[Koszalin] CH Atrium Koszalin (dawniej: Forum Koszalin) - Page 17 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Inwestycje ukończone

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old November 1st, 2010, 12:10 AM   #321
j0tj0t87
KLIN RULZ 4 EVER ;)

j0tj0t87's Avatar

Likes (Received): 30

Tygodnik "Miasto" donosi:

"CH FORUM Koszalin 1 listopada, w dniu Wszystkich Świętych, otwiera dla Państwa parkingi, z których można skorzystać wybierając się na groby bliskich. To alternatywa dla zatłoczonych parkingów wokół cmentarza.CH Forum dysponuje parkingami na około 1600 miejsc. W dniu Wszystkich Świętych będą one dostępne dla wszystkich chętnych do godziny 21:00. Jednocześnie CH FORUM informuje, że na terenie centrum będą tego dnia otwarte restauracje (w godzinach 9:00-21:00). Od 13:45 do 24:00 będzie też czynne Multikino."
j0tj0t87 no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old February 20th, 2011, 09:38 PM   #322
spox38
PanEl

spox38's Avatar

Likes (Received): 1968

UWAGA PROŚBA!

Czy ktoś z miłych dobrze zorientowanych w sprawach lokalnych mieszkańców Koszalina zechciałby mi przesłać kilka rzetelnych/sprawdzonych informacji?

Konkretnie:
- ile jest aktualnie galerii handlowych/centrów handlowych w Koszalinie,
- poprosiłbym o krótką charakterystykę tych obiektów, czyli charakter/rodzaj, rok oddania do użytku (lub jeśli są w budowie), powierzchnia, ilość sklepów i miejsc parkingowych, ilość miejsc pracy, położenie (centrum czy przedmieścia) itp.
- czy tworzeniu tych obiektów towarzyszyły jakieś protesty „kupców lokalnych”,
- jaki wpływ na miasto maja te obiekty np. czy bezrobocie wzrosło czy spadło, czy w jakiejś zauważalnej liczbie bankrutowały małe sklepy/firmy usługowe(czy CH są dla nich w ogóle konkurencją?), czy są jakieś utrudnienia w ruchu samochodowym itp.

Generalnie chodzi mi o taką krótką analizę wpływu dużych obiektów handlowych na Koszalin (pozytywy i negatywy).

Potrzebuje tych danych, ponieważ „lokalni kupcy” w moim mieście systematycznie protestują przeciw budowie centrów handlowych twierdząc, że przez nie zbankrutują, że takie obiekty to mogą być lokalizowane jedynie na przedmieściach, że przeszkadzają mieszkańcom, nie płaca podatków, generują korki uliczne itp.

Reasumując zbieram takie dane z miast 100tysieczników, żeby poznać realia i przedstawić je w formie jednego opracowania mieszkańcom Elbląga, lokalnym kupcom i radnym, którzy będą decydować o budowie nowych centrów handlowych w moim mieście.

Z góry dziękuję za odpowiedź tu na forum lub na adres [email protected]
spox38 no está en línea   Reply With Quote
Old March 3rd, 2011, 01:50 PM   #323
hawkey
Registered User

Likes (Received): 8

Witaj,
http://pl.wikipedia.org/wiki/Handel_...i_w_Koszalinie
tutaj mniej więcej wszystko opisane, dodać mogę że emka ma około 10 (?) lat, forum ponad 2 lata, a kosmos też coś koło dwóch. Emka położona przy największym osiedlu w Koszalinie gdzie mieszka około połowa jego mieszkańców, forum zaś jest na obrzeżach przy wylocie na Poznań, a kosmos można powiedzieć że w centrum, na przeciwko dworca pks/pkp. Wiem też że w forum pracuje łącznie około 2000 ludzi. Z resztą tutaj też możesz się sporo dowiedzieć: www.forumkoszalin.pl. Co do protestów to jako takich se nie przypominam, w sumie ludzie się cieszyli że powstanie coś lepszego (kino, lepsze sklepy itp.) Wydaje mi się że forum jest wyjątkowo dużym centrum jak na miasto typu Koszalin Jest też parę mniejszych centrów typu cegielski czy niedawno wybudowana galeria hosso. Wszystko można znaleźć w necie
ps. stronka emki: www.emka.pl i kosmosu: www.galeria-kosmos.pl
hawkey no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old August 11th, 2011, 04:06 PM   #324
DooCharles
Registered User

DooCharles's Avatar

Likes (Received): 14148

Koniec Forum Koszalin

Quote:
Uwaga! Uwaga! Od 10 sierpnia nie ma już w Koszalinie centrum handlowego Forum Koszalin. Teraz nazywa się ono... Atrium Koszalin.
To wcale nie jest żart. Znane doskonale wszystkim mieszkańcom Koszalina i całego regionu CH Forum Koszalin 10 sierpnia zmieniło nazwę.

- W związku z całkowitym przejęciem CH Forum przez jedną ze spółek, w dniu dzisiejszym została zmieniona nazwa centrum na Atrium Koszalin - wyjaśnia Karolina Gumieniak, asystentka menedżera Atrium Koszalin.

Niebawem na wszystkich materiałach reklamowych, informacyjnych oraz banerach pojawi się nowe logo firmy. Zmieniona zostanie również nazwa strony internetowej centrum.

