[Zamość] Galeria Revia Park - Page 6 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Inwestycje ukończone

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old October 4th, 2011, 06:23 PM   #101
MłodyWilk
внимание, сильно кусает!

Likes (Received): 65

Jest dzisiaj czynna, byłem.
MłodyWilk no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old October 6th, 2011, 11:38 PM   #102
MKR_ZMC
ZamojszczyznaNadWszystko

MKR_ZMC's Avatar

Likes (Received): 51

Ucichł temat.. Kto był niech się wypowie, bo sam jestem ciekaw jak wrażenia o "galerii".
Old October 7th, 2011, 12:06 AM   #103
MłodyWilk
внимание, сильно кусает!

Pewnie dlatego, że wiele do dodania nie ma do tego co mówione było wcześniej. W środku ładnie, materiały chyba dobre, sklepy wiadomo - niewiele znanych marek (jak w Twierdzy). Wszystko dla raczej mniej zamożnego klienta. Sporo jeszcze lokali zamkniętych. Na plus ucywilizowanie tej części miasta. Ogólnie 6+/10.

Mają pecha, bo nie dość, że otwarli zaledwie parę miesięcy po Twierdzy, która jednak jest o klasę wyżej, to jeszcze jest ogólna recesja w handlu i to się zauważa. Gdyby Revia powstała jakieś dwa lata wcześniej mogła by być względnym hitem.
Sponsored Links
Advertisement

Old October 7th, 2011, 11:05 AM   #104
zamoscianin
Registered User

zamoscianin's Avatar

Likes (Received): 29

W Twierdzy też ruch mizerny. Myślę, że 70% samochodów na parkingu należy do pracowników.

Generalnie (spostrzeżenia z urlopowania) wśród Zamościan krąży słowo "sieciówka" i Twierdza lepsza, bo "sieciówki" ma (w mniemaniu pracowników Twierdzy, po rozmowach).
Kurcze, ja tam robię zakupy w sklepach, gdzie mi się asortyment podoba. Cena też ma znaczenie. I Revię bez sieciówek przyjmuję pozytywnie. Jest tak jak pisze MłodyWilk. Ale ja daję 7+/10
zamoscianin no está en línea   Reply With Quote
Old October 14th, 2011, 10:53 PM   #105
MKR_ZMC
ZamojszczyznaNadWszystko

MKR_ZMC's Avatar

Byłem, zobaczyłem. Jak dla mnie to wygląda dużo lepiej niż rok czy dwa lata temu jak tam funkcjonował pseudo Nadszaniec. W środku ładnie, estetycznie. Bardzo mało znanych marek. Duże opóźnienia. W zoologicznym płytki były kładzione dzień przed otwarciem, więc kwestia organizacji na minus.
Fakt faktem, że markowe nie znaczy lepsze. Sam wole kupić coś taniej i tak samo wygląda jak markowe. Plusem jest markecik spożywczy Spar (drugi jest w Marcinie) i jeszcze nie otwarta sala fitness.
Uważam, że do Twierdzy nie ma co shopping center porównywać ale fajnie, że w tamtej części miasta coś takiego powstało.
Dla mnie Tomasz na Nowym Mieście wypada mimo wszystko lepiej niż Revia. Może dlatego, że mam sentyment do Nowego, a może dlatego, że w Tomaszu są nieco bardziej markowe rzeczy i mam (miałem) bliżej Jak Wy uważacie??

Ps. Nie rozumiem ocen. Na zamojskie warunki 10 ma Twierdza, tak?

Co do Twierdzy. Byłem w sobotę i w poniedziałek. Prawie cały parking samochodów. Kolejka do wędzonych wędlin w Intermarche długa jak zwykle. Widziałem nową restaurację. Ruch ludzi mniej więcej bez zmian z lekkim wzrostem niż miesiąc czy dwa temu.

Last edited by MKR_ZMC; October 14th, 2011 at 10:57 PM. Reason: ...
MKR_ZMC no está en línea   Reply With Quote
Old October 15th, 2011, 12:32 AM   #106
MłodyWilk
внимание, сильно кусает!

Quote:
Originally Posted by MKR_ZMC View Post
Dla mnie Tomasz na Nowym Mieście wypada mimo wszystko lepiej niż Revia. Może dlatego, że mam sentyment do Nowego, a może dlatego, że w Tomaszu są nieco bardziej markowe rzeczy i mam (miałem) bliżej Jak Wy uważacie??
Do Tomasza się bardziej przyzwyczailiśmy no i sklepy dla młodzieży są tam chyba ciekawsze.

Quote:
Ps. Nie rozumiem ocen. Na zamojskie warunki 10 ma Twierdza, tak?
Ups, chyba ja zacząłem. No to jeśli Twierdza miałaby 10, to Revii dałbym 8. Ciekawe jak wygląda sklep na 1, ma ktoś taki na osiedlu?
W sumie to Galeria Box'owa przy Nadszańcu może predestynować.
Old October 23rd, 2011, 07:39 PM   #107
PysznyTemat
Registered User

PysznyTemat's Avatar

Likes (Received): 16

Tamat chyba już można przenieść do inwestycji ukończonych. Jako że wyzbywam się wszystkich zrobionch dzisiaj zdjęć wrzucę 3 fotki. Wielkiego ruchu nie zaobserwowałem. Ogółnie Galeria z zewnątrz wydaje mi się tandetna zrobiona jakby z plastiku z którego prodkuje się zabawki. Jednak napewno teraz ten teren wygląda o wiele lepiej niż przed powstaniem galeri.

PysznyTemat no está en línea   Reply With Quote
Old October 29th, 2011, 06:38 PM   #108
nevro
Zamościanin

nevro's Avatar

Likes (Received): 28

Quote:
Originally Posted by PysznyTemat View Post
Jednak napewno teraz ten teren wygląda o wiele lepiej niż przed powstaniem galeri.
i to właśnie oraz jakąś tam lepszą lub gorszą ofertę handlową należy zaliczyć na in plus tej inwestycji .
Aczkolwiek dzisiaj wioząc studentów powracających do domu na długi weekend ( tzn córkę i jej kolegów) usłyszałem ich opinię że Twierdza trzyma poziom natomiast Revia Park pachnie ciut ciuchlandem - nie wiem skad taka akurat opinia ale teraz mi przyszło akurat na myśl że chyba wiem co w dużej mierze jest tam problemem pomijając już jakie tam marki są wystawiane chyba po prostu brak wrażenia przestrzenności wewnątrz , stosunkowo wąskie korytarze przypominają wędrowanie pomiędzy dawnymi stoiskami kupieckimi tzw Nadszańca . Może się mylę .....

Last edited by nevro; October 29th, 2011 at 06:43 PM.
nevro no está en línea   Reply With Quote
Old October 30th, 2011, 01:56 PM   #109
ravenstw
"Impossible is nothing"

Likes (Received): 8

Jakieś prace budowlane jeszcze się tam dzieją że wątek nie jest jeszcze przesunięty do ukończonych?
ravenstw no está en línea   Reply With Quote
Old October 30th, 2011, 11:53 PM   #110
boogie11
Registered User

boogie11's Avatar

Likes (Received): 1208

Ktoś wie kiedy ta rozbudowa o 5000 m˛ i parking podziemny się zacznie?

PS ładniejsze zdjęcia na stronę galerii dali
boogie11 no está en línea   Reply With Quote
Old April 6th, 2012, 07:38 PM   #111
nevro
Zamościanin

nevro's Avatar

Likes (Received): 28

Wbrew moim wcześniejszym przekonaniom Revia ma się dość dobrze i pokuszę się o stwierdzenie że coraz jakby lepiej . Wypełniają się dotąd puste boksy , coraz wiecej ludzi krąży po galerii. Sporo życia w restauracjach ,ciastkarniach i kafejkach - spory ruch zwłaszcza u Włocha Spory ruch generuje SPAR , market spożywczy .Mam wrażenie że z miesiąca na miesiąc przybywa klientów .Revia chyba się pomalutku zaznacza w obszarze zainteresowania zamościan. Bez wątpienia duże ma tu znaczenie bezpośrednie sąsiedztwo Biedronki i Lidla oraz lokalizacja przy głównej ulicy
Old July 4th, 2012, 11:15 PM   #112
MKR_ZMC
ZamojszczyznaNadWszystko

MKR_ZMC's Avatar

Słyszałem na mieście banalne pogłoski, że Revia ogłosiła upadłość... Nie chce mi się w to wierzyć ale może ktoś z Was może coś wie
Old July 9th, 2012, 12:51 PM   #113
lodi
Weird is our world

lodi's Avatar

Likes (Received): 17

Quote:
Originally Posted by MKR_ZMC View Post
Słyszałem na mieście banalne pogłoski, że Revia ogłosiła upadłość... Nie chce mi się w to wierzyć ale może ktoś z Was może coś wie
No właśnie i ja słyszałem coś o tej upadłości Revi Park,a może ktoś ma więcej info???

CO LECI PRZEZ ZAMOŚĆ*LIVE*
BURZE NAD ZAMOŚCIEM!
Zamość na SkyScraperCity
lodi no está en línea   Reply With Quote
Old October 1st, 2012, 08:42 AM   #114
lodi
Weird is our world

lodi's Avatar

Zamość: Revia Park obchodziła pierwsze urodziny. ZDJĘCIA.

Galeria Revia Park ma już rok. Z tej okazji centrum handlowe zorganizowało w sobotę huczną imprezę urodzinową. Były wybory miss, pokazy mody, noc zakupów i koncert gwiazdy - zespołu WEEKEND. Tego wieczoru do Revii ściągnęły prawdziwe tłumy.
http://lublin.naszemiasto.pl/galeria...ampaign=lublin

BURZE NAD ZAMOŚCIEM!
Zamość na SkyScraperCity
Old October 29th, 2012, 10:01 AM   #115
lodi
Weird is our world

lodi's Avatar

Delikatesy Centrum zastąpiły SPAR w Revia Park w Zamościu?

Nowym najemcą Centrum Revia Park w Zamościu, które liczy 8 tys. kw. powierzchni, zajęły Delikatesy Centrum. Zastąpiły one supermarket SPAR, który był najemcą centrum od połowy 2011 roku liczył ok. 550 mkw., zaś powierzchnia sprzedaży zajmowała 400 mkw.

Źródło: http://www.portalspozywczy.pl/handel/teksty/,77734.html

BURZE NAD ZAMOŚCIEM!
Zamość na SkyScraperCity
Old October 29th, 2012, 12:56 PM   #116
ajri
different stylee

ajri's Avatar

Likes (Received): 0

Mocno odgrzewany kotlet. Otwarcie Delikatesów Centrum odbyło się na początku sierpnia.
ajri no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
centrum handlowe, lubelskie, zamość

Thread Tools

Posting Rules