Intercontinental Hotel 5* | 10 п.| 40,5 м | 2009 збудовано - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Київ та Київська область | Kyiv and Kyiv region

Київ та Київська область | Kyiv and Kyiv region » Висотне будівництво | Інфраструктура та транспорт | Міське середовище | Київська область

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old June 2nd, 2006, 10:58 PM   #1
VelesHomais
Zurück in die Zukunft

VelesHomais's Avatar

Likes (Received): 5080

Intercontinental Hotel 5* | 10 п.| 40,5 м | 2009 збудовано

Эскизный проект строительства административного отельного комплекса. Шевченковский район г. Киева. Большая Житомирская улица, 2-А.

Думаю Паблітісімусу сподобається Але мабуть і помиляюсь

Власне мені так собі
VelesHomais no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old June 5th, 2006, 08:19 AM   #2
Pablitisimo

Likes (Received): 0

Трудно сказать. Слишком мало изображений было представлено на Градсовете, чтобы делать выводы. Сама по себе архитектура предлагаемого здания мне нравится. Вот на счет его высотности по представленым изображениям трудно что-то сказать.
У меня вопрос. Долго смотрел, но так и не понял, что за церковь в квартале за предлагаемым зданием?????
Pablitisimo no está en línea   Reply With Quote
Old November 8th, 2006, 07:36 PM   #3
my19
M A N I A C

my19's Avatar

Likes (Received): 25

ось стан мається на 08.11.06=) сьогодні ходив фотав=)

З Михайлівської Площі:
[IMG]http://i14.************/2ptrnl4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i14.************/30wtpw6.jpg[/IMG]

З Майдану Незалежності
[IMG]http://i14.************/2q9bfyo.jpg[/IMG]
my19 no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old November 8th, 2006, 07:52 PM   #4
Pablitisimo Maximo

Likes (Received): 37

Це і є той самий будинок, навколо якого бушують пристрасті. Тепер бачу, що справедливо. Сама будівля-то непогана, а от який, пробачте, бовдур спроектував її настільки високою у самому центрі давнього Києва... Це ж поряд з Михайлівським! Там же щонайменше 3 поверхи зайві! Як можна таке проектувати. Це просто хамство і плювок у Київ.
Pablitisimo Maximo no está en línea   Reply With Quote
Old November 8th, 2006, 07:56 PM   #5
Pablitisimo Maximo

До речі, хтось мені все ж скаже, що то за церква на макеті?
Old November 8th, 2006, 08:26 PM   #6
Quicksilver
Yanukovich nash boh

Quicksilver's Avatar

Likes (Received): 6217

Сама архитектура ничего, даже можно сказать типичная Киевская, как my19 говорил, и я с этим соглашусь, что в таком же стиле построены и Мандарин плаза и Арена сити и наверное и "Айсберг" чуть чуть, я думаю достроят и смотреться тоже будет ничего
Ну и быстро же ее строят, летом только каркас и верхние этажи были, а тут через месяца 3-4 уже и закончат
Quicksilver no está en línea   Reply With Quote
Old November 8th, 2006, 08:26 PM   #7
my19
M A N I A C

my19's Avatar

Я тобі скажу=) але не зараз=)
то фундамент храму 12ст князя прізвище та ім'я якого я забув. Є наміри відновити храм.

А щодо проекту тої будівлі то я з тобою не погоджусь. Я даю 5балів архітектору за те що він ідеально вписав будівлю в цей історичний район та доповнив ансамбль правильними архітектурними нотами=)
Old November 8th, 2006, 08:29 PM   #8
Quicksilver
Yanukovich nash boh

Quicksilver's Avatar

А у меня по макету другой вопрос, что это такое в парке возле Haytt? Напротив этого здания, что-то такое футуристическое Фостеровское, правда скверь я так понимаю пойдет под нож, я так понимаю?
Old November 8th, 2006, 08:32 PM   #9
my19
M A N I A C

my19's Avatar

Воно до речі майже такої самої висоти як і МЗС України. Там створюється дуже затишний куточок=) Площа стає кращою
Old November 8th, 2006, 08:34 PM   #10
my19
M A N I A C

my19's Avatar

ніхто незнає=) нє, там є якісь занедбані 1-3 поверхівки за деревами тими... там за огорожою...Я думаю якщо таке буде там то виглядатиме грандіозно...
Old November 8th, 2006, 08:38 PM   #11
Quicksilver
Yanukovich nash boh

Quicksilver's Avatar

Quote:
Originally Posted by my19 View Post
Воно до речі майже такої самої висоти як і МЗС України. Там створюється дуже затишний куточок=) Площа стає кращою
Да по высоте согласен, оно вровень с МЗС, но вот это здание уже правда закрыло вид на церковб 12 века, которую могли бы и востановить, правда не при Черве уже конечно
Old November 8th, 2006, 09:05 PM   #12
my19
M A N I A C

my19's Avatar

воно закрає вид з тієї сторони звідки храм і не бачити було б=) Будівля то у кутку...=)
Old November 8th, 2006, 09:55 PM   #13
VelesHomais
Zurück in die Zukunft

VelesHomais's Avatar

Likes (Received): 5080

Я теж вважаю що цей будинок добре вписався тут. Таким собі "Київський стиль початку 21 століття"
VelesHomais no está en línea   Reply With Quote
Old November 9th, 2006, 08:08 AM   #14
Pablitisimo Maximo

Повністю не погоджуюсь. Як можа порівнювати цю новобудову з будівлею МЗС, яка сама була варварським злочином проти давнього Києва, збудована неспіврозмірною до оточуючих будинків та ще й на місці давнього Трьохсвятительського храму. Теперь на площі з"явилася ще така ж громада. Мені дуже подобається сама архітектура цього будинку, але: 1) його висота завищена десь на 3 поверхи(ну, не можна ліпити будинок у старій частині міста, який у 2 рази вище за оточуючі, це архітектурне хамство); 2) повністю закривається прохід до тих фундаментів... Як тепер пройти до потенційно відновленого храму??? Тепер він опинився у колодязі. Давайте скрізь у центрі наліпемо 10-поверхівок. Файно буде Ніяких видів
Old November 9th, 2006, 08:34 AM   #15
Pablitisimo Maximo

Quote:
Originally Posted by my19 View Post
ніхто незнає=) нє, там є якісь занедбані 1-3 поверхівки за деревами тими... там за огорожою...Я думаю якщо таке буде там то виглядатиме грандіозно...
Якщо там наліплять щось ультрасучасне, як на макеті, то цього історичного району вже не буде. Це буде останній цвях у кришку гроба найціннішої частини давнього міста. Такая архітектура має бути, але, пробачте, якого дідька лізти з ультрасучасними проектами у самий центр міста, який і так ледве зберігся??????????
Old November 9th, 2006, 11:02 AM   #16
my19
M A N I A C

my19's Avatar

хехе, давно ти в Києві не гуляв=)

до Храму звідти і не було проходу. Туди можна буде пройти під цією будівленою, з того рожевого будинку що біля МЗС та ще є три проходи з вул.Володимирської зі сторони Андріївської церкви.

Не можна би було її будувати якщо би були сумніви щодо статусу МЗС, якщо б можна було його зруйнувати... А так, МЗС є пам'ятакою архітектури, тому воно там залишиться назавжди. Тому необхідно піклуватись про комплексність.

До речі, ти там був? Може воно якось ріже очі на зображеннях, я не знаю, але воно шикарно виглядає. Дуже сильно і воно не виглядає як окреме щось, а навпаки - ця будівля доповнює ансамбль існуючої забудови, придає якусь таку...велич навіть!

А щодо вул.Великої Житомирської то для неї це просто подарунок. З кожною реконструкцією та новобудовою вулиця стає красивішою. Сусідні будівлі також будуть реконструйовуватись та матимуть мансарди=)

Я нарахував 6 поверхів. Там 6 поверхів, а не 10
Old November 9th, 2006, 11:09 AM   #17
my19
M A N I A C

my19's Avatar

на форумі якісь глюки...) останнє моє повідомлення було розміщено вище за те на яке я відповідав...%)))
Old November 9th, 2006, 11:29 AM   #18
kalashnikov
Registered User

kalashnikov's Avatar

Likes (Received): 33

Quote:
Originally Posted by Pablitisimo Maximo View Post
Повністю не погоджуюсь. Як можа порівнювати цю новобудову з будівлею МЗС, яка сама була варварським злочином проти давнього Києва, збудована неспіврозмірною до оточуючих будинків та ще й на місці давнього Трьохсвятительського храму. Теперь на площі з"явилася ще така ж громада. Мені дуже подобається сама архітектура цього будинку, але: 1) його висота завищена десь на 3 поверхи(ну, не можна ліпити будинок у старій частині міста, який у 2 рази вище за оточуючі, це архітектурне хамство); 2) повністю закривається прохід до тих фундаментів... Як тепер пройти до потенційно відновленого храму??? Тепер він опинився у колодязі. Давайте скрізь у центрі наліпемо 10-поверхівок. Файно буде Ніяких видів
Согласен. Это здание явно не вписывается в этом месте.
kalashnikov no está en línea   Reply With Quote
Old November 9th, 2006, 11:29 AM   #19
Pablitisimo Maximo

Так отож. У ній хай 6 поверхів, а у реконтруйованому будинку на Михайлівській, який поруч, - 3!!! Як так можна проектувати!
Я знаю, що проходу до церкви не було. Так була б можливість його нарешті зробити! Тепер церква опинилася у колодязі!
Так, форум зовсім глючний.
Old November 9th, 2006, 12:21 PM   #20
my19
M A N I A C

my19's Avatar

Quote:
Originally Posted by Pablitisimo Maximo View Post
Так отож. У ній хай 6 поверхів, а у реконтруйованому будинку на Михайлівській, який поруч, - 3!!! Як так можна проектувати!
Я знаю, що проходу до церкви не було. Так була б можливість його нарешті зробити! Тепер церква опинилася у колодязі!
Так, форум зовсім глючний.
я ж кажу тобі... невже краса в тому що всі будинки однієї висоти?
з'здь подивись який воно має вигляд. Якщо не зараз то коли добудують хочаб!=) шикарно вмалювали!=)

спокійнішим будь, просто подивись і подумай!=) і не перетворюйся на києвофіла! то темні сили!!

а увійти до храму, якщо його і відбудують можна буде і через рожеву будівлю чий дах можна побачити з площі=) там є заїзд у двір=) біля МЗСу=)
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Thread Tools

Posting Rules