search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Київ та Київська область | Kyiv and Kyiv region > Інфраструктура та транспорт

Інфраструктура та транспорт Infrastructure and transport developments

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old October 18th, 2009, 01:39 PM   #401
void0
BANNED

Likes (Received): 2868

По моему вопрос не стоит столько эмоций и этот трамвай будет лучший из тех что сейчас в Киеве эксплуатируется.
void0 no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old October 18th, 2009, 02:05 PM   #402
Fiot
In the brig

Likes (Received): 3

Quote:
Originally Posted by 4miGO!!! View Post
Как хреново, что я щас не могу видео посмотреть. Хоть опишите, что ли, чего такого углядели. Мне салон понравился, пускай, и цвет поручней не яркий и в общем серовато.
Ти уяви собі коли подивишся відео що буде з ним в морозну зиму коли спершу сніг а через пів години повня багнюка зі снігу та бруду буде біля виходу та на оціх саморобних переходах між вагонами. Доречі як я бачу рішення переходів просто ідеальне: зробили всю підлогу нормально, хоч і зі сходами прямо в салоні, це ще пів біди, але потім зварнику Василію дали завдання зробити підлогу між вагонами як можна тонкіше. Він нічого не придумав як наварити 3 листи сталі різного розміру на місце отвору причому з очевидними швами від зварки. Або цей вагон не отримав підлоги заводської і так і поступив в парк, і прийшлося майстрам вже самим наварювати листи сталі або так і задумано, тіпа стиль індастріал в цьому переході щоб всім видно було як трамваю варять вручну, тіпа патріотизм в росіян піднімається що трамваї ручної роботи.
Так от про зиму: коли з пару тижнів пролежить така багнюка на цим саморобних листах сталі та вже навесні подекуди буде видно і травку крізь підлогу бо сталь все ще піддається коррозії.
Про скрип, свист і тертя шумне я вже взагалі мовчу (таке враження що у нього колеса вужчі ніж колії і він скрипить страшно при будь який швидкості як видно з відео нічного першого, що навіть забиває своїм скрежетом рух машин вночі). Але ж це новий російскьий трамвайчик, це гордість якогось там заводу, це еталон виробництва "майбутнього" у них. "Більшість компонентів виконана з полімерних матеріалів що значно продовжить їх ресурс" - тобто якщо татри старі повозив років 30 і можна сміливо на запчастини відправляти, то ці російські мега-вагончики будуть років 40-50 возити бо вони ж такі круті і довговічні.
У них в перший рік експлуатації такий скрип і свист при русі в 20 км/год, а що буде через 2 роки коли підлогу між вагонами вже кілька разів залатають новими листами сталі, а вона все буде гнити і гнити як в старих Ікарусах на підніжках біля виходу в селах, так то ікаруси а це ж мега-трамвай 21 сторіччя як вони кажуть.

Уявіть собі 2050 рік, Київ, а тут по вулиці проїзжає це страхіття яке вже не те що скрипить, не те що підлога між вагонами стала на 10 см товша та кожен рік латають кожний вагон від дірок, оці турбіни під сидіннями давно не працюють, а система кондиціонування загальна працює лише на охолодження а не на нагрів та охолження як в світових трамваях 21 сторіччя, оці поручні та все оздоблення яке стане через пару років повністю сіре, сумне та обшарпане.
Гості приїдуть з заходу, а екскурсоводи будуть водити їх кататися на цьому страхітті і казати "а зараз ми зануримося на 5 хвилин в часи СРСР, в часи розрухи та розвалу в часи репресій та комунізму" і покажуть все сіре, прогнивше, вонюче, з дірками в підлозі та сходами прямо в салоні, про шум я думаю їх будуть видавати навушники, бо новий трамвайчик вже майже метро нагадує бо шумовій завісі коли сидячи поруч важко буде розмовляти. Навіть 30 річна тарта не має такого шуму і скрипу який має це страхіття 21 сторіччя коли нове, чи ви думаете з часом деталі "розносяться" скрип, свист та грохотіння все кудись само дінеться?
І мені обсолютно начхати чи це російський трамвай, чи білоруський, чи румунський. Якщо новий наштовхує вже на такі думки то що буде через 10 років? Списання в інші міста і виробництво власної моделі з урахуванням всього негативу який нам ввічливо спихнули наші північні друзі.
Так що не треба наговорювати що він нам здається поганим лише через те що його зробили в росії, де його зробили всім абсолютно пофіг, головне що спихнули за 60% від вартості нормального якесь страхіття з більш менш вдалим зовнішнім дизайном, але повним совком всередині з латаної підлогою звичайними листами сталі з насічками та новим освітленням, точно таким же як в автобусах та тролейбусах ЛАЗ які зараз в Києві 100%.

Коли свою модель розроблюватимемо то навіть за основу взяти мало чого вдалого, більше відсталого ніж нового в ньому.
Але всеодно скажу що це краще ніж взагалі нічого і гарна випробувальна лялька для нашого міста щоб дати дійсно влучні відгуки для нашого Богданівскього трамвайного підприємства. Ці трамваї дійсно необхідні як перехідний етап, з першої спроби ніколи чогось комфортного і нарного не зробиш а от використовуючі такі "чернетки" сусідів можна зразу переступити фазу невдалих прототипів і закупивши 20 вагнів мотлоху оминути 3-5 річне буксування в чернетках, як я бачу до ЄВРО-2012 гарний трамвайчиків не буде але закупівля цих пробничків дасть змогу пришвидшити проектування власних.

І не кажіть після того що мені не подобаються російські трамваї черехз те що вони російські і тільки. В кого брати чернетки не грає суті великої, всеодно прийдеться перероблювати і схоже що самим бо за нормальною ціною гарних та надійних трамваїв на тендерах не дочекатися, бо або дорого або мотлох.
Fiot no está en línea   Reply With Quote
Old October 18th, 2009, 02:15 PM   #403
Fiot
In the brig

Quote:
Originally Posted by void0 View Post
По моему вопрос не стоит столько эмоций и этот трамвай будет лучший из тех что сейчас в Киеве эксплуатируется.
Ми ж не кажемо що нам взагалі ніякого не треба, дійсно треба, просто давай намалюю схему приблизну:
<Те що маємо> --> <Чернетка 1> --> <Чернетка 2> --> <Оптимальний варіант> --> <ідеал а-ля Сіменс але для Києва>

Багато хто мріяв щоб ми зробили крок <Те що маємо> --> <Оптимальний варіант>
Але в цьому варіанті ми будемо весь час їх імпортувати для всього Києва та інших міст, не виробляючи нічого свого на великий ринок.
Але як я розімію був обраний інший варіант <Те що маємо> --> <ЛВС> --> <Оптимальний варіант> --> <ідеал а-ля Сіменс але для Києва>

Але оптимальний варіант та ідеал будуть вже свого виробництва і після насичення внутрішнього ринку вже будть участі в тендерах сусіднім державам. ЛВС як щось середнє між першої та другими чернетками.

Не хочу бути далекоглядним але через 5 років вважаю що прототипи випробувальні Богданівські вже будуть на основі досвіду використання ЛВС та інших закупок, будь певен що на цьому форумі десь будуть ці фотки, подивишся і порівняєш, і звісно ціни теж будуть не такі як в сименсів чи навіть ЛВС.
Old October 18th, 2009, 03:05 PM   #404
Fiot
In the brig

Quote:
Originally Posted by kossia View Post
никто из Русских не считает этот трамвай супер достижением! Но просто видно от некоторых ненаисть здесь потомучто трамвай РУССКИЙ а не потомучто он страшный и.т.д!!!

К сожелению у Киева нет денег на дорогие трамваи...это же не Москва!
Видно ти не дуже в темі або елементарно читаешь тільки те що хочеться, тобі і іншим вже давно пояснили що ніхто не має ніяких заздрощів що у росії є нова рухлять а у нас немає, так він нам необхідний бо це зекономить час на розробку свого на 3-5 років, щоб ми самі таке лайно не робили викидаючі гроші а просто використали тільки позитиви з сусідніх аналогів при виробництві свого. І хоч румунські - абсолютно пофіг в кого брати чернеткову модель, всеодно це залишается чернеткою яка просто буде випробовуватися, а реальні закупки на весь ринок далеко не ЛВСівські будуть тут точно повір, нікому вони не потрібні на весь ринок, тільки для ознайомлення, пишайся цим страхіттям сам і іншим не нав"язуй цей трамвай 21 століття який скрипить гірше старої татрти при їзді.
Доречі тарта після кап ремонту як вже писали в Києві на Троєщині і 80-90 км/год брала, а у одних з цих трамваїв майбутнього швидкість конструкційна 75 км/год якщо я не помилився з ролика, теж мені майбутнє, навіть стара татра пережене якщо вже порівнювати швидкості і шуми)
Old October 18th, 2009, 03:26 PM   #405
Quicksilver
Yanukovich nash boh

Quicksilver's Avatar

Likes (Received): 4767

Quote:
никто из Русских не считает этот трамвай супер достижением! Но просто видно от некоторых ненаисть здесь потомучто трамвай РУССКИЙ а не потомучто он страшный и.т.д!!!

А в Москве какие трамваи?
Quicksilver no está en línea   Reply With Quote
Old October 18th, 2009, 03:28 PM   #406
Quicksilver
Yanukovich nash boh

Quicksilver's Avatar

Quote:
А что вам нравится, хто вам по деньгам!? Мне кажется ЛВС это вообще единственный трамвай который Киев может оплатить! Поэтому будте благодарны, хоть что то есть, потомучто на Шкоды у вас явно нет денег!
Кося, почитай выше ЛВС стоит 1.8 млн USD, Татра-юг предлагал трамваи в два раза дешевле, Шкода тоже на том же уровне, о чем ты говоришь?
Old October 18th, 2009, 03:29 PM   #407
Quicksilver
Yanukovich nash boh

Quicksilver's Avatar

Quote:
Дак ты понимаеш что Киев ничево лучше "этово ужаса" купить не может! И сами вы тоже сделать лучше и дешевле не можете, поэтому рот закрой!
Кося, читай выше, мы сами лучше и дешевле сделать можем
Old October 18th, 2009, 03:31 PM   #408
jackass94
Registered User

jackass94's Avatar

Likes (Received): 18681

Quote:
Originally Posted by Quicksilver View Post
А в Москве какие трамваи?
В большинстве - старье, вроде татр и КТМов
jackass94 está en línea ahora   Reply With Quote
Old October 18th, 2009, 03:32 PM   #409
kossia
BANNED

Likes (Received): 181

Quote:
Originally Posted by jackass94 View Post
В большинстве - старье, вроде татр и КТМов
Ну и новые КТМ-ы и сейчас поступают новые ЛВС!
kossia no está en línea   Reply With Quote
Old October 18th, 2009, 03:38 PM   #410
Quicksilver
Yanukovich nash boh

Quicksilver's Avatar

Quote:
Ну и новые КТМ-ы и сейчас поступают новые ЛВС!
Ну так чем тогда Москва лучше
Old October 18th, 2009, 03:41 PM   #411
jackass94
Registered User

jackass94's Avatar

Quote:
Ну так чем тогда Москва лучше
Ну в Москве трамваев намного больше. А вообще, только сейчас начали закупать новые трамы, и то КТМы . В этом плане Москва не лучше ни Киева, ни многих Российских городов
Old October 18th, 2009, 03:45 PM   #412
kossia
BANNED

Quote:
Ну в Москве трамваев намного больше. А вообще, только сейчас начали закупать новые трамы, и то КТМы . В этом плане Москва не лучше ни Киева, ни многих Российских городов
Не правда... за последние 3-4 года закупленно около 450 КТМ-ов, но они страшные! Сейчас закупают ЛВС-2008!
Old October 18th, 2009, 03:46 PM   #413
Quicksilver
Yanukovich nash boh

Quicksilver's Avatar

Quote:
Я знаю, я просто над коссиным предложением смеялся:
Quote:
Я думал по Москве все сименсы ездят, а Киев себе только ЛВС позволить может
Old October 18th, 2009, 03:51 PM   #414
Quicksilver
Yanukovich nash boh

