daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Захід | West > Львів / Lviv

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 17 votes, 4.71 average.
Old July 25th, 2014, 11:21 PM   #20181
yorko
Registered User

yorko's Avatar

Likes (Received): 728

Quote:
Originally Posted by polygrafant View Post
Я думаю, ці 10% могло б "нашкрібти" місто. Ну не вірю я тим, хто розказує, що грошей у міста зовсім немає...
А я, працюючи в комунальному підприємстві, бачу, що грошей вже другий рік реально нема. Тобто, якісь кошти на поточні витрати є, але великих грошей навіть на один світлофорний об'єкт нема (це приблизно 100-200 тис. грн.).

vbhjckfd, PavloSPB, polygrafant liked this post
yorko no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old July 26th, 2014, 10:14 AM   #20182
PavloSPB
Registered User

Likes (Received): 380

Quote:
Originally Posted by vbhjckfd View Post
polygrafant, ви правду кажете. Але я підозрюю, що ці кредити й гранти - цільові, а не універсальні. Тобто розмова була не в стилі "а нате вам 100500 млн в кредит, тратьте!" а "осьо вам кредит на закупівлю техніки в оцього нашого виробника".

Це між іншим якийсь елемент євро-корупції, нікому так не здається? Дивіться - кредит/грант від європейців пішов на закупівлю техніки й робіт у європейських постачальників . Ну добре хоч з користю для нас.
Цільовість кредитів і є причиною набагато нижчих за ринкові відсотків за ними: Кредитні гроші йдуть на закупівлю товарів вироблених у ЄС і на створення робочих місць у ЄС. Це стандартна політика будь-якого державного експортно-імпортного банку, наш УКрЕксІмБанк не вийняток

Корупція тут звичайно можлива як і будь-де, але основне - підтримка національного виробника за рахунок збільшення кількості його клієнтів

vbhjckfd, yorko liked this post
PavloSPB no está en línea   Reply With Quote
Old July 26th, 2014, 10:16 AM   #20183
vbhjckfd
Registered User

vbhjckfd's Avatar

Likes (Received): 1556

Quote:
І ще одне - наразі Львів встановлює тільки "Сварко" чи якісь інші (дешевші) світлофори?
Думаю "Сварко" ставлять лише вздовж колій за кредитне бабло. За наше бабло ставлять щось нормальне - як світлофор у Рясне, який двічі збили якісь мудаки.
vbhjckfd no está en línea   Reply With Quote
Old July 26th, 2014, 10:43 AM   #20184
Igariok
Registered User

Igariok's Avatar

Likes (Received): 22

Єдиний Мерседес на 16му
Igariok no está en línea   Reply With Quote
Old July 26th, 2014, 10:53 AM   #20185
vbhjckfd
Registered User

vbhjckfd's Avatar

Likes (Received): 1556

Quote:
Originally Posted by Igariok View Post
Єдиний Мерседес на 16му
... і той MAN

PavloSPB, yorko, orirya, Crafter 97, seeroman and 7 others liked this post
vbhjckfd no está en línea   Reply With Quote
Old July 26th, 2014, 04:22 PM   #20186
XAN_
Registered User

XAN_'s Avatar

Likes (Received): 447

Quote:
Originally Posted by lpftv View Post
Ті трафарети на маршрутках лише в котре доводять, що ми країна третього світу.

В 2014 році ніхто не робить ні трафаретів, ні пазів з табличками бо є сучасні технології на базі ЛЕД-табло.
Если честно, сколько не наблюдал LED-табло, все на ярком солнце так себе смотрятся. Старые добрые блинкеры лучше, ИМХО.
-H. Kürsch, 2002
XAN_ no está en línea   Reply With Quote
Old July 26th, 2014, 05:03 PM   #20187
lpftv
Registered User

lpftv's Avatar

Likes (Received): 2502

Все залежить від марки автобуса і яке обладнання використовується

В нас навіть на блікерах не хочуть зробити. Їздить може 6 автобусів з налаштованими, а решта - німецько-французькі написи.
lpftv no está en línea   Reply With Quote
Old July 26th, 2014, 08:08 PM   #20188
Pasażer
Registered User

Pasażer's Avatar

Likes (Received): 212

Коли запрацюють інформаційні табло на зупинках трамваїв?
9 липня обіцяли через два тижні.
Час минув, а "зв'язку немає" досі.
Pasażer no está en línea   Reply With Quote
Old July 26th, 2014, 10:47 PM   #20189
polygrafant
Registered User

polygrafant's Avatar

Likes (Received): 307

Світлофор на перехресті Личаківська - Мечнікова сьогодні працював...
polygrafant no está en línea   Reply With Quote
Old July 26th, 2014, 10:58 PM   #20190
yorko
Registered User

yorko's Avatar

Likes (Received): 728

Quote:
Світлофор на перехресті Личаківська - Мечнікова сьогодні працював...
спеціально відписав у відповідній темі...

Quote:
Originally Posted by yorko View Post
Світлофор на Личаківська-Мечникова працює від сьогодні.
Зі Сварко є контракт і кредитні кошти, на інші світлофори грошей нема...

polygrafant liked this post
yorko no está en línea   Reply With Quote
Old July 26th, 2014, 10:59 PM   #20191
polygrafant
Registered User

polygrafant's Avatar

Quote:
Originally Posted by yorko View Post
А я, працюючи в комунальному підприємстві, бачу, що грошей вже другий рік реально нема. Тобто, якісь кошти на поточні витрати є, але великих грошей навіть на один світлофорний об'єкт нема (це приблизно 100-200 тис. грн.).
Щоб у ЛАД, ЛЕТ і т.п. з'явилися гроші потрібно, щоб влада визначилася із системою приоритетів. Транспорт має бути одним із головних приоритетів і має фінансуватися як "захищена" стаття.

У мене таке враження, що замість послідовного вирішення питань хапаються за все зразу, замість того, щоб робити речі послідовно.

lettroleybus liked this post
Old July 27th, 2014, 10:18 AM   #20192
Igariok
Registered User

Igariok's Avatar

Likes (Received): 22

Доречі не в значай на жалюгідний стан автобусів на ЛАТП 14630 вони найкраще розміщують маршрутні вказівники у віддведені для них місця і файлики рідко трапляються

polygrafant liked this post
Igariok no está en línea   Reply With Quote
Old July 27th, 2014, 10:24 AM   #20193
lpftv
Registered User

lpftv's Avatar

Likes (Received): 2502

Ну бо розвалюється все, а не послідовно

Стан деяких будівель/музеїв/пам'яток аж ніяк не краще ЛЕТу.

Те саме з дитячими садочками. Звісно є садочки за станом як "Електрон T5L64", а є такі як Gotha

А що казати про очисні споруди і систему каналізування? Тут мабуть не казати, а нюхати. Понад 100 вулиць (чи то вуличок) ще досі не мають центральної каналізації

Вулиці(дороги) за останні роки стали кращими, але є ще такі як Богданівська, Мечнікова, Залізнична, Шевченка, ...

І таке у всіх галузях.

Тобто я не кажу, що не треба виділяти гроші на ГТ... просто в такій ситуації надати пріоритет якійсь одній сфері доволі важко.
Особливо коли гроші постійно(навіть гранти і кредити) блокуються казначейством.
І особливо коли 2/3 зароблених містом грошей іде в центр, а по суті на дамбасс.

lpftv no está en línea   Reply With Quote
Old July 27th, 2014, 11:34 AM   #20194
polygrafant
Registered User

polygrafant's Avatar

Quote:
Originally Posted by lpftv View Post
Ну бо розвалюється все, а не послідовно

Стан деяких будівель/музеїв/пам'яток аж ніяк не краще ЛЕТу.

Те саме з дитячими садочками. Звісно є садочки за станом як "Електрон T5L64", а є такі як Gotha

А що казати про очисні споруди і систему каналізування? Тут мабуть не казати, а нюхати. Понад 100 вулиць (чи то вуличок) ще досі не мають центральної каналізації

Вулиці(дороги) за останні роки стали кращими, але є ще такі як Богданівська, Мечнікова, Залізнична, Шевченка, ...

І таке у всіх галузях.

Тобто я не кажу, що не треба виділяти гроші на ГТ... просто в такій ситуації надати пріоритет якійсь одній сфері доволі важко.
Особливо коли гроші постійно(навіть гранти і кредити) блокуються казначейством.
І особливо коли 2/3 зароблених містом грошей іде в центр, а по суті на дамбасс.

Я не заперечую, що із комунальною господаркою у нас повна дупа. Я думаю система приоритетів має виглядати наступним чином:

а) першочергове фінансування мають мати ті сфери, якими користується переважна більшість львів'ян, це водоканал, теплоенерго, транспорт;

б) наведення порядку із ЖКГ. В першу чергу - ліквідація малоефективних ЛКП (ЖЕКів) і створення ОСББ, передача аварійного житла інвесторам, які взамін нададуть мешканцям інші квартири. В першу чергу це стосується центральної частини міста - звичайні мешканці фізично не можуть забезпечити якісне відновлення будинків. Хочемо ми цього чи ні, але потрібно, щоб власниками житла в центрі були багаті люди, які здатні фінансувати адекватне збереження пам'яток.

в) щодо фінансування галузі культури - треба подивитися, що користується популярністю серед населення, а що ні. Якщо, наприклад, певну установу (музей, театр...) практично ніхто не відвідує, вона повинна бути законсервована, фінансування її припинене, а експозиція має бути вивезена у надійне місце...

Ну і головне - потрібно посилити санкції за порушення правил торгівлі, безкоштовний проїзд і т.п. Я думаю посилений рейд контролерів ЛЕТ за участю муніціпальної дружини та працівників МВС принесе значний прибуток... Тих грошей вистачить не лише на ремонт вбиральні у ВРМ, а можливо і ще на щось... Те саме стосується і несанкціонованої торгівлі біля Добробуту та Привокзального ринку.

Приклад, звичайно, поганий, але... Моя бабуся пережила у Львові війну. У часи гітлеровської окупації коли поліцай з'являвся біля церкви Петра і Павла, будь-яка несанкціонована торгівля припинялася аж на Личаківській рогачці...

PavloSPB, ющенко liked this post
Old July 27th, 2014, 01:19 PM   #20195
MagnusMagus
Registered User

Likes (Received): 72

Quote:
В першу чергу - ліквідація малоефективних ЛКП (ЖЕКів) і створення ОСББ
Примушувати мешканців їх організовувати? В більшості будинків ніхто не хоче тим займатися.
Quote:
передача аварійного житла інвесторам, які взамін нададуть мешканцям інші квартири.
В центральній частині міста в аварійних будинках, як правило, розміщені комуналки(або поділені панські хороми з туалетами по коридору і спільною кухнею на поверх), в яких живуть бабусі і їх все влаштовує. Тут або примусове відселення, або чекати...
Quote:
в) щодо фінансування галузі культури - треба подивитися, що користується популярністю серед населення, а що ні. Якщо, наприклад, певну установу (музей, театр...) практично ніхто не відвідує, вона повинна бути законсервована, фінансування її припинене, а експозиція має бути вивезена у надійне місце...
може таки зміна репертуару, оновлення експозицій і більша медіа присутність? А то можна сміло закривати всі музеї Львівщини.
Quote:
потрібно посилити санкції за порушення правил торгівлі, безкоштовний проїзд і т.п.
Існуючих законів достатньо, щоб добре потріпати і тих і інших, просто треба не цяцькатись, а одразу відкривати адміністративні і кримінальні справи...але це покищо нікому не вигідно.

PavloSPB, yorko, polygrafant liked this post
MagnusMagus está en línea ahora   Reply With Quote
Old Today, 09:55 AM   #20196
lettroleybus
Registered User

lettroleybus's Avatar

Likes (Received): 67

Відпавше колесо у тролейбусі 044 нічого не навчило відповідальних осіб за техніку безпеки тролейбусного депо.
У Львові на зупинці стався обрив штанги тролейбуса: травмовано двох осіб
http://galinfo.com.ua/news/168290.html
Може тепер когось попруть за халатність

Last edited by lettroleybus; Today at 10:27 AM.
lettroleybus no está en línea   Reply With Quote
Old Today, 12:07 PM   #20197
vovarpd
Registered User

Likes (Received): 19

Був на днях у Гданську в Польщі.
Машину поставив на парковку, і 3 дні активно користувався громадським транспортом.
Тому що зручно..

Разовий квиток 3 злотих.
Але я взяв абонемент на 72 години (там є і нічні рейси, щоправда ходять рідше і разовий квиток на них вже 4 злотих) за 40 злотих (абонемент по містах Гданськ-Сопот-Гдиня, включаючи приміські електрички які ходять кожні 15 хв). Для туриста таке вигідно, я от пару разів сів на трамвай не в ту сторону і проїхав 2 зупинки поки поняв шо не туда, а якраз зайшов контроль )))

От нам би у Львові якісь абонементи на всі види транспорту..

Трамвай їздять дуже швидко, як київське метро. Практично всюди виділені лінії. Працює кліматизація. Багато новеньких трамваїв PESA. отаких.
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ember_2010.JPG

повністю низькопідлогові. є монітори де відображаються зупинки, а на зупинках підгружається карта гугла з прилеглими вулицями.

Двері треба відкривати самому натиснувши кнопку. Як при посадці так і при виході.
Квитки компостуються в салоні. Абонементи просто контролерові показуєш, він дістає прибор і перевіряє чи він валідний.

Автобуси переважно МАН (інших небачив але особо не дивився), теж двері відкриваєш будь які самостійно, працює кондиціонер. Їздять швидко, зупиняються строго на зупинках.
Такого безладу як в нас з купою маршруток на зупинці - ніразу там не бачив.

Плюс права смуга вільна від авто - такого напливу припарковних з порушенням правил авто як у Львові - я там небачив.. Я там взагалі толком небачив припаркованих з порушенням авто.. В центрі траплялося, але то не до порівняння зі Львовом. Автобуси спокійно їздять.

Водії квитки продають (помоєму тільки без здачі), але перевіряти квитки і посвідчення в пасажирів то не їх проблема..

Ходять контролери. Я 2 рази на них попав. Комусь навіть штраф виписували.

На зупинках є схеми руху всіх трамваї і автобусів. На деяких зупинках є табло з часом очікування трамвая. Ходять вони чотко, по розкладу.

Транспорт достатньо заповнений, але не під завязку. Стояти можна вільно, сидіти деколи проблематично.

При тому всьому в Гданську 500 000 населення.. менше ніж у Львові.

Висновок.
В Гданську мені хотілося користуватися громадським транспортом а не автомобілем.
Приїхавши у Львів - все повністю навпаки..
І сама головна проблема навіть не стан транспорту, а його нікудишня швидкість.

В Гданську мені поїздка біля 12 км від готелю до пляжу займала півгодини часу, включно з часом очікування на трамвай )) То через центр з одного кінця міста в другий.

p.s. Щоби не лякали ціни на квитки порівняно з львівськими 3 гривнями.. До прикладу бігмак меню в макдональдсі 15.90 PLN. Пиво 0.5 в барі від 7 PLN. Платні туалети на вокзалі 2.50 PLN, біля пляжу були безплатні, але біля кнайп були і платні по 2 PLN. Тобто для них ті 3 злотих за проїзд як для нас 3 гривні.

vbhjckfd, win11, PavloSPB, igorgumeniuk liked this post

Last edited by vovarpd; Today at 01:12 PM.
vovarpd no está en línea   Reply With Quote
Old Today, 02:43 PM   #20198
igorgumeniuk
Registered User

Likes (Received): 148

Quote:
Originally Posted by vovarpd View Post
Був на днях у Гданську в Польщі......
p.s. Щоби не лякали ціни на квитки порівняно з львівськими 3 гривнями.. До прикладу бігмак меню в макдональдсі 15.90 PLN. Пиво 0.5 в барі від 7 PLN. Платні туалети на вокзалі 2.50 PLN, біля пляжу були безплатні, але біля кнайп були і платні по 2 PLN. Тобто для них ті 3 злотих за проїзд як для нас 3 гривні.
Підтримую і підтверджую кожне написане слово, і таке не лише в Гданську, але і у всіх польских містах, про інші країни Європи можна і не говорити.

Але, як то кажуть, є одне але..
Що стосується ціни, так для них 3 злотих це не багато, але це як не як 12 грн. Давайте відкинемо ЗП водія, податки на ЗП а будемо брати пально-мастильні матеріали, які не дуже сильно вже відстають від ціни. А також будемо брати те, що серед польських міст за свій рахунок на 100% жодне місто транспорт уне купляло, отримувало досить великі гранти з вимогою підтримувати належний стан траснпорту.
То тут критикувати при ціні 3 грн наш транспорт якось не дуже і доцільно.
Хоча знаючи що навіть з тих цін іде велика чорна діра. А також не тримається навіть елементарна чистота, не миється транспорт. На це великих грошей не потрібно, це може бути навіть 1% від ціни. А про рівень культури серед водіїв як громадського транспорту так і приватного можна промовчати.
Єдине вирішення проблеми: валідація квитків, єдина централізована система оплати за проїзд і покілометрова (але для початку!) оплата власникам маршрутів. Повірте, тоді усі стануть культурнішими. А якщо буде облікована кожна гривня і на залишках буде знаходитися 1 млн грн, то власник скоріше новий автобус купить аби не платити податок з прибутку. Але тут також питання податкоутворення, транспорт має бути на загальній системі оподаткування, тоді важче буде виводити кошти.
Все має бути в комплексі.
igorgumeniuk está en línea ahora   Reply With Quote

Reply

Tags
львів, транспорт

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules