[Szczecin] Parkowanie, parkingi wielopoziomowe, strefa itp. - Page 500 - SkyscraperCity

forums map | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Pomorze, Warmia i Mazury > » Szczecin

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 139 votes, 4.51 average.
Old March 17th, 2014, 04:13 PM   #9981
el_bartez
PB RWD jest wysoko

el_bartez's Avatar

Likes (Received): 13159

Quote:
Originally Posted by GW Szczecin
Przyjechały ćwoki obstawić do STS-u

el_bartez no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old March 17th, 2014, 04:32 PM   #9982
MaG77
Bike & Ride

MaG77's Avatar

Obrazek jak z Rosji...

mysza81 liked this post
MaG77 no está en línea   Reply With Quote
Old March 17th, 2014, 05:23 PM   #9983
G0thm0g
Załomiak

G0thm0g's Avatar

Likes (Received): 2134

Quote:
Originally Posted by adams99 View Post
Ślij na ich maila tylko sprawdź jaki mają limit załącznika w mailu. Jak wysyłałem w zeszłym roku to był jakiś absurdalnie niski (chyba 1mb).
No dobra - a jak się dowiedzieć jaki jest limit skrzynki SM? Bo oczywiscie dostałem informację o tym, że wiadomość nie dotarła ze wzgledu na przepełnienie skrzynki adresata...

Fotki z podróży: [Polska]
G0thm0g no está en línea   Reply With Quote
Old March 17th, 2014, 05:27 PM   #9984
:MQ
Maciek

:MQ's Avatar

Likes (Received): 620

A nie możesz tych zdjęć po prostu podlinkować w treści maila?
Old March 17th, 2014, 05:49 PM   #9985
LabiSzn
Registered User

Likes (Received): 249

Quote:
Originally Posted by G0thm0g View Post
No dobra - a jak się dowiedzieć jaki jest limit skrzynki SM? Bo oczywiscie dostałem informację o tym, że wiadomość nie dotarła ze wzgledu na przepełnienie skrzynki adresata...
Jeśli skrzynka jest przepełniona, to żadna wiadomość nie dotrze... A jeśli Twój email przekroczył dopuszczalny rozmiar wiadomości, to właśnie w tej odpowiedzi powinno być podane, jaki to limit.
Old March 17th, 2014, 06:11 PM   #9986
G0thm0g
Załomiak

G0thm0g's Avatar

Quote:
Originally Posted by :MQ View Post
A nie możesz tych zdjęć po prostu podlinkować w treści maila?
Myślałem o tym, ale po pierwsze nie wiem, czy to wystarczy, a po drugie jednak na wielu zdjęciach o zmniejszonych rozmiarach numery tablic nie są w pełni widoczne i nie będą one mogły być dowodami w sprawie i muszę im dostarczyć te zdjęcia w wersji pierowtnej.

Quote:
Originally Posted by LabiSzn View Post
Jeśli skrzynka jest przepełniona, to żadna wiadomość nie dotrze... A jeśli Twój email przekroczył dopuszczalny rozmiar wiadomości, to właśnie w tej odpowiedzi powinno być podane, jaki to limit.
No to hańba! Jak mi się nie uda, to chyba będę musiał dostarczyć to osobiście, ale mam nadzieję, że wystarczy im przeniesienie zdjęć z pena i nie będą żądali płytki.

Old March 17th, 2014, 06:57 PM   #9987
RUTKOWSKI01
Punk not dead!

RUTKOWSKI01's Avatar

Mistrz...

Jak komuś będzie się chciało to może zgłosić SM.
Profil właściciela: https://www.facebook.com/adrian.paluszkiewicz.71
RUTKOWSKI01 no está en línea   Reply With Quote
Old March 17th, 2014, 07:10 PM   #9988
sanders82
( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

sanders82's Avatar

Likes (Received): 57392

Zabawka się znudziła, rodzice kupią nową Tu widać dobrze tablice.

Last edited by sanders82; March 17th, 2014 at 07:16 PM.
sanders82 está en línea ahora   Reply With Quote
Old March 17th, 2014, 10:17 PM   #9989
borba0
Registered User

borba0's Avatar

Likes (Received): 3540

Quote:
Originally Posted by RUTKOWSKI01 View Post
Mistrz...

Jak komuś będzie się chciało to może zgłosić SM.
Profil właściciela: https://www.facebook.com/adrian.paluszkiewicz.71
Echhhh...co powie SM? Że tam ładna kostka, w sam raz do parkowania?...ja bym gościowi powiesił brzydką kartkę a za karę ławkami z tej alejki poobstawiał...może by się zastanowił następnym razem...(w co wątpię zresztą)...
O, taka kara powinna być stosowana!

Jakimże trzeba być TREPEM, żeby pokazywać swoje największe zakompleksienie w ten sposób? "Mam fajne auto, więc mogę parkować gdzie chcę", "Przepisy dotyczą maluczkich a nie mnie"...qrwa czasami mam ochotę jeździć takim fajnym żurawikiem z gruszką, którą bym co chwila po prostu "gubił"...i żadna laweta nie byłaby potrzebna, żadne straszaki miękkie nie musiałyby w trudzie i znoju namachać się, żeby wykroczenie udowodnić...i byłoby po sprawie...
borba0 no está en línea   Reply With Quote
Old March 17th, 2014, 10:28 PM   #9990
sanders82
( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

sanders82's Avatar

Likes (Received): 57392

Quote:
Originally Posted by Obserwator Szczeciński

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=649604298422308
sanders82 está en línea ahora   Reply With Quote
Old March 17th, 2014, 10:39 PM   #9991
Paluch164
Registered User

Likes (Received): 1

Dziendobry chlopaki ! z tej strony NIEDOWARTOŚCIOWANY WŁASCICIEL EVO z małym penisem (a nie kierowca rajdowy , którego najwieksza pasja sa samochody rajdowe -to ironia) . Nie wiem kto tu walczy ze swoimi komplekasmi... Ja- stawiajac auto na 5 min w na chodniku przy łasztowni w celu zrobienia ladnego zdjecia do ogłoszenia aby w tle bylo nasze piękne miasto... czy banda ludzi z forum , która biega z aparatem i podp***ala ludzi na SM. Zabawka sie znudzila rodzice kupia nowe? - nawet nie chce mi sie komentowac tego.

Pozdrawiam Adrian(6cm)
Paluch164 no está en línea   Reply With Quote
Old March 17th, 2014, 10:44 PM   #9992
G0thm0g
Załomiak

G0thm0g's Avatar

Quote:
Originally Posted by Paluch164 View Post
Nie wiem kto tu walczy ze swoimi komplekasmi... Ja- stawiajac auto na 5 min w na chodniku przy łasztowni w celu zrobienia ladnego zdjecia do ogłoszenia aby w tle bylo nasze piękne miasto... czy banda ludzi z forum , która biega z aparatem i podp***ala ludzi na SM.

Pozdrawiam Adrian(6cm)
Maaaaamooooo! Nie no, teraz poczułem się niedowartościowany Muszę być bardzo złym obywatelem, skoro taki podpierdalacza ze mnie...

Old March 17th, 2014, 10:44 PM   #9993
borba0
Registered User

borba0's Avatar

Likes (Received): 3540

Bandę tworzą tacy jak Ty Adrianie, dla których wszystko jest tłem..także trotuar pieszy, bądź co bądź, a nie samochodowy trakt...jest wiele innych, ładnych, wartościowych i fotogenicznych miejsc, na których Twoje auto wyglądałoby równie dobrze...tylko trzeba było (1) pomyśleć i (2) poszukać...pozdrawiam te Twoje 6 cm

Kiciket liked this post
borba0 no está en línea   Reply With Quote
Old March 17th, 2014, 10:45 PM   #9994
theFixer
Registered User

theFixer's Avatar

Likes (Received): 798

Faktycznie trzeba było stanąć na chodniku żeby dobrą fotkę zrobić. Tłumaczysz się jak każdy "tylko na momencik, tylko na minutkę". Obok masz ulicę, zdjęcie by się praktycznie niczym nie różniło, oprócz tego że byś nie łamał przepisów
theFixer no está en línea   Reply With Quote
Old March 17th, 2014, 10:50 PM   #9995
macijek
Registered User

Likes (Received): 93

Quote:
Originally Posted by Paluch164 View Post
Dziendobry chlopaki ! z tej strony NIEDOWARTOŚCIOWANY WŁASCICIEL EVO z małym penisem (a nie kierowca rajdowy , którego najwieksza pasja sa samochody rajdowe -to ironia) . Nie wiem kto tu walczy ze swoimi komplekasmi... Ja- stawiajac auto na 5 min w na chodniku przy łasztowni w celu zrobienia ladnego zdjecia

Pozdrawiam Adrian

Można zrobić zdjęcie z pięknym miastem w tle, parkując 3 metry dalej na jezdni. Tak zrobił mój kolega, zdjęcie nie jest gorsze czy brzydkie. A chodzi tu oczywiście o coś więcej, niż "5 minut". Jak raz wjedziesz na 5 minut, to faktycznie nic się nie stanie.
Ale jak każdy wjedzie raz na 5 minut, to trzeba będzie układać nowy chodnik. Z tym się chyba zgadzamy, że nie można tam zaparkować powiedzmy 100 tysięcy aut? Skoro tak, to w czym jesteś lepszy od innych, że Twoje 5 minut jest OK, ale 99 tysięcy innych nie jest już OK?

Wiadomo, że te teksty o kompleksach itd. są przesadzone, ale nie dziwi mnie taka reakcja, patrząc na to co się dzieje ogólnie na mieście.

Chodzi tylko o szanowanie wspólnego dobra. Tak samo jak ja nie niszczę trawników pod Twoim domem, tak ty nie niszcz bulwarów/chodników, które użytkują inni. To jest naprawdę proste.

G0thm0g, Filip94, mysza81 liked this post
macijek no está en línea   Reply With Quote
Old March 17th, 2014, 11:10 PM   #9996
MaG77
Bike & Ride

MaG77's Avatar

Drogi Adrianie,

jest nam niezmiernie przykro z powodu rozmiarów Twojego penisa, ale to naprawdę nie jest powód, aby parkować auto na chodniku. Spójrz na płytę pod Twoim autem - bardzo prawdopodobne, że jest to pamiątka po innym samochodzie. Tutaj jest to drobiazg. Pomnóż to jednak razy setki, tysiące takich plam w mieście, dodaj do tego pokrzywione płyty i popękane krawężniki i masz już widoczne efekty parkowania "na 5 minut". Jeżeli cenisz sobie nasze miasto, powinieneś cieszyć się, że są ludzie których to razi i docenić to, że nie jest im obojętna szeroko pojęta estetyka. Pamiętaj również, że nie liczy się tylko i wyłącznie długość, ale i technika.

Pozdrawiam serdecznie.

friscovsky, mysza81, Wo92, Kiciket liked this post
MaG77 no está en línea   Reply With Quote
Old March 17th, 2014, 11:12 PM   #9997
Piotr-Stettin
Moderator

Piotr-Stettin's Avatar

Wiele osób łamie przepisy tylko na 5 minut, bo coś mają do załatwienia itd. Powszechne przyzwolenie na takie zachowanie widać na prawie każdej ulicy w naszym mieście. Nie byłoby tematu i robienia zdjęć, gdyby ludzie szanowali wspólną przestrzeń, nie kombinowali, nie utrudniali innym życia itd. Czy to takie trudne, czy mentalnie większość Polaków ciągle jest na drzewie? Brak dyscypliny, poszanowania przepisów to słabość społeczeństwa.

I jeszcze chciałbym zauważyć, że nie sprzedajesz widoku z Łasztowni, a pojazd. Naprawdę nie ma potrzeby odwracania uwagi potencjalnego klienta. Poza tym naturalnym "środowiskiem" takiego auta nie jest bulwar, a jakiś tor. To trochę tak jakbyś zajechał kombajnem na Stare Miasto. Trochę kiepskie tło, nieprawdaż?
"Powszechnie wiadomym jest, że optymistyczne i żywe kolory nastrajają optymistycznie i budzą energię, a w leczeniu naszych pacjentów jednym z istotnych elementów terapii jest obudzenie w pacjencie woli walki z chorobą"
dyrektor Starosławska

wlodi9412 liked this post
Piotr-Stettin no está en línea   Reply With Quote
Old March 17th, 2014, 11:24 PM   #9998
wlodi9412
Registered User

wlodi9412's Avatar

Likes (Received): 811

Dajcie spokój, nawet nie ma po co na to odpisywać. Coś na zasadzie "wali mnie prawo, walą mnie inni, wali mnie wszystko, bo ja muszę, a jak na mnie nakapujesz to konfident i donosiciel", ot taka postsowiecka mentalność. Szkoda, że nowe pokolenia przejmują to od tych, które powoli przemijają. Btw teraz pewnie pojawi się wysyp pseudo kont jego kolegów.

mysza81, Kiciket liked this post
wlodi9412 no está en línea   Reply With Quote
Old March 17th, 2014, 11:24 PM   #9999
friscovsky
Registered User

friscovsky's Avatar

Likes (Received): 944

@ Mateuszqf, nie pomyśleliśmy. To jednak możesz blokować bramę wjazdową.

G0thm0g liked this post
friscovsky no está en línea   Reply With Quote
Old March 17th, 2014, 11:28 PM   #10000
adams99
Registered User

Likes (Received): 101

I jeszcze sobie kont pozakładał parę - faktycznie nikt się nie kapnie
adams99 no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags