daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Albanian Forum > Zhvillimet Urbane > Arkitektura dhe Planifikimi Urban > Tirana

Tirana Projects and Construction Updates.

Reply
 
Thread Tools
Old October 22nd, 2014, 11:20 PM   #221
AlbanPOLIMI
Moderator
 
AlbanPOLIMI's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Milano | Tiranė
Posts: 6,475
Likes (Received): 3107

Lumi i Tiranės, nga bombė ekologjike nė oaz pėr qytetarėt | 18 Tetor 2014__________________
Vox populi, vox Dei
AlbanPOLIMI no está en línea   Reply With Quote
Old October 22nd, 2014, 11:21 PM   #222
AlbanPOLIMI
Moderator
 
AlbanPOLIMI's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Milano | Tiranė
Posts: 6,475
Likes (Received): 3107

Lumi i Tiranės, nga bombė ekologjike nė oaz pėr qytetarėt | 18 Tetor 2014

__________________
Vox populi, vox Dei
AlbanPOLIMI no está en línea   Reply With Quote
Old October 25th, 2014, 06:01 PM   #223
endrity
Registered User
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,502
Likes (Received): 725

Shpresoj te mos mbaroj me kaq puna ketu.
endrity no está en línea   Reply With Quote
Old October 25th, 2014, 06:49 PM   #224
arkitekti2000
"to punish and enslave"
 
Join Date: Sep 2014
Location: Boston-Tirana
Posts: 118
Likes (Received): 8

Pėr herė tė parė luli bėri diēka edhe pse e ka pėr zgjedhje
__________________
Fillimi i mbarė ėshtė gjysma e punės.
arkitekti2000 no está en línea   Reply With Quote
Old October 26th, 2014, 02:01 PM   #225
AlbiGeois
Registered User
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 35
Likes (Received): 5

A ka nje projekt/render si do behet Lumi i Tiranes?
AlbiGeois no está en línea   Reply With Quote
Old October 26th, 2014, 02:32 PM   #226
gjergjkastrioti
Registered User
 
Join Date: Oct 2007
Location: Tirana
Posts: 9,310
Likes (Received): 4893

Kjo eshte gje shume e mire , Bashkia dhe Qeveria duhet te bashkepunojne ... Se na luajten mendsh deklarata , kunderdeklarata !
gjergjkastrioti no está en línea   Reply With Quote
Old December 3rd, 2014, 08:01 PM   #227
Mad-Vampire-10
BANNED
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 11,508
Likes (Received): 6135

Bashkia e Tiranės: 18 mijė metėr katrorė gjelbėrim do i shtohen kryeqytetit

Mad-Vampire-10 no está en línea   Reply With Quote
Old December 26th, 2014, 07:15 PM   #228
Mad-Vampire-10
BANNED
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 11,508
Likes (Received): 6135

70 ullinj ne QSUT

Bashkėpunim me Kompaninė Farmaceutike Nobel tė cilėt ishin edhe donatorėt e 70 ullinjeve 5 vjeēar tė mbjellė, bashkė me fėmijėt e Qendrės Kombėtare pėr Fėmijė.

MBILL PEMEN TENDE - FB
__________________

Drenicaku, doctorx liked this post
Mad-Vampire-10 no está en línea   Reply With Quote
Old December 26th, 2014, 07:23 PM   #229
Mad-Vampire-10
BANNED
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 11,508
Likes (Received): 6135

1000 akacie ne Landfillin e Sharres.

kontribut vullnetar nga studentet dhe profesoret e universitetit polisMBILL PEMEN TENDE - FB
__________________

Islami. liked this post
Mad-Vampire-10 no está en línea   Reply With Quote
Old March 4th, 2015, 02:37 AM   #230
Elianto
Registered User
 
Elianto's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 1,446
Likes (Received): 2388

Po punohet perdite te Parku i Autobuzave, te Rruga e Kavajes, per krijimin e nje parku publik ne nje terren qe me pare ishte mbushur me ferra dhe inerte... terreni ka pak a shume dimensionet e Parkut Rinia, keshtu qe do te ishte nje dicka domethenese per zonen perreth...


upload


upload immagini gratis


url immagine


host image


host immagini


host image
__________________
Elianto no está en línea   Reply With Quote
Old March 4th, 2015, 01:35 PM   #231
shqipo
Registered User
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 871
Likes (Received): 116

Te kjo zona po ndertohen shum pallate te reja, por ka akoma shum hapesira qe uroj te kthehen ne parqe si ai kendi me lart se nuk mjafton vetem ai park me gjith keto ndertimet e reja
shqipo no está en línea   Reply With Quote
Old March 12th, 2015, 03:02 AM   #232
Elianto
Registered User
 
Elianto's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 1,446
Likes (Received): 2388

Po punohej te lulishtja perballe Bankes...


hostare immagini


url immagine
__________________
Elianto no está en línea   Reply With Quote
Old March 12th, 2015, 10:56 PM   #233
Moxart
Registered User
 
Moxart's Avatar
 
Join Date: Sep 2014
Location: Koln
Posts: 54
Likes (Received): 20

kjo eshte periudha me e lumtur per te gjithe ne, punohet intensivisht ne prag fushate
__________________
You Rock...!!!

lastsamurai liked this post
Moxart no está en línea   Reply With Quote
Old March 13th, 2015, 07:27 AM   #234
Zwanse
m'oderatori i ardhshem
 
Zwanse's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: New York
Posts: 2,367
Likes (Received): 291

prandaj zgjedhet duhen bere nje here ne vit
__________________
o serbė o burra zakoni, ē'u dhjet ne brekė nga droni
Zwanse no está en línea   Reply With Quote
Old April 9th, 2015, 12:49 AM   #235
Elianto
Registered User
 
Elianto's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 1,446
Likes (Received): 2388

Nga punimet per krijimin e lulishtes te Parku i Autobuzave te Rruga e Kavajes...


invia immagini


free image hosting


url immagine


url immagine


image share


url immagine
__________________
Elianto no está en línea   Reply With Quote
Old April 9th, 2015, 05:56 AM   #236
gt01
Registered User
 
Join Date: Jan 2015
Posts: 590
Likes (Received): 214

Quote:
Originally Posted by Elianto View Post
Nga punimet per krijimin e lulishtes te Parku i Autobuzave te Rruga e Kavajes...

invia immagini

free image hosting

url immagine

url immagine

image share

url immagine

Po ketu vetem puntor spaska 😛
gt01 no está en línea   Reply With Quote
Old April 9th, 2015, 11:12 AM   #237
Elianto
Registered User
 
Elianto's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 1,446
Likes (Received): 2388

Ishte e diel :P Sot qe kalova kishte.
Elianto no está en línea   Reply With Quote
Old April 9th, 2015, 03:14 PM   #238
tirons
Registered User
 
Join Date: May 2013
Posts: 49
Likes (Received): 27

Shyqyr qe kjo hapesire i shpetoi betonit! Po te kishte edhe ndonje fushe basketbolli apo minifutbolli akoma me mire gjithsesi pune per tu lavderuar.
tirons no está en línea   Reply With Quote
Old April 9th, 2015, 05:25 PM   #239
dori1987
Registered User
 
Join Date: Aug 2014
Location: manchester
Posts: 198
Likes (Received): 119

edhe kjo do te betonizohet sa te zgjidhet konflikti per pronsine dhe dmth sa te zejne ato pemet mire do te priten dhe do mbine shumkateshat e kryetarit te ardhshem kushdo qofte ai sepse leku te verbone nga syte
dori1987 no está en línea   Reply With Quote
Old April 10th, 2015, 09:15 PM   #240
Edi_H
Registered User
 
Edi_H's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Tirana
Posts: 6,865
Likes (Received): 6002

Sot
Edi_H no está en línea   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffAll times are GMT +2. The time now is 03:12 PM. • styleid: 14


Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2018, vBulletin Solutions Inc.
Feedback Buttons provided by Advanced Post Thanks / Like (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd.

vBulletin Optimisation provided by vB Optimise (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd.

SkyscraperCity ☆ In Urbanity We trust ☆ about us | privacy policy | DMCA policy

tech management by Sysprosium