daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Klub Forum [powyżej 100 postów] > Gry i programy komputerowe

Gry i programy komputerowe Sim City i inne gry oraz software wszelaki

Reply

Thread Tools
Old June 2nd, 2017, 01:04 PM   #3721
Czifo
Rzeczpospolita Niedasie

Czifo's Avatar

Likes (Received): 8938

Rolki przetrzeć, albo gdzieś w środku przy wymianie tonera usypało się wkładu - przedmuchać powietrzem.

Wpisz w google model drukarki i "service manual" to na pewno jakiś pdf wyskoczy, pomocne jakbyś potrzebował zdjąć którąś pokrywę i nie rozwalić zatrzasków.
Czifo no está en línea   Reply With Quote
Old June 2nd, 2017, 01:37 PM   #3722
smaegol
Registered User

Location: Warszawa, Częstochowa(Kłobuck, Władysławów) ,Pilzno
Likes (Received): 20

Brother ogólnie ma chyba problem z syfiącymi drukarkami. U mnie w pracy był Brother MFC-9840CDW i też w pewnym momencie zaczął brudzić. Wymiana tonerów, bębna, czyszczenie w środku - pomogło tylko na krótki czas.
smaegol no está en línea   Reply With Quote
Old June 2nd, 2017, 11:27 PM   #3723
el nino
Anonimowy lukrecjoholik

Likes (Received): 4272

Pytanie jak brudzi - to może być wszytko, od odrywacza do utrwalacza. Zrób zdjęcie to będzie łatwiej.
el nino no está en línea   Reply With Quote
Old June 3rd, 2017, 09:12 AM   #3724
elpolako
Pełne uzależnienie

elpolako's Avatar

Likes (Received): 1044

w kwestii sieci jestem kompletnym laikiem, więc wolę zapytać profesjonalistów czy ma sens i da się zrobić sieć w mieszkaniu na zasadzie, jedna jednostka centralna (dajmy na to w gabinecie) a w sypialniach tylko monitory (no i myszka i klawiatura).
elpolako no está en línea   Reply With Quote
Old June 3rd, 2017, 09:47 AM   #3725
lith
Registered User

lith's Avatar

Likes (Received): 2260

ciągnięcie samej myszy, monitora i klawiatury do innych pokoi wydaje się dość karkołomne, chociaż miałem kiedyś przez kilka miesięcy coś w tym stylu, czyli do laptopa podłączone na długich (ok. 10m) kablach monitor, klawiatura, myszka (aktywny koncentrator USB miałem w okolicy laptopa, i do niego podłączone wszystkie akcesoria, w tym aktywny przedłużacz USB, do niego pasywny, a na koniec jeszcze pasywny koncentrator, żeby podzielić sygnał na myszę i klawiaturę) i przeciągnięte na drugi koniec pokoju. Działać działało. Ale to taka typowa prowizorka jest. Zresztą wtedy i tak tylko jedna osoba korzysta z takiego komputera. Sensowniej jakieś małe tanie komputerki i serwer NAS z dyskami z udostępnionymi danymi. Albo same małe tanie komputerki :P
lith está en línea ahora   Reply With Quote
Old June 3rd, 2017, 01:46 PM   #3726
el nino
Anonimowy lukrecjoholik

Likes (Received): 4272

Quote:
Originally Posted by elpolako View Post
w kwestii sieci jestem kompletnym laikiem, więc wolę zapytać profesjonalistów czy ma sens i da się zrobić sieć w mieszkaniu na zasadzie, jedna jednostka centralna (dajmy na to w gabinecie) a w sypialniach tylko monitory (no i myszka i klawiatura).
Nie ma. Ale pytanie co chcesz osiągnąć, jeżeli chcesz np. w sypialni oglądać filmy, to lepiej zainwestować w oDroida C2 albo OrangePi i zainstalować OpenELEC.
el nino no está en línea   Reply With Quote
Old June 3rd, 2017, 02:45 PM   #3727
Czifo
Rzeczpospolita Niedasie

Czifo's Avatar

Likes (Received): 8938

Quote:
Do filmów? Telewizory z siecią i jakiś NAS. Chyba będzie najwygodniej.
Czifo no está en línea   Reply With Quote
Old June 4th, 2017, 10:00 PM   #3728
newsted
GNU/Linux user

newsted's Avatar

Likes (Received): 6513

Quote:
Co najmniej jakieś raspberry pi byś musiał tam podpiąć żeby mogło się po rdp podpinać do centrali (z takich tanich i dostępnych przeciętnemu śmiertelnikowi rozwiązań).
Old June 20th, 2017, 12:08 AM   #3729
batmans
inż. Batman

batmans's Avatar

Likes (Received): 1483

Hej! Ostatnio mam problem z laptopem. Otóż nie mogę naładować jego baterii. Cały czas utrzymuje się 5% naładowania. Kiedy podpinam ikona ładowania na pasku na dole po 30s przestaje pokazywać, że laptop jest w stanie ładowania.
Kolejny problem powiązany z powyższym, bo zaczął się w tym samym czasie. Zazwyczaj ładuję komórki podpinając je do laptopa. Od pewnego czasu zupełnie nie mogę ich naładować, procenty utrzymują się na stały poziomie lub maleją. Tak samo znikły mi funkcje wymiany plików pomiędzy komórką a laptopem.

Wiecie o co chodzi? Może jakiś wirus...

ToMasz rysuje zapraszam! :)
batmans no está en línea   Reply With Quote
Old June 20th, 2017, 09:57 AM   #3730
adikk
made in poland

adikk's Avatar

Likes (Received): 2317

Nie zmieniałeś ostatnio zasilacza do laptopa, stawiałbym że to jego wina.

Ja bym chciał żeby moja Łódź rosła, żeby miała wspaniałe pałace, zielone piękne ogrody i w ogóle, żeby był wielki handel, wielki ruch, wielki pieniądz.

Władysław Reymont "Ziemia obiecana"
adikk no está en línea   Reply With Quote
Old June 20th, 2017, 11:50 AM   #3731
Smuggler
tolerance for boundaries

Smuggler's Avatar

Likes (Received): 1767

Quote:
Originally Posted by batmans View Post
Hej! Ostatnio mam problem z laptopem. Otóż nie mogę naładować jego baterii. Cały czas utrzymuje się 5% naładowania. Kiedy podpinam ikona ładowania na pasku na dole po 30s przestaje pokazywać, że laptop jest w stanie ładowania.
Kolejny problem powiązany z powyższym, bo zaczął się w tym samym czasie. Zazwyczaj ładuję komórki podpinając je do laptopa. Od pewnego czasu zupełnie nie mogę ich naładować, procenty utrzymują się na stały poziomie lub maleją. Tak samo znikły mi funkcje wymiany plików pomiędzy komórką a laptopem.

Wiecie o co chodzi? Może jakiś wirus...
Jeśli masz taką możliwość, wyciągnij baterię i działaj na samym zasilaczu. Ściągnij program do obciążania kompa (na przykład: http://www.ocbase.com/index.php/download) i zobacz czy przy maksymalnym obciążeniu komputer się nie wyłącza. Jeśli nie, to zasilacz możemy wstępnie wykluczyć. Spróbuj też ładować telefon bez baterii w lapku. Daj znać jaki efekt
Old June 21st, 2017, 08:10 PM   #3732
kilimand123
Registered User

Likes (Received): 583

Wirus, robak czy jeszcze inny badziew?
Od kilku dni mam taki oto problem.Mam zdjęcia w folderze moje obrazy klikam na zdjęcie żeby otworzyć a otwiera się całkiem inne zdjęcie.Mało tego jest to zdjęcie , które już usunąłem!!! I nie ma go na komputerze(wiadomo teoretycznie, bo można odzyskać skasowane zdjęcia zwykłym programikiem).Dalej kopiuje to zdjęcie do innego katalogu, miniaturka pokazuje że wszystko ok a jak chce otworzyć to znowu jest inna fotka.
co robić?
kilimand123 está en línea ahora   Reply With Quote
Reply

Tags
chmura, google

Thread Tools

Posting Rules