SkyscraperCity - View Single Post - [Bydgoszcz] Kanał Bydgoski
View Single Post
Old December 17th, 2010, 07:04 PM   #51
BYDZIAK 1958
Registered User

BYDZIAK 1958's Avatar

Likes (Received):

Ten wątek,choć jest rzadko odwiedzany przez forumowiczów, chyba najbardziej nadaje się do zamieszczenia tego mojego 'dzieła'. Zrobiłem taki 'fotomontaż' pokazujący most Władysława IV i jego okolice. Do tego wykorzystałem zdjęcie, które wstawił w innym bydgoskim wątku ivica. Starałem się wszystko odtworzyć najlepiej jak mogłem. A więc 'odbudować' np.budynki Rometu (dawniej Tornedo) no i przede wszystkim most, z okresu powojennego, czyli z jednym przęsłem ceglanym i drugim drewnianym. Nie usuwałem innych późniejszych, 'nie przeszkadzających' budynków takich jak np.ZUS.
Również nie kombinowałem z mniejszymi detalami typu, latarnie, słupy, czy tory tramwajowe... Nie korzystam z żadnych 'fotoszopów', a stary poczciwy PAINT, w którym to zrobiłem, do takich 'drobiazgów' się nie nadaje. Dodam,że próbuję 'zapoznać się' z Gimp-em i nawet w paru rzeczach mi on pomógł.
Mam do Was taką prośbę. Gdy w pobliżu waszego kompa pojawi się ktoś,kto pamięta tamte czasy, to pokażcie mu tą fotkę i spytajcie, czy tak tam wyglądało... Chętnie usłyszę o ewentualnych moich przeoczeniach,czy też niedociągnięciach.

Uploaded with ImageShack.us

Dziś w ramach 'edycji', po słusznych uwagach, zrobiłem małą 'korektę' i nieco 'zwężyłem' 'górny' odcinek kanału o jakieś 3 metry.

Last edited by BYDZIAK 1958; January 11th, 2011 at 08:22 AM.
BYDZIAK 1958 no está en línea   Reply With Quote