[Bydgoszcz] Promocja miasta - Page 272 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Wielkopolska, Kujawy, Lubuskie > » Bydgoszcz

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 18 votes, 5.00 average.
Old August 16th, 2019, 05:01 PM   #5421
n3verev3r
Registered User

Likes (Received): 52

Imprezy, która, dodajmy, powinna obejmować Bydgoszcz, ponieważ nasza historia jest NIEROZERWALNIE związana z Wisłą. Vide Wyszogród. A gdyby ktoś pytał, to jedno z największych zwycięstw w historii polskiego oręża zaczęło się od konglomeratu czynników, z których jednym z istotniejszych były poczynania bydgoszczan na Wiśle.

Ale kto tu o tym wie? I po co odbudowywać Wyszogród, skoro można zamek...
n3verev3r no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old August 16th, 2019, 07:14 PM   #5422
Bakos
Registered User

Bakos's Avatar

Likes (Received): 3694

Jest też coś z bdg

http://podroze.gazeta.pl/podroze/56,...lsce-jest.html

butelkowy_szachista, XKF liked this post
Bakos no está en línea   Reply With Quote
Old August 16th, 2019, 08:17 PM   #5423
BorygoTRN
Registered User

Likes (Received): 13

Quote:
Originally Posted by Aotearoa_ View Post
Za to Zbliżenia na pewno pokażą obszerną relację ze święta Wisły z torunia. Imprezy bezczelnie zerżniętej z naszego Steru Na Bydgoszcz.
Syndrom oblężonej twierdzy wiecznie żywy widzę...
Nazwy miast piszemy wielką literą
BorygoTRN no está en línea   Reply With Quote
Old August 16th, 2019, 08:35 PM   #5424
n3verev3r
Registered User

Naturalnie fakt, że WOJEWÓDZKI Festiwal Wisły kończy się na... zaprzyjaźnionym mieście, nic wspólnego z syndromem oblężonej twierdzy nie ma.

No nic a nic.
Old August 16th, 2019, 08:44 PM   #5425
BorygoTRN
Registered User

Likes (Received): 13

To nie był komentarz do Twojego postu. Możesz mi powiedzieć, bo niedoinformowany jestem, dlaczego Festiwal Wisły jest "wojewódzki"?
BorygoTRN no está en línea   Reply With Quote
Old August 16th, 2019, 08:55 PM   #5426
Zamaszysty
Kujawski łoś bezkolizyjny

Zamaszysty's Avatar

Likes (Received): 3568

Quote:
Originally Posted by Bakos View Post
Eksplozeum ma coś, czego Młyny Rothera nie będą mieć wedle obecnych planów - nazwę prostą, zwięzłą i 1:1 przekładalną na angielski. Zamiast tego nasze MR chce się z nazwy zamienić w pieprzone haiku...

SIOUXR, butelkowy_szachista liked this post
Zamaszysty no está en línea   Reply With Quote
Old August 17th, 2019, 02:18 AM   #5427
n3verev3r
Registered User

@BorygoTRN: Właśnie mi się przypomniało, że Wisła ma źródła w... zaprzyjaźnionym mieście i w tymże mieście uchodzi do morza, więc pozwolisz, że się już zamknę.
Old Yesterday, 11:03 PM   #5428
Sabinka
Registered User

Likes (Received): 36

Quote:
Originally Posted by n3verev3r View Post
@BorygoTRN: Właśnie mi się przypomniało, że Wisła ma źródła w... zaprzyjaźnionym mieście i w tymże mieście uchodzi do morza, więc pozwolisz, że się już zamknę.
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Bydgoszcz, Bydgoszcz, Bydgoszcz, Bydgoszcz, Bydgoszcz, Bydgoszcz, wszędzie chcesz tę Bydgoszcz.
Bydgoszcz to nie pępek świata.
Idąc twoim tokiem rozumowania wyrażonym w poście #5421, festiwal Wisły powinien obejmować WSZYSTKIE miasta leżące nad Wisłą od zarania, a nie dopiero od 1973 r., bo historia każdego miasta nadwiślańskiego jest NIEROZERWALNIE związana z Wisłą. Każde miasto leżące nad jakąkolwiek rzeką leżało nad nią dlatego, bo była życiodajna. Nie tylko więc dotyczy się to Twojego pępka świata.
W ogóle to chyba wszystko, każdy przejaw działalności ludzkiej powinien obejmować Bydgoszcz, czyż nie?

Poza tym wspomniany przez Ciebie Wyszogród nijak ma się z Bydgoszczą, więc nie dodawajmy sobie... Historia Wyszogrodu a historia Budegac'a a historia Bydgoszczy to trzy odrębne historie.

Również łączenie "poczynań bydgoszczan na Wiśle" z "jednym z największych zwycięstw w historii polskiego oręża" - to, sorry, ale zbyt mega dalekie, luźne i niespójne powiązania' połączenie mega naciągane na siłę. Bydgoszcz to nie pępek świata.
Akurat trafiłam na Einsteina "Im większa wiedza tym mniejsze ego. Im mniejsza wiedza tym większe ego" ...

A może tak np. festiwal operowy powinien obejmować WSZYSTKIE miasta mające jakikolwiek związek z operą albo mające wkład w historię opery? Bydgoszcz tak się składa takiego wkładu nie ma.
Ale przecież... pępek świata.
Sabinka no está en línea   Reply With Quote
Old Today, 02:43 AM   #5429
n3verev3r
Registered User

Nie chce mi się z tobą gadać. Wracaj do miasta, które pępkiem świata z pewnością nie jest. Choć, niestety, nie we własnym mniemaniu.

A wiedzę faktycznie mam malusią. Zwłaszcza przy tobie.
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
bydgoszcz, marketing terytorialny, promocja, turystyka

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules