SkyscraperCity Forum banner

Skąd jesteś?

Spis ludności foralnej (tutaj można się przywitać i przedstawić)

258K views 2K replies 1K participants last post by  Nika89 
#1 ·
Wiec ja zaczynam :

Marcin - Okreg Rensko-Menski (Rhein-Main)/Niemcy
 
#128 ·
Pozdrowienia z Finlandii

Ja juz od dawna regularnie zagladam na forum - od poczatku 2003 - jakos nie skladalo sie abym glos zabieral czesto ale teraz to postaram sie nadrobic.
Jestem Polakiem mieszkajacym w Finlandii tutaj skonczylem studia i razem z moja dziewczyna Finka tutaj mieszkamy w Helsinkach. Interesuje sie budownictwem i lotnictwem. Co do pracy to z wyksztalcenia jestem specjalista od zarzadzania projektami IT i zarzadzania przedsiebiorczoscia miedzynarodowa. Pracuje w Finlandii dla www.mascus.com to jest giełda używanych maszyn i ciężarówek, oraz systemy IT dla sieci dealerskich oraz OEM. W Mascus dpowiedzialny jestem za rynek Polski:).
 
#132 ·
Nick: Yarro
Miasto: Łódź (Polesie - Karolew)
Kraj: Polska

Pozdrówki!

PS - Ciekawe który to już wątek :)
 
#141 ·
Adolf Warski, Przedmieście Oławskie (Ohlauer Vorstadt), Wrocław(Breslau, Vratislav, Wratislavia, Breslavia)
 
#149 ·
Cześć wszystkim, właśnie się zarejestrowałem na forum. Całkiem fajna stronka. Właściwie to nie mam nic wspólnego z architekturą czy projektowaniem budynków. Mieszkam w Warszawie i po prostu interesują mnie nowe inwestycje. Co mogę jeszcze powiedzieć o sobie? Studiuję Ekonomię i uwielbiam sport, przede wszystkim piłkę nożną.
 
#151 ·
Gorace pozdrowienia z Mississippi na poludniu Stanow Zjednoczonych zwanego stanem goscinnosci. Urodzony Warszawiak, studiuje obecnie w Starkville, w Mississippi State University jakies 300km na polnoc od zatoki Meksykanskiej, ale czesto kursuje miedzy moim miasteczkiem a Nowym Jorkiem (dzielnica Queens, Astoria). W przyszlosci moze wroce do macierzy. :wave:
 
Top