Quicksilver's Avatar

Quote:
Не лучше, а я иммел виду то что Москва то может подумать о шкодах и.т.д.... у Москва бюджет равен бюджету всей Украины... а вот Киеву пока вуше ЛВС смотрать не стоит!
Так Шкода Киеву предлагала трамваи дешевле чем ЛВС ты о чем
1.8 млн это дофига, за такие деньги Богдан вместе с шкодой тебе столько трамваев наклепает.
Old October 18th, 2009, 03:51 PM   #415
jackass94
Registered User

jackass94's Avatar

Quote:
Не правда... за последние 3-4 года закупленно около 450 КТМ-ов, но они страшные! Сейчас закупают ЛВС-2008!
ну мне кажется, 450 - для Москвы не так много. То, что процесс идет, конечно радует Я уверен, что за ближайщие 5-6 лет трамвайные парки в большинстве крупных городов страны полностью обновятся. Но на ЛВС и КТМы, а не на сименсы, что все равно не так уж плохо.

PS и катался я на ЛВСе - мне понравилось, и салон приятный и довольно тихо. В европе ездил только на трамваях в Амстердаме. Конечно там лучше, но не настолько, как все здесь кричат
Old October 18th, 2009, 03:52 PM   #416
Quicksilver
Yanukovich nash boh

Quicksilver's Avatar

Quote:
Я сказал что то не так.... вот скажи честно! Я ведь просто говорю фактами!
Какими фактами
Old October 18th, 2009, 03:53 PM   #417
kossia
BANNED

Quote:
1.8 млн это дофига, за такие деньги Богдан вместе с шкодой тебе столько трамваев наклепает.
Ну почемуто же взяли ЛВС, явно не из за дружеских отношений, и Богдан трамваи вообще не делает!
Old October 18th, 2009, 03:54 PM   #418
kossia
BANNED

Quote:
ну мне кажется, 450 - для Москвы не так много. То, что процесс идет, конечно радует Я уверен, что за ближайщие 5-6 лет трамвайные парки в большинстве крупных городов страны полностью обновятся. Но на ЛВС и КТМы, а не на сименсы, что все равно не так уж плохо.

PS и катался я на ЛВСе - мне понравилось, и салон приятный и довольно тихо. В европе ездил только на трамваях в Амстердаме. Конечно там лучше, но не настолько, как все здесь кричат
Угу... Я тоже так думаю! А вот про Украинские города я так не думаю....
Old October 18th, 2009, 03:55 PM   #419
Fiot
In the brig

Quote:
Дак ты понимаеш что Киев ничево лучше "этово ужаса" купить не может! И сами вы тоже сделать лучше и дешевле не можете, поэтому рот закрой!
Мені здається що розмовляю з людиною яка не розуміє що вона говорить. Це лайно в принципі не дешеве, це лайно дійсно потрібно але для того щоб технологічно перешагнути і більше не бачити. Як кажуть очевидці навіть масква не може собі дозволити купувати на все місто подібне лайно бо дуже бідна, і старих трамваїв там також вистачає а в кількісній характеристиці більше набагато ніж в Києві трамів минулого століття виробництва, так що раджу собі затикати рот та інші місця з який у тебя бруд л"ється на всіх, подорослішай вже та відкрий очі на світ, окуляри радужні про найкращі трамваї 21 століття можеш не знімати, патріотизм в нормальних межах - він корисний але не треба перетворювати патріотизм свій на ідіотизм та споконвічну звичку москалів казати іншим що їм і як робити, якось без вас розберемося що робити з вашим лайном та чи купувати його більше ніж пробнічки. Ще доречі нічого не купили а тільки взяли 1 безкоштовно, якщо хоч поверхневий огляд нормально пройде то і буде партія одна якщо ні, то назад бо навіть на пробу не тягне це рухлять.
Подорослішай кінець кінцем!!!

Last edited by Fiot; October 18th, 2009 at 04:04 PM.
Old October 18th, 2009, 03:58 PM   #420
void0
BANNED

Likes (Received): 2868

Quote:
Тут написано 20 Шкод стоят 52 млн евро, 2.6 млн евро штука или $3.8 млн, хотя может о других шкодах идет речь
void0 no está en línea   Reply With Quote

Reply

Tags
kyiv, public transport, tram, ukraine

Thread Tools

Posting Rules