daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Fotografia > Zagranica

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old May 17th, 2010, 07:39 PM   #21
jfidelk
Registered User

Likes (Received): 2

Quote:
Originally Posted by bb78 View Post
Huh? Nie wyobrażam sobie 'zwiedzania' Paryża samochodem. Pół dnia zmarnowane na stanie w korkach, szukanie miejsca parkingowego i robienie uników przed wariatami na skuterkach. Mimo wszystkich moich zastrzeżeń do paryskiego metra - sprawdza się ono całkiem dobrze.
Bez przesady... Mialem mozliwosc zwiedzania paryzewa na oba sposoby i oba daja rade Trzeba wiedziec kiedy jechac, by nie stac za duzo. Paryz jest jak wawa pod jednym wzgledem - wystarczy dlugi weekend i miasto cale zamiera, za to podmiejskie autostrady staja sie najbardziej zaludnionym miejscem na ziemi Wtedy jest idealna okazja do pojezdzenia sobie po prawie pustym (sic!) miescie. A i nawet w "normalne" dni jak sie troche poglowkuje i nie pcha na "pale", da sie wyzyc - w samym Paryzu nie zdazylo mi sie stac w korku. Pod nim - ojjjj tak

Aha - skuterow po miesiacu sie nie zauwaza, tylko instynktownie unika. Zupelnie jak rowerow w Plaskolandii
jfidelk no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old June 14th, 2010, 08:34 PM   #22
drivesofast
i ♥ warsaw

drivesofast's Avatar

Likes (Received): 0

Źle mnie zrozumieliście. 'Na koniec najlepsze' oznaczało najlepsze zdjęcie postu, a nie całego tematu oczywiście jeszcze nie kończę. Parę wrzutek jeszcze będzie. Choć zdjęć już dużo mi nie zostało.

I wybaczcie mi, że musicie tyle czekać na kolejne zdjęcia ale to nie mam czasu, to nie mam chęci . Postaram się dodawać teraz trochę częściej, może mniej zdjęć, ale częściej. No to lecimy dalej:

66.

67.

68.

69. Gdy pierwszy raz zauważyłem te bloki, nie umiałem zamknąć oczu ze zdziwienia. Do tego są tak blisko Wieży Eiffly...

70. I zbliżenie

71.

72. Żegnamy wieżę i kierujemy się na dół. Żałuję, że nie można było wejść na najwyższy poziom (w sumie nie pamiętam już dokładnie czemu). Zapewne widoki byłyby jeszcze lepsze i bardziej rozległe. Mimo to nie narzekam. Choć w sumie nie jestem prawdziwym turystą, bo zawsze sobie powtarzałem 'być w Paryżu i nie wejść na samą górę Wiezy Eiffly to nie być prawdziwym turystą'
drivesofast no está en línea   Reply With Quote
Old June 14th, 2010, 10:43 PM   #23
sadat
Registered User

Najwyższy poziom jest zamykany najczęściej z powodu zbyt silnego wiatru.
sadat no está en línea   Reply With Quote
Old June 16th, 2010, 02:04 PM   #24
Darhet
Warsaw patriot

Darhet's Avatar

Likes (Received): 568

Och w tych budynkach (po prawej) mieści sie min. Międzynarodowy Związk Kolei UIC.Tam przez 5 lat pracowała moja bratowa.
Darhet no está en línea   Reply With Quote
Old June 16th, 2010, 11:09 PM   #25
Cz@rek
Registered User

Cz@rek's Avatar

Likes (Received): 60

No wyglada jak Bukareszt jakis czy inna Sofia
Cz@rek no está en línea   Reply With Quote
Old August 29th, 2010, 10:42 PM   #26
drivesofast
i ♥ warsaw

drivesofast's Avatar

Wiem, moja chęć dodawania częściej zdjęć jak zwykle się nie udała. Ale zamierzam zakończyć już dzisiaj wątek i zacząć nowy, może ten uda mi się szybciej aktualizować Więc zarpaszam Was do oglądania ostatnich setów z Paryża

73. Budynek po drugiej stronie Pól Marsowych od wieży.

74.

75. Z placu przed wyżej zapostowanym budynkiem widać całe Pola Marsowe i wieżę
Old August 29th, 2010, 10:45 PM   #27
drivesofast
i ♥ warsaw

drivesofast's Avatar

76. Standartowy widoczek

77.

78.
Old August 29th, 2010, 10:51 PM   #28
drivesofast
i ♥ warsaw

drivesofast's Avatar

79. Już blisko Notre Dame...

80. No i już widać jak wyłania się zza morza kamienic. Niestety samych zdjęć z kościoła, sprzed kościoła ani z placu przed kościołem nie mam, bo właśnie za chwilę padnie mi aparat w tym miejscu

81.
Old August 29th, 2010, 11:00 PM   #29
drivesofast
i ♥ warsaw

drivesofast's Avatar

82. Znowu pod ratuszem.

83.

84. Sekwana ze statkiem wycieczkowym, który w ostatniej chwili wbił mi się w kadr...

85.

To by było już wszystko. Narazie nie planuję kolejnych wycieczek do Paryża, ale kto wie, może w najbliższej przyszłości to się zmieni. Więc narazie bym prosił żeby nie zamykać tego tematu Dziękuje wszystkim, którzy dotrwali do ostatniego zdjęcia i ostatniej linijki moich wypocin. Mam nadzieję, że prezentowane zdjęcia nie były takie straszne. W prawdzie do dzisiaj się uczę fotografii i powolnymi krokami coraz lepiej mi idzie ale do profesjonalizmu mi jednak nadal daleko A tych, którzy nie mają dość zapraszam do nowego wątku, który może jeszcze dzisiaj uda mi się rozpocząć. Tym razem wywiało mnie do Berlina, w którym nafociłem około 300 zdjęć

Reply

Tags
francja, paryż

Thread Tools

Posting Rules