Księga skarg i wniosków - Page 1005 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old May 20th, 2018, 08:53 PM   #20081
MichalJ
Registered User

Likes (Received): 10417

A, i jeszcze: "Brawo dla Lecha i tyle, kibice mieli wieksza jaja niz pilkarze tego dnia,"

lukki liked this post
MichalJ no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old May 20th, 2018, 08:55 PM   #20082
Mama Stiflera
Registered User

Mama Stiflera's Avatar

Likes (Received): 5838

k% jako mod to jakis zart
https://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=63685

lukki, Eurotram liked this post
Mama Stiflera no está en línea   Reply With Quote
Old May 20th, 2018, 09:14 PM   #20083
k%
Man with the golden Zippo

k%'s Avatar

Likes (Received): 27835

widzisz Mamo Stiflera, problem jest nastepujacej natury, ze gdybym postepowal jak inni moderatorzy to Ciebie juz dawno tutaj nie powinno być, szczegolnie za twoj jezyk i zaczepki pod moim adresem (chociaz nie tylko) w roznych tematach.

tak tylko polecam pod rozwage

nie dziwi mnie specjalnie jak wczesniej zbrigowani uzytkownicy probuja sie w jakis sposob odegrac przy pierwszej okazji.

taki wlasnie poziom reprezentujesz i mysle ze tez pora skonczyc z tolerancja dla takiego jezyka

tylko z dzis i tylko z jednego tematu

Quote:
Quote:
Originally Posted by Mama Stiflera View Post
powinienes czasem wyjrzec ze swojego zascianka: nie w kazdym miescie kibole lataja z maczetami i nakurwiaja sie na smierc
Quote:
Originally Posted by Mama Stiflera View Post
tylko za bardzo jebia sie z takimi klubami bo zasluzone itp...
a holota trzesie klubem

Last edited by k%; May 20th, 2018 at 09:38 PM.
k% no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old May 20th, 2018, 10:06 PM   #20084
Mama Stiflera
Registered User

Mama Stiflera's Avatar

Likes (Received): 5838

Quote:
Originally Posted by k% View Post
widzisz Mamo Stiflera, problem jest nastepujacej natury, ze gdybym postepowal jak inni moderatorzy to Ciebie juz dawno tutaj nie powinno być, szczegolnie za twoj jezyk i zaczepki pod moim adresem (chociaz nie tylko) w roznych tematach.

tak tylko polecam pod rozwage

nie dziwi mnie specjalnie jak wczesniej zbrigowani uzytkownicy probuja sie w jakis sposob odegrac przy pierwszej okazji.

taki wlasnie poziom reprezentujesz i mysle ze tez pora skonczyc z tolerancja dla takiego jezyka

tylko z dzis i tylko z jednego tematu
no i coz w tych tekstach takiego?
to sa tylko odpowiedzi do twoich glupawych tekstow

wiec bedac tak konsekwentny wez sie sam zbriguj

ps.. oo widze ze sobie nawet cos wyedytowales

lukki, Eurotram liked this post
Mama Stiflera no está en línea   Reply With Quote
Old May 20th, 2018, 10:26 PM   #20085
k%

k%'s Avatar

nic nie edytowalem, jedyna edycja to dodanie twoich cytatow do posta.

nie bawie sie w takie rzeczy, ponizej mojej godnosci zeby cofac swoje slowa jakie by nie byly
Old May 20th, 2018, 10:32 PM   #20086
Eurotram
Eurotram

Eurotram's Avatar

Likes (Received): 4701

Quote:
Originally Posted by Lucky Luke View Post
k% za notoryczne łamanie zasad wątku o polskiej piłce oraz nawoływaniu do bandytyzmu powinien dostać odpoczynek od forum i bycia moderatorem.

https://www.skyscrapercity.com/showth...#post148527191
Już co najmniej jednego briga (od 625) jako mod zaliczył i to właśnie za kibolskie napinki;jednak póki niektórzy co aktywniejsi krakowscy userzy będą go forować, to pewnie nie zniknie z listy modów

lukki liked this post
Eurotram no está en línea   Reply With Quote
Old May 20th, 2018, 10:39 PM   #20087
k%

k%'s Avatar

nie co najmniej tylko jednego, tak od 625, jakieś 3 lata temu, ale dlaczego zupełnie mnie wszyscy krytycy nie dziwią i są mi znani :hmmm:

Szczególnie Eurotram i Mama mają duży problem z Krakowem, dzięki Bogu też dlatego zostałem wybrany bo już dawno tematy krakowskie by zostały zakrzyczane przez takich znawców regionu jak wy

darque liked this post
k% no está en línea   Reply With Quote
Old May 20th, 2018, 10:49 PM   #20088
demoos
Registered User

Likes (Received): 16339

Quote:
Originally Posted by Eurotram View Post
Już co najmniej jednego briga (od 625) jako mod zaliczył i to właśnie za kibolskie napinki;jednak póki niektórzy co aktywniejsi krakowscy userzy będą go forować, to pewnie nie zniknie z listy modów
Generalnie za popieranie carmagedonu to dawno powinienes miec bana. Na twoim miejscu bym milczal.

A o ile sie nie myle (a moge) to za insynuacje tez ban powinien byc.

I znow, o ile mnie pamiec nie myil to masz bana na pisanie w pewnych watkach? Myle sie czy nie?

Jesli sie myle to przepraszam
demoos no está en línea   Reply With Quote
Old May 20th, 2018, 11:01 PM   #20089
ixs
Od bierdolta sie ode mnie

ixs's Avatar

Likes (Received): 90323

dobry moderator, nie cudujcie...

... tym bardziej ze idzie o jakas pileczke ... serio?

■■■■■■■■■■
■■■■■■■■■■
■■■■■■■■■■

Niezależnie od tego, kto rządzi, Polska jest jedna. I każdy, kto podejmuje walkę o inną przyszłość, musi mieć w sercu i głowie myśl o tym, jak z ojczyzny zrobić dom dla wszystkich, a nie dla wybranej grupy, nie dla władzy.

- D.F.T
ixs no está en línea   Reply With Quote
Old May 20th, 2018, 11:53 PM   #20090
Exelcior
Lefebvrysta

Exelcior's Avatar

Likes (Received): 2742

Przynajmniej wyłapał spamera @nelka, co to zasmradzał wątki o LK68 i LK25/71 i o Podkarpackiej Infrastrukturze Kolejowej postami o konieczności obsługi Stalowej Woli wszystkim co się da i "rozwaleniu" relacji Lublin - Rzeszów, bo Stalowa Wola pokrzywdzona ("zabiorom"). Nie mam nic do Stalowo-wolaków ale to co robił ten jegomość, to było przegięcie. Pisanie Wielkimi Literami, kolorami tylko dla modów zarezerwowanymi i wkurzanie ludzi swoimi elaboratami. No sorry, tu postąpił bardzo dobrze
Exelcior no está en línea   Reply With Quote
Old May 21st, 2018, 08:48 AM   #20091
Wilku88
Registered User

Likes (Received): 2991

Quote:
Originally Posted by demoos View Post
Generalnie za popieranie carmagedonu to dawno powinienes miec bana. Na twoim miejscu bym milczal.
Co to znaczy "popierać carmagedon"?
Old May 21st, 2018, 09:57 AM   #20092
Stiggy
Не имеет аналогов в мире

Stiggy's Avatar

Likes (Received): 13351

To znaczy nie usprawiedliwiać łamania przepisów nie tylko przez kierowców, ale również przez pieszych i rowerzystów.

Eurotram liked this post
Stiggy no está en línea   Reply With Quote
Old May 21st, 2018, 10:53 AM   #20093
Eurotram
Eurotram

Eurotram's Avatar

Likes (Received): 4701

Quote:
Nie ośmieszaj się; raz z ciekawości zajrzałem do tego wątku,nawet zapomniałem jego lokalizacji

Quote:
A o ile sie nie myle (a moge) to za insynuacje tez ban powinien byc.
Na szczęście o kwalifikacji i co powinno,a co nie powinno być to nie ty decydujesz i raczej tak zostanie

Quote:
I znow, o ile mnie pamiec nie myil to masz bana na pisanie w pewnych watkach? Myle sie czy nie?
Bana na pisanie? Nie licząc jednego przypadku,w którym mod nie ukrywający swojej stronniczości (i będący w tym wątku ZWYKŁYM UŻYTKOWNIKIEM,CO PODKREŚLAŁ) rzucił sobie "postanowieniem",które ma wątpliwe podstawy formalne (wątki o zbiorkomie są pod pieczą innych modów),to takowych banów nie mam. Co ciekawe 625 wcale się z taką decyzją nie wyrywał, ale decyzji k% na 99% nie uchyli; przecież byłoby to podważenie autorytetu instytucji moderatora (tu trzeba przyznać k%,że zgrał tyleż cynicznie co sprytnie)...
A że jak najbardziej podtrzymuję opinię,że wiele działań tego moda stanowi wypaczenie wszystkiego co mod powinien sobą reprezentować i że tę opinię (wyrażoną w wątku krakowskim) poparło ileś osób (w tym krakowscy userzy), to już inna sprawa.

k%: typowa retoryka (widziana - nomen omen - często u kiboli),czyli dla uwiarygodnienia swojej racji zasłonić się jak największą grupą. Dla wyjaśnienia: nie mam problemu z Krakowem,bo Kraków sam w sobie to fajne miasto (w którym zresztą spędziłem wiele dni); mam tylko problem z niektórymi krakowskimi hipokrytami,a to nie to samo (tym bardziej,że hipokryzja nie jest cechą łączącą się z przynależnością do jakiegokolwiek regionu).

I żeby było jasne: ja tu dyskusję w tej kwestii kończę i nie zamierzam jej dalej rozwlekać w KSiW ani w tym dziale forum.

Quote:
Originally Posted by Exelcior View Post
Przynajmniej wyłapał spamera @nelka, co to zasmradzał wątki o LK68 i LK25/71 i o Podkarpackiej Infrastrukturze Kolejowej postami o konieczności obsługi Stalowej Woli wszystkim co się da i "rozwaleniu" relacji Lublin - Rzeszów, bo Stalowa Wola pokrzywdzona ("zabiorom"). Nie mam nic do Stalowo-wolaków ale to co robił ten jegomość, to było przegięcie. Pisanie Wielkimi Literami, kolorami tylko dla modów zarezerwowanymi i wkurzanie ludzi swoimi elaboratami. No sorry, tu postąpił bardzo dobrze
Złośliwie nadmienię,że gdybyś (zamiast uparcie umieszczać te wnioski tutaj) złożył te skargi w miejscu do tego przeznaczonym (Kolejowa Księga...), to by to równie sprawnie załatwił Michał Ch.
Eurotram no está en línea   Reply With Quote
Old May 21st, 2018, 11:10 AM   #20094
skejl
Registered User

skejl's Avatar

Likes (Received): 11802

Quote:
To jakieś kolory są formalnie zarezerwowane dla modów?
Old May 21st, 2018, 11:12 AM   #20095
ps-man
Łysy karzeł z dredami

ps-man's Avatar

Likes (Received): 85763

Aj, aj, wszyscy sobie skoczyli do gardeł, łącznie z k%.

Natomiast kwestia rzekomego nawoływania do przestępstwa jest trochę przesadzona i wynika bardziej z osobistych pobudek, chęci dopieczenia i złapania za słówko - czyż nie? (I nie, nie oczekuję odpowiedzi na pytanie.)

Exelcior liked this post
ps-man no está en línea   Reply With Quote
Old May 21st, 2018, 12:28 PM   #20096
MichalJ
Registered User

Quote:
Originally Posted by ps-man View Post
Aj, aj, wszyscy sobie skoczyli do gardeł, łącznie z k%.

Natomiast kwestia rzekomego nawoływania do przestępstwa jest trochę przesadzona i wynika bardziej z osobistych pobudek, chęci dopieczenia i złapania za słówko - czyż nie? (I nie, nie oczekuję odpowiedzi na pytanie.)
Nie. Nie mam i nigdy nie miałem żadnych osobistych pretensji do k%, natomiast jego wczorajsze wypowiedzi, że "lepiej tak" i "brawo" nie pozostawiają żadnego marginesu do interpretacji na jego korzyść.
Old May 21st, 2018, 03:16 PM   #20097
Exelcior
Lefebvrysta

Exelcior's Avatar

Likes (Received): 2742

@skejl
Na forach, na których obowiązuje skrypt phpbb czerwony jest zwykle zarezerwowany dla adminów a zielony dla modów.
Exelcior no está en línea   Reply With Quote
Old May 21st, 2018, 05:57 PM   #20098
Stiggy
Не имеет аналогов в мире

Stiggy's Avatar

Likes (Received): 13351

Quote:
@skejl
Na forach, na których obowiązuje skrypt phpbb czerwony jest zwykle zarezerwowany dla adminów
I dla Czukczy.
Stiggy no está en línea   Reply With Quote
Old May 21st, 2018, 07:39 PM   #20099
el nino
Wanna play?

el nino's Avatar

Likes (Received): 9520

Quote:
@skejl
Na forach, na których obowiązuje skrypt phpbb czerwony jest zwykle zarezerwowany dla adminów a zielony dla modów.
Chyba w szkole podstawowej

skejl liked this post
el nino no está en línea   Reply With Quote
Old May 21st, 2018, 09:46 PM   #20100
MichalJ
Registered User

Mam takie pytanie do PT Moderacji: Czy wrzucanie wpisów w postaci linków do (własnego zresztą) bloga plus 2-3-wyrazowy tytuł to jest to, co chcemy?
https://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=3552

Jakoś mi to nie pasuje do idei dyskusji na forum.
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
moderacja, skargi, wnioski

Thread Tools

Posting Rules