ТИВАТ - праћење градилишта | TIVAT - construction updates - Page 4 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Serbian Forum > Изградња и развој > Црна Гора > Приморје

Приморје Coast

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old June 28th, 2009, 09:41 PM   #61
montesky
is Loading! Please wait..

montesky's Avatar

Likes (Received): 259

Quote:
Originally Posted by gorocrnac View Post
Ispasce na kraju ekstra ovaj Tivat, kada se sve ovo sredi. A sto se garaze tice, cini mi se da je ona ispod zgrade Unistan veca - tacnije ima oko 200 mjesta, doduse nije javna.
moze bit...ako je tako, onda je ova najveca samo na CG primorje. postoji li veca, da se ne zalijecem?

Quote:
Originally Posted by oroborus View Post
je l' to ono kod autobuske?
uh, ne znam tivat bas toliko dobro
evo lokacije sa google earth-a, nadam se da cemo se onda razumjet

Last edited by montesky; June 28th, 2009 at 09:49 PM.
montesky no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old June 28th, 2009, 10:07 PM   #62
oroborus
mosh n roll

oroborus's Avatar

Likes (Received): 228

pa da, to je to, ovo žuto je autobuska:

fino će to na kraju izgledati

hvala
oroborus no está en línea   Reply With Quote
Old June 28th, 2009, 10:21 PM   #63
gimu
Registered User

gimu's Avatar

Likes (Received): 0

Cini mi se da se ovo u tivtu vec poodavno radi i da se lokacija zove Turkova poljana. Drago mi je da je pocelo da poprima obrise.
gimu no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old June 29th, 2009, 06:24 AM   #64
Floydian
Registered User

Floydian's Avatar

Likes (Received): 632

Mnogo mi se sviđa projekat Porto Montenegro-a.
Samo me malo brine od kakvih materiijala će da se gradi.
Ne bih voleo da konačni utisak pokvari izbor jeftinih materijala.
С туђинском си камом пузио по блату,с крволоштвом звера, погане хијене,да би мучки удар с леђа дао брату,и убио пород у утроби жене."
Floydian no está en línea   Reply With Quote
Old June 29th, 2009, 10:48 AM   #65
MilosPG20
Registered User

MilosPG20's Avatar

Likes (Received): 11

porto montenegro je wow
Izgleda da UNESCO brani da se gradi ista preko Bk zaliva .
Posebno most Verige
Bilo juce na TV valjda perporucuju da se nje gradi nista jer ce to da unisti kotor tj njegov identitet i cijele BK regije al isto treba ispostovati razvoj grada ...
Mene se cini da ako oni izgrade bilo sto ostadosmo mi bez Unesc-a
MilosPG20 no está en línea   Reply With Quote
Old June 29th, 2009, 01:57 PM   #66
vectom
Registered User

vectom's Avatar

Likes (Received): 1158

kapitalisticko divljanje nad Tivatskim zalivom i ostrvom svetog Marka takodje zasluzuje protest. mnogo veci nego li za eventualnu izgradnju mosta u zalivu.
vectom no está en línea   Reply With Quote
Old June 29th, 2009, 05:13 PM   #67
Al3XaNd4R
Travanjinjinji

Al3XaNd4R's Avatar

Likes (Received): 1306

slazem se... sve cu prezalit i zavalu i gomilu drugih nezavrsenih projekata u CG, ali ono ostrvo ne mogu i necu nikada ako ga unakaze...

nego da vas ja pitam sta su pocistili one neke fudbalske terene u baru pored hotela princes? tamo su nesto ravnali sa bagerima?? mozda teniske terene prave?
| ፖድጎሪጻ | Падгорыца | بودغوريتشا | Podgorica | Подъгорица | Подгорица | Ποντγκόριτσα | پودگوریتسا | Podgorytsa | פודגוריצה | Պոդգորիցա | ポドゴリツァ | პოდგორიცა | Podgorika | Podgoritsa | Podgňrica | พอดกอรีตซา | Подгориця |
-----
--> Amazing Montenegro <-- |biciklo.me on FB | Željeznice Crne Gore on FB | Hyundai CG
Al3XaNd4R no está en línea   Reply With Quote
Old June 30th, 2009, 09:37 AM   #68
SAKBAZ
Fucmut

SAKBAZ's Avatar

Likes (Received): 49

Quote:
Originally Posted by Al3XaNd4R View Post
slazem se... sve cu prezalit i zavalu i gomilu drugih nezavrsenih projekata u CG, ali ono ostrvo ne mogu i necu nikada ako ga unakaze...

zakuni se !
SAKBAZ no está en línea   Reply With Quote
Old June 30th, 2009, 09:42 AM   #69
montesky

montesky's Avatar

Old July 1st, 2009, 09:33 PM   #70
Al3XaNd4R
Travanjinjinji

Al3XaNd4R's Avatar

Likes (Received): 1306

Quote:
Originally Posted by SAKBAZ View Post

zakuni se !
a prezalio sam tu zavalu i ta sranja jer su ih vec s**bali ali na ovo ostrvo gledam kao nasu poslednju zelenu oazu... nekako .. tako je nevino...
| ፖድጎሪጻ | Падгорыца | بودغوريتشا | Podgorica | Подъгорица | Подгорица | Ποντγκόριτσα | پودگوریتسا | Podgorytsa | פודגוריצה | Պոդգորիցա | ポドゴリツァ | პოდგორიცა | Podgorika | Podgoritsa | Podgňrica | พอดกอรีตซา | Подгориця |
-----
--> Amazing Montenegro <-- |biciklo.me on FB | Željeznice Crne Gore on FB | Hyundai CG
Al3XaNd4R no está en línea   Reply With Quote
Old July 2nd, 2009, 08:26 PM   #71
sergionni
Registered User

sergionni's Avatar

Likes (Received): 831

Quote:
Originally Posted by Floydian View Post
Mnogo mi se sviđa projekat Porto Montenegro-a.
Samo me malo brine od kakvih materiijala će da se gradi.
Ne bih voleo da konačni utisak pokvari izbor jeftinih materijala.
bas ce se to desiti. sefovi gradilista ce hteti da uskekare pare, glavni baja to nece ni znati i na kraju ce se desiti to da detalji ne budu vrhunski. a ako detalji nisu kako treba sve deluje nekako kako ne treba. i dalje mi se cini da nisu pogodili "bokeljski ambijent" iako su oni renderi sladunjavi i na prvi pogled prijemcivi.
Old July 3rd, 2009, 04:39 AM   #72
Floydian
Registered User

Floydian's Avatar

Likes (Received): 632

Quote:
Originally Posted by sergionni View Post
bas ce se to desiti. sefovi gradilista ce hteti da uskekare pare, glavni baja to nece ni znati i na kraju ce se desiti to da detalji ne budu vrhunski. a ako detalji nisu kako treba sve deluje nekako kako ne treba. i dalje mi se cini da nisu pogodili "bokeljski ambijent" iako su oni renderi sladunjavi i na prvi pogled prijemcivi.
Onda stvarno šteta ako tako bude...i ne bi me čudilo da skroz sj*bu projekat i da na kraju ništa ne bude ni od(jedva primetnog) "bokeljskog ambijenta".
С туђинском си камом пузио по блату,с крволоштвом звера, погане хијене,да би мучки удар с леђа дао брату,и убио пород у утроби жене."
Floydian no está en línea   Reply With Quote
Old July 3rd, 2009, 06:53 AM   #73
CrazySerb
Vuk sa Ontarija

CrazySerb's Avatar

Likes (Received): 9180

POVODOM 120 GODINA OD OSNIVANjA I DVIJE GODINE OD GAŠENjA "ARSENALA" OGLASILI SE SINDIKALCI

Prazna priča i šuplja obećanja

Quote:
TIVAT - Povodom 120 godina od osnivanja i dvije godine od prestanka rada Remontnog zavoda "Sava Kovačević" NVO "Arsenal" oglasila se saopštenjem za javnost u kom je detaljno analiziran rad preduzeća, prije i nakon gašenja.
- Iako, najvećim dijelom vezan za vojni program, Arsenal je svo vrijeme postojanja bio generator i rasadanik tehničkog znanja na ovim prostorima i uspješna održiva firma na području tadašnje Jugoslavije. Od direktnih prihoda koji su utrošeni na reinvesticiju, ulagalo se i u izgradnju stanova, a veliki dio prelivao se i na znane i neznane adrese. Nove okolnosti uslovile su promjene, a tadašnji sindikat Arsenala zalagao se za dostojanstvene otpremnine, nadoknadu u vidu akcija, ali i za optimalan i razvojno održiv način korišćenja prostornih, tehničkih i kadrovskih potencijala. Nažalost, nije se naišlo na odgovarajuće rješenje, ni potreban analitički pristup - naglašeno je u saopštenju NVO Arsenal, uz isticanje da "smo sada u situaciji da brodove crnogorske Mornarice nema ko remontovati, kao ni obične, a kamoli mega jahte".
- Za strateškog partnera proglašen je trgovac nekretninama, bez iskustva u pravljenju marina, kontroverzni vremešni biznismen, čija ponuda ni formalno nije zadovoljila uslove tendera. Sindikat Arsenala nije bio protiv izgradnje marine, ali imali smo stav da to treba da bude velika servisno-tehnička marina, sa očuvanjem odgovarajućeg tehničkog kapaciteta, koji bi predstavljao valorizaciju svega dosadašnjeg. Kod Vlade nijesmo naišli na razumijevanje, jer je presuda unaprijed bila donesena. Od svega obećanog ništa. Planirani su hotelski kapaciteti za samo 800 gostiju i stanovi za 5.000 stanovnika - ističe se u saopštenju.
Bivši radnici i sindikalci naglašavaju da se nakon uništenja najboljih tehničkih i servisnih kapaciteta kuka o tome kako za jahte koje će dolaziti u Porto Montenegro trebaju napraviti remontni kapaciteti negdje drugo, pa se cilja na Bijelu sa težnjom i ucjenom da se to obavi za male pare.
- Na mjestu Arsenala gradi se Porto Montenegro, gdje nema ni prave marine, ni hotela, pa ni stanova. Za sada postoji samo prazna priča i otvaranje Mula 1 i Mula 2 koji su napravljeni prije 100 godina - tvrde sindikalci, napominjući da je Arsenal otišao džabe kupcu koji nije uložio ništa: "Dobio je davno izgrađenu marinu kojoj je dodao par plivajućih mula i zasadio desetak palmi uvezenih iz Španije".
- U javnosti se stalno protura činjenica o najboljem socijalnom programu i zbrinjavanju radnika. Mi smo mnogo više željeli da da naša firma radi, ali smo bili primorani na ovakvo rješenje - naglašavaju sindikalci.
Oni dodaju da pomno prate zbivanja oko likvidacije preduzeća koja ni nakon dvije godine još nije okončana i čekaju zvaničan izvještaj.

B.Č.
CrazySerb no está en línea   Reply With Quote
Old July 9th, 2009, 08:30 PM   #74
MilosPG20
Registered User

MilosPG20's Avatar

evo neki projekat za tivat ..ima na sajt jos projekata za primorije

evo linka za sajt
http://images.google.com/imgres?imgu...a%3DX%26um%3D1

Last edited by MilosPG20; July 9th, 2009 at 10:19 PM.
Old July 9th, 2009, 10:12 PM   #75
MilosPG20
Registered User

MilosPG20's Avatar

tivat - krasici

Old July 28th, 2009, 04:36 PM   #76
montesky

montesky's Avatar

Teuta apartmani u okviru Porto Montenegro-a koje gradi Strabag

rendering porto montenegro-a nakon zavrsetka cijelog projekta
Old July 29th, 2009, 12:41 PM   #77
SAKBAZ
Fucmut

SAKBAZ's Avatar

Likes (Received): 49

Zato Porto Montenegro -
SAKBAZ no está en línea   Reply With Quote
Old July 29th, 2009, 06:57 PM   #78
MilosPG20
Registered User

MilosPG20's Avatar

Porto Montenegro cista 10
Old August 25th, 2009, 06:56 PM   #79
MilosPG20
Registered User

MilosPG20's Avatar

Blue Horizon complex, Tivat, Montenegro

Old August 26th, 2009, 10:43 AM   #80
direktor
Registered User

direktor's Avatar

Likes (Received): 12366

Bonici marina sveti marko marina kukuljina marina za barke za tivcane Portomontenegro ima li jos obale da posadimo jos koju marinu .A render za plave nije konacan i drago mi je zbog toga napravice novi poseban put od aerodroma do plavih .Nocenje ce biti oko 2000e bice to zatvoreni rizort mislim da nece biti dozvoleno tivcanima da se vise kupaju tamo.
direktor no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
Тиват, Црна Гора, crna gora

Thread Tools

Posting Rules