daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Fotografia > Zagranica

Reply

Thread Tools
Old December 15th, 2011, 01:58 AM   #221
kropaBKS
Registered User

Likes (Received): 0

Piękna wycieczka i piękna fotorelacja. Ze znajomymi w 7 osób planowaliśmy podobną wycieczkę w sensie logistycznym z tym że do Czarnogóry przez Bośnię. Niestety skończyło się tak że zamiast zwiedzać po drodze i nocować w co ciekawszych miejscach pojechaliśmy prosto do Czarnogóry i tam zaczęliśmy objazd po kraju.
Po zdjęciach z Chorwacji żałuję że tak mało czasu poświęciliśmy na ten kraj. Zdjęcia myślę że oddają piękno tamtych okolic. Także po obejrzeniu tej fotorelacji pomału tworzy się w głowie kierunek na kolejne wakacje.
W Dubrowniku widzę że większość znajduję miejsca parkingowe w tych samych rejonach
Szkoda że nie zajechaliście do Czarnogóry. Było by co powspominać. Piękne miejsca. Jeśli chodzi o krajobrazy moim zdaniem nawet przewyższają te w Chorwacji (wracaliśmy tą trasą jaką wy jechaliście do Dubrownika).
kropaBKS no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old December 15th, 2011, 09:47 AM   #222
Hyper
Pobierowo jest OK!

Hyper's Avatar

Likes (Received): 532

Dzięki za miłe słowa. Były bardzo fajne (moim zdaniem) plany na przyszły rok, ale skończyło się tylko na "palcem po mapie". W każdym razie chodziło o dwie trasy, albo przez Słowenię (Maribor i Lublana) do Triestu i dalej północne Włochy, albo druga trasa przez Bośnię i Hercegowinę, może Albanię, dalej do Serbii i Czarnogóry właśnie. No ale jak wspomniałem, w przyszłym roku na pewno się to nie uda. Na szczęście pozostają weekendowe wypady do rodziców nad morze.
Hyper no está en línea   Reply With Quote
Old December 16th, 2011, 04:14 PM   #223
Dakaro
EUROPE

Dakaro's Avatar

Likes (Received): 674

Fajna wycieczka. Też bym chciał zobaczyc tyle ciekawych miast w tak krótkim czasie
Pomarańczowa dachówka w chorwackich miasteczkach bardzo fajnie wyglada. Pamiętam, swoją przechadzkę po porcie w Splicie. Wedlug mnie, to jedyne ładne miejsce w Splicie. Jedyne zadbane. Może piękno Chorwacji polega właśnie na starych, zaniedbanych kamienicach, ale mnie to nie kręci.
Inna sprawa to Budapeszt. Cały mój pobyt w węgierskiej stolicy to deszcz... Tutaj mogłem zobaczyć to miasto w zupelnie innej odsłonie. Dzięki!
Old May 10th, 2012, 09:26 PM   #224
Hyper
Pobierowo jest OK!

Hyper's Avatar

Likes (Received): 532

Wybacz proszę Dakaro, że odpisuję tak późno. Faktycznie, Budapeszt w pełnym słońcu i przy takiej temperaturze okazał się przepięknym miastem. Wiele punktów na mapie mieliśmy zaznaczonych, ale po prostu nie daliśmy rady. I tak nachodziliśmy się mnóstwo kilometrów. Natomiast co do Splitu - podobał nam się deptak główny oraz uliczka boczna (nazwy już nie pamiętam), gdzie sprzedawali grillowane ryby. Tam mieliśmy przerwę na posiłek (te rybki właśnie), pychota!

Właśnie przejrzałem sobie wszystkie zdjęcia ponownie i jakaś taka nostalgia mnie wzięła... Chętnie bym się jutro spakował, zabrał żonę, dzieciątko, znajomych i pojechał w kolejną, długą, fascynującą podróż po Europie. Super sprawa, polecam wszystkim!
Hyper no está en línea   Reply With Quote
Old May 14th, 2012, 08:23 PM   #225
madPL
Registered User

Świetna relacja Hyper!!
madPL no está en línea   Reply With Quote
Old July 8th, 2012, 12:57 AM   #226
Flc 82
on tour

Flc 82's Avatar

Świetna wycieczka! Może pokusisz się o krótką charakterystykę i ocenę odwiedzonych miast? Gdzie się najbardziej podobało?
Flc 82 no está en línea   Reply With Quote
Old July 8th, 2012, 09:16 AM   #227
Piscator75
Warszewo rules

Piscator75's Avatar

Likes (Received): 3

Ech, przejrzałem sobie ten wątek, i straszna nostalgia mnie dopadła - w zeszłym roku również byłem w Chorwacji, w dwa samochody, ze znajomymi. Zwiedziliśmy poza Chorwacją także Austrię (Salzburg), Słowenię (cudowny kraik!), Włochy (Triest, Wenecja), byliśmy też w Bośni. Wycieczka była cudowna, zrobiliśmy 4 tys km, i przekonałem się, że po prostu uwielbiam jeździć samochodem po Europie. W tym roku rodzina nam się powiększyła, co samo w sobie jest wydarzeniem cudownym, ale uniemożliwiło dalsze eskapady, jedziemy tylko w sierpniu w polskie góry. Natomiast w przyszłym roku... Mały będzie musiał spędzić "półkolonie" u dziadków, a my... ruszamy w trasę. Kierunek - oczywiście Chorwacja! Długo pewnie ten kraj mi się nie znudzi, jest tam wystarczająco atrakcji na lata zwiedzania. A później... można zacząć od początku
Piscator75 no está en línea   Reply With Quote

Reply

Tags
chorwacja, croatia, roadtrip, split, szczecin, zagranica

Thread Tools

Posting Rules