DooCharles no está en línea   Reply With Quote
Old August 21st, 2011, 06:10 PM   #325
j0tj0t87
KLIN RULZ 4 EVER ;)

j0tj0t87's Avatar

http://p98.blip.pl/
Old August 21st, 2011, 09:27 PM   #326
Piotr-Stettin
Moderator

Piotr-Stettin's Avatar

Zmienić nazwę wątku?
"Powszechnie wiadomym jest, że optymistyczne i żywe kolory nastrajają optymistycznie i budzą energię, a w leczeniu naszych pacjentów jednym z istotnych elementów terapii jest obudzenie w pacjencie woli walki z chorobą"
dyrektor Starosławska
Piotr-Stettin no está en línea   Reply With Quote
Old August 22nd, 2011, 09:21 AM   #327
j0tj0t87
KLIN RULZ 4 EVER ;)

j0tj0t87's Avatar

Zmień na "Atrium Koszalin (dawniej: Forum Koszalin)", czy jakoś tak. Taki tytuł przejściowy, który za parę miesięcy się zmieni na docelowy (albo i nie), kiedy wszyscy się oswoją z nową nazwą.
Old October 30th, 2011, 10:30 PM   #328
_Kaczy
Mordercza kaczuszka....

_Kaczy's Avatar

Likes (Received): 4012

Przy okazji wizyty na cmentarzu kilka zdjęć nowego logotypu:

_Kaczy no está en línea   Reply With Quote
Old October 31st, 2011, 12:44 PM   #329
j0tj0t87
KLIN RULZ 4 EVER ;)

j0tj0t87's Avatar

Na mój gust brzydkie, nieniosące ze sobą treści i w ogóle takie jakieś niewyraźne. A nowa strona internetowa http://atriumkoszalin.pl/ to już koszmar.
Old May 8th, 2012, 04:45 PM   #330
przemsky
Registered User

Likes (Received): 0

Mam prośbę dla osób z Koszalina. Czy ktokolwiek poruszający się w okolicach C.H. Atrium mógłby zrobić kilka fotek obrazujących lokalizację ekranu LED znajdującego się na rogu ulic Gnieźnieńskiej/Kamieniarskiej (Gnieźnieńska 38).

Jestem z południa Polski, rozważam umieszczenie reklamy na tym ekranie ale nie wiem czy będę zadowolony z lokalizacji (byłem tam raz, rok temu, przejazdem)
przemsky no está en línea   Reply With Quote
Old May 9th, 2012, 08:37 AM   #331
bem
Registered User

Likes (Received): 1283

Tam są 2 ekrany led w odległości 15-20m od siebie. Ekrany są widoczne głównie dla ludzi wyjeżdżających z Atrium z Paderewskiego na Gnieźnieńską i czekających na zielone na światłach. Fotek nie mam, ale jeden z tych ekranów widać tu:
[/QUOTE]
bem no está en línea   Reply With Quote
Old June 26th, 2012, 11:34 AM   #332
dru8d
Registered User

Likes (Received): 56

Czy ktoś poza mną zauważył, że na dachu Atrium w wielu miejscach zaczyna zapadać się polbruk i kratki odpływowe? Czy to jest normalne zjawisko? Od strony Tesco ktoś zastawił dziurę betonowym słupkiem. Nie bywam tam często, ale słupek nadal stoi i nikt tego nie naprawia. Nie wygląda to zbyt ciekawie i mam nadzieję, że sama konstrukcja budynku jest bezpieczna.
dru8d no está en línea   Reply With Quote
Old June 26th, 2012, 10:17 PM   #333
ziMer
Registered User

Likes (Received): 557

dzisiaj po pracy byłem w Atrium i parkowałem na dachu ale nie zwróciłem na to uwagę, konstrukcja budynku wydaję się być okey ale lepiej zgłoś to do władz zarządzających tym centrum.

Last edited by ziMer; June 26th, 2012 at 10:22 PM.
ziMer está en línea ahora   Reply With Quote
Old June 27th, 2012, 11:08 AM   #334
dru8d
Registered User

Likes (Received): 56

Quote:
Originally Posted by ziMer View Post
dzisiaj po pracy byłem w Atrium i parkowałem na dachu ale nie zwróciłem na to uwagę, konstrukcja budynku wydaję się być okey ale lepiej zgłoś to do władz zarządzających tym centrum.
Nie jestem, aż takim społecznikiem, żeby się tak angażować. Ja tam po prostu jeżdżę co jakiś czas do tesco po pieluchy :-). Według mnie w samym Atrium są ludzie odpowiedzialni za ogólny stan techniczny budynku. Skoro ja będąc tam raz na tydzień lub dwa tygodnie zwracam uwagę to oni powinni tym bardziej. Mam nadzieję, że to naprawią odpowiednio przed sezonem letnim i najazdem turystów.
dru8d no está en línea   Reply With Quote
Old May 14th, 2019, 12:00 AM   #335
falkonetti
Registered User

Likes (Received): 524

Co się stanie z Atrium Koszalin? Galerie wystawiono na sprzedaż

[I][Centrum handlowe przy ulicy Ignacego Paderewskiego 1 w Koszalinie zostało oddane do użytku 27 listopada 2008 roku. Do 2011 roku funkcjonowało jako CH Forum, aby zmienić szyld na Atrium Koszalin. Szykuje się zmiana. W poniedziałek (13 maja) Atrium European Real Estate Limited ogłosił, że zatwierdza zbycie dwóch obiektów handlowych w Polsce: w Koszalinie i Lublinie./I]

https://koszalininfo.pl/co-sie-stani...o-na-sprzedaz/

soon1987 liked this post
falkonetti no está en línea   Reply With Quote
Old July 26th, 2019, 07:30 PM   #336
j0tj0t87
KLIN RULZ 4 EVER ;)

j0tj0t87's Avatar

379 m2 powierzchni zajmie sklep Homla w Atrium Koszalin. Placówka została otwarta 25 lipca.

http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/w...lin,80978.html
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
centrum handlowe, forum, koszalin, zachodniopomorskie

Thread Tools

Posting Rules