SkyscraperCity Forum banner
Status
Not open for further replies.

[A2] Krata browca dla fachowca

Tags
euro 2012
167K views 753 replies 225 participants last post by  Varran 
#1 · (Edited)
Patrząc na cały ten trud osób pracujących na odcinku C, pomyślałem sobie że byłoby dobrze gdyby jakoś się odwdzięczyć tym ciężko pracującym robotnikom. Pomyślałem że fajnie byłoby postawić im piwo jako dowód mego osobistego uznania.
Ponieważ jednak dzieli mnie dość duży dystans, brak czasu i możliwości osobistego podziękowania to proszę kogoś z forum czy mógłby w moim imieniu to uczynić?
Mój pomysł nazwałem "Krata browca dla fachowca"

-----------------------------------------------------

Prośba od matrixa:
Jeśli nie chcecie żeby mnie zamknęli to proszę wszystkich co wpłacili i wpłacą o maila takiej treści na moją skrzynkę:

"Cześć Marcinie,
Bardzo proszę Cię o przysługę. Znam Cię z forum SkyscraperCity już od kilku miesięcy i dlatego darzę zaufaniem. Wysłałem na Twój rachunek bankowy 20 zł na zakup i wręczenie w moim imieniu piwa dla pracowników zatrudnionych przy budowie odcinka c autostrady A2. Przepraszam za kłopot, ale nie mogę zrobić tego osobiście, a wiem że będziesz miał okazję, więc stąd moja trochę nietypowa prośba.
Z góry dziękuję i pozdrawiam."


------------------------------------------------------------------------
Ekhm.. :) Teraz powinny być werble.

Niniejszym ogłaszam, że suma wpłat jakie mi przekazaliście bym w Waszym imieniu kupił za nią prezent dla ludzi pracujących na odcinku C autostrady A2, wpłaty, które zaczęliście przesyłać w piątek 1 czerwca od godziny 12:00 do dzisiaj do godziny 20:00, wpłaty, które są Waszym wyrazem wdzięczności za trud włożony przez ekipę B&K w uzyskanie przejezdności odcinka A2, a która to przejezdność jeszcze 2 miesiące temu wydawała się niemożliwa do uzyskania a teraz staje się na naszych oczach faktem i łączy stolicę Polski z resztą Europy drogą szybką oraz bezpieczną. Żeby nie przedłużać - suma wpłat wynosi.....


5360 zł​



Złożyło się na nią w sumie 232 wpłaty, ze średnią wpłatą na poziome 23,10 zł.
Najmniejsza wpłata to 4 zł - w sumie tylko jedna taka była - największa to 2x 200 zł od jednej osoby, która przedstawiła się, że jest z Paryża i w sumie forum czyta, ale zapomniała hasła do konta i od dawna się nie loguje. Ogólnie wpłaty były z całej Polski .

Oto nicki osób proszących mnie o pomoc i kupienie w ich imieniu za te pieniądze prezentu:

KFLIS
JAREKPELCZAR
KAZUSIK
EMARTINELLI
MAREKJOZ
PUNKRACY
MIHOO76
BE_RCIK
TOONCZYK
PPST
SILGIN
COOLUMBOO
BRRO
X_3
ZIELACZEK
MRHYDE
ADS82
GRABULKA
FANATYK
SIGNAR
MICRO-JR
GENIUSM_PL
ZETOR2
DROO
KRZYKOWAL
ADAMS48
SIMON_SAYS
ELAKS
MARSEBAT
PATRZAK
DYSZKIN
KUKURICULUDUS
MAJAP83
PIOTREK_WS
GĘSIOR
JURI_POZNAN
ROOTONRAILS
WATEK
VAN_LOOSEN
LUKI_SL
BARTEK_WAWA
ZBYCH_CBR
MATI_USZEK
ANDYB66
CHLOPAKPAWEL
ZIMEK 32
STASIEKS1
sumas
JUREKK
ALONSOPL.
625
witos
filippo79
Mchl
STRADA56
PEPICEK
Phioorce
witekf
PALUCZI
jbrzoz
igorlan
TOMECK3145
JTGS
LAMPION
PBORECKI
ZDENEKSME
STAHOO
SKML
BUTCH83
ROBSONC
MBIELA
MACIEII
KLOSEK
PLIERS
ANDY70
GZAK
BOSMANX
4DOTPJ
VARRAN
COMRADE7
CORWIN
FORK_
M3RKURY
LUKASZMAT
NEGIDIUS
GAJMAR
LAROSZAR
DJTOM
WESTER
GRZEGORZALEKSANDER
BARTMAC
GOOGOO
DYMIONEQ
MAT28
EMIKAL
MICHAŁ F
GWIAZDA=JAZDA
MALEK
KRZYŚ B.
KOBEXS
WROTARIANIN
MCHROB
BTN
ZAKU
ZEMBER
JADWAS
PSADOW
MACIEK_B
BOGUSZ00
PRZĄDKA
DZBYN
PIETRECK
SOSEN12
SEBKO
RUSONALDO
CKKAROL
PAMELUS
CASTLE_BRAVO
GAJEWMIC
ZIEMIEC
KBDF
DWOOGEE
SAVIK
EKOLIVES
KLOCZESLAW
HJERR
OPTI
MICRO-JR
mac_33
ABC001
MAXAM
GERONTER
DSZUMAHER
HAVEBLUE
PODRÓŻNIK
RYSZOREK
QRACZ3K
GRASZEK
KRZYSZTOFKROL
SAGITTARIO
WOJTEKOZ
KILIMAND123
KBDF
Kabi83
Speed666
los77
jacek2502
osiołek
Mruczek
bajcik
kozaist
lookaszek
MARK1975
KURAS77
EWOJTAS
Maikeru88
kwachu
jnc71
autorushd
@ rjan
yhek
proskarzysko
glowartosz1
ironjohny
noncek
krzy_ko
ender.wieczorek
kamilost
Marcin - SJZ
DonDiegoDeLaVega
mlodyy1985
Ticonderoga
Mroberto
mikeleg
Warsaw spectator
Mistrz
machefi
m4rio_cg
foxik
montenegro99
Mahon
dionek
mkuldane
tomasso
MarekB
jerry_ku
komand
zales82
Hetman
zchpit
oho
arbuz
pablowawa74
Asalm
PLH
dzangi
Stan_i_sław
Kenny111
JeV
bernau76
KAMMRO
ABBATINI
WOJTAS123
RSURFER
MISZELOS
MR. S.
LEO
SLIWERS
SULUCILUS
KMIECIU
BRAMBORAK007
JAKUB WARSZAUER

Uff... Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Reszta to osoby, które napisały, że nie są zarejestrowane na forum i albo nie chciały żeby pisać, że wpłaciły.


DZIĘKUJEMY W IMIENIU FORUM WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM!!!
 
See less See more
#3 · (Edited)
Wciągnij mnie także na listę:D
A co do tej logistyki, mimo że ja z Wrocławia, to mogę przynajmniej ustawić "bohaterów" czy też "przygotwać", że coż takiego szykujemy. Mam kontakt do nich. Także można z tego zrobić takie oficjalne przekazaznie:) Tylko myślę, że jeśli byście na to przystali, to jedynie w sytuacji, gdy wiadomo będzie jaka tego ilość wyjdzie. Chyba warto, by widzieli z czym mają się "zmierzyć":D
 
#15 ·
"Pękła" dwudziestka :banana::banana::banana:
Robi się więc poważna sumka :2cents:

Też uważam że byłoby idealnie gdyby udało się wystosować delegację w osobach Zielaczek, Mkuldane, TRWarszawa, matrix4321 oraz każdy chętny z Forum, kto dałby radę danego dnia. :)

Cały czas zbieram listę chętnych i jak tylko będą uzgodnione różne kwestie natury logistycznej (w tym numer konta) to od razu wszystkich poinformuję :)
Jako, że zostałem wymieniony i poszła pmka jeszcze do mnie to nie wypada powiedzieć nie. Tylko, czy mamy już jakiś dzień zaklepany na to? Może ta niedziela? Apropo zmotoryzowanych to z tego co mi wiadomo wszyscy 3 panowie + ja są zmotoryzowani. Czy pojedziemy jednym czy kilkoma samochodami to już trzeba będzie zdecydować.
 
#14 · (Edited)
to mnie też można dopisać do zrzutki na szczytny cel .można rzec rodzi się "nowa świecka tradycja" ;) numer konta i kwotę poproszę PM . Acha ,jeszcze jedno ,z moich częstych wojaży na CZ ( zazwyczaj ok 5 dni w tygodniu) mogę śmiało powiedzieć ,że nasi południowi sąsiedzi maja nasze piwa za ,delikatnie mówiąc "Spatne" tak wiec proponowałbym w razie ewentualnego zakupu zaopatrzyć sie w przegląd naszych najlepszych piwnych marek :) Przy okazji byłaby mozliwość zmiany stereotypu że CZ ma najlepsze piwo ,niech chłopaki poznają "na własnej skórze" gościnność i wdzięczność ludu znad Wisły ;)
 
#23 ·
Witam,

czytam od dłuższego czasu, aż się skusiłem i założyłem konto.
Panie i Panowie. Jestem gotów się zaoferować do: spotkania się z kimś z forum w Warszawie (zapraszam do siebie na kawę) żeby mnie zweryfikować, mogę dokonać zakupu w ilości zadeklarowanej i adekwatnej do liczebności ekipy - to chyba poda Kazusik, mogę zabrać ze sobą osoby do auta celem dowiezienia i przekazania kratek.
Jedyny minus 4-5 czerwca delegacja w Bieszczady.
Cel szczytny więc się przyłaczam i jestem do dyspozycji. jestem dostępny pod mailem p.wacinski@gmail.com i nr tel. 695 077 705 lub 604 259 909.
 
#25 ·
ale Panowie, jak my im to piwko zawieziemy w trakcie pracy to bedą mieli problemy prawne. Przeciez oni są cały czas w pracy. Ta budowa to ich miejsce pracy. Oni nie mogą tego piwka nawet tam nigdzie przechowywać bo sie doczepią. A wy jeszcze chcecie fotorelacje z tedo robić ?
To trzeba jakoś prywatnie i po pracy.
 
#28 ·
Ja już kilka piw na tej budowie rozdałem. Słowacy otrzymali 2 Lechy w podzięce za znalezienie osłony aparatu:lol: Ale oczywiście dołożę się do zrzutki. W sprawie przekazania, w weekendy jestem niedostępny a w okolice budowy ostatnio zaglądam w godzinach wieczornych więc raczej odpadam. Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
You have insufficient privileges to reply here.
Top