search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Infrastruktura i Technologia > Infrastruktura drogowa > Inwestycje ukończone

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Closed Thread

Thread Tools Rate Thread
Old January 1st, 2011, 11:14 PM   #8821
sprenzynaKRK
Registered User

Likes (Received): 9792

Od końca barierek metalowych (17:05) do końca filmiku przydałyby się betonowe bariery i przekreśloną 50 przenieść dalej.

Piękna droga gratulacje dla LUB i ZPM, a Jacykowi i reszcie dzięki za relacje. Chyba zaplanuje wakacje w tamtym rejonie Polski, aby móc się podelektować tą drogą.

Rok 2017 - rokiem S7. Do oficjalnego zakończenia kontraktu S7 Igołomska - Rybitwy poniżej 60 dni.
sprenzynaKRK no está en línea  

Sponsored Links
Old January 2nd, 2011, 12:31 AM   #8822
jerzu007
Registered User

jerzu007's Avatar

Likes (Received): 162

Quote:
Originally Posted by Matz32Z View Post
Dzieki za filmiki obejrzalem cale oba Widac ze trzeba uwazac na pojawiajace cie odcinki z tym platami lodowymi,NA koncu drugiego filmiku 16:45 widac pana wjedzajacego pod pradu.Czemu pusicles go dalej ?
Quote:
Originally Posted by DSzumaher View Post
W kwestiach BRD nie wypowiadam się.
?
Dziwna sytuacja, trudno o niej mówić w momencie gdy DSzumaher odmawia komentarza.
Osobiście nie wpuściłbym tego samochodu, byłoby to mniejsze zło niż bierność wobec takiej sytuacji, ale nie było mnie tam, to nie ja kierowałem, więc nie zamierzam nikogo obwiniać.
jerzu007 no está en línea  
Old January 2nd, 2011, 12:56 AM   #8823
mr.lovalova
Registered User

mr.lovalova's Avatar

Likes (Received): 18

Quote:
Originally Posted by pmaciej7 View Post
Uważasz, że ktoś, kto zlekceważył D-7 stojący na łącznicy, a potem P-4 i na rozwidleniu podświetlany C-9, zainteresowałby się tablicą "zmiana organizacji ruchu w dniu 30.12.2010" umieszczoną gdzieś przed dojazdem węzła (bo tylko tam miałaby sens)?
Nie wiem jak uważa Rusonaldo, ale ja uważam, że tablica "zmiana organizacji ruchu w dniu 30.12.2010" robi większe wrażenie na jeżdżących na pamięć niż gąszcz standardowych znaków czy linii w miejscach budów.

Quote:
Originally Posted by pmaciej7 View Post
Jaka droga dwukierunkowa? Obejrzyj pierwszy filmik od 0:25. Przecież tamten gość nie ma po drodze znaku droga dwukierunkowa.
Myślę, że wyrażenie "z drugiej strony" było figurą retoryczną. DShumi miał znak droga dwukierunkowa i zjechał do prawej odruchowo jak zobaczy, że samochód z naprzeciwka jest na jego pasie. To samo zrobił ZMY i chyba sobie uświadomił swoją pomyłkę. Najpewniej zawrócił zaraz za DSumacherem.

Tnx JacYk
mr.lovalova no está en línea  
Old January 2nd, 2011, 02:33 PM   #8824
Patryjota
DROGI TO MOJA PASJA

Patryjota's Avatar

Likes (Received): 25

[S3] Remonty i Infrastruktura - zapraszamy

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1290277

Tutaj jeszcze wrzucajcie wrażenia z otwarcia i pełne fotorelacje z nowego odcinka.

Last edited by pmaciej7; January 2nd, 2011 at 03:00 PM.
Patryjota no está en línea  
Old January 2nd, 2011, 04:45 PM   #8825
6182
Taki nasz eksperyment

6182's Avatar

Likes (Received): 1266

Quote:
Originally Posted by Luki_SL View Post
Dobrze, że otwarli Z drugiej strony najważniejsze serwisy internetowe w kraju zapewne tego faktu nie odnotują.... Wczoraj jako jedna z pierwszych wiadomości w dziale motoryzacja pojawiła się ta, że otwarcia S3 nie będzie, słowem nie wspomniano o otwarciu części S8/A8.... Potem robią wodę z mózgu, a ja w rozmowach na ten temat ze znajomymi muszę dawać bardzo silne argumenty, że drogi jednak są, budują i będą budowane. Jeśli ktoś non stop czyta, że "nie ma","nie będzie", to jaką ma świadomość o rzeczywistości??
Skąd ja to znam...chociaż w przypadku S3,jestem mile zaskoczony że dużo osób wie o co chodzi

Quote:
Originally Posted by JacYk View Post
Prawdziwa liczba to, 12 586 szt.
To tyle,ile ja zrobiłem swoim aparatem przez całe jego 4,5 lata życia...DZIĘKUJEMY

Quote:
Originally Posted by martouf View Post
(chłopie, gdzie Ty pracujesz, że masz tyle czasu żeby jeździć po budowach? )
To jest wielka tajemnica wiary Niewielu wie,jak On wygląda,czym On jeździ,nikt nie wie skąd On ma tyle czasu

Pozdrawiam
Daniel
6182 no está en línea  
Old January 2nd, 2011, 07:23 PM   #8826
23kuba
Registered User

Likes (Received): 0

Witam.
Jadąc dziś Naszą kochaną drogą między Renicami a Kluczem w stronę Szczecina na wysokości około 39,2-39,1 km "oderwana" była namalowana linia ciągła oddzielająca pas awaryjny. Płaty linii leżały jakieś 100m dalej.
Czyżby jakieś błędy przy malowaniu?
Nie znam się na tym, ale zaciekawiło mnie to.
Pozdrawiam.
23kuba no está en línea  
Old January 2nd, 2011, 09:02 PM   #8827
Mariusz W.
Użytkownik zapisany

Mariusz W.'s Avatar

Likes (Received): 220

Jadąc dzisiaj na tym samym odcinku też to widziałem, ale jakoś nie zwróciło to szczególnie mojej uwagi.

Bardziej moją uwagę zwrócił fakt, że na węźle Myślibórz brakuje co najmniej jednego drogowskazu. Mianowicie na dwukierunkowej łącznicy po zjechaniu z drogi krajowej nr 26 jeździe w kierunku S3 nie ma żadnego drogowskazu. A powinien być:
↑ Szczecin
Gorzów Wielkopolski →
Old January 2nd, 2011, 09:10 PM   #8828
pmaciej7
Cooperator Veritatis

pmaciej7's Avatar

Tego drogowskazu?

pmaciej7 no está en línea  
Old January 2nd, 2011, 10:38 PM   #8829
Mariusz W.
Użytkownik zapisany

Mariusz W.'s Avatar

Ehehehe, tak tego.
Musiałem go przegapić, zasugerowałem się, że bezpośrednio przed rozpoczęciem pasa lewoskrętu go nie ma.
Old January 2nd, 2011, 11:22 PM   #8830
Xofik
Sam Builder

Xofik's Avatar

Likes (Received): 81

Quote:
Originally Posted by 23kuba View Post
Witam.
Jadąc dziś Naszą kochaną drogą między Renicami a Kluczem w stronę Szczecina na wysokości około 39,2-39,1 km "oderwana" była namalowana linia ciągła oddzielająca pas awaryjny. Płaty linii leżały jakieś 100m dalej.
Czyżby jakieś błędy przy malowaniu?
Nie znam się na tym, ale zaciekawiło mnie to.
Pozdrawiam.
prawdopodobnie błąd wykonawczy. albo linia była układana na mokrej nawierzchni albo nie była dobrze oczyszczona nawierzchnia i w czasie przejazdu pługa po prostu została oderwana.
Xofik no está en línea  
Old January 3rd, 2011, 09:29 AM   #8831
techno
Banana Republic of Poland

techno's Avatar

Likes (Received): 1684

W końcu z Gorzowa wraca się w cywilizowanych warunkach Wczoraj wieczorem jechaliśmy już całym odcinkiem. Droga doprowadzona do stanu używalności na obu pasach ruchu Pojawił się tylko jeden zgrzyt - gdzieś na odcinku trzecim (kierunek Szczecin) zabrakło warstwy ścieralnej lub pozostał lód na jakimś pz-ecie. Ktoś może miał podobne doświadczenia?
techno no está en línea  
Old January 3rd, 2011, 09:54 AM   #8832
jacca
Hanseatic ∫t∫ε't∫in

