daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Inwestycje ukończoneGlobal Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.


Reply

 
Thread Tools
Old January 5th, 2009, 04:36 PM   #1
Tygrys
fanatyczny antykibic
 
Tygrys's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Je suis Hodor
Posts: 3,808

[Gdynia] Stadion rugby

Quote:
Gdynia wybuduje stadion rugby
Dla Arki i reprezentacji Polski

10 grudnia 2008
jag.
Nie było to ściernisko, ale tony błota. Maciej Stachura wyglądał w nich niczym majster na budowie, a nie trener dwukrotnych mistrzów Polski i zdobywców Pucharu Europy. To w tym miejscu już w październiku przyszłego roku ma stanąć stadion rugby, jakiego w Polsce jeszcze nie ma. Gdynia na obiekt, który powstanie przy hali widowiskowo-sportowej, przeznaczy blisko 24 miliony złotych. - Spełniają się nasze marzenia. Dzięki miastu otrzymamy obiekt na miarę Europy XXI wieku - cieszy się Jerzy Zając, prezes Rugby Club Arka
.

Pod stadion przekazano teren 16 tysięcy metrów kwadratowych między ulicami Sportową a Kazimierza Górskiego. Obiekt sąsiadować będzie z nową halą, która do użytku oddana zostanie 22 grudnia. Dotychczas było tam boisko trawiaste. Od 2 grudnia ruszyły prace przygotowawcze do budowy. Zdarto już murawę. Wkrótce 50-60 pracowników "Marbudu" przystąpi do budowy parkingu, krytej trybuny na 2,5 tysiąca miejsc, pod którą znajdą się pomieszczenia na szatnie, biura, gastronomię, sanitariaty itp. Obiekt zostanie wyposażony w trzyzakresowe oświetlenie. Treningi będą odbywać się przy jupiterach o mocy 250 lux, na mecze ich wydajność wzrośnie do 550, a spotkania transmitowane przez telewizję oświetlane będą 1200 luksami.

Super nowoczesna ma być tablica wyników. Dzięki technologii LED system umożliwi odtwarzanie obrazu wideo, co pozwoli na pokazywanie np. powtórek, dowolnych komunikatów testowych, a nawet termometr cyfrowy podawać będzie panującą na obiekcie temperaturę. Zmierzy oczywiście tę powietrza, a nie w podekscytowanych grą boksach zawodniczych, które na ogół rozgrzewają się do czerwoności.

Pionierska będzie technologia sztucznej nawierzchni boiska. Ryszard Marcinkiewicz, szef wykonawcy szacuje, że kładziona ona będzie w sierpniu przyszłego roku. - Sztuczna trawa zostanie przywieziona z Holandii - zdradza nam. - To trawa tzw. trzeciej generacji, bardzo podobna do normalnej trawy. Ma atest międzynarodowej federacji na rozgrywanie wszystkich rodzajów spotkań. W naszym klimacie pozwala nam użytkować boisko praktycznie 10 miesięcy w roku - podkreśla prezes Zając.

Plac gry będzie miał maksymalne wymiary 120 długości, 74 metry szerokości. Pojemność trybun będzie można zwiększyć o około tysiąc miejsc, robiąc tzw. dostawki za bramkami. Stałe miejsca dla publiczności będą tylko z jednej strony boiska. - Uważam, że taka pojemność to zapas na długo w stosunku do zapotrzebowanie na rugby. Mam prawo sądzić, że nowoczesność stadionu sprawi, że stanie się on narodowym i często gościć będziemy tutaj reprezentację Polski. Gospodarzem będą tutaj rugbiści Arki, ale obiekt będzie miejski. Dlatego czasem zwrócimy się, aby odbywały się tutaj festyny bądź mecze piłkarskie - deklaruje Marek Stępa, wiceprezydent Gdyni.


Źródło: Trójmiasto.pl

Quote:
Gdynia. Ruszyła budowa stadionu dla rugbystów

Rugbyści Arki będą mieli stadion z prawdziwego zdarzenia. W Gdyni ruszyła budowa pierwszego w Polsce obiektu przeznaczonego głównie dla potrzeb rugby. Tempo prac ma być niemal tak szybkie jak ta gra. Pierwszy mecz na nowym obiekcie ma odbyć się już w październiku przyszłego roku.
Stadion z trybuną na 2 425 miejsc siedzących wraz z zapleczem powstanie obok nowej hali sportowej przy ul. Kazimierza Górskiego. Koszt obiektu, którego inwestorem jest Gmina Gdynia, wyniesie prawie 24 miliony złotych. Głównym wykonawcą jest firma Marbud z Gdyni, która wygrała przetarg.
- Nie widzę żadnych zagrożeń. Dotrzymamy terminu zakończenia prac, który ustaliliśmy na 1 października 2009 - powiedział nam szef Marbudu Ryszard Marcinkiewicz.
- Mam nadzieję, że oświetlony stadion z nawierzchnią ze sztucznej trawy III generacji będzie dobrze służył nie tylko rugbystom Arki, ale także reprezentacji Polski - stwierdził Marek Stępa. - Jeśli w przyszłości okaże się, że trybuna jest za mała, w planach technicznych przewidzieliśmy możliwość powiększenia widowni o kolejne 1000 miejsc - dodał odpowiedzialny za miejskie inwestycje wiceprezydent Gdyni.
Radości z rozpoczęcia prac nie krył też dyrektor Urzędu Miasta Jerzy Zając, który społecznie pełni funkcję prezesa gdyńskich rugbystów. - Spełniają się marzenia środowiska, z którego wiele osób nie wierzyło już w możliwość ich realizacji - dodał.
Przypomnijmy, że obietnicę budowy stadionu złożył rugbistom Arki pod koniec 2005 roku prezydent Wojciech Szczurek, po zdobyciu przez nich w Splicie klubowego Pucharu Europy.

Adam Suska - POLSKA Dziennik Bałtycki
Pojemność: 2425

Długość trybuny: 104,00 m

Szerokość trybuny wynosi 22,00 m (w najszerszym miejscu)

Powierzchnia użytkowa pomieszczeń: 1.322,60 m2

Powierzchnia użytkowa trybun: 1.848,00 m2

Łącznie: 3.170,60 m2

Wysokość trybun nad poziomem murawy: 2.24 m

Wymiary boiska: 120 x 74 m

Natężenie oświetlenia:
* dla treningu – 250lx
* dla rozgrywek bez transmisji telewizyjnej – 550lx
* dla rozgrywek transmitowanych przez telewizję – 1200 lx

Koszt: 24 mln zł

Termin realizacji: 30. 11. 2009


Wizki:

fotki:

Quote:
Originally Posted by Dybuk
[IMG]http://i44.************/r86v4y.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.************/2qtwzo4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.************/11vk41s.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.************/2yzal2u.jpg[/IMG]
__________________
"...a ja stoję na balkonie i patrzę jak Polska płonie..."


---Wyrażam zgodę na kopiowanie, przetwarzanie i jakiekolwiek inne wykorzystywanie moich zdjęć opublikowanych na forum Skyscrapercity.com. ---

Last edited by Tygrys; October 7th, 2009 at 03:24 PM.
Tygrys no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old January 5th, 2009, 04:40 PM   #2
michal_OMB
look here -->
 
michal_OMB's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Silesia/Poland
Posts: 5,756
Likes (Received): 32

fajnie że takie coś budują, wreszcie w polsce powstają obiekty sportowe inne niż do piłki nożnej czy jakieś hale. Brawo dla Gdyni. A ta trybuna ekstra !!!
__________________
SSCMANIA
michal_OMB no está en línea   Reply With Quote
Old January 5th, 2009, 07:39 PM   #3
ml2200
BANNAn na gębie ;)
 
ml2200's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 2,531
Likes (Received): 1

czyli roboty ziemne ruszyły =) super bo będzie czym się pochwalić - fajne miasteczko sportowe generalnie nam się szykuje - hala, boisko rugby i coś kiedyś słyszałem o stadionie piłkarskim

dokładając sąsiedztwo galerii natura mogli by się jeszcze postarać o dobry parking i przystanek nowej skm-ki =D

Last edited by ml2200; January 5th, 2009 at 08:02 PM.
ml2200 no está en línea   Reply With Quote
Old January 5th, 2009, 08:17 PM   #4
NorthPole
Great Ape Project
 
NorthPole's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: 3CT,PL (wikipedia.org/wiki/Tricity,_Poland)
Posts: 4,759

Nieee Trybuna ma być od strony południowej. Boisko zorientowane będzie na kierunku wschód-zachód.

