[Praga Południe] Budowa Stadionu Narodowego [Imprezy, bilety, kibice = brig] - Page 6 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Inwestycje ukończone

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Closed Thread

Thread Tools
Old February 11th, 2006, 01:13 PM   #101
BadBoy6
Registered User

BadBoy6's Avatar

Likes (Received): 3

Quote:
Originally Posted by kimsim
kuniokun myslisz sie. w tym roku final LM bedzie rozgrywany na Saint Denis, ktory jest stadionem narodowym i zaden klub na nim nie gra. a w przeszlosci z tego co pamietam jakis final byl na millenium stadium. tak wiec glupoty opowiadasz.

Nie mam pewności jak sytuacja wygląda w tej chwili, ale wiem że po Mistrzostwach Świata we Francji w 1998 na stadionie St. Denis miał trenować i rozgrywać mecze tamtejszy drugo- lub trzecioligowy klub piłkarski.
BadBoy6 no está en línea  
Sponsored Links
Advertisement

Old February 11th, 2006, 01:14 PM   #102
decapitated
Registered User

decapitated's Avatar

Likes (Received): 2118

jak Cie to cieszy... straszne.
Tak, ja tez jestem za niebudowaniem stadionu!!! Po co?!
Po co wieżowce?! Można w domu pracować.
Po co autobusy?! Można samochodem jeździć.
Po co drogi?! Można na piechote chodzić.
Po co komu nogi?! Można sie turlać.
Po co mózg?! Można nie myśleć.

Kochany, mój Anakinie, a co z koncertami? Np. Rolling Stones, Iron Maiden itp. Szansa na wielkie zawody lekkoatletyczne też jest ze stadionem duża. A co z wielkimi inscenizacjami teatralnymi? Na Stade de France bezie Ben Hur, na LTU Arena Aida... O filale LM lub PUEFA nie wspominam, bo to oczywiste i już przytaczane.
Stadion jest niezbędny, tym bardziej, ze staramy sie o Euro.

Anakin, obudz sie! Mieszkamy w wielkim kraju, potrzebujemy wielkiego stadionu, toż to wstyd jak reprezentacja musi grac na Legii, Śląskim czy Ostrowcu...
decapitated no está en línea  
Old February 11th, 2006, 01:20 PM   #103
anakin

Likes (Received): 8

Koncerty rocowe. O tym zapomnialem. To jest jakis argument
A tak na marginesie to sadze, ze jak Polska i Ukraina nie dostana prawa do organizacji mistrzostw a budzet bedzie sie dramatycznie niedomykal (rzad caly czas zwieksza wydatki a pieniedzy jakos nie przybywa) to i tak plan budowy stadionu pójdzie w odstawke.
Zreszta pokazal to casus Legii gdzie jest inwestor, a mimo to od lat nie udalo sie przeprowadzic przetargu na budowe stadionu
anakin no está en línea  
Sponsored Links
Advertisement

Old February 11th, 2006, 01:43 PM   #104
jazzman
Registered User

Likes (Received): 14

Rzadko się wypowiadam na forum, ale teraz musze. Nic mnie tak nie irytuje jak twoje pesymistyczne pieprzenie Anakinie. Jak chcesz ponarzekać to sobie znajdź inne miejsce albo idź protestować żeby jakimś cudem nie zrealizowano inwestycji która i tak jest bez sensu albo która po prostu musi się zakończyć porażką. Jeśli takich jak ty jest więcej i zajmują wysokie stanowiska to nie dziwne, że w Polsce nic się nie dzieje.
jazzman no está en línea  
Old February 11th, 2006, 01:50 PM   #105
rcube

Likes (Received): 5

<ziew>
rcube no está en línea  
Old February 11th, 2006, 01:52 PM   #106
Assurbanipal
Registered User

Assurbanipal's Avatar

Likes (Received): 128

Tak. Najlepiej zbudujmy wielki stadion, a do tego 300-metrowy hotel...jak w jednym z najlepszych na swiecie krajow: Korei Pln. A to, ze dziura budzetowa, ze 18% bezrobocia, ze brak kasy na edukacje, na obnizenie podatkow, na wspieranie rozwoju zaawansowanych technologii to co tam. Wazne by Doda miala gdzie spiewac, a nasi pilkarze sobie kopac pilke.
Assurbanipal no está en línea  
Old February 11th, 2006, 01:57 PM   #107
anakin

jazzmanie - no cóz nie doceniam zapowiedzi osób wedle których most Pólnocny dawno powinien juz stac, Krakowskie Przedmiescie powinno zostac wyremontowane, a na Pl. Defilad wbito pierwsze lopaty.... no i oczywiscie Palac Saski i Bruhla zostaly dawno odbudowane... a legia od lat gra na swoim stadionie
Ciekawy jestem jak wladza sobie poradzi z kupcami ze stadionu... bo jak do tej pory ta wladza jakos nie miala szczescia do rozwiazywania takich problemów. Myslsiz, ze nie beda protestowac? Myslisz, ze spokojnie odejda z tego terenu...
Nie posadzam wladze aby uzyly sily wobec handlarzy, wiec pytanie co im dadza w zamian...
I pytanie nawazniejsze. Pieniadze. PiS w tej chwili bardzo duzo obiecuje, a dochody budzetu moga byc niezrealizowane (z prywatyzacji mialo byc 5 mld a ona zupelnie stanela). Oczywiscie mozna zabrac innym obiektom sportowym (w czesci tak bedzie). Ale czy to starczy???
I co bedzie w sytuacji gdy Polska bedzie wiadomo, ze Polska nie uzyska praw do mistrzostw Europy. czy waldze nadal beda chcialy budowac stadion????

Projekt zamienienia targowiska w zielony teren na którym sa obiekty sportowe jest bardzo dobry. Ale czy jest na pewno realny????
anakin no está en línea  
Old February 11th, 2006, 01:57 PM   #108
martin
Registered User

martin's Avatar

Likes (Received): 1030

Quote:
Originally Posted by Assurbanipal
Tak. Najlepiej zbudujmy wielki stadion, a do tego 300-metrowy hotel...jak w jednym z najlepszych na swiecie krajow: Korei Pln. A to, ze dziura budzetowa, ze 18% bezrobocia, ze brak kasy na edukacje, na obnizenie podatkow, na wspieranie rozwoju zaawansowanych technologii to co tam. Wazne by Doda miala gdzie spiewac, a nasi pilkarze sobie kopac pilke.
martin no está en línea  
Old February 11th, 2006, 02:02 PM   #109
kimsim

Likes (Received): 0

tak Karsi na 80tys stadionie trenuje tzrcioligowa druzyna. masz wybujala wyobrazie!!
kimsim no está en línea  
Old February 11th, 2006, 02:02 PM   #110
martin
Registered User

martin's Avatar

Likes (Received): 1030

Projekt zamienienia targowiska w zielony teren na którym sa obiekty sportowe jest bardzo dobry. Ale czy jest na pewno realny????[/QUOTE]

Anakin należysz do fanklubu PKP czy tam pracujesz ?? czemu niektórzy ludzie mają we wszystkim problem i wszystko jest dla niech nierealne ?? tacy ludzi do niczego nigdy nie dochodzą...
martin no está en línea  
Old February 11th, 2006, 02:05 PM   #111
anakin

martin bo moze jestem realista a nie fantasta
anakin no está en línea  
Old February 11th, 2006, 02:11 PM   #112
jazzman
Registered User

Likes (Received): 14

Przecież wiem jaka jest sytuacja zarówno w Warszawie jak i w całej Polsce. Tylko po 12 godzinach słuchania narzekań od wszystkich ludzi których spotykam, chcąc się zrelaksować wchodze na ulubione forum i sobie czytam kilka takich napawających nadzieją wypowiedzi to mam ochotę wyskoczyć przez okno. Polacy są wystarczający zdołowani i uświadomieni o swojej sytuacji. Nie trzeba nas bardziej dobijać. Bardziej się nie da.

Last edited by jazzman; February 11th, 2006 at 02:33 PM.
jazzman no está en línea  
Old February 11th, 2006, 02:24 PM   #113
Grand

Likes (Received): 0

Quote:
Czyli co uwazasz ze 500 mln jest w stanie zalatwic problemy o ktorych napisales? Ze jestesmy tak biedni i slabi ze nie stac nas nawet na 1 stadion z prawdziwego zdarzenia??
Porownywanie nas z Korea to straszna przesada,przeciez tam wiekszosc ludzi nie ma nawet co jesc!!Chyba mi nie powiesz ze u nas jest az tak zle?!
Powiem wiecej jest mi WSTYD(mysle ze nie tylko mnie) ze Polska reprezentacja rozgrywa mecze na stadionach jak w krajach 3-ciego swiata!!
Grand no está en línea  
Old February 11th, 2006, 02:36 PM   #114
kuniokun
Registered User

kuniokun's Avatar

Likes (Received): 9030

Quote:
Ta, anjlepiej zostawmy tak jak jest, ale wiedz, ze nawet kraje z 2 mln mieszkancow i PKB per capita 2 razy mneijszym na leba maja lepsze stadiony od nas. 1 stadion na 60 tys ludzi to nie zaden luksus na 40 mln narodu - TO JEST MINIMUM.
kuniokun no está en línea  
Old February 11th, 2006, 02:37 PM   #115
anakin

Gradus pomyliles KRLD z Republika Korei
anakin no está en línea  
Old February 11th, 2006, 02:43 PM   #116
donpablo
Registered User

Likes (Received): 10

dołujcie się dołujcie, ja tam się ciesze życiem. narzekać każdy nieudacznik potrafi.
donpablo no está en línea  
Old February 11th, 2006, 02:56 PM   #117
Assurbanipal
Registered User

Assurbanipal's Avatar

A ja powiem tak: nie czas na zajmowanie sie stadionem teraz
Dlaczego? Bo w sytuacji, kiedy miastio stoleczne Warszawa NIE MA NAWET WYKONANYCH PALNOW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENI MIEJSKIEJ nie czas jest na mysli o stadionie - tylko za wziecie sie za robote, ktora zaowocuje $$$.
A jak naplynie $$$ mozna sobie myslec o stadionach, muzeach itp.
Old February 11th, 2006, 02:58 PM   #118
Assurbanipal
Registered User

Assurbanipal's Avatar

Quote:
Originally Posted by kuniokun
Ta, anjlepiej zostawmy tak jak jest, ale wiedz, ze nawet kraje z 2 mln mieszkancow i PKB per capita 2 razy mneijszym na leba maja lepsze stadiony od nas. 1 stadion na 60 tys ludzi to nie zaden luksus na 40 mln narodu - TO JEST MINIMUM.
Odpoweim Ci tak: poniewaz moje dochody sa marne, mieszkam w nedznym mieszkaniu - stosownie do moich dochodow. Zycie ponad stan: to jest najgorsza rzecz.
Old February 11th, 2006, 03:33 PM   #119
ta_kobieta
Małgośka mówią mi :)

ta_kobieta's Avatar

Likes (Received): 1

Pomalujemy sufit na zielono...
ta_kobieta no está en línea  
Old February 11th, 2006, 03:37 PM   #120
rcube

Likes (Received): 5

Tak.... beda tam graly spidermany na dachu...
rcube no está en línea  
Sponsored Links
Advertisement

Closed Thread

Tags
euro 2012, football, infrastruktura sportowa, kamery, piłka nożna, praga południe, soccer, sport, stadion, stadion narodowy, stadiony, stadium, warsaw, warszawa

Thread Tools

Posting Rules