jacca's Avatar

Likes (Received): 1778

Na http://www.bing.com/maps/ jest już cały odcinek S3 Szczecin - Gorzów, przejazd od węzła do węzła wg "kalkulatora" zajmuje 43 minuty:

http://www.bing.com/maps/?v=2&cp=53....=D&rtop=0~0~0~
jacca no está en línea  
Old January 3rd, 2011, 12:00 PM   #8833
bronhorst
Registered User

bronhorst's Avatar

Likes (Received): 700

Quote:
Originally Posted by techno View Post
W końcu z Gorzowa wraca się w cywilizowanych warunkach Wczoraj wieczorem jechaliśmy już całym odcinkiem. Droga doprowadzona do stanu używalności na obu pasach ruchu Pojawił się tylko jeden zgrzyt - gdzieś na odcinku trzecim (kierunek Szczecin) zabrakło warstwy ścieralnej lub pozostał lód na jakimś pz-ecie. Ktoś może miał podobne doświadczenia?
Również wczorajszego wieczoru jechałem od strony Gorzowa i dokładnie jak piszesz, z jednym z pz było coś nie tak. Mi to wyglądało na lód.
Poza tym cały odcinek w 40 minut -poezja.
Liczę na to że jednak będą pieniądze na odcinek Gorzów- Międzyrzecz.

Mały zgrzyt na radyjku, jakiś głupek krzyczał że wypadek i droga zablokowana w okolicach węzła Pyrzyce. Potem dość długa konwersacja kilku "kolegów", polegająca na obrzucaniu się stekiem jakże wyszukanych wyzwisk. Wypadku żadnego nie było.
bronhorst no está en línea  
Old January 3rd, 2011, 04:59 PM   #8834
Mariusz W.
Użytkownik zapisany

Mariusz W.'s Avatar

Quote:
Originally Posted by bronhorst View Post
Mały zgrzyt na radyjku, jakiś głupek krzyczał że wypadek i droga zablokowana w okolicach węzła Pyrzyce. Potem dość długa konwersacja kilku "kolegów", polegająca na obrzucaniu się stekiem jakże wyszukanych wyzwisk. Wypadku żadnego nie było.
Może to było na starej 3? Też słyszałem coś tam o tym wypadku, ale tylko w Renicach. Dalej już cisza.
Old January 3rd, 2011, 10:57 PM   #8835
Xofik
Sam Builder

Xofik's Avatar

Quote:
Originally Posted by techno View Post
może ktoś ma zdjęcie tego miejsca?
Xofik no está en línea  
Old January 4th, 2011, 10:52 AM   #8836
lord_maciek
gabber maniac

lord_maciek's Avatar

Likes (Received): 0

To był zamarznięty PZ, a dokładnie dylatacja oblodzona i strasznie trzepało

Z tego co widać to tylko mapGO przedstawia poprawnie trasę S3, większość pokazuje, że stara DK3 wchodzi w S3 na obwodnicy GW, albo nie ma przekładki DK3 w rejonie Jastrzębca.

Last edited by lord_maciek; January 4th, 2011 at 11:00 AM.
lord_maciek no está en línea  
Old January 4th, 2011, 11:16 AM   #8837
MichalJ
Registered User

Likes (Received): 4144

Czy ktoś wie może, jaki jest aktualny/docelowy przebieg DW128?
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom...89&mbody=DW128
Kończyła się na DK3 w Ławach, teraz tam już DK3 nie ma, jest/będzie formalnie dociągnięta gdzieś?
Czy będzie się kończyć i przechodzić w drogi gminne?
MichalJ no está en línea  
Old January 4th, 2011, 12:17 PM   #8838
levy
Registered User

Likes (Received): 455

Na Ovi Maps też jest już cała S3 do Gorzowa. Tak więc kto ma Nokię z nawigacją może już sobie uaktualnić mapy i wyznaczać nową trasę.
levy no está en línea  
Old January 4th, 2011, 12:32 PM   #8839
MichalJ
Registered User

Likes (Received): 4144

Ale na 'starą trójkę' z Gorzowa wg tej mapy nie wjedziesz.
MichalJ no está en línea  
Old January 4th, 2011, 12:59 PM   #8840
Xofik
Sam Builder

Xofik's Avatar

i koło Jastrzębca też ma błąd!
Xofik no está en línea  

Closed Thread

Tags
ekspresówka-s3, gorzów, lubuskie, s-3, szczecin, zachodniopomorskie

Thread Tools