daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Hrvatski Forum > Croatia > Sjeverna i Središnja Hrvatska > Završeni projekti

Closed Thread

Thread Tools Rating: Thread Rating: 5 votes, 4.80 average.
Old December 28th, 2009, 05:53 PM   #2041
kutinA
Kutinainen

kutinA's Avatar

Likes (Received): 15

Da,zapravo Ivanić pretežno je grad sa kućama,ne znam jel si ikad bio,al sve skupa je ajmo reći "čudan" grad,ne postoji neka glavna ulica ili bar nešto nalik tome,sve ulice su dosta uske,vijugave zbog čega se ni ne stječe dojam veličine nego baš obrnuto.Evo,dosta je da se pogleda izgled iz zraka da se to dočara.

Ovo je cijeli grad.

I centar,zapravo ni ne izgleda kao grad ovak iz zraka.

Quote:
Originally Posted by Kebra View Post
Zgrade su lijepe, slažem se (nadam se samo da boja neće biti ko na renderima), al nerealno je, po meni, očekivati da će u ovakvim okolnostima u Ivaniću planuti 200 stanova.. Ne sumnjam da će se gradnja nastaviti kad se situacija malo popravi..
Zapravo,260 stanova,200 u Jadranu i još 60 u ove dvije. Čovjek bi se iznenadio koliko ljudi se seli u Ivanić i to baš oni koji rade u Zagrebu,kolko god zvučalo čudno,kroz sljedeće razdoblje uz Dugo Selo, Ivanić će biti među gradovima sa najvećim porastom.Ne znam jel si vidio koliko se zgrada radi u Dugom Selu,a to je samo 17 km dalje,to se sve polako širi i na Ivanić.

Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda nebu da nam nekak nebu. Kajti: kak bi bilo da ne bi nekak bilo, kaj je bilo, a je ne, kaj neje nikak bilo

Rekel sam ti nek te vrag odnese, ali vrag te zeti nije smel :)

Last edited by kutinA; December 28th, 2009 at 05:58 PM.
kutinA no está en línea  

Sponsored Links

Old December 28th, 2009, 06:01 PM   #2042
Kebra
glavoč

Kebra's Avatar

Likes (Received): 111

Quote:
Originally Posted by kutinA View Post
Zapravo,260 stanova,200 u Jadranu i još 60 u ove dvije. Čovjek bi se iznenadio koliko ljudi se seli u Ivanić i to baš oni koji rade u Zagrebu,kolko god zvučalo čudno,kroz sljedeće razdoblje uz Dugo Selo, Ivanić će biti među gradovima sa najvećim porastom.Ne znam jel si vidio koliko se zgrada radi u Dugom Selu,a to je samo 17 km dalje,to se sve polako širi i na Ivanić.
Znam ja da se seli, ali kupovina stanova u ovakvim uvjetima se općenito sunovratila.. Ljudi nekretnine svugdje malo kupuju, bilo u Zagrebu, bilo u Ivaniću, bilo mijenjajući Zagreb za Ivanić.. Kupuje se kešom, a malo je onih koji ga imaju.. Rijetko ko će se sad ić zadužit za tolike godine..
Kebra no está en línea  
Old December 28th, 2009, 06:08 PM   #2043
kutinA
Kutinainen

kutinA's Avatar

Da,eto,nekak sam se ipak nadao da će završiti sa gradnjom već ove godine. Gledao sam i cijene,otprilike su na 1300-1400 eura za kvadrat.

Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda nebu da nam nekak nebu. Kajti: kak bi bilo da ne bi nekak bilo, kaj je bilo, a je ne, kaj neje nikak bilo

kutinA no está en línea  
Old December 28th, 2009, 06:13 PM   #2044
Kebra
glavoč

Kebra's Avatar

Likes (Received): 111

Quote:
Originally Posted by kutinA View Post
Da,eto,nekak sam se ipak nadao da će završiti sa gradnjom već ove godine. Gledao sam i cijene,otprilike su na 1300-1400 eura za kvadrat.
Nije to ni puno.. Al kad uzmeš u obzir da u Puli s prosječnom cijenom od 1500 eura za kvadrat ima 700 dovršenih a neprodanih novih stanova, malo se čovjek zapita.. A čitao sam da se za ZG ta brojka kreće oko 10.000..
Kebra no está en línea  
Old December 29th, 2009, 12:46 AM   #2045
kutinA
Kutinainen

kutinA's Avatar

Škola u Kutinskoj Slatini bit će spremna za iduću školsku godinu

Na zgradi nove područne škole u Kutinskoj Slatini, koja spada pod matičnu školu Mate Lovraka u Kutini, u tijeku su građevinsko-obrtnički radovi. Škola je vrlo lijepa i atraktivna, a osim četiri učionice imat će manju sportsku dvoranu, kuhinju i blagovaonicu, te prostoriju za kontakt učitelja s roditeljima.

Budući da treba napraviti manje preinake u kuhinji, urediti okoliš i školu opremiti, novo vrlo moderno zdanje u Kutinskoj Slatini bit će spremno za prijam prvih učenika od nove školske godine, dakle za sezonu 2010./11.

http://limun.hr/main.aspx?ID=540118&pojam=kutina

kutinA no está en línea  
Old September 27th, 2011, 08:47 PM   #2046
cura_iz_Siska
Volim Sisak

cura_iz_Siska's Avatar

Likes (Received): 2

Bravo kutinčani....vi ste vrlo angažirani vidim
cura_iz_Siska no está en línea  

Closed Thread

Tags
kutina, moslavina

Thread Tools