daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Małopolska i Lubelszczyzna

Małopolska i Lubelszczyzna Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie

Reply

Thread Tools
Old May 18th, 2011, 01:31 PM   #61
brink
Registered User

brink's Avatar

Likes (Received): 1

Zamość - majowa ekspansja w mediach

Po publikacjach w kolejnych wydaniach tygodnika Newsweek (Ranking prezydentów miast, Ranking miast przyjaznych biznesowi), 17 maja na stronie głównej Onet.pl, prezentowany był zamojski ratusz w zestawieniu omawiającym ranking prezydentów miast.

To nie koniec majowej ekspansji miasta w ogólnopolskich mediach. W zawiązku z Zamojskim Forum Gospodarczym, już od piątku 20 maja, rozpocznie się na łamach Dziennika Gazeta Prawna, na stronach serwisów finansowych i gospodarczych (money.pl, gazeta.pl. infor.pl) oraz w kanałach telewizyjnych Polsat NEWS i TV Biznes emisja reklam wizerunkowych, spotów i bannerów skupiający uwagę widzów, czytelników i internautów na gospodarczym aspekcie Zamościa. Dodatkowo ukażą się wywiady z prezydentem Marcinem Zamoyskim i gospodarcze prezentacje miasta.

Kulminacją tych publikacji będzie Zamojskie Forum Gospodarcze. 27 maja do ogólnopolskiego wydania Dziennika Gazeta Prawna zostanie dołączony kolorowy, czterostronicowy dodatek z prezentacją Zamościa jako miasta gotowego na przyjęcie nie tylko turystów ale i również inwestorów. W trakcie Forum zostaną wręczone statuetki Zamojska Nagroda Gospodarcza INWESTOR ROKU 2010 dla najlepszych - zdaniem Kapituły - zamojskich inwestorów.

Patronami medialny Zamojskiego Forum Gospodarczego są: Dziennik Gazeta Prawna, TV Biznes i portal finansowy money.pl

Ten cykl działań to pierwsza fala kampanii reklamowej Zamościa realizowanej w ramach projektu „Strefa Zamość - rozwój gospodarczy miasta na bazie inwestorów zewnętrznych dofinansowywany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013”. Kampania adresowana jest do potencjalnych inwestorów z Polski.

Kolejna fala kampanii planowana jest na wrzesień 2011 roku.

Źródło: roztocze.net
brink no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old May 18th, 2011, 05:24 PM   #62
kabook.83
Registered User

Likes (Received): 82

Czyżby chodziło o ten filmik reklamowy ?: http://www.youtube.com/watch?v=5SJrlSYgQ1g

(link zamieszczono na forum Roztocze Online: http://roztocze.net/forum_rol/viewto...?p=62833#62833)
kabook.83 no está en línea   Reply With Quote
Old May 19th, 2011, 11:32 AM   #63
milord
Registered User

Likes (Received): 0

Quote:
Originally Posted by kabook.83 View Post
Czyżby chodziło o ten filmik reklamowy ?: http://www.youtube.com/watch?v=5SJrlSYgQ1g

(link zamieszczono na forum Roztocze Online: http://roztocze.net/forum_rol/viewto...?p=62833#62833)

tak to z całą pewnością ten... szczerze to liczyłem na coś więcej. Jest bardzo marny jakościowo (w porównaniu np. z reklamą 'Chwilo trwaj" woj. lubelskiego), a do tego te okropne 'efekty'...
milord no está en línea   Reply With Quote
Old May 21st, 2011, 08:40 PM   #64
nevro
Zamościanin

nevro's Avatar

Likes (Received): 26

Hmm , może powinniśmy zawiązać Stowarzyszenie Promocji Miasta Zamość i wziąść nasze sprawy w nasze ręce . Potraktujmy to jako inicjatywę społeczną , przecież wszystkim tutaj obecnym zależy (mam nadzieję ) na tym by to Miasto nabierało barw i stało się ośrodkiem pielgrzymowania turystów , artystów, inwestorów , wszelkiej maści zostawiaczy pieniędzy ........ spróbujmy o to zadbać , nawet na tym forum ..... naprawdę WARTO
Old May 21st, 2011, 11:51 PM   #65
michalwajdyk
ChorągiewDragońskaFredry

michalwajdyk's Avatar

Likes (Received): 8

Żeby zakładać stowarzyszenie potrzeba mieć lokal. :P ale muszę przyznać że inicjatywa ciekawa i podpisuję się pod nią
michalwajdyk no está en línea   Reply With Quote
Old May 22nd, 2011, 08:00 PM   #66
nevro
Zamościanin

nevro's Avatar

Michał , lokal to najmniejszy problem O wiele większe pomysły i wydarzenia rodziły się i rozkwitały w początkowym etapie np w garażach
Old May 22nd, 2011, 09:59 PM   #67
jbudzynski
Registered User

jbudzynski's Avatar

Likes (Received): 402

Też jestem za i z adością przystąpię do jakiejś bardziej zorganizowanej struktury. Chętnie wspomogę umiejętnościami oraz wiedzą - zawodowo design pod www, plakaty, ulotki itd. Z pasji również fotografia, montaż filmów, flash, oraz właśnie marketing i promocja, social media, copywriting...
jbudzynski está en línea ahora   Reply With Quote
Old May 22nd, 2011, 11:03 PM   #68
mceurytos
DługoCzasowo w Łodzi

mceurytos's Avatar

Likes (Received): 148

A ja na to spojrzę chłodno. Owszem teraz wszyscy mają zapał, ale wiem jak będzie później, część się wyłamie, część nie będzie miała tyle czasu ile prowadzenie stowarzyszenia potrzebuje. I pytanie co forma stowarzyszenia może dać, czego nie można tworzyć bez takiej formy? Jakieś cele dla takiego stowarzyszenia? Konkretne, a nie uczynić Zamość marką lepiej rozpoznawalną na świecie i kosmosie ...
mceurytos no está en línea   Reply With Quote
Old May 22nd, 2011, 11:25 PM   #69
jbudzynski
Registered User

jbudzynski's Avatar

Likes (Received): 402

Quote:
Originally Posted by mceurytos View Post
A ja na to spojrzę chłodno. Owszem teraz wszyscy mają zapał, ale wiem jak będzie później, część się wyłamie, część nie będzie miała tyle czasu ile prowadzenie stowarzyszenia potrzebuje. I pytanie co forma stowarzyszenia może dać, czego nie można tworzyć bez takiej formy? Jakieś cele dla takiego stowarzyszenia? Konkretne, a nie uczynić Zamość marką lepiej rozpoznawalną na świecie i kosmosie ...
Też mam obawy. Ale jeśli chce się współpracować z czymkolwiek lub kimkolwiek, dobrze jest móc wystawić fakturę, podbić pieczątką jakieś pismo itd. Nazwa stowarzyszenie otwiera wiele drzwi, również tych w urzędzie miasta, w mediach czy u sponsorów. Co równie ważne stowarzyszenie posiada osobowość prawną - może więc np. organizować zbiórki (jeśli się mylę poprawcie mnie).
Spróbować warto, jeśli wypali to rewelacja. Gdyby się nie udało, i tak wszyscy będziemy bogatsi o kolejna doświadczenie, pewnie lepiej zorganizowani i bardziej zżyci.
jbudzynski está en línea ahora   Reply With Quote
Old May 22nd, 2011, 11:56 PM   #70
michalwajdyk
ChorągiewDragońskaFredry

michalwajdyk's Avatar

A może coś na wzór fundacji? Jeśli macie znajomych prawników - zapytajcie która forma będzie najlepsza. A jak sytuacja wygląda z LOTem? Ja mam teraz troszkę burzliwy okres (szkoła, ach ta kochana szkoła...) i nie bardzo mam jak się zainteresować tym tematem
michalwajdyk no está en línea   Reply With Quote
Old May 27th, 2011, 02:28 PM   #71
brink
Registered User

brink's Avatar

Zamość najbardziej "Designowym" miastem według internautów

Konkurs "DesigNOWE Miasto 2011" to inicjatywa telewizyjnej "Jedynki" i Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Miast i Regionów "Proregiona". Miał on na celu wyłonienie najciekawszych projektów zagospodarowania przestrzeni miejskiej.

Konkurs był prowadzony równolegle w telewizji i internecie. W ramach udziału Zamościa w tym konkursie, 21 kwietnia w telewizyjnym programie „Kawa czy herbata?" wyemitowany został materiał reklamujący nasze miasto. Można go zobaczyć TUTAJ.

25 maja br. w Pałacu w Wilanowie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca konkurs. Zamość otrzymał tytuł „DesigNOWE Miasta 2011", którym będzie się posługiwać przez okres jednego roku. Nagrodę główną podczas wczorajszej imprezy odebrał Prezydent Marcin Zamoyski.

Prezydent Zamoyski wziął również udział w panelu prezydentów, podczas którego omawiono problemy z jakimi borykają się miasta w adaptacji przestrzeni publicznej.

Relację z wręczenia nagród można było zobaczyć 27 maja, w programie „Kawa czy herbata?", w godz. 7.00-7.30.

Źródło: zamosc.pl i lotto4citylife.pl
Old May 30th, 2011, 09:07 AM   #72
Grzechooo Zamotek
Registered User

Likes (Received): 0

Najpopularniejsze Centrum Kultury Filmowej w Zamościu

Centrum Kultury Filmowej w Zamościu najpopularniejszym projektem w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Lubelskiego. Tak zdecydowali internauci głosujący w konkursie RPO - wiele projektów, jedna Lubelszczyzna, organizowanym przez Urząd Marszałkowski. Przez miesiąc internauci wybierali najpopularniejszy projekt zrealizowany w województwie lubelskim dzięki funduszom unijnym z Regionalnego Programu Operacyjnego. Zwyciężyło Centrum Kultury Filmowej w Zamościu. Tuż za nim uplasował się projekt rozbudowy Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Tomaszowie Lubelskim. Podium uzupełniła inwestycja gminy Łęczna, polegająca na rozbudowie sieci drogowej łączącej drogę krajową Nr 82 z drogą wojewódzką Nr 829.

Źródło:www.zamosc.pl
Grzechooo Zamotek no está en línea   Reply With Quote
Old May 30th, 2011, 10:29 AM   #73
White pl
Registered User

Likes (Received): 162

Quote:
Originally Posted by brink View Post
Zamość najbardziej "Designowym" miastem według internautów

Konkurs "DesigNOWE Miasto 2011" to inicjatywa telewizyjnej "Jedynki" i Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Miast i Regionów "Proregiona". Miał on na celu wyłonienie najciekawszych projektów zagospodarowania przestrzeni miejskiej.

Konkurs był prowadzony równolegle w telewizji i internecie. W ramach udziału Zamościa w tym konkursie, 21 kwietnia w telewizyjnym programie „Kawa czy herbata?" wyemitowany został materiał reklamujący nasze miasto. Można go zobaczyć TUTAJ.

25 maja br. w Pałacu w Wilanowie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca konkurs. Zamość otrzymał tytuł „DesigNOWE Miasta 2011", którym będzie się posługiwać przez okres jednego roku. Nagrodę główną podczas wczorajszej imprezy odebrał Prezydent Marcin Zamoyski.

Prezydent Zamoyski wziął również udział w panelu prezydentów, podczas którego omawiono problemy z jakimi borykają się miasta w adaptacji przestrzeni publicznej.

Relację z wręczenia nagród można było zobaczyć 27 maja, w programie „Kawa czy herbata?", w godz. 7.00-7.30.

Źródło: zamosc.pl i lotto4citylife.pl
Zamość dostał jedynie nagrodę internautów ,1 miejsce pośród miast powyżej 60 tys. dostał Inowrocław ,nie wiem kto pisze te artykuły
White pl no está en línea   Reply With Quote
Old May 30th, 2011, 10:54 AM   #74
MKR_ZMC
Registered User

MKR_ZMC's Avatar

Likes (Received): 17

Quote:
Originally Posted by White pl View Post
Zamość dostał jedynie nagrodę internautów ,1 miejsce pośród miast powyżej 60 tys. dostał Inowrocław ,nie wiem kto pisze te artykuły
Masz rację..dostał nagrodę internautów. Też to coś znaczy.
White - nie szukaj dziury w całym.
Old May 30th, 2011, 10:54 AM   #75
brink
Registered User

brink's Avatar

ktoś napisał inaczej?
Przecież pisze w nagłówku... jest też link pod którym można doczytać...
White pl nie szerz zawiści...

Last edited by brink; May 30th, 2011 at 12:28 PM.
Old May 30th, 2011, 11:51 AM   #76
White pl
Registered User

Nie szerze żadnej nienawiści spokojnie ,faktycznie ta nagroda to też coś po prostu artykuł nie jest zbyt rzetelnie napisany i tyle,nikogo nie obrażałem ani nic złego nie pisałem tylko wyłapałem błąd w tekście

Last edited by White pl; May 30th, 2011 at 12:00 PM.
Old May 31st, 2011, 02:38 PM   #77
nevro
Zamościanin

nevro's Avatar

Quote:
Originally Posted by White pl View Post
Nie szerze żadnej nienawiści spokojnie ,faktycznie ta nagroda to też coś po prostu artykuł nie jest zbyt rzetelnie napisany i tyle,nikogo nie obrażałem ani nic złego nie pisałem tylko wyłapałem błąd w tekście
White pl spokojnie , dzieki za zwrócenie uwagi
jednoczesnie zwróć uwagę że brink wspomniał o szerzeniu zawiści a nie nienawiści
Dość istotna moim zdaniem różnica
Old May 31st, 2011, 08:47 PM   #78
White pl
Registered User

Nie miałem na myśli żadnej zawiści ani nienawiści ,jedynie zwróciłem uwagę jak słusznie zauważyłeś i tyle ,bez żadnych podtekstów
Old May 31st, 2011, 10:17 PM   #79
nevro
Zamościanin

nevro's Avatar

dobrze że uspokajasz sytuację
Old June 4th, 2011, 10:18 PM   #80
MłodyWilk
внимание, сильно кусает!

Robił ktoś z naszych forumowiczów zdjęcia Jarmarku Hetmańskiego w dniu dzisiejszym i się podzieli?
MłodyWilk no está en línea   Reply With Quote

Reply

Tags
lubelskie, zamość

Thread Tools

Posting Rules