SkyscraperCity Forum banner

Благоустрій міста | City Improvement

1M views 9K replies 319 participants last post by  alex_lv 
#1 · (Edited)
Пропоную розміщувати тут все що стосується благоустрою парків, скверів, вулиць, пристосування їх до потреб мешканців і т. д.
Отож почнемо
В 2009 році Львів витратив 3,4 млн гривень на благоустрій парків

За кошти міського екологічного фонду минулого року було проведено роботи у найбільших парках міста.
В 2009 році Львів витратив 3,4 млн гривень на благоустрій парків Про це сказав виконуючий обов’язки начальника управління екології та благоустрою Михайло Казимир на прес-конференції сьогодні.

Михайло Казимир розповів, що торік міський екологічний фонд становив 4,3 мільйони гривень, 79% з яких було використано на благоустрій парків Львова.

Зокрема, як сказав Михайло Казимир, кошти у розмірі 2,2 мільйони гривень було залучено на реконструкцію алей та доріжок на території Стрийського парку, було розроблено проект організації території рельєфно-ландшафтного парку Знесіння, на ліквідацію наслідків буреломів було витрачено 170 тисяч гривень, 860 тисяч використані на боротьбу з омелою.

10% коштів з міського фонду охорони навколишнього природного середовища, як розказав Михайло Казимир, було витрачено на сонацію семи водних об’єктів Львова, ще 4% - на заходи екологічної освіти, зокрема 5 тисяч гривень на календарі, які розповсюджені в освітніх закладах та інших установах міста, 7% коштів використано на інші екологічні потреби, в тому числі 2% використали на встановлення нових інформаційних аншлагів у парках Львова.

Голова постійної депутатської комісії Львівської міської ради природокористування, охорони довкілля та благоустрою Віра Лясковська сказала, що всі кошти з міського екологічного фонду у розмірі 4 мільйони 398 тисяч гривень освоєні.

„Завдяки новому законодавству ми маємо в екологічному фонді такі кошти, яких не мали раніше. Тепер у містах, які будуть приймати Євро-2012 лишається 70% коштів з екологічних зборів, а 30% йде у держбюджет. Це допоможе нам впорядкувати зелені зони міста” – сказала Віра Лясковська.

Міський фонд охорони навколишнього природного середовища, як відзначив Михайло Казимир, формується виключно зі штрафів, відшкодувань збитків, завданих довкіллю юридичними та фізичними особами, обов’язкових платежів підприємств та податків із власників транспортних засобів, раніше у міському фонді залишалось тільки 30% зібраних коштів.
http://stadion.lviv.ua/ua/Lviv_parks

Парк Франка


Стрийский парк
 
See less See more
2
#3,703 ·
я колись на Сихові бачив як компанія гопніків, хіхіхаючи, розхитали височеньку тую, на тому місці де зараз Спортлайф, витягнули з землі і швидко понесли в сідному напрямку))))

та подія перемінила моє життя. я й сам не раз робив безглузді вчинки, навіть хуліганські, але з тією туєю мене досі мучить питання - "нафіга?"
 
#3,713 ·
незнаю куди це



утеплюють прибудову до першого пожежного відділення, і ставлять капличку.
Завжди коли бачу фантастичну будівлю пожежників зі смутком дивлюся на їх дешеву металочерепицю замість УНІКАЛЬНОЇ ПРАВДИВОЇ КОЛЬОРОВОЇ З ВІЗЕРУНКАМИ, яку вони зняли кілька років назад:bash::bash::bash:.
Вони її могли продати за сотні тисяч доларів, а може просто викинули:eek:hno:. Але нащо це було нищити?????

А тепер роблять ще дійсно не найгірше.
 
#3,716 ·
"УНІКАЛЬНОЇ ПРАВДИВОЇ КОЛЬОРОВОЇ З ВІЗЕРУНКАМИ, яку вони зняли кілька років назад.Вони її могли продати за сотні тисяч доларів,"

вововоов, палегче.))))
^^^^^^^^^^
Я серйозно кажу!!!! Це була унікальна дуже рідкісна і цінна черепиця!!!!
 
#3,719 ·
На Новому Львові вздовж непарної сторони вул. Литвиненка серйозно зайнялися облаштуванням (реконструкцією) тротуара. Поки що не видно чи будуть стелити асфальт чи плитку
 
Top