Wkleję może wersję informacji dostępną na stronie fanów Buldogów:
Quote:
Planowane zakończenie - jesień 2009 roku

Stadion (z cechami specjalistycznymi do rugby, pobocza, rodzaj nawierzchni), zlokalizowany będzie na działce o powierzchni 16.000,00 m2 w Gdyni przy ul. Sportowej. Od północy stadion sąsiadować będzie z nową halą widowiskowo-sportową.

Trybuna usytuowana będzie po południowej stronie płyty boiska i planowana jest na 2.425 miejsc siedzących. Pod środkową częścią trybun będzie znajdować się budynek zaplecza, w którym będą pomieszczenia sportowe, biurowe oraz rekreacyjne (w tym szatnie zawodników, pomieszczenia trenerów, magazyny, pomieszczenia odpraw, pomieszczenie dla kontroli antydopingowej, zespoły sanitarne dla widzów i zaplecza gastronomiczne).

Budynek składał się będzie z 2-ch kondygnacji. Na parterze znajdować się będzie większość pomieszczeń. Na piętrze przewidziane są pomieszczenia biurowe.
Trybuny wznoszą się od poziomu 2,24 m nad poziomem boiska do rzędnej 12,65 m. Komunikacja odbywać się będzie za pośrednictwem sześciu biegów schodowych otwartych, biegnących z poziomu terenu do poziomu przejścia między trybunami.
Trybuny będą zadaszone łukowymi dachami podwieszonymi linami do słupów nośnych trybuny.

Długość trybuny wnosi 104,00 m
Szerokość trybuny wynosi 22,00 m (w najszerszym miejscu)
Powierzchnia użytkowa pomieszczeń wynosi 1.322,60 m2
Powierzchnia użytkowa trybun wynosi 1.848,00 m2
Łącznie 3.170,60 m2

Obiekt wyposażony będzie w instalacje sanitarne, grzewcze, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, instalację elektryczną 220V i 380V, oświetlenie wewnętrzne, awaryjne, ewakuacyjne, instalację odgromową, instalację niskoprądową (w tym monitoring wizyjny, monitoring audio, „system” komentatora sportowego, stanowisko dla mediów, instalacja nagłośnienia imprez).
Przy wejściach na teren obiektu zostaną ustawione bramki obrotowe.
Widownia będzie przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Parametry boiska:

Wymiary 120 x 74 m, siatki bezpieczeństwa wysokości 15 m.
Podbudowa przepuszczalna wraz z obrzeżami bezpiecznymi, z prefabrykowaną warstwą elastyczną „shock pad” o grubości 13 mm, spełniająca standardy zgodne z wymaganiami IRB (z możliwością certyfikacji).
Nawierzchnia ze sztucznej trawy o wysokości 67mm ± 2 łącznie z osnową (DETEX 15 000)

Oświetlenia płyty boiska (maszty oświetleniowe z projektorami montowanymi na maszcie i projektory montowane na koronie zadaszenia trybun) wraz z oświetleniem terenu działki. Przyjmuje się trzy poziomy natężenia oświetlenia płyty boiska:

* dla treningu – 250lx
* dla rozgrywek bez transmisji telewizyjnej – 550lx
* dla rozgrywek transmitowanych przez telewizję – 1200 lx
Teoretycznie miejsca między boiskiem i Halą wystarczyłoby na dobudowanie w przyszłości drugiej trybuny, ale... Hala wyglądałaby wówczas przy Stadionie jak wygrzebane pod ścianą kretowisko
__________________
"My sexual orientation is way too complex to be understood in contemporary times."

Gdynia from above
NorthPole no está en línea   Reply With Quote
Old January 5th, 2009, 09:02 PM   #5
Dybuk
Strzyƶ
 
Dybuk's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Gdұnia
Posts: 1,739
Likes (Received): 42

Jesień 09 to bardzo szybki termin, ale czy zima go nie przesunie?
ml2200:
Oprócz hali i stadionu rugby są tu też: stadion gdzie gra Arka, stadionik gdzie gra Bałtyk i póki co buldogi, stara hala sportowa, hala lekkoatletyczna, siłownia i boisko treningowe ze sztuczną murawą. Brakuje kortów i basenu ;p

Przystanek SKM2 ma być gdzieś nieopodal w przyszłości, ale spodziewałbym się go bardziej przy szpitalu weterynaryjnym
Dybuk no está en línea   Reply With Quote
Old January 5th, 2009, 09:40 PM   #6
NorthPole
Great Ape Project
 
NorthPole's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: 3CT,PL (wikipedia.org/wiki/Tricity,_Poland)
Posts: 4,759

Quote:
Originally Posted by Dybuk View Post
Jesień 09 to bardzo szybki termin, ale czy zima go nie przesunie?
To się okaże. Ostatnie lata rozpieszczały budowlańców, więc może zbyt optymistycznie policzyli...
Quote:
Originally Posted by Dybuk View Post
ml2200:
Oprócz hali i stadionu rugby są tu też: stadion gdzie gra Arka, stadionik gdzie gra Bałtyk i póki co buldogi, stara hala sportowa, hala lekkoatletyczna, siłownia i boisko treningowe ze sztuczną murawą. Brakuje kortów i basenu ;p
No a skocznia narciarska? Nie ma przecież skoczni, choć są po temu warunki!

Quote:
Originally Posted by Dybuk View Post
Przystanek SKM2 ma być gdzieś nieopodal w przyszłości, ale spodziewałbym się go bardziej przy szpitalu weterynaryjnym
Czy to już przyklepane? W wersji minimum może tego przystanku nie być. Zresztą nie jestem pewien, czy przystanek "Gdynia-Stadion" to nie nasz forumowy pomysł/wymysł
__________________
"My sexual orientation is way too complex to be understood in contemporary times."

Gdynia from above
NorthPole no está en línea   Reply With Quote
Old January 5th, 2009, 11:58 PM   #7
WuMike
The Ratizator™
 
WuMike's Avatar
 
Join Date: May 2004
Location: Idle City Blues
Posts: 4,262

Mysle, ze opcja pt. przystanek Gdynia Stadion jest wskazana.

Basen, oh basen. Zeby tak dorzucili "piecdziesiatke" do kompleksu, z trybunami na kilka tysiecy. Ehh....
__________________
Born&work in Gdansk : Live in Gdynia : Buzzing in Sopot
WuMike no está en línea   Reply With Quote
Old January 6th, 2009, 12:34 AM   #8
NorthPole
Great Ape Project
 
NorthPole's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: 3CT,PL (wikipedia.org/wiki/Tricity,_Poland)
Posts: 4,759

Taaak... W miejsce MediaMarkt-u, a MM walnąć na miejscu obecnego parkingu "Wzgórze" (a parking dodatkowo pod MM, co by służył i sklepowi i Hali, bo ""Wzgórze" będzie mieć własne).
Obszar na północ od nowego "Wzgórza" jest zbyt dobrze skomunikowany i bliski Śródmieścia dla hal, więc już tam mógłby się rozciągać nowy dystrykt biznesowy ciągnący się dalej przed Nordeą itp. itd.
__________________
"My sexual orientation is way too complex to be understood in contemporary times."

Gdynia from above
NorthPole no está en línea   Reply With Quote
Old January 6th, 2009, 01:22 PM   #9
Yeapcoque
Registered User
 
Yeapcoque's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Twierdza Modlin\Kraków
Posts: 1,926
Likes (Received): 3122

Na wstępie powiem, że bardzo się cieszę, że w Gdyni rugby się tak prężnie rozwija, jednak czy jest sens budować stadion tylko dla tej dyscypliny sportu? Przecież mecze rugby mogłyby się odbywać na stadionach piłkarskich (w Paryżu na Stade de France gra też reprezentacja rugby). Budowany jest w Trójmieście wielki stadion na Euro 2012, wiele osób się martwi czy będzie wystarczająco często użytkowany po mistrzostwach, więc może to by było rozwiązanie problemu?
__________________
Słońce świeci, ptaszek kwili, może byśmy coś wypili?

Duży Modelarz - modelarski kanał Youtube
Yeapcoque no está en línea   Reply With Quote
Old January 6th, 2009, 01:37 PM   #10
Tygrys
fanatyczny antykibic
 
Tygrys's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Je suis Hodor
Posts: 3,808

Ten stadion nie będzie służył wyłącznie rugbystom. Z artykułu cytowanego w pierwszym poście wątku:

Quote:
[...]Gospodarzem będą tutaj rugbiści Arki, ale obiekt będzie miejski. Dlatego czasem zwrócimy się, aby odbywały się tutaj festyny bądź mecze piłkarskie - deklaruje Marek Stępa, wiceprezydent Gdyni.
A czy Baltic Arena będzie wystarczająco często wykorzystywana po mistrzostwach, to się dopiero okaże. Nie wróżmy z fusów. Od wróżenia są inwestorzy i ich doradcy.
__________________
"...a ja stoję na balkonie i patrzę jak Polska płonie..."


---Wyrażam zgodę na kopiowanie, przetwarzanie i jakiekolwiek inne wykorzystywanie moich zdjęć opublikowanych na forum Skyscrapercity.com. ---
Tygrys no está en línea   Reply With Quote
Old January 6th, 2009, 01:49 PM   #11
gdynianin8
Registered User
 
gdynianin8's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Gdynia
Posts: 5,251
Likes (Received): 602

Poza tym nie wyobrazam sobie meczu rugby na BA przy obecnej frekwencji, ktora w porywach wynosi kilkaset osob.....bylby to nonsens zwlaszcza pod wzgledem ekonomicznym.
__________________
Gdynia-Miasto z Morza i Marzeń!
gdynianin8 no está en línea   Reply With Quote
Old January 6th, 2009, 02:00 PM   #12
GeorgeGdansk
Nec temere, nec timide
 
GeorgeGdansk's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gdansk [DA]
Posts: 2,684
Likes (Received): 190

Quote:
Originally Posted by Yeapcoque View Post
Na wstępie powiem, że bardzo się cieszę, że w Gdyni rugby się tak prężnie rozwija, jednak czy jest sens budować stadion tylko dla tej dyscypliny sportu? Przecież mecze rugby mogłyby się odbywać na stadionach piłkarskich (w Paryżu na Stade de France gra też reprezentacja rugby). Budowany jest w Trójmieście wielki stadion na Euro 2012, wiele osób się martwi czy będzie wystarczająco często użytkowany po mistrzostwach, więc może to by było rozwiązanie problemu?
Quote:
Originally Posted by Exar Kun View Post
Ten stadion nie będzie służył wyłącznie rugbystom. Z artykułu cytowanego w pierwszym poście wątku:A czy Baltic Arena będzie wystarczająco często wykorzystywana po mistrzostwach, to się dopiero okaże. Nie wróżmy z fusów. Od wróżenia są inwestorzy i ich doradcy.
Quote:
Originally Posted by gdynianin8 View Post
Poza tym nie wyobrazam sobie meczu rugby na BA przy obecnej frekwencji, ktora w porywach wynosi kilkaset osob.....bylby to nonsens zwlaszcza pod wzgledem ekonomicznym.
Dodatkowo, po wybudowaniu BA obecnie wykorzystywany przez piłkarzy Lechii stadnion przy T29 będzie pełnił rolę stadionu dla rugby, tak więc będzie w trójmieście kolejny stadion rugby (tym razem na 15.000 ludzi z oświetleniem 2000 lux oraz podgrzewaną murawą)
__________________
Ad maiorem Gedani gloriam
GeorgeGdansk no está en línea   Reply With Quote
Old January 6th, 2009, 02:08 PM   #13
Tygrys
fanatyczny antykibic
 
Tygrys's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Je suis Hodor
Posts: 3,808

A może by się tak potem pokusić o jakieś mistrzowski turniej rugby w Trójmieście?
__________________
"...a ja stoję na balkonie i patrzę jak Polska płonie..."


---Wyrażam zgodę na kopiowanie, przetwarzanie i jakiekolwiek inne wykorzystywanie moich zdjęć opublikowanych na forum Skyscrapercity.com. ---
Tygrys no está en línea   Reply With Quote
Old January 6th, 2009, 02:13 PM   #14
Dziarskihank
....czyli Qba
 
Dziarskihank's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Location: Gdynia
Posts: 2,912
Likes (Received): 0

No no muszę przyznać , że niedawno się o tym dowiedziałem i jestem milo zaskoczony. Świetna sprawa. Brakowało nam takiego obiektu.
__________________
Quote:
GDYNIA - Moje Miasto!!
Dziarskihank no está en línea   Reply With Quote
Old January 6th, 2009, 02:38 PM   #15
4tReNt4
Registered User
 
4tReNt4's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Location: Gdynia
Posts: 936
Likes (Received): 92

Trybuna na prawie 2,5 tys. miejsc. Wiadomo, że można powiększyć ilość miejsc w przyszłości o dodatkowy 1000, ale w jaki sposób i czemu tylko tyle? Czy istnieje tam miejsce pod obiekt z czterema trybunami?
Rozumiem, że teraz nie ma takiego zapotrzebowania, a nawet to co jest budowane budzi wątpliwości - czy jest potrzebne. Ale myślę, że wypadałoby myśleć bardziej 4ro wymiarowo.
__________________
nie blokujemy ruchu, my jesteśmy ruchem
4tReNt4 no está en línea   Reply With Quote
Old January 6th, 2009, 04:30 PM   #16
Black Label
BANNED
 
Black Label's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Gdańsk
Posts: 752
Likes (Received): 0

Na tych wizkach są trochę źle dobrane proporcje. Trybuna w stosunku do ludzi wygląda jakby miała mieścić conajmniej 5 000 osób.
Black Label no está en línea   Reply With Quote
Old January 6th, 2009, 04:36 PM   #17
NorthPole
Great Ape Project
 
NorthPole's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: 3CT,PL (wikipedia.org/wiki/Tricity,_Poland)
Posts: 4,759

Może ci ludzie są wielkości rugbystów?

Jak już pisałem, teoretycznie dałoby się pod samą Halą w przyszłości wcisnąć drugą trybunę (tak mi jakoś optycznie się mieści na rzucie po uwzględnieniu opisywanej wielkości trybuny i boiska), ale wyglądałoby to wszystko wówczas dość pokracznie, bo niemal dotykałaby Kopca Szczurka
__________________
"My sexual orientation is way too complex to be understood in contemporary times."

Gdynia from above
NorthPole no está en línea   Reply With Quote
Old January 6th, 2009, 05:17 PM   #18
hal
Registered User
 
hal's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Wrocław/Gdańsk
Posts: 4,102
Likes (Received): 864

Quote:
Originally Posted by NorthPole View Post
,... bo niemal dotykałaby Kopca Szczurka

@NorthPole mały OT: to zaczeły się play-offy w NFL,jakieś typy?
hal no está en línea   Reply With Quote
Old January 6th, 2009, 05:45 PM   #19
NorthPole
Great Ape Project
 
NorthPole's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: 3CT,PL (wikipedia.org/wiki/Tricity,_Poland)
Posts: 4,759

@hal: Jak zacznę chodzić na mecze, to może i zacznę się interesować ich wynikami (choć niekoniecznie). Teraz łatwiej byłoby mi wytypować szóstkę w Totka
__________________
"My sexual orientation is way too complex to be understood in contemporary times."

Gdynia from above
NorthPole no está en línea   Reply With Quote
Old January 6th, 2009, 05:54 PM   #20
hal
Registered User
 
hal's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Wrocław/Gdańsk
Posts: 4,102
Likes (Received): 864

Kiedyś chyba pisałeś ze zaczynasz oglądać od play-offów,a co do stadionu to przydałby się jakiś ujęcie/rysunek z góry wtedy było by dokładnie widać co tam się jeszcze może zmieścić.
hal no está en línea   Reply With Quote


Reply

Tags
gdynia, infrastruktura sportowa, rugby, stadion, stadiony

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Related topics on SkyscraperCity


All times are GMT +2. The time now is 09:06 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions Inc.
Feedback Buttons provided by Advanced Post Thanks / Like (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2017 DragonByte Technologies Ltd.

vBulletin Optimisation provided by vB Optimise (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2017 DragonByte Technologies Ltd.

SkyscraperCity ☆ In Urbanity We trust ☆ about us | privacy policy | DMCA policy

Hosted by Blacksun, dedicated to this site too!
Forum server management by DaiTengu