daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Serbian Forum > Изградња и развој > Србија > Шумадија и запад > Крагујевац

Крагујевац Kragujevac

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 109 votes, 4.90 average.
Old May 4th, 2012, 07:55 PM   #19301
vlada_Ilina_h2o
highways and roads

vlada_Ilina_h2o's Avatar

Kruzni tok Metro

>>>City of Kragujevac - some projects<<<
vlada_Ilina_h2o no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old May 4th, 2012, 08:02 PM   #19302
vlada_Ilina_h2o
highways and roads

vlada_Ilina_h2o's Avatar

VIP regionalni centar

Old May 4th, 2012, 08:09 PM   #19303
vlada_Ilina_h2o
highways and roads

vlada_Ilina_h2o's Avatar

Bekament

Old May 4th, 2012, 08:17 PM   #19304
Boza KG
Дреница

Boza KG's Avatar

Quote:
Originally Posted by vlada_Ilina_h2o View Post
Браво за слике Владо
Занима ме дал ће да ово сајле што држе прстен да скину после или то остаје трајно?
Boza KG no está en línea   Reply With Quote
Old May 4th, 2012, 08:53 PM   #19305
vlada_Ilina_h2o
highways and roads

vlada_Ilina_h2o's Avatar

Iskreno se nadam da ih skidaju.

Old May 4th, 2012, 09:17 PM   #19306
Taxi.driver.KG
Registered User

Taxi.driver.KG's Avatar

Likes (Received): 1360

Quote:
Originally Posted by vlada_Ilina_h2o View Post
Al ga drajver jutros izeditovao, ko zna sta je sve pisalo.

Mada dzabe editovanje kad mogu da pronadjem u arhivi sve.
кад ми преноћила нервоза, рекох себи, дај боље да бришем сам него да попијем неки бан
иначе, одличне фотке (сад мало шлихта )
Taxi.driver.KG está en línea ahora   Reply With Quote
Old May 4th, 2012, 10:19 PM   #19307
Johnny_kgc
██████ 100% Kragujevčanin

Johnny_kgc's Avatar

Likes (Received): 162

Quote:
Originally Posted by Boza KG View Post
Занима ме дал ће да ово сајле што држе прстен да скину после или то остаје трајно?
Mislim da bez sajli ne moze da stoji.
Johnny_kgc no está en línea   Reply With Quote
Old May 4th, 2012, 10:23 PM   #19308
prika
komunalni

prika's Avatar

Likes (Received): 19

Ovaj spomenik FIATu je ispao kao na renderu i po meni je bolje da je onako uređen kružni tok nego da je livada. To sad više nije Kružni tok kod Metroa nego Kružni tok kod FIATovog spomenika. Ala će da bude zabune kad budemo objašnjavali nekom ko dolazi u Kragujevac a na primer, treba da dođe u Erdeč.

Vladi za slike .
Old May 4th, 2012, 11:11 PM   #19309
GunMaker
Registered User

GunMaker's Avatar

Quote:
Originally Posted by prika View Post
Ovaj spomenik FIATu je ispao kao na renderu i po meni je bolje da je onako uređen kružni tok nego da je livada. To sad više nije Kružni tok kod Metroa nego Kružni tok kod FIATovog spomenika. Ala će da bude zabune kad budemo objašnjavali nekom ko dolazi u Kragujevac a na primer, treba da dođe u Erdeč.

Vladi za slike .
Spomenik nije ispao kao na renderu. Na renderu se ne vide pravougaoni tragovi od unutrasnje konstrukcije, ne vide se tragovi zavarivanja na metalnim plocama, ne vidi se na renderu da je spomenik ofarban srebrnom farbom za čunkove, ne vide se sajle sto drze skalameriju, a tvrdim da bi Gile ciganin, sto pravi ringišpile, bolje napravio ovu konstrukciju. I na kraju, videcemo se na prolece sledece godine, samo da par puta prodje oko skvera kamion sto posipa zimi so, ova konstrukcija sklepana od "crnih" cevi i obicog lima, morace bar svake druge godine da se farba.

Cek, zar i Erdec ne treba da dobije neki spomenik? Tu su mu blizu kooperanti pa mogli bi i za Erdec da organizuju glasanje: npr. SIGIT ili HTL al obavezno da sva idejna resenja koja konkurisu budu od iste agencije.
Old May 4th, 2012, 11:27 PM   #19310
Taxi.driver.KG
Registered User

Taxi.driver.KG's Avatar

Quote:
Originally Posted by GunMaker View Post
ofarban srebrnom farbom za čunkove... a tvrdim da bi Gile ciganin, sto pravi ringišpile, bolje napravio ovu konstrukciju.
Old May 5th, 2012, 01:07 AM   #19311
RadnickiKG
Lokalpatriota

RadnickiKG's Avatar

Likes (Received): 5

Quote:
Originally Posted by GunMaker View Post
Spomenik nije ispao kao na renderu. Na renderu se ne vide pravougaoni tragovi od unutrasnje konstrukcije, ne vide se tragovi zavarivanja na metalnim plocama, ne vidi se na renderu da je spomenik ofarban srebrnom farbom za čunkove, ne vide se sajle sto drze skalameriju, a tvrdim da bi Gile ciganin, sto pravi ringišpile, bolje napravio ovu konstrukciju. I na kraju, videcemo se na prolece sledece godine, samo da par puta prodje oko skvera kamion sto posipa zimi so, ova konstrukcija sklepana od "crnih" cevi i obicog lima, morace bar svake druge godine da se farba.

Cek, zar i Erdec ne treba da dobije neki spomenik? Tu su mu blizu kooperanti pa mogli bi i za Erdec da organizuju glasanje: npr. SIGIT ili HTL al obavezno da sva idejna resenja koja konkurisu budu od iste agencije.
Koliko u tebi ima pakosti i zlobe, to je neverovatno. Kapiram da si onaj lik kome je sladje tudje govno nego svoj kolac.
Old May 5th, 2012, 02:22 AM   #19312
McGinty
Registered User

McGinty's Avatar

Likes (Received): 0

Quote:
Originally Posted by RadnickiKG View Post
Koliko u tebi ima pakosti i zlobe, to je neverovatno. Kapiram da si onaj lik kome je sladje tudje govno nego svoj kolac.
hahaha kakav opis...
McGinty no está en línea   Reply With Quote
Old May 5th, 2012, 02:48 AM   #19313
Nemanja034
Registered User

Nemanja034's Avatar

Likes (Received): 935

Trebalo je predvideti turisticku platformu, u okviru kruznog toka, kako bi turisti iz celog sveta dosli da vide i da dive spomenik.

Sergionni: "Kako? Pa pitaj fudbalerčiće. Sve je od njih krenulo, pa na dalje. A poznata nam je opsesija fudbalom u srba (besmisleno jurcanje za nekom belom lopticom, ničim izazvano, negde na nivou inteligencije kučeta, uz dužno poštovanje prema kučićima). ;)"

Last edited by Nemanja034; May 5th, 2012 at 03:33 AM.
Nemanja034 está en línea ahora   Reply With Quote
Old May 5th, 2012, 11:54 AM   #19314
GunMaker
Registered User

GunMaker's Avatar

Quote:
Ja se bar trudim da razmisljam i da pravim razliku izmedju kolaca i govana. Ako si pod ovom politickom narkozom, a izgleda da jesi, onda jesam i pakostan i zloban.
Old May 5th, 2012, 01:03 PM   #19315
RadnickiKG
Lokalpatriota

RadnickiKG's Avatar

Likes (Received): 5

Zabole me za sve politicare na svetu, narocito ove nase. Ali znam kakav je Kragujevac bio kada su Vlatko Rajkovic i ona braca lopovi Radosavljevici, vladali gradom i znam kako sada izgledamo. I ne zeli da se vratim u tu blisku proslost, kada smo bili dolina gladi, grad sa gomilom rupa u asfaltu, neociscen grad, grad zutih dupelizaca....

Last edited by RadnickiKG; May 5th, 2012 at 01:55 PM.
RadnickiKG no está en línea   Reply With Quote
Old May 5th, 2012, 03:23 PM   #19316
GunMaker
Registered User

GunMaker's Avatar

Quote:
Zabole me za sve politicare na svetu, narocito ove nase. Ali znam kakav je Kragujevac bio kada su Vlatko Rajkovic i ona braca lopovi Radosavljevici, vladali gradom i znam kako sada izgledamo. I ne zeli da se vratim u tu blisku proslost, kada smo bili dolina gladi, grad sa gomilom rupa u asfaltu, neociscen grad, grad zutih dupelizaca....
Lepo zboris, al kratko pamtis, zaboravio si ko je pre tih zutih....vrsio vlast u gradu. Za 3 godine samo uspeo da ofarba betonski zid korita Lepenice u sivo. Ja i ti imamo i zajednickih tacaka, recimo taj "Radnicki", poslednji put sam navijao za njega sezone 69/70, prva liga one zemlje, tja, al onda sam posao u osnovnu skolu i poceo da se bavim ozbiljnijim stvarima...
Old May 5th, 2012, 06:31 PM   #19317
nocturne81
Registered User

nocturne81's Avatar

Likes (Received): 17

Kao da nismo dovoljno kaznjeni onom spodobom od krsta 500m nize, sad smo dobili i ovaj djevrek da nam "krasi" grad. Ne znam ni sam sta je losije na njemu- to sto je neskladan i predimenzioniran, lose izveden ili jednostavno to sto je apsolutno nepotreban(da ne kazem nesto gore). Ruzno, tuzno i nikome nuzno...Lepo kazu ljudi-dok bude ovaca.bice i vune...
Old May 5th, 2012, 08:40 PM   #19318
stefan032
Registered User

stefan032's Avatar

Likes (Received): 130

Симбол сужањства, али барем лепо изгледа.

Елем, да не паламудим превише; Ради се нешто иза топлане у Клиничком центру ка Сушичком потоку (нискоградња, паркинг или улица):

Асфалтирана је и улица/паркинг иза Медицинске:

Квалитет: предизборна ШЉ класа.
п.с. Мада ви сте срећни, у ЧА су ово љуљнули у централној градској саобраћајници. )

Десанкин венац јуче:

Имају добар темпо, ако наставе овако биће готово за почетак купалишне сезоне.
Иначе, увек ми је драго када видим да се ради нешто у Шумарицама (омиљени део града).
Old May 5th, 2012, 09:49 PM   #19319
Taxi.driver.KG
Registered User

Taxi.driver.KG's Avatar

prosao sam danas tri puta pored krofne, i na zalost, bas su vidljivi ti prelazi (ili kako da ih nazovem), ali gora stvar od tog pleha je Fiatov logo, totalni promasaj, bas je totalno amaterski uradjen, prvo boja je obicna crvena (nije tamno crvena), i sam znak/logo nije uokviren, nego samo onako u tom crvenom polju stoje slova FIAT, i to je to. Ako neko bude slikao, nek opali jednu fotku na sam taj znak (ako mu nije tesko), meni se licno ne svidja(mislim na sam taj logo). Uporedjujuci onu kompjutersku animaciju i ovu realnu, velika je razlika, sto je i normalno, ali mogli su malo vise da se potrude.
Sve u svemu ukupan utisak je da je OK, i da je 100 puta bolje nego da zvrji prazan kruzni, ali da su mogli da se malo vise potrude oko nekih finesa - mogli su
Old May 5th, 2012, 10:07 PM   #19320
Taxi.driver.KG
Registered User

Taxi.driver.KG's Avatar

sad na RTK prikazali kako izgleda nocu, osvetljen je vrhunski, bas bas bas dobro

Reply

Tags
Крагујевац, Србија, Шумадија, arhitektura, gradilista, gradjevinarstvo, izgradnja, kgc, kragujevac, projekti, serbia, srbija, urbanizam

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules