daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Hrvatski Forum > Croatia > Slavonija i Baranja

Slavonija i Baranja Slavonia and Baranja: Osijek, Slavonski Brod, Vinkovci, Vukovar, etc.

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old May 6th, 2010, 03:16 PM   #61
tomostv
Registered User

Likes (Received): 2

Sa jugoistoka su maknute stolice na zahtjev kohorte i kolko ja znam nece se vracati. Danas su skidali stolice u kavezu i na istoku. Vjerovatno se mjenjaju sve sto su pokidane
tomostv no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old May 6th, 2010, 03:22 PM   #62
=CHUCK NORRIS=>
BANNED

Likes (Received): 3

bezveze....mislim smiješno izgleda
=CHUCK NORRIS=> no está en línea   Reply With Quote
Old May 6th, 2010, 03:49 PM   #63
tomostv
Registered User

Quote:
Originally Posted by =CHUCK NORRIS=> View Post
bezveze....mislim smiješno izgleda
ma i meni je gadno i jos na ovim manji9m tekmama izgleda je mamanje kohorte nego prije jer nema stolica..ali valjda je lakse navijati tako..

Old May 6th, 2010, 03:51 PM   #64
Semper Fidelis
Est 1697

Semper Fidelis's Avatar

Valjda ce staviti bijelo plave stolice, a ne ove neke sive
Old May 6th, 2010, 04:10 PM   #65
=CHUCK NORRIS=>
BANNED

pa ova druga slika je sa jugoistoka zar ne?
Old May 6th, 2010, 04:15 PM   #66
tomostv
Registered User

kavez za gostujucu šugu
Old May 6th, 2010, 04:21 PM   #67
=CHUCK NORRIS=>
BANNED

bravo ja

Last edited by =CHUCK NORRIS=>; May 6th, 2010 at 08:38 PM.
Old May 6th, 2010, 05:22 PM   #68
Quentino
Masonicov nadređeni

Quentino's Avatar

Location: Veličanstvenom Olujom konačno utemeljena, jedna jedina, moja domovina REPUBLIKA HRVATSKA!!
Likes (Received): 4

Stadion redovito u suzama nakon svakog gostovanja Hajduka.
Quentino no está en línea   Reply With Quote
Old May 6th, 2010, 06:47 PM   #69
=CHUCK NORRIS=>
BANNED

Quote:
Originally Posted by Quentino View Post
Stadion redovito u suzama nakon svakog gostovanja Hajduka.
idi jedi banane...
Old May 6th, 2010, 10:02 PM   #70
VESP031
VESP

VESP031's Avatar

Likes (Received): 40

Mankibiznis!
Old May 9th, 2010, 12:42 PM   #71
SpicyMcHaggis
Registered User

SpicyMcHaggis's Avatar

Likes (Received): 1789

Ima kakvi update?
SpicyMcHaggis no está en línea   Reply With Quote
Old May 9th, 2010, 01:11 PM   #72
Semper Fidelis
Est 1697

Semper Fidelis's Avatar

Htio sam danas otiic vidjeti, ali mi se cini da ce kiša svaki cas udariti.
Old May 9th, 2010, 01:24 PM   #73
Rocky031
Kontaš lega moj?

Rocky031's Avatar

Likes (Received): 22397

možda ja danas budem svratio...ali čisto sumnjam...
Rocky031 no está en línea   Reply With Quote
Old May 9th, 2010, 09:16 PM   #74
=CHUCK NORRIS=>
BANNED

heben pljusak danas u OSK, a i sumnje su ispunjene
Old May 14th, 2010, 04:43 PM   #75
moa2
Registered User

Likes (Received): 124

Tjedan dan prije utakmice hrvatske reprezentacije s Walesom klupski čelnici osječkog nogometnog kluba izvijestili su na konferenciji za medije kako sve pripreme i uređenje Gradskog vrta teku po planu, a važna novost je početak natkrivanja istočne tribine...

U nedjelju 23. svibnja osječki Gradski vrt će ugostiti reprezentacije Hrvatske i Walesa. Povodom toga osječki klupski čelnici su izvijestili medije o pripremama i naporima koje čine da bi se Slavonija i Baranja pokazala u što boljem svijetlu. Za uređenje Gradskog vrta će biti potrošeni veliki novci, ukupno milijun kuna, no to bi se sve trebalo kroz prodane ulaznice i sponzore uliti u klupsku blagajnu.

Predsjednik NK Osijeka Krešimir Bubalo je još jednom zahvalio HNS-u na ukazanom povjerenju: "Napravili smo sve preduvjete i još uvijek radimo da sve bude onako kako zaslužuje hrvatska reprezentacija. Želim zahvaliti predsjedniku Vlatku Markoviću i HNS-u što su nam dali priliku da ugostimo reprezentaciju. Bitno nam je dokazati da je Osijek dobar domaćin i da dobrim domaćinstvom uspijemo dobiti još koju utakmicu hrvatske reprezentacije."

"Sav prihod od prodanih ulaznica ide u blagajnu kluba i zato neće biti besplatnih ulaznica. Prvi put će sjedalice na stadionu biti numerirane i obilježene po sektorima. To je još jedan od preduvjeta da Osijek bude domaćin u nekoj od važnijih kvalifikacijskih utakmica hrvatske reprezentacije."

"Reprezentacija Walesa dovodi sa sobom veliki broj novinara što ćemo iskoristiti za što bolju prezentaciju Osijeka i regije. Želimo da se dobro osjećaju tijekom cijelog boravka u Osijeku. Hrvatska reprezentacija dolazi dan ranije i imat će jedan otvoreni trening u Gradskom vrtu. Uskoro počinje i natkrivanje istočne tribine čime ćemo ostvariti još jedan uvjet za organizaciju reprezentativnih utakmica.", rekao je direktor osječkog kluba Mile Dumančić.

Na osječkom stadionu su primjetni užurbani radovi od bojanja tribina, zamjene travnjaka, postavljanja sjedalica, provjere rasvjete, pa do uređenja prostora za novinare kojih je za sada akreditirano više od sto. Vjerujemo da će osječki domaćini, kao i u prethodnim slučajevima, pokazati kao dobri domaćini i da će ljubitelji nogometa uživati u dobroj predstavi najboljih hrvatskih nogometaša.

http://www.sportnet.hr/vijesti/39716...reprezentaciju
moa2 no está en línea   Reply With Quote
Old May 14th, 2010, 04:45 PM   #76
moa2
Registered User

Ulaznice

Ulaznice kreću u prodaju od ponedjeljka po cijenama od 300 kuna za VIP ložu do 40 kuna za istočnu tribinu. U prodaju će biti pušteno 18.300 ulaznica i kako su više puta napomenuli direktor i predsjednik Osijeka - besplatnih ulaznica neće biti.
Old May 14th, 2010, 04:48 PM   #77
moa2
Registered User

Quote:
Originally Posted by moa2 View Post
Uskoro počinje i natkrivanje istočne tribine čime ćemo ostvariti još jedan uvjet za organizaciju reprezentativnih utakmica.", rekao je direktor osječkog kluba Mile Dumančić.
Oduvijek sam mislio da će se natkrivati zapadna tribina... Na zapadu postoje već i nosači krova!!!
Da li je ovo lapsus ili će se stvarno natkrivati istok?
Old May 14th, 2010, 05:00 PM   #78
Semper Fidelis
Est 1697

Semper Fidelis's Avatar

Quote:
Ulaznice

Ulaznice kreću u prodaju od ponedjeljka po cijenama od 300 kuna za VIP ložu do 40 kuna za istočnu tribinu. U prodaju će biti pušteno 18.300 ulaznica i kako su više puta napomenuli direktor i predsjednik Osijeka - besplatnih ulaznica neće biti.
J*** ih patak Pa pise da je loža 100kn, zapad 70kn, istok 40, i mislim jug 30.

Quote:
Oduvijek sam mislio da će se natkrivati zapadna tribina... Na zapadu postoje već i nosači krova!!!
Da li je ovo lapsus ili će se stvarno natkrivati istok?

Da, da istok ide pod krov zato jer ugl na istok ide vecina gledatelja. A zapad valjd nezele jer se riejtko kada otvara, ali i to mi je bezveze,

Zapad gore ima nekih 7000 mjesta. Šteta sto nije svaku tekmu otvoren, zar je problem staviti par ljudi na tribinu da je osiguravaju, i da netko bude kraj vrata? Cuvaju je ko da je od zlata Trebali bi je drzati otvorenu makar bilo i 100,200 ljudi gore na tribini.
Old May 14th, 2010, 08:06 PM   #79
VESP031
VESP

VESP031's Avatar

Likes (Received): 40

Quote:
Tjedan dan prije utakmice hrvatske reprezentacije s Walesom klupski čelnici osječkog nogometnog kluba izvijestili su na konferenciji za medije kako sve pripreme i uređenje Gradskog vrta teku po planu, a važna novost je početak natkrivanja istočne tribine...

U nedjelju 23. svibnja osječki Gradski vrt će ugostiti reprezentacije Hrvatske i Walesa. Povodom toga osječki klupski čelnici su izvijestili medije o pripremama i naporima koje čine da bi se Slavonija i Baranja pokazala u što boljem svijetlu. Za uređenje Gradskog vrta će biti potrošeni veliki novci, ukupno milijun kuna, no to bi se sve trebalo kroz prodane ulaznice i sponzore uliti u klupsku blagajnu.

Predsjednik NK Osijeka Krešimir Bubalo je još jednom zahvalio HNS-u na ukazanom povjerenju: "Napravili smo sve preduvjete i još uvijek radimo da sve bude onako kako zaslužuje hrvatska reprezentacija. Želim zahvaliti predsjedniku Vlatku Markoviću i HNS-u što su nam dali priliku da ugostimo reprezentaciju. Bitno nam je dokazati da je Osijek dobar domaćin i da dobrim domaćinstvom uspijemo dobiti još koju utakmicu hrvatske reprezentacije."

"Sav prihod od prodanih ulaznica ide u blagajnu kluba i zato neće biti besplatnih ulaznica. Prvi put će sjedalice na stadionu biti numerirane i obilježene po sektorima. To je još jedan od preduvjeta da Osijek bude domaćin u nekoj od važnijih kvalifikacijskih utakmica hrvatske reprezentacije."

"Reprezentacija Walesa dovodi sa sobom veliki broj novinara što ćemo iskoristiti za što bolju prezentaciju Osijeka i regije. Želimo da se dobro osjećaju tijekom cijelog boravka u Osijeku. Hrvatska reprezentacija dolazi dan ranije i imat će jedan otvoreni trening u Gradskom vrtu. Uskoro počinje i natkrivanje istočne tribine čime ćemo ostvariti još jedan uvjet za organizaciju reprezentativnih utakmica.", rekao je direktor osječkog kluba Mile Dumančić.

Na osječkom stadionu su primjetni užurbani radovi od bojanja tribina, zamjene travnjaka, postavljanja sjedalica, provjere rasvjete, pa do uređenja prostora za novinare kojih je za sada akreditirano više od sto. Vjerujemo da će osječki domaćini, kao i u prethodnim slučajevima, pokazati kao dobri domaćini i da će ljubitelji nogometa uživati u dobroj predstavi najboljih hrvatskih nogometaša.

http://www.sportnet.hr/vijesti/39716...reprezentaciju
Kada??!! Projektna dokumentacija,natjecaji??!!
Old May 15th, 2010, 10:21 PM   #80
=CHUCK NORRIS=>
BANNED

zapad ima narusenu statiku koju bi krov dodatno opteretio...po meni zapad srusiti i zaokruziti stadion tribinom kao istočnom...znaci cca 12-13 k ljudi...sasvim dovoljno

Reply

Tags
bijelo-plavi, kohorta

Thread Tools

Posting Rules