SkyscraperCity Forum banner

Problemy techniczne forum

Tags
zabiorom
803K views 7K replies 919 participants last post by  Wojti 
#1 ·
Nie wiem czy to tylko u mnie sie dzieje, ale teraz po reanimacji forum wiekszosc avatarow uzytkownikow wyglada jakby przeszla przez mikser. Co ciekawe niektore avatary jak od Raine, czy StPetr widze normalne. Nie wiem skad sie to nagle wzielo, czy to wina forum, czy u mnie co nie tak?
 
#322 ·
Czy ktoś się orientuje co się dzieje z serwerami, czy planują to naprawić i kiedy? Nie ma chyba dnia aby forum nie padło przynajmniej raz; nie ma tygodnia aby forum nie miało przerwy w działaniu krótszej niż dwie godziny. Co chwile coś się chrzani.
 
#323 ·
no właśnie, to forum jest tak fantastyczne pod względem przedmiotu, a tak beznadziejne pod względem działania...
może nasi modowie zasugerowaliby Janowi żeby oddał sprawy techniczne profesjonalistom? bo to co się dzieje sprawia wrażenie jakiejś amatorszczyzny :(
 
#329 ·
Czasem cholera mnie bierze jak próbuję wejść na to forum. :eek:hno:

500 Internal Server Error >(


PS:

Search: Posts Made By: Epigon

Showing results 1 to 25 of 36

Oddajcie mi moje 7 postów ! ;)
 
#330 ·
Czy to kolejne cuda Platformy?
 
#337 ·
Leży i kwiczy.
 
This post has been deleted
#375 ·
Dla mnie SSC to ładny kawałek codziennej rzeczywistości i jak najbardziej mogę wspomóc go jakimś groszem, tylko to musi być większa akcja idąca w setki/tysiące userów, żeby osiągnęła efekt.
 
#348 ·
To co się tu dzieje, jest większą pomyłką niż obecny rząd... Dobra, nie było tego ,;) ale to staje się już być coraz bardziej irytujące.

PS. Mam chyba jakiegoś pecha... Kiedy byłem na odwyku*, forum działało bez zarzutów. Kiedy wróciłem wszystko się pieprzy...

_____________________________________________
* od SSC rzecz jasna...
 
Top