė, shpirtrobėr e bij kurvash, le tė mbajnė mė anėt e tjera."
-Faik Konica

Gizzan, JoniTTML, rene1234, Huti, mendje-madhi and 2 others liked this post
Mr_Albalover no está en línea   Reply With Quote
Old April 6th, 2013, 12:33 PM   #23
Mr_Albalover
Registered User
 
Mr_Albalover's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: London
Posts: 6,835
Likes (Received): 2361

Sic duket ndertimi eshte ne respektim te plote te projektit origjinal!
__________________


"Ne, shqiptarėt e anės kombėtare, nuk kemi tjetėr mendim pėrveē ta heqim Shqipėrinė nga balta. Kėrkojmė tė jetojė kombi ynė me gjuhė tė tij, me mendime e me nder tė tij.
Sa shqiptarė janė tė ndershėm, do tė mbajnė tė gjithė mė anėn kombėtare. Ata qė janė zuzarė, shpirtrobėr e bij kurvash, le tė mbajnė mė anėt e tjera."
-Faik Konica
Mr_Albalover no está en línea   Reply With Quote
Old April 13th, 2013, 11:12 PM   #24
Shqiptari
Registered User
 
Shqiptari's Avatar
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 473
Likes (Received): 73

paska ecur shume ndertime qysh ne vere qe kam qene une.
Shqiptari no está en línea   Reply With Quote
Old May 19th, 2013, 06:54 PM   #25
shqipo
Registered User
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 738
Likes (Received): 66

projekti me i bukur ne shqiperi, nese arrijn ta realizojn 100% duke perfshire dhe fushat sportive
shqipo no está en línea   Reply With Quote
Old May 23rd, 2014, 02:47 AM   #26
Mr_Albalover
Registered User
 
Mr_Albalover's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: London
Posts: 6,835
Likes (Received): 2361

Pamje nga punimet e resortit (Deri ne Maj 2014)


velipojagrandeuroparesort.com
__________________


"Ne, shqiptarėt e anės kombėtare, nuk kemi tjetėr mendim pėrveē ta heqim Shqipėrinė nga balta. Kėrkojmė tė jetojė kombi ynė me gjuhė tė tij, me mendime e me nder tė tij.
Sa shqiptarė janė tė ndershėm, do tė mbajnė tė gjithė mė anėn kombėtare. Ata qė janė zuzarė, shpirtrobėr e bij kurvash, le tė mbajnė mė anėt e tjera."
-Faik Konica
Mr_Albalover no está en línea   Reply With Quote
Old May 23rd, 2014, 02:48 AM   #27
Mr_Albalover
Registered User
 
Mr_Albalover's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: London
Posts: 6,835
Likes (Received): 2361
velipojagrandeuroparesort.com
__________________


"Ne, shqiptarėt e anės kombėtare, nuk kemi tjetėr mendim pėrveē ta heqim Shqipėrinė nga balta. Kėrkojmė tė jetojė kombi ynė me gjuhė tė tij, me mendime e me nder tė tij.
Sa shqiptarė janė tė ndershėm, do tė mbajnė tė gjithė mė anėn kombėtare. Ata qė janė zuzarė, shpirtrobėr e bij kurvash, le tė mbajnė mė anėt e tjera."
-Faik Konica

Mad-Vampire-10, Kumanovari liked this post
Mr_Albalover no está en línea   Reply With Quote
Old August 4th, 2014, 11:18 AM   #28
skutarian
Registered User
 
Join Date: May 2009
Posts: 195
Likes (Received): 25

duket shume bukur...uroj te mbaroje sa me shpejt dhe te dale dicka e bukur ne kompleksitet dhe jo vetem per ndertesat...Velipoja ka nje plazh fantastik dhe po te behen investime serioze, prespektiva do te jete super e mire
skutarian no está en línea   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffAll times are GMT +2. The time now is 04:18 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 1
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.
Feedback Buttons provided by Advanced Post Thanks / Like (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2015 DragonByte Technologies Ltd.

vBulletin Optimisation provided by vB Optimise (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2015 DragonByte Technologies Ltd.

SkyscraperCity ☆ In Urbanity We trust ☆ about us | privacy policy | DMCA policy

Hosted by Blacksun, dedicated to this site too!
Forum server management by DaiTengu