[A2] Hemus highway | Магистрала Хемус | 175 km COM / 32 km U/C of ~418 ttl - Page 982 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Bulgaria > Urban Bulgaria > Transport and Infrastructure

Transport and Infrastructure Инфраструктура

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 138 votes, 4.97 average.
Old September 21st, 2019, 03:04 PM   #19621
Nabliudatelia
Registered User

Likes (Received): 1815

Quote:
Originally Posted by roaddor View Post
Мрежата става скоро цели 817км . Сега ще баламосват населението с някакви малки лотове като този до боазъ. Но лека полека Европейската магистрала достига всякакви селища, наред е Торос.

PS: Не знаех, че Лазаров пише за лайкове.
Еййй ма цар си да извърташ думите на хората както си те устройва. Написах го във връзка с това, че това си е негов труд и ако го споделя лайковете ща отидат не при него, а при мен, а това видео по пътя на логиката ще генерира доста лайкове.

Quote:
Originally Posted by Shapi View Post
От браузъра избираш изглед (View) --> кодировка на текст (Text Encoding) и сменяш на unicode /уникод
Nabliudatelia está en línea ahora   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old September 21st, 2019, 03:41 PM   #19622
roaddor
In the brig

Likes (Received): 8448

Нищо не извъртам, това са инфантилни приказки. Има хора, които получават благодарности под формата на лайкове за снимки и клипове, които качват тук. И не го правят от два профила . Ти ако пишеш само заради едни лайкове в такъв форум/ социална среда, по-добре иди на лекар профилактично да се прегледаш. Ако не го качва авторът, ще му го качи някой друг.
roaddor no está en línea   Reply With Quote
Old September 21st, 2019, 04:22 PM   #19623
hurtugudugul
Registered User

Likes (Received): 672

Има видео за "Хемус" до "Боаза"качено в youtube канала на mlazarov, в случай, че все още някой не е разбрал.
hurtugudugul no está en línea   Reply With Quote
Old September 21st, 2019, 04:39 PM   #19624
Slu
Registered User

Likes (Received): 8566

Движещите се по стария път посока Варна, задължително ще трябва да минават през кръговото?
Slu está en línea ahora   Reply With Quote
Old September 21st, 2019, 04:42 PM   #19625
Nabliudatelia
Registered User

Quote:
Originally Posted by roaddor View Post

Нищо не извъртам, това са инфантилни приказки. Има хора, които получават благодарности под формата на лайкове за снимки и клипове, които качват тук. И не го правят от два профила . Ти ако пишеш само заради едни лайкове в такъв форум/ социална среда, по-добре иди на лекар профилактично да се прегледаш. Ако не го качва авторът, ще му го качи някой друг.
Ма ти наистина си дразнещ, защото не ми се вярва да си чак толкова вдлъбнат. Ако постовете МИ бяха само за лайкове не мислиш ли, че без да се обяснявам много много тъй като не го е споделил тук, можеше аз да го споделя и да натрупам още едни 30-40 лайка в "сметката си" на чужда сметка и без никакъв труд и принос...

Quote:
От браузъра избираш изглед (View) --> кодировка на текст (Text Encoding) и сменяш на unicode /уникод
Old September 21st, 2019, 05:01 PM   #19626
roaddor
In the brig

Ми качи го като искаш бе, какво те спира? Ти си този, който говори само за някакви лайкове . Очевидно, че пишеш заради това.
Old September 21st, 2019, 05:09 PM   #19627
Nabliudatelia
Registered User

А ти пък си един тъп спамер дето кибичи по цял ден във форума, разводнява темите и веднага се хваща като удавник за сламка да ръси тъпотии и да се дръвчи на всеки, който си е позволил "смелостта" да му отговори, че даже и да не му е отговорил или в най-добрият случай задава тъпи въпроси по темите дето не е като да не са дискутирани поне 10 пъти и да е нямал поне няколко мнения около всяко от тях. Ти вярно си за лечение, защото едвали някой на такъв като теб ще плаща за да троли по темите с цел активност и трупане на печалба.

Quote:
Old September 21st, 2019, 05:22 PM   #19628
hekimqn
Registered User

Likes (Received): 9691

Quote:
Originally Posted by hekimqn View Post
coming soon....
Еми явно няма да снимам

Infam0uS liked this post
hekimqn no está en línea   Reply With Quote
Old September 21st, 2019, 05:23 PM   #19629
Rasate
Registered User

Rasate's Avatar

Likes (Received): 2778

Quote:
Originally Posted by Nabliudatelia View Post
А ти пък си един тъп спамер дето кибичи по цял ден във форума, разводнява темите и веднага се хваща като удавник за сламка да ръси тъпотии и да се дръвчи на всеки, който си е позволил "смелостта" да му отговори, че даже и да не му е отговорил или в най-добрият случай задава тъпи въпроси по темите дето не е като да не са дискутирани поне 10 пъти и да е нямал поне няколко мнения около всяко от тях. Ти вярно си за лечение, защото едвали някой на такъв като теб ще плаща за да троли по темите с цел активност и трупане на печалба.
Падаш на неговото ниво, като му отговаряш във всяка тема и го караш да спами още. СПРИ моля те.
Old September 21st, 2019, 05:35 PM   #19631
erejnion
Registered User

erejnion's Avatar

Likes (Received): 5949

Quote:
Еми явно няма да снимам
Аз пък чакам твоето видео специално
Old September 21st, 2019, 05:37 PM   #19632
Infam0uS
махленец

Infam0uS's Avatar

Likes (Received): 9844

Quote:
Еми явно няма да снимам
Дни преди откриването на отсечката няма ли да е възможно да снимаш пак?

П.П. Студеното музикално съчетание с ходжата от видеата ти много ме кефи. (skyPoint, използвай същата песничка по-нататък и ти!)

Last edited by Infam0uS; September 21st, 2019 at 05:43 PM.
Infam0uS está en línea ahora   Reply With Quote
Old September 21st, 2019, 05:38 PM   #19633
Slu
Registered User

Чудесно ще е да видим още едно, с маркировката, организацията на движение (за която попитах преди малко), завършената площадка за почивка...
Old September 21st, 2019, 05:43 PM   #19634
roaddor
In the brig

Quote:
Originally Posted by Nabliudatelia View Post
Да, да, сигурно . Не аз апострофирам другите, а точно обратното. Тука няколко потребители, които не им утърва, че изказвам малко по-различни мнения как може да се строи в България, ми се ежат за щяло и нещяло. Като не знаеш с какво се занимавам, трай си. Мога да пиша и пиша. Ако не мога, няма да пиша. Това, че ти там у село Сливница, защото това е просто едно голямо село, си чакаш само магистралата до София, си е твой проблем.

Имам немалко постове за изграждането на гръцки магистрали, което за българите е все още табу. Ама половин България ходи да почива в Гърция. И не само до Халкидики. Щото това да се разходиш до Солун е като да отидеш от София до Пловдив общо взето.
Old September 21st, 2019, 05:49 PM   #19635
hekimqn
Registered User

Likes (Received): 9691

Quote:
Originally Posted by Infam0uS View Post
Дни преди откриването на отсечката няма ли да е възможно да снимаш пак?

П.П. Студеното музикално съчетание с ходжата от видеата ти много ме кефи. (skyPoint, използвай същата песничка по-нататък и ти!)
Еми ще опитам така да го направя.... иначе съчетанието с музиката си ми е запазена марка
Old September 22nd, 2019, 12:16 AM   #19636
p0ck0
Registered User

p0ck0's Avatar

Likes (Received): 32591

Не знам колко от вас разбраха, но дрончето от клипа в момента "живее втори живот". Справка - кадрите между 1:59 и 2:01.

Аз затова при моите репортажи, наблягам на снимки, вместо на клипчета, защото веднъж вече съм си патил, за щастие без големи щети.
Желаещите да се включат в дарителския списък, могат да се запознаят с инициативата в тази тема: "Mорско око" - Форумен дрон за Варна
3. Отчет за събраните и изразходвани средства, може да намерите ТУК

rbop, lud_umora_nema, BoyanBalev5, EEH liked this post
p0ck0 no está en línea   Reply With Quote
Old September 22nd, 2019, 10:42 AM   #19637
kdamianov
Registered User

Likes (Received): 189

На сантиметри от жиците, супер късмет.
kdamianov no está en línea   Reply With Quote
Old September 22nd, 2019, 01:20 PM   #19638
mlazarov
Registered User

Likes (Received): 25610

В реалност минава на околу два метра-три. При снимане на видео заради стабилизацията се приближава кадъра и изглежда по-близо отколкото е. Ако беше снимка щеше да се вижда реалното разстояние.

По темата: някой има ли представа каква всъщност ще е реалната организация при пускането на движението? Вижда се, че на две места има големи уширение. Изглежда да са временни, защото са с доста тънък асфалт - май е само един пласт. Може би ще се ползват само докато се изправят трасетата,така че да влизат само в кръговото? - ще има ли бърза лента в посока Варна -> София?

SimeonHr, HighwayFan, TAHCY, VariousArtist liked this post
mlazarov no está en línea   Reply With Quote
Old September 22nd, 2019, 01:26 PM   #19639
Slu
Registered User

Аз изказах във въпрос преди известно време едно виждане, което включва бързо направление Варна -> София по стария път.
Old September 22nd, 2019, 02:47 PM   #19640
lud_umora_nema
No Rest for the Wicked

Likes (Received): 661

Quote:
Originally Posted by mlazarov View Post
В реалност минава на околу два метра-три. При снимане на видео заради стабилизацията се приближава кадъра и изглежда по-близо отколкото е. Ако беше снимка щеше да се вижда реалното разстояние.

По темата: някой има ли представа каква всъщност ще е реалната организация при пускането на движението? Вижда се, че на две места има големи уширение. Изглежда да са временни, защото са с доста тънък асфалт - май е само един пласт. Може би ще се ползват само докато се изправят трасетата,така че да влизат само в кръговото? - ще има ли бърза лента в посока Варна -> София?
Аз се замислих дали не бързат да направят и някоя от връзките на следващия ПВ (мисля че Боаза се казваше) - участъка дето го продължават след кръговото. И нея да ползват за посока София-Варна, а през кръговото да си е Варна-София ? Как мислите?
lud_umora_nema no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
магистрала, хемус, hemus, highway

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules