search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Захід | West > Львів / Lviv

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old May 15th, 2017, 10:58 PM   #3981
vovarpd
Registered User

Likes (Received): 2480

Quote:
Originally Posted by dyvan94 View Post
автобуси у Варшаві (а літом далеко не в кожному працює кондиціонер , тому враження знайомі)
нє ну тут ви вже звичайно загнули - не в кожному але в багатьох все таки працює ?
А от в нас він взагалі ніде не працює, більше того, навіть незнаю чи він десь присутній, навіть у хвальоних електронах )))
vovarpd no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old May 16th, 2017, 08:55 AM   #3982
sanya2011
Registered User

Likes (Received): 124

Dyvan94, а там водії часто граються в перегони/підрізання? Часто від'їжджають від зупинки з відкритими дверима? Часто не виїжджають на маршрут або з'їжджають самовільно (бо Вася сказав, що на кінцевій нема людей)? Мають 4 руки (для керма, сигарети, телефону, грошей)? Часто лопають/відвалюються колеса, клинить рульова, ламаються пантографи, горять трамваї/тролейбуси (прочитаєте хоча б кілька останніх сторінок теми про громадський транспорт)?

Кондиціонери в міських автобусах? А що це?

Зайти в автобус з візочком? А як це? (Хіба набита базарна "кравчучка")

А лікарі писали вам на папірці суму і список ліків/матеріалів? Доброчинний внесок треба було робити? Санітарка казала "прошу 20 гривень"?

Залізницею в Британії користувався постійно, приймаюча сторона платила мені зарплату рядового інженера, тому про ціну квитків можу сказати, що вона нижча ніж у нас, поїзди комфортні, графік щільний і тактовий (або майже тактовий), маршрутна швидкість регіонального поїзда = швидкість нашого інтерсіті+

Тим не менші вірю, що все буде добре (колись)

violinist liked this post
sanya2011 no está en línea   Reply With Quote
Old May 18th, 2017, 09:55 PM   #3983
abcdif
Registered User

Likes (Received): 142

Розпочався сезон пожеж, зокрема на балконах.

У сусідів згорів засклений балкон. Вікно на балконі було відчинено, пластикова вагонка.

Не знаю, що саме спричинило пожежу. Треба якось карати курців за кидання недопалків.
abcdif no está en línea   Reply With Quote
Old May 19th, 2017, 04:35 PM   #3984
sanya2011
Registered User

Likes (Received): 124

В Червонограді "взяли і зробили" - http://zik.ua/special/smittyevyi_dosvid_chervonohrada

Цікаво - чому там це зробили і роблять на території, що підпорядковується міськраді? Там інші закони діють?

Yuriy14 liked this post
sanya2011 no está en línea   Reply With Quote
Old May 19th, 2017, 05:12 PM   #3985
dyvan94
Registered User

dyvan94's Avatar

Likes (Received): 343

Quote:
Originally Posted by vovarpd View Post
нє ну тут ви вже звичайно загнули - не в кожному але в багатьох все таки працює ?
А от в нас він взагалі ніде не працює, більше того, навіть незнаю чи він десь присутній, навіть у хвальоних електронах )))
Ну за таку ціну 4 гривні відсутність кондиціонера тяжко, але можна простити, а от коли їдеш в спеку в досить заповненому автобусі у Варшаві, яка є сучасною європейською столицею, і платиш 4.4 zł (30 грн) при тому, що булочка коштує 0.6 zł, то це взагалі не вписується в якісь рамки

Зате в нових низькопідлогових трамваях там кондиціонери аж засильно працюють, коли влітку їхати, то заходиш, як в холодильник . Але таких трамваїв менше, поки що більше є старих Konstal 105N, які їздять системами, один вагон має 13,5 м довжини, коротший і з меншими вікнами, ніж в Татра КТ4, тому там гарячіше, ніж в наших Татрах.

Їхав одного разу в спеку таким, і потім шкодував, що не почекав 8 хвилин на наступний , тому що після нього приїхала нова Pesa 120NA, в якій, я думаю, точно був кондиціонер.

Quote:
Originally Posted by sanya2011 View Post
Dyvan94, а там водії часто граються в перегони/підрізання? Часто від'їжджають від зупинки з відкритими дверима? Часто не виїжджають на маршрут або з'їжджають самовільно (бо Вася сказав, що на кінцевій нема людей)? Мають 4 руки (для керма, сигарети, телефону, грошей)?
Ну, там друга крайність. Автобуси деяких маршрутів, а особливо у вихідні, їздять досить часто тільки з одним-двома пасажирами, або взагалі без них. А потім говорять, що міський ГТ не може бути прибутковим, влада скаржиться, що мусить виділяти величезні гроші на пасажирокілометри. А для чого пускати аж 12-метрові автобуси там, де пасажиропотік більш-менш стабільний, а пасажири майже відсутні? Для відмивання грошей, чи не знаю для чого?
У
Водіїв часто штрафують за найменші перевищення швидкості. Хоча я одного разу їхав рейсовим міжміським автобусом в Австрії, і водій курив по дорозі, слухав радіо порівняно голосно, ще й витягав телефон час від часу. І це при тому, що на передніх сидіннях їхали поліцаї у формах . Хоча, це може свідчити про те, що там куміство і дідівщина також присутні в деяких галузях, тільки по-іншому ніж в нас.

Quote:
Часто лопають/відвалюються колеса, клинить рульова, ламаються пантографи, горять трамваї/тролейбуси (прочитаєте хоча б кілька останніх сторінок теми про громадський транспорт)?
Та я читав, але читав таке і про Чехію (свідком, на щастя, не був), яка знаходиться в самому центрі Європи, і зі сспвоєї, чи не своєї вини, але не дуже оновила свій транспорт за кошти Євросоюзу, через що їхній рухомий склад, старий як світ (включно з поїздами), також часом горить.
http://praha.idnes.cz/pozar-autobusu...aha-zpravy_nub
http://praha.idnes.cz/v-brevnove-hor...aha-zpravy_rsr
http://www.svoboda.info/zpravy/cerna...sobniho-vlaku/

Quote:
Кондиціонери в міських автобусах? А що це?
От власне, хочеться задати таке питання тим, хто відповідальний за стан деяких поїздів в Чехії, Німеччині, Італії та Польщі (в останній минулого літа доводилося їхати в Інтерсіті зі старих вагонів, у яких не було кліматизації, і який ще й запізнився, коли приїхав, на 25 хвилин, а коли прибув на кінцеву - на 45 хвилин , хоч це один з кількох поїздів, якими я їздив, в решти працювала кліматизація).

Quote:
Зайти в автобус з візочком? А як це? (Хіба набита базарна "кравчучка")
Ну, там люди їздять на машинах і пакують все з супермаркету в багажник. А з такими базарними торбами часом можна побачити бабусь на вулиці.

Quote:
А лікарі писали вам на папірці суму і список ліків/матеріалів? Доброчинний внесок треба було робити? Санітарка казала "прошу 20 гривень"?
Ні, такого там не було, але було інше. Одного разу, коли жив у Німеччині, мав високу температуру, до 39, і лікар жорстоко звинувачував мене, що я "накручував термометр". В Австрії бачив, як один лікар поважного віку практично без належної причини кричав до пацієнтки "Schnabel!" і що гримав папками об свій робочий стіл. В Чехії бачив, як лікарі і медсестри просто сварилися з пацієнтом, який рвав від ліків, що вони неправильно призначили. А іншому пацієнту з розтягненням зв'язок після надання допомоги в цій самій лікарні рецепціоністка грубіянила і викричалась після того, як він попросив, щоб вона замовила "швидку", причому спочатку сама на його питання відповіла, що його доставить додому "швидка", і мала це зробити швидше.

Quote:
Залізницею в Британії користувався постійно, приймаюча сторона платила мені зарплату рядового інженера, тому про ціну квитків можу сказати, що вона нижча ніж у нас, поїзди комфортні, графік щільний і тактовий (або майже тактовий), маршрутна швидкість регіонального поїзда = швидкість нашого інтерсіті+
Все, що я пишу про Європу, стосується країн, де я був. Ну, Британія - це трохи інша країна, я вам вірю. Вони не хочуть бути в ЄС з певних причин. Я там не був, але знаю зі спілкування з людьми в Австрії, що це країна багатша і цивілізованіша, ніж інші, наприклад Німеччина, Франція чи Італія. А також з фотографій Інтернету, і з посилань з теми " Транспортна інфраструктура" (недавно там щось згадували про трамвай Лондона).

Quote:
Тим не менші вірю, що все буде добре (колись)
Вже є добре, щоправда не для всіх категорій людей, і війна не сприяє добробуту.
Кожна країна, в тому числі і в Європі, якщо йдеться про рівень життя, має свої унікальні риси, яких не знайдеш в жодній іншій. Але ніде нема так, щоб абсолютно все було ідеально. І багато людей в Європі думають подібно, як я,
про що свідчить факт, що кожна країна ЄС має від 10 до 40 відсотків євроскептиків .
Прочитайте ось цей блог , що полячка (!) пише про Австрію, і не тільки цю статтю, а й інші внизу.

PavloSPB liked this post

Last edited by dyvan94; May 19th, 2017 at 05:56 PM.
dyvan94 no está en línea   Reply With Quote
Old May 19th, 2017, 05:19 PM   #3986
Svyat
Registered User

Likes (Received): 263

Трошки вернемося до заводу по спалюванню сміття у Червонограді

Кілька цікавих спостережень

А. 600 чоловік персонал 600*4000грн = 2 400 000 грн на з.п + половина того на відповідні податки. Разом 3 600 000 (досить узагальнено)

Б. Продуктивність 320 тонн / доба при ціна $50/тонна => Прихід $16 000 день = 430 000 грн. По ідеї за 8 днів фонд заробітньої плати покривається. Цей пункт насправді дуже спекулятивний, бо невідомо споживання енергоносіїв заводом (я десь чув що сміття само не горить - треба паливо, для ліній сортування електрика), а також не враховано що завод заробляє на продажі теплоносіїв.

В. Вартість утилізації кілограма сміття 1,35грн (без послуг забирання та доставки)

Г. Червоноград генерує 50т відходів щодня при населенні 81 500 тис. Тобто в день генерується приблизно 50 000/81 000 = 0,61 кг усереднено на мешканця. Це 18.3 кг сміття в місяць.

Д. Виходячи з Г. 0,61*30*1,35=24,71 грн має усереднено витрачати мешканець в місяць на спалювання сміття.Цікаво скільки зараз коштує вивіз сміття мешканцю Львова ?

Я просто порахував деякі цікаві цифри і поки не знаю як їх трактувати.

З іншої сторони сміттєспалювальний завод в Рівному збанкрутував і розвалився... Висипати на купу виявилося дешевше.
Svyat no está en línea   Reply With Quote
Old May 19th, 2017, 05:20 PM   #3987
dyvan94
Registered User

dyvan94's Avatar

А ось так, що можна зробити при правильному підході утилізацію сміття прибутковою.
І так, щоб мешканцям було дешево і зручно.

Last edited by dyvan94; May 19th, 2017 at 05:53 PM.
Old May 19th, 2017, 05:41 PM   #3988
dyvan94
Registered User

dyvan94's Avatar

del

Last edited by dyvan94; May 19th, 2017 at 05:48 PM.
Old May 19th, 2017, 05:56 PM   #3989
MagnusMagus
Registered User

Likes (Received): 4308

Quote:
А щодо ліків - то деяких популярних в нас і необхідних ліків там не купиш без рецепту, а лікар не хоче їх виписати.
Антибіотики вони не виписують, якщо перед тим не поканати пару днів з температурою. Ібупрофен виписують моментом, доречі. А в лікарнях не виписують ліки взагалом, там можуть вколоти або відправити на стаціонар, але рецепту не випишуть, бо це має робити дільничний/черговий.

Це про німеччину.

PavloSPB liked this post
MagnusMagus no está en línea   Reply With Quote
Old May 19th, 2017, 06:26 PM   #3990
vovarpd
Registered User

Likes (Received): 2480

Quote:
Originally Posted by dyvan94 View Post
Ну за таку ціну 4 гривні відсутність кондиціонера тяжко, але можна простити, а от коли їдеш в спеку в досить заповненому автобусі у Варшаві, яка є сучасною європейською столицею, і платиш 4.4 zł (30 грн) при тому, що булочка коштує 0.6 zł, то це взагалі не вписується в якісь рамки
Зате абонемент для жителів міста коштує 98 злотих. При 22 робочих днях = це вже 2.2 злотих за поїздку. Для поляка в Варшаві ці 2.2 злотих те саме що для нашого +- 4 гривні у Львові Ви не переводьте все в гривні по курсу, беріть до уваги рівень життя.

дв, petrusyk, struktor liked this post
vovarpd no está en línea   Reply With Quote
Old May 19th, 2017, 08:16 PM   #3991
struktor
Registered User

Likes (Received): 93

Роздуми....Мені легше пройти пішки 3-5км, або замовити убер, чим їхати ГТ, ну серйозно хто в здоровому глузді може їхати при такій спеці, обнімаючи спітнілого мужика поряд чи бабульку з базару. Так що відсутність кондиціонера та переповненість, обгрунтовувати низькою ціною проїзду, та недостаніми дотаціями не канає.
..керівництва Летута тих хто роить тендер на перевізників не порадив би і конкуренту
...це так наболіле)

Last edited by struktor; May 19th, 2017 at 08:36 PM.
struktor no está en línea   Reply With Quote
Old May 22nd, 2017, 08:07 AM   #3992
geole
Registered User

Likes (Received): 908

Температура поверхні в різних районах мі

"«Міський тепловий острів» — це метеорологічний феномен різниці температур між центром мегаполіса та його околицями. Справа в тім, що бетон та асфальт нагріваються швидше, ніж природні поверхні у сільській місцевості. Крім того, темні покриття (дороги та дахи) краще поглинають сонячне проміння, а високі будинки блокують потоки вітру. Як наслідок — спека в центрі міста та прохолода поза його межами...
Температура поверхні в різних мікрорайонах може відрізнятись на 10—15 °C. Це чимала плата за знищений будівництвом парк чи сквер".

«Міська рада платить 12 гривень за кожне посаджене дерево і близько тисячі гривень за обрізку гілок, плюс кошти за реалізовану тирсу. Після цього обрізане дерево пускає пагони, які слабо закріплені, легко ламаються й дійсно загрожують падінням. Відповідно, це дерево знову обрізають. Ще раз тисяча гривень. За рік-два після другої обрізки дерево помирає. І навіть на цьому можна заробити. За остаточну зрізку дерева платять 1—5 тисяч гривень залежно від його розмірів, а на додачу — повторна реалізація деревоматеріалів. І у всіх містах це працює приблизно однаково: обрізка здорових дерев є прибутковою, їх знищення є прибутковим, а висадка нових дерев — ні» (звідси).
Old May 22nd, 2017, 12:03 PM   #3993
vbhjckfd
Registered User

vbhjckfd's Avatar

Likes (Received): 9100

В довгостроковій песпективі догляд більше цікавий з точки зору розпилу бабла, але хто би в нас думав довгостроково
vbhjckfd no está en línea   Reply With Quote
Old May 22nd, 2017, 12:06 PM   #3994
MagnusMagus
Registered User

Likes (Received): 4308

Ну не зовсім розпилу, заробляння.
Бо вкласти на початку, а потім збирати фікс суму що року витрачаючи з неї до 20% на підтримку. Ще б курс був стабільним чи сума була прив"язаною до чогось...

vbhjckfd liked this post
MagnusMagus no está en línea   Reply With Quote

Reply

Tags
балачки, львів, розмови

Thread Tools

Posting Rules