daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Albanian Forum > Zhvillimet Urbane > Arkitektura dhe Planifikimi Urban > Tirana

Tirana Projects and Construction Updates.

Reply
 
Thread Tools
Old November 9th, 2017, 03:06 PM   #421
Dorado.
Registered User
 
Dorado.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 7,064
Likes (Received): 4421

Mbollėm dhjetra pemė tė reja pėrgjatė rrugės "Hiqmet Buzi".

Erion Veliaj - FB
__________________
It's about you. If you win, it's you; if you lose, it's you. Black and white. Nowhere to hide. Greg Rusedski
Dorado. no está en línea   Reply With Quote
Old November 12th, 2017, 02:55 PM   #422
Dorado.
Registered User
 
Dorado.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 7,064
Likes (Received): 4421

1 mijė pemė tė reja te Liqeni i ThatėErion Veliaj - FB
__________________
It's about you. If you win, it's you; if you lose, it's you. Black and white. Nowhere to hide. Greg Rusedski
Dorado. no está en línea   Reply With Quote
Old November 12th, 2017, 03:05 PM   #423
Dorado.
Registered User
 
Dorado.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 7,064
Likes (Received): 4421

100 pemė tė reja nė Parkun e Farkės.

Bashkia Tiranė - FB
__________________
It's about you. If you win, it's you; if you lose, it's you. Black and white. Nowhere to hide. Greg Rusedski

01PRC038 liked this post
Dorado. no está en línea   Reply With Quote
Old November 12th, 2017, 03:29 PM   #424
Dorado.
Registered User
 
Dorado.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 7,064
Likes (Received): 4421

__________________
It's about you. If you win, it's you; if you lose, it's you. Black and white. Nowhere to hide. Greg Rusedski

Purkalas, Advokat UA, rene1234, Kumanovari liked this post
Dorado. no está en línea   Reply With Quote
Old November 12th, 2017, 11:22 PM   #425
Advokat UA
Registered User
 
Advokat UA's Avatar
 
Join Date: Jul 2017
Posts: 72
Likes (Received): 21

Bravo Erion Veliaj, entuziastik per ndryshim, shpresh energji dhe shume i afert me njerzit.

- Na lodhen shumica e kryetarve te komunave te KS me mbi 60 vjet gati secili me ndonje perjashtim.

- Boll ma me banditet e vjeter!
__________________

AlbiGeois liked this post
Advokat UA no está en línea   Reply With Quote
Old November 17th, 2017, 01:03 AM   #426
Dorado.
Registered User
 
Dorado.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 7,064
Likes (Received): 4421

Mbollėm pemė nė rrugėn "Abdi Toptani".

Bashkia Tiranė - FB
__________________
It's about you. If you win, it's you; if you lose, it's you. Black and white. Nowhere to hide. Greg Rusedski
Dorado. no está en línea   Reply With Quote
Old November 17th, 2017, 06:03 AM   #427
elidijon
Registered User
 
elidijon's Avatar
 
Join Date: Nov 2013
Location: Boston, MA
Posts: 1,521
Likes (Received): 636

wow, sa bukur :P tani cdo gje u rregullua
elidijon no está en línea   Reply With Quote
Old November 17th, 2017, 11:52 AM   #428
Dorado.
Registered User
 
Dorado.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 7,064
Likes (Received): 4421

Jo, nuk u rregulluan te gjitha por dicka u permiresua. Nese cdo dite behet nje pune sado e vogel ne fund te vitit ndryshimi do te jete kolosal ne panoramen e pergjithshme.

Sigurisht te gjithe presim nga Bashkia pune te medha me peshe ne infrastrukturen e kryeqytetit por ama dhe keto punet e vogla kane peshen e tyre sepse jane te domosdoshme.
__________________
It's about you. If you win, it's you; if you lose, it's you. Black and white. Nowhere to hide. Greg Rusedski

AAO, AlbiGeois liked this post
Dorado. no está en línea   Reply With Quote
Old November 19th, 2017, 07:39 PM   #429
Dorado.
Registered User
 
Dorado.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 7,064
Likes (Received): 4421

Vijojmė mbjelljen e pemėve (100) tė reja nė Liqenin e Farkės.

Erion Veliaj - FB

Sikur ato 2.5 milion € qe bashkia do te investoje per zevendesimin e palmave ne aksin TR-DR te shkonin per pyllin orbital nuk do te prisnim 20 vjete nga 100 peme.
__________________
It's about you. If you win, it's you; if you lose, it's you. Black and white. Nowhere to hide. Greg Rusedski

doctorx, elidijon, Laluci liked this post
Dorado. no está en línea   Reply With Quote
Old December 5th, 2017, 06:01 PM   #430
Dorado.
Registered User
 
Dorado.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 7,064
Likes (Received): 4421

Vijon mbjellja e pemėve nė Tiranė200 pemė tė rejaErion Veliaj - FB
__________________
It's about you. If you win, it's you; if you lose, it's you. Black and white. Nowhere to hide. Greg Rusedski

Laluci, rene1234 liked this post
Dorado. no está en línea   Reply With Quote
Old December 6th, 2017, 07:40 PM   #431
Dorado.
Registered User
 
Dorado.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 7,064
Likes (Received): 4421

Pastrim, hapje gropash, parapėrgatitje pėr mbjelljen e 870 pemėve nė pjesėn veriore tė Liqenit tė Farkės!.

Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit - Bashkia Tiranė - FB
__________________
It's about you. If you win, it's you; if you lose, it's you. Black and white. Nowhere to hide. Greg Rusedski

helloween 1, rene1234 liked this post
Dorado. no está en línea   Reply With Quote
Old December 7th, 2017, 05:56 AM   #432
elidijon
Registered User
 
elidijon's Avatar
 
Join Date: Nov 2013
Location: Boston, MA
Posts: 1,521
Likes (Received): 636

elidijon no está en línea   Reply With Quote
Old December 7th, 2017, 08:59 AM   #433
Korca Forever
Registered User
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 1,390
Likes (Received): 624

Quote:
Originally Posted by Dorado. View Post
hapje gropash
Urime bashkisė dhe kryetarit tė saj pėr hapjen e gropave. Ti gėzojnė Tiranasit gropat.
Korca Forever no está en línea   Reply With Quote
Old December 7th, 2017, 11:12 AM   #434
Interist
Registered User
 
Join Date: Sep 2014
Posts: 1,039
Likes (Received): 200

Pse nuk hapin ca gropa te hidhen vet brenda.
Interist no está en línea   Reply With Quote
Old December 7th, 2017, 11:17 AM   #435
Advokat UA
Registered User
 
Advokat UA's Avatar
 
Join Date: Jul 2017
Posts: 72
Likes (Received): 21

Shume bukur, ambienti ku jetojm duhet te jete sa ma i perafert me natyren.

Advokat UA no está en línea   Reply With Quote
Old December 7th, 2017, 01:55 PM   #436
Korca Forever
Registered User
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 1,390
Likes (Received): 624

Quote:
Originally Posted by Interist View Post
Pse nuk hapin ca gropa te hidhen vet brenda.
Korca Forever no está en línea   Reply With Quote
Old December 7th, 2017, 04:42 PM   #437
Dorado.
Registered User
 
Dorado.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 7,064
Likes (Received): 4421

Mbjellje e 50 pemėve, Lejlander dhe Rrap, te Parku i Madh, buzė shėtitores sė re dhe rrugės dytėsore.Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit - Bashkia Tiranė - FB
__________________
It's about you. If you win, it's you; if you lose, it's you. Black and white. Nowhere to hide. Greg Rusedski

Advokat UA, Laluci, Purkalas liked this post
Dorado. no está en línea   Reply With Quote
Old December 11th, 2017, 06:17 PM   #438
Dorado.
Registered User
 
Dorado.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 7,064
Likes (Received): 4421

Mbillen 870 fidane pishe ne Liqenin e Farkes

__________________
It's about you. If you win, it's you; if you lose, it's you. Black and white. Nowhere to hide. Greg Rusedski
Dorado. no está en línea   Reply With Quote
Old December 11th, 2017, 07:55 PM   #439
Advokat UA
Registered User
 
Advokat UA's Avatar
 
Join Date: Jul 2017
Posts: 72
Likes (Received): 21

Advokat UA no está en línea   Reply With Quote
Old December 12th, 2017, 04:11 AM   #440
elidijon
Registered User
 
elidijon's Avatar
 
Join Date: Nov 2013
Location: Boston, MA
Posts: 1,521
Likes (Received): 636

elidijon no está en línea   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffAll times are GMT +2. The time now is 06:42 PM. • styleid: 14


Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions Inc.
Feedback Buttons provided by Advanced Post Thanks / Like (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2017 DragonByte Technologies Ltd.

vBulletin Optimisation provided by vB Optimise (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2017 DragonByte Technologies Ltd.

SkyscraperCity ☆ In Urbanity We trust ☆ about us | privacy policy | DMCA policy

Hosted by Blacksun, dedicated to this site too!
Forum server management by DaiTengu