search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Київ та Київська область | Kyiv and Kyiv region > Інфраструктура та транспорт

Інфраструктура та транспорт Infrastructure and transport developments

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old April 2nd, 2010, 07:49 AM   #541
Levshev
Registered User

Levshev's Avatar

Likes (Received): 6033

Quote:
Originally Posted by Jasse James View Post
Да ну, мазы такие же встречаются, с заваренными окнами и дверями.
С заваренными дверями - точно не встречаются.
Levshev no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old April 2nd, 2010, 08:03 AM   #542
Jasse James
BANNED

Jasse James's Avatar

Likes (Received): 3641

маршрут 56.
Jasse James no está en línea   Reply With Quote
Old April 15th, 2010, 10:42 AM   #543
darsi
Registered User

Likes (Received): 0

Quote:
Originally Posted by DFAW View Post
Мне лично ЛАЗы нравятся нормальной ходовой, а вопрос обслуживания у нас всегда плохо стоял.
у нас завжди стояло питання великого відкату, а тому говорити про обслуговування та комплуктацію не доводиться (
darsi no está en línea   Reply With Quote
Old April 20th, 2010, 07:28 AM   #544
Qiev
Registered User

Qiev's Avatar

Likes (Received): 0

ну, чё там работы ещё ведуться или решили не тратить время на чепуху типа скоросного трамвая и просто отмывают деньги?
Qiev no está en línea   Reply With Quote
Old April 20th, 2010, 09:01 AM   #545
4miGO!!!
GeNtLe UsEr

4miGO!!!'s Avatar

Likes (Received): 1197

Quote:
Originally Posted by Fiot View Post
Нажаль все закінчиться на цих дряхлих ЛВСах. Ніпроякі нормальні моделі зараз говорити не приходиться. Хоча з ішого боку як показує приклад тролейбусів від ЛАЗу (перед тим куплене жахіття від МАЗ), електричок від Луганськ-тепловозу (перед тим випробовувалися теж пару штук якогось лайна) і Крюковських вагонів метро - прослідковується добра тенденція по підтягуванню та налагодженню виробництва власних гарних та більш дешевих зразків, але перед тим неодмінно треба взяти щось з існуючих аналогів, поексплуатувати пару років і наші заводи покажуть вже щось гарне. Так само думаю буде і з цими ЛВСками, закупимо партію цього непотребу, той же Богдан розробить нормальну версію швидкісного трамвая на основі відгуків та критичних моментів і запустить в масове виробництво наші моделі для потреб міст України.
Так що я думаю що на данний момент взяти таке лайно як ЛВС з тактичної точки зору краще, бо він не дорогий, не шкода вбивати його та експериментувати, щоб знайти саме те що потрібно нам.
Сначала хоть на накопителе ЛВСа потопчись, чтобы иметь какое-то представление о машине и мочь говорить, насколько она плоха и не котируется наравне с мировыми аналогами.
Old April 20th, 2010, 11:54 AM   #546
Fiot
In the brig

Likes (Received): 3

Quote:
Originally Posted by 4miGO!!! View Post
Сначала хоть на накопителе ЛВСа потопчись, чтобы иметь какое-то представление о машине и мочь говорить, насколько она плоха и не котируется наравне с мировыми аналогами.
Навіщо мені топтатися в якихось накопичувачах? Я кажу про зовнішній вигляд та технічні показники які видно неозброєним оком як-то підлога яка в більшості сидячих місць далеко не низька і дробини з кількома сходами щоб перейти через зцепку всередині вагону.
Так, я не можу порівнювати в кого краще накопичувач, чи те по чому треба топтатися щоб визначити наскільки він гарний. Я кажу про те що буде видно користувачам та гостям міста, а не (можливо важливі) але непомітні деталі пристроїв та принцип роботи якогось вузла.

Ці моделі я бачив зблизька і бачив світові аналоги зблизька і всередині, пару сторінок назад приводив фотки, для мене різниця очевидна, навіть якщо там якийсь вузол працює точнісінько так само але по очевидним параметрам та зовнішньому вигляду - минуле сторіччя.
Сорі якщо зачепив за професійне, але я і не збирався порівнювати глибоко технічні принципи роботи, лише те що буде видно всім пасажирам та перехожим.
Fiot no está en línea   Reply With Quote
Old April 20th, 2010, 02:58 PM   #547
Santehnik
Registered User

Likes (Received): 1485

Quote:
і дробини з кількома сходами
100% низкого пола в трамвае сделать невозможно
Santehnik no está en línea   Reply With Quote
Old April 20th, 2010, 03:08 PM   #548
SashOk
UA

SashOk's Avatar

Likes (Received): 3695

новые фотки за 17.04
Ст. "Кільцева Дорога"

Ст. "Ромена Ролана"

Ст. "Гната Юри"

Ст. "Сім'ї Сосніних"
Накриття над входом у перехід

На опорах контактної мережі встановили ліхтарі

http://forum.metropoliten.kiev.ua/vi...128&start=2775

Last edited by SashOk; April 20th, 2010 at 03:15 PM.
SashOk no está en línea   Reply With Quote
Old April 20th, 2010, 04:03 PM   #549
DFAW
BANNED

Likes (Received): 4

Santehnik - Simens-а не существует ?
DFAW no está en línea   Reply With Quote
Old April 20th, 2010, 07:58 PM   #550
Fiot
In the brig

Likes (Received): 3

Quote:
Originally Posted by Santehnik View Post
100% низкого пола в трамвае сделать невозможно
Але нажаль в штатах легкі трамваї зроблені інопланетянами з 100% низькою підлогою, навіть не знаю які космічні технології були використані, але ніколи не бачив щоб в якомусь місті в трамвайчику щоб перейти з одного вагона в інший треба було взбиратися на дробину а потім сходити з неї)))

Наприклад кілька світлин вагончиків Канадсько-американського концерну Bombardier:

Fiot no está en línea   Reply With Quote
Old April 20th, 2010, 08:15 PM   #551
Santehnik
Registered User

Судя по всему там моторная только первая и последняя тележки! Потому за счет этого удалось в средине вагона сделать н/п. И как видно из картинки сзади всётаки не н/п, так что 100% нету.
А у ЛВС все тележки моторные.
Old April 20th, 2010, 08:28 PM   #552
DFAW
BANNED

Santehnik - в Комбино все тележки моторные и 100% низкого пола
Old April 20th, 2010, 11:12 PM   #553
Santehnik
Registered User

Да ну быть такого не может. Как они это сделали? о_О
Old April 21st, 2010, 06:49 AM   #554
4miGO!!!
GeNtLe UsEr

4miGO!!!'s Avatar

Likes (Received): 1197

В ЛВС не нужно взбираться по ступенькам, чтоб перейти из одной секции в другую. Там высокий пол в первой и последней секции, да и то, не на всей его длине. Все узлы соединений проходят по низкому полу.
Old April 21st, 2010, 09:00 AM   #555
DFAW
BANNED

Santehnik - элементарно, поставили над моторами сиденья
Old April 21st, 2010, 09:22 AM   #556
AlexFromAlczewsk
white Ukrainian pig

