daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Slovakia > Urbanism, Architecture and Infrastructure > Projects and Construction Updates

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 13 votes, 4.92 average.
Old May 29th, 2012, 08:20 AM   #1081
Tino-artS
Registered User

Tino-artS's Avatar

Likes (Received): 1

Je celkom logické že tie fólie dole nechali, veď sa tam pobehuje s fúrikmi, píli dlažba a pod. Opatrnosti nikdy nie je dosť.
caicoo: Tak to som netušil, už chápem.
Tino-artS no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old May 29th, 2012, 09:41 AM   #1082
RobJnc
Registered User

RobJnc's Avatar

Likes (Received): 4

Nechcem byť skeptický, ale ani na jednej fotke nebolo zatial vidno dokončený obchod... Ja im, ale stále verím a teším sa na piatok
RobJnc no está en línea   Reply With Quote
Old May 29th, 2012, 04:17 PM   #1083
rasto98711
Registered User

Likes (Received): 0

druha etapa hej a ako ju prepoja ved teraz su tam napisy europa shoping center či navrtaju dieru no na to som ja teda nenormalne zvedavy..ako to vlastne bude alebo bude budova bez prepojenia samostatna ....ak vobec bude..ale veriiime..

Last edited by rasto98711; May 29th, 2012 at 04:25 PM.
rasto98711 no está en línea   Reply With Quote
Old May 29th, 2012, 05:13 PM   #1084
Michal_ZV
Registered User

Michal_ZV's Avatar

No neviem neviem ci to stihnu. Je tam este strasne vela prace.. Dufam ze to nebude tak ze otvoria len jedno poschodie a casom ked dorobia aj tie druhe. Ak to chcu stohnut tak musia robit nonstop a musi ich tam byt vela tich robornikov
Michal_ZV no está en línea   Reply With Quote
Old May 29th, 2012, 05:14 PM   #1085
TomikZV
Registered User

TomikZV's Avatar

Chlapci, uz ste ako moja stara mama ta tiez bude hovorit, ze to nemoze vyjst ani ked v tom uz bude nakupovat ...

Nevidim najmensi problem, preco by nemohla ta druha etapa byt. Mensia budova, teda menej prace, menej casu, menej penazi.

Je minimalny problem zvesit logo a spravit otvor na 1. poschodi. A vobec by som sa nedivil keby to mali predpripravene konstrukcne uz teraz.

Ked to bude tak to bude, ked nie tak mame aspon nejake nakupne centrum. Jedna je vzdy viac ako nula
TomikZV no está en línea   Reply With Quote
Old May 29th, 2012, 06:16 PM   #1086
Tino-artS
Registered User

Tino-artS's Avatar

Samozrejme, že to majú pripravené konštrukčne. Veď kým tam nemali ten biely obklad bolo vidno trčiace kovové trámy, ktoré nikde inde neboli. Tie nápisy zvesiť je minimum. Vchod pod tým by tam teda zároveň aj ostal.

ESC ako takú stihnú, je to naplánované, čiže otvoriť to otvoria. Ide o to, či to pri otvorení bude vyzerať zle, alebo ešte horšie.
Old May 29th, 2012, 06:33 PM   #1087
eMKejx
like travelling

eMKejx's Avatar

Likes (Received): 120

je to inac bezne aj inde u OC pripadne v inych krajinach ze sa OC otvara "hned po uschnuti poslednej kvapky vody s okenou na presklenom vyklade exisportu? A sucasne prvy navstevnici OC pred vstupom do objektu automaticky dostavaju ochranne helmy??!! Mne toto cele divadlo rychlo-rychlo pride ako jedna velka stupidita, mozno je to len v ramci projektov VAV-Invest, absolutne sa mi to ale nepaci...
eMKejx no está en línea   Reply With Quote
Old May 29th, 2012, 07:39 PM   #1088
Michal_ZV
Registered User

Michal_ZV's Avatar

Dneska som si pisal s panom Petrom Valachom.
Moja otazka:
Myslite si ze to stihnete do piatku? Ako som videl mate este strasne vela prace.. A kolko bude asi otvorenych priblizne dnuka obchodov?

Jeho odpoved:
Nakolko prízemie je okrem 1 najomneho priestoru pripravené, tak by malo byť otvorené cele , 2. poschodie min 70% a ostatné otvoria postupne do konca juna a na 3. NP su kina , herna a sport pub s terasou, ktoré by mali byť tiež otvorené už 1. juna . To, že nejaké detaily sa budu dorabať ešte po nociach , to je samozrejme v lkaždom nakupnom centre . Teraz to už zaleží iba an stavbaroch, najomcoch a organoch stavebného uradu
Old May 29th, 2012, 08:23 PM   #1089
brefos
Registered User

Likes (Received): 3

Aj dnes po 18h sa tam maká, tých pracovníkov je tam ozaj veľa a všimol som si aj kopec cigošov, zrejme zavolali koho mohli. Ten chodník pred poisťovňou je už udupaný až k námestiu, tak hádam v noci budú aj tam klásť dlažbu. Parkovisko je už takmer hotové a ozaj je takmer plné áut. Veľmi som zvedavý na ten piatok a hádam ešte aj o 15h v piatok budú niečo robiť naokolo, keď to zrejme otvárajú o 16h, bo sa tak otvára Tesco.
brefos no está en línea   Reply With Quote
Old May 29th, 2012, 08:59 PM   #1090
Morfo333
Registered User

Morfo333's Avatar

Likes (Received): 84

Quote:
Originally Posted by rasto98711 View Post
druha etapa hej a ako ju prepoja ved teraz su tam napisy europa shoping center či navrtaju dieru no na to som ja teda nenormalne zvedavy..ako to vlastne bude alebo bude budova bez prepojenia samostatna ....ak vobec bude..ale veriiime..

Boze moj to snad nemyslis vazne toto. Ze vraj ... ako ju prepoja ved su tam napisy myslel som ze sem chodia ludia ktori aspon trocha vedia nieco o stavbach a ze daky sprosty napis je najmenej co tomu stoji v ceste. Ved na oficialnom programe je polozenie zakladneho kamena II Etapy a ako uz pisal TomikZV maju tam uz konstrukciu na prepojenie I. Etapy s II. Etapou tak nechapem preco by sa II. Etapa nemala realizovat?? Momentalne VSETKO nasvedcuje tomu ze sa realizovat bude!!

P.S. zajtra vam skusim priniest dalsie fotky ak sa mi to podari tak aj z interieru
Morfo333 no está en línea   Reply With Quote
Old May 29th, 2012, 09:25 PM   #1091
cargobull
Registered User

cargobull's Avatar

Likes (Received): 69

morfo prines budeme velmi radi ja zase momentalne nemam tolko casu kolko by som chcel preto neprinesiem z tohto tyzdna asi ziadne fotecky

tino: co sa tyka tych folii ano na prizemi to berem ale hore na streche su naco? uz ked to bude vsetko dole budem mat srdce konecne na mieste
cargobull no está en línea   Reply With Quote
Old May 29th, 2012, 10:56 PM   #1092
RobJnc
Registered User

RobJnc's Avatar

Old May 30th, 2012, 10:42 AM   #1093
Miro911
Registered User

Tak a už bol zverejneny program kina na fb stranke europa cinemas + vstupne, a tak ako sa tu spominalo a ako sa predpokladalo ,4D film toji 9,90 až ....12,90 € ked je to zaroven aj 3D ,raz to pojdem vyskušat aj napriek tej cene
Miro911 no está en línea   Reply With Quote
Old May 30th, 2012, 10:56 AM   #1094
eMKejx
like travelling

eMKejx's Avatar

Likes (Received): 120

hlavne Vam tam mozno poriadne skolabuje doprava, auta teda pokial pride niekto na aute tak snad ani nebude mat kde zaparkovat pretoze 3/4 z terajsich miest na parkovisku zastavaju auta dodavatelov, stavbarov, manazerov atd... vlastne v piatok tade pojdem aj ja, mozno prispejem jednym aftom samozrejme pofotim ak sa bude dat.
eMKejx no está en línea   Reply With Quote
Old May 30th, 2012, 01:00 PM   #1095
Tino-artS
Registered User

Tino-artS's Avatar

12,9€, tým tam solídne je*e. Bez srandy. Treba im poslať cenník nejakých zahraničných IMAX kín, kde je vstup polovičný, a kvalita projekcie taká, aké tieto kiná nikdy neuvidia.
Old May 30th, 2012, 01:57 PM   #1096
RobJnc
Registered User

RobJnc's Avatar

Len pre porovnanie: IMAX Praha, 224 Kč - 8,6€, IMAX Varšava, 29zl. - 6,5€, IMAX Berlín 8€, D-Box 4D Cineworld Glasgow UK, 14,2GBP - 17,6€
Old May 30th, 2012, 02:10 PM   #1097
Tino-artS
Registered User

Tino-artS's Avatar

Tak to je teda rozdiel no. Každopádne, ak by som sa mal rozhodnúť medzi nejakou pohyblivou sedačkou a plnohodnotným IMAX kinom. Tak tie sedačky rovno vylúčim. Ale uvidíme no, aspoň raz na to pôjdem. Dúfam, že tá cena ak tak postupne padne.
Old May 30th, 2012, 02:15 PM   #1098
Michal_ZV
Registered User

Michal_ZV's Avatar

Nech sa paci. Tu je jeden clanok http://zvonline.sk/zvolenske-4d-kino...pskou-raritou/
Old May 30th, 2012, 05:57 PM   #1099
asomtam
Registered User

VIVAT ZVOLEN !!!
Máte krásne TESCO na námestí, kvalita života sa Vám výrazne zlepší.
GRATULUJEM.
asomtam no está en línea   Reply With Quote
Old May 30th, 2012, 06:10 PM   #1100
Tino-artS
Registered User

Tino-artS's Avatar

Večný greenpeace-ák a konzervativizmom žijúci moralista menom asomtam zase raz zavítal, aby napísal, aká je táto doba zlá. Ďakujeme za hodnotný príspevok a dúfam, aby sa tá druhá etapa postavila, aby ťa zapálilo pri srdiečku ešte trochu viac.

Na zdravie, na Tesco!

Reply

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules