daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Fotografia > Fotoforum

Fotoforum Sprzęt, porady, galerieGlobal Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.


Reply

 
Thread Tools
Old September 15th, 2005, 11:09 PM   #1
marpa
BANNED
 
marpa's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: SZCZECIN.pl/eu
Posts: 5,489
Likes (Received): 10

[Szczecin] e-cyfrowe fotografowanie

e-cyfrowe fotografowanie:
"Miasto Portowe"


III edycja darmowych szkoleń dla wszystkich amatorów fotografii (Szczecin, 17 września 2005).


Patronat medialny

Jeśli chcesz zdobyć lub usystematyzować swoją wiedzę o fotografii oraz potrenować pod okiem profesjonalisty, zapraszamy na darmowe szkolenia i warsztaty 17 września w Szczecinie. Mile widziani są wszyscy, którzy chcą czegoś praktycznego się nauczyć (niezależnie od klasy posiadanego sprzętu), jak i podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wymienić poglądy. Aby wziąć udział w szkoleniach, należy się zapisać w formularzu na dole strony.

Fotograf i wykładowca Paweł Duma (www.pawelduma.com) tym razem wprowadzi wszystkich w tajniki zdjęć architektury przemysłowej, w szczególności miasta portowego.
Rozpoczynamy o godzinie 10 rano. Podczas wykładu omówione zostaną podstawy korzystania z aparatów cyfrowych. W szczególny sposób poruszona zostanie kwestia wykonywania zdjęć obiektów przemysłowych i portowych.
Po wykładzie, na plenerowych warsztatach fotograficznych Paweł Duma pokaże i podpowie jak zrobić najefektowniejsze zdjęcia.

Po części praktycznej planowane jest spotkanie wszystkich chętnych uczestników. Za pomocą multimedialnego projektora każdy będzie miał możliwość zaprezentowania swoich najlepszych prac wykonanych w plenerze. Dla autorów najładniejszych ujęć organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody.

Otwarta impreza jest skierowana do szerokiego kręgu osób chcących w usystematyzowany sposób zgłębić podstawową wiedzę na temat cyfrowego fotografowania oraz cyfrowych aparatów fotograficznych. Organizatorzy zapraszają zarówno osoby zaawansowane (szczególnie na spotkanie plenerowe), jak i przede wszystkim początkujących amatorów cyfrówek. Wstęp wolny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Z przykrością zawiadamiamy, że limit miejsc został wyczerpany.
Istnieje możliwość wpisania się na listę rezerwową.
W tym celu proszę przesłać Imię i Nazwisko na maila:

[email protected]
marpa no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old October 1st, 2005, 01:18 AM   #2
marpa
BANNED
 
marpa's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: SZCZECIN.pl/eu
Posts: 5,489
Likes (Received): 10

sedina.pl

Miasto Portowe - sprawozdanie
Autor: Torney Opublikowano: 01 Paź 2005

W sobotę 17 września odbyło się w Szczecinie „e-cyfrowe fotografowanie”, bezpłatne warsztaty fotograficzne, organizowanych przez e-cyfrowe.pl. Tematem zajęć była architektura przemysłowa portowego Szczecina. Te jednodniowe, całodzienne (od 10.00 do niemal 17.00) szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Do Teatru Kana, gdzie prowadzone były zajęcia, przybyło ponad 60 osób, nie tylko ze Szczecina.

Podczas wykładu zostały poruszone teoretyczne zagadnienia związane z fotografią architektury. Fotograf Paweł Duma (www.pawelduma.com) zaprezentował wiele przykładowych zdjęć, na ich podstawie omawiając zarówno najczęściej popełniane błędy, jak i możliwości w przypadku zdjęć architektury. Następnie uczestnicy, podzieleni na grupy, brali udział w plenerze na terenie dawnej rzeźni miejskiej na Łasztowni. Tam mogli trenować swoje umiejętności praktyczne oraz podpatrzeć pracę profesjonalisty.
Na zakończenie zajęć odbył się tradycyjny już konkurs na najlepsze zdjęcie. Uczestnicy zgłaszali po jednym z wykonanych podczas pleneru.
Poniżej prezentujemy wyróżnione fotografie.

I miejsce – Radosław PodolskiII miejsce – Maciej SawickiIII miejsce – Dorota Halewska
Sprawozdanie nadesłał Szymon Glonek.
marpa no está en línea   Reply With Quote


Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Related topics on SkyscraperCity


All times are GMT +2. The time now is 03:28 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions Inc.
Feedback Buttons provided by Advanced Post Thanks / Like (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2017 DragonByte Technologies Ltd.

vBulletin Optimisation provided by vB Optimise (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2017 DragonByte Technologies Ltd.

SkyscraperCity ☆ In Urbanity We trust ☆ about us | privacy policy | DMCA policy

Hosted by Blacksun, dedicated to this site too!
Forum server management by DaiTengu