AlexFromAlczewsk's Avatar

Likes (Received): 11

Оце дивлюся я на ваші нотатки й дивуюся, хлопці напевно чи з Луни звалилися чи взагалі не дивляться про що ту вижче була мова...
Хоча якщо:
- один у захваті від ЛАЗу, та його нудить від жахливого МАЗу, машини якого 2004 року виглядають краще аніж ЛАЗи 2007-го, усі в їржі з повиваленими вікнами та дверима...
- нарешті в Луганську почали випускати гарні електрички (з часів Кирпи не випущено жодної)...
- українська продукція дешевша за іноземну (ЛМ 2008 з низькою підлогою на 100 тис.$ дешевше К1 - модернізації моделі 1961-го року)...
- трамваї не бувають 100% низькопідлогові... Як повідомляють ось тут, перший такий МАН випустив ще 1990-го року, а на теренах бувшого соцлагеру їх роблять поляки з 2005-го року, та Чехи з 2008-го...
Хоча для того щоб тролити не обов'язково бути обізнаним в якійсь галузі, приклади "проффесорів" та "проффесіоналів" це підтверджують...
Old April 21st, 2010, 10:30 AM   #557
DFAW
BANNED

AlexFromAlczewsk - ты был под МАЗом и под ЛАЗ-ом ?
Не знаю как у вас, у нас у МАЗов есть очень большие проблемы с ходовой, особенно у троллейбусов. Салон можно починить или вообще поменять, основная цена подвижного состава зависит не от этого.

И ещё, хотя мне не нравиться ни К1 ни ЛВС, а производители К1 конечно ведут себя крайне некрасиво, но практически любое инженерное решение - это модернизация более старого решения, так что или сравниваем более глубоко или сам не лучше тех на кого пытался наехать.
Old April 21st, 2010, 09:14 PM   #558
AlexFromAlczewsk
white Ukrainian pig

AlexFromAlczewsk's Avatar

Likes (Received): 11

Quote:
Originally Posted by DFAW View Post
AlexFromAlczewsk - ты был под МАЗом и под ЛАЗ-ом ?
Не знаю как у вас, у нас у МАЗов есть очень большие проблемы с ходовой, особенно у троллейбусов. Салон можно починить или вообще поменять, основная цена подвижного состава зависит не от этого.
И ещё, хотя мне не нравиться ни К1 ни ЛВС, а производители К1 конечно ведут себя крайне некрасиво, но практически любое инженерное решение - это модернизация более старого решения, так что или сравниваем более глубоко или сам не лучше тех на кого пытался наехать.
Я не был ни под МАЗом ни под ЛАЗом, (Бог миловал и другим не советую). О салоне речь не идет, говно и там и там, по ходовой Донецк, конечно не такой пересеченный город, как Киев, поэтому таких картин, которые частенько наблюдал в Столице (тягач КРАЗ тянет чё-либо) я в Донецке не ВИДЕЛ НИ РАЗУ. Тем более троллейбусов у нас нет ни тех ни тех. А по автобусам могу сказать, что, в свое время, когда пустили первые МАЗы 203 на центровом маршруте, по политическим соображениям, хотели разбавить их несколькими ЛАЗами. Из партии в 15 штук поставки 2006/2007 года, смогли выбрать ТОЛЬКО ОДИН, самый последний из 2-й поставки (№5079), что-бы в нем все работало, и он более-менее нормально выглядел. Хотя и у него уже вместо заводского заднего стекла стоит пластик. А МАЗы еще 104-е, первых поставок (2002-й год), ходят после мойки как новенькие, у ЛАЗов же ржавые потеки на каждом стыке, а краска, как после 20 лет эксплуатации, частенько с ржавыми пузырями под ней...
Old April 21st, 2010, 10:35 PM   #559
DFAW
BANNED

В Киеве МАЗы из первых поставок рвали редукторы мостов как тузик грелку, особенно троллейбусы. А у ЛАЗ-ов просто то что называется европейская ходовая, там низкопольные мосты ZF ни чего лучше пока не придумали, на этом реально ездит вся Европа. А покраска - тут спорный вопрос, вопрос ещё чем моют и подкрашивают.
Old April 22nd, 2010, 09:42 PM   #560
gottame
Registered User

Likes (Received): 142

а вот такой трамвай создали на Белкоммунмаше....

gottame no está en línea   Reply With Quote

Reply

Tags
kyiv, public transport, tram, ukraine

Thread Tools

Posting Rules