[Łódź] Stadion miejski na Widzewie - Page 5 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Inwestycje ukończone

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old June 21st, 2007, 12:07 PM   #81
miro
BANNED

miro's Avatar

Likes (Received): 1

Quote:
Originally Posted by Bartas2004 View Post
no wiec napisalem ze stadion widzewa zmodernizowac na tyle ile bedzie niezbedne. niech uml uda sie do pzpn i przedstawi oferte, ze buduje stadion mijski na al unii i skonczy w 2011-13. co musi zrobic na widzewie by stadion ten do czasu skonczenia miejskiego mogl byc dopuszczony do gier oe. tylko ma to negocjowac miasto. i te rzeczy maja byc zrobione
i co właduja znowu kilka milionow a potem co maja stadion rozebrac ? Wyjdzie ze razem z kosztoem zalozenia podrzewanej muraw wyjdzie tego z 10mln zł to beda zmarwane pieniadze bez dalszej przebudowe. Nie mozna pozwolic zmarnowac takich pieniedzy. Datego skoro juz ma byc remont to porzadny. Inaczej edzie to niegospodarnosc.
miro no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old June 21st, 2007, 12:09 PM   #82
19przemek91
Łodzianin

19przemek91's Avatar

Quote:
no wiec napisalem ze stadion widzewa zmodernizowac na tyle ile bedzie niezbedne. niech uml uda sie do pzpn i przedstawi oferte, ze buduje stadion mijski na al unii i skonczy w 2011-13. co musi zrobic na widzewie by stadion ten do czasu skonczenia miejskiego mogl byc dopuszczony do gier oe. tylko ma to negocjowac miasto. i te rzeczy maja byc zrobione
Koszt ten sam, a się spierasz, stadion trzeba przebudować za te 70 mln i po sprawie, Widzew będzie miał swój stadion i ŁKS też. I nie będzie żadnych problemów z licencją, ani gry w Bełchatowie
Old June 21st, 2007, 01:26 PM   #83
Bartas2004
Registered User

Bartas2004's Avatar

Likes (Received): 7848

Quote:
Originally Posted by miro View Post
i co właduja znowu kilka milionow a potem co maja stadion rozebrac ? Wyjdzie ze razem z kosztoem zalozenia podrzewanej muraw wyjdzie tego z 10mln zł to beda zmarwane pieniadze bez dalszej przebudowe. Nie mozna pozwolic zmarnowac takich pieniedzy. Datego skoro juz ma byc remont to porzadny. Inaczej edzie to niegospodarnosc.
Dlaczego rozebrac? Bedzie pelnil funkcje pomocnicze. Jest w takim stanie ze po tych niezbednych modernizacjach bedzie spokojnie do celow pomocniczych jako uzupelnienie bazy szkoleniowej Widzewa sluzyc przez wiele lat. Mozna na nim chocby rozgrywac mecze malej OE itp.

A co do zmarnowania, to wszytsko zalezy od kosztow, jesli roznica bedzie 50 mln niezbende minimum (ale to ustala z PZPN UML a nie Widzew) a 60 mln przebudowa to mozemy sie bawic w przebudowy, jezeli natomiast bediz eto 10 mln a 60 mln to ja wole by za te 50 mln miasto zbudowalo dwie potrzebniejsze na wlokniarzy estakady

Quote:
Koszt ten sam, a się spierasz, stadion trzeba przebudować za te 70 mln i po sprawie, Widzew będzie miał swój stadion i ŁKS też. I nie będzie żadnych problemów z licencją, ani gry w Bełchatowie
Tyle ze gdy powstana te dwie prowizorki to nie bede chodzil ani na Widzew ani na LKS bo takie korniki to moze sa dobre dla jakis fanatykow, ja oczekuje pozadnej jakosci i pozadnego i bezpiecznego widowiska a nie na kolano upchnietych prawie stadionow. Dlatego jeden ale pozadny stadion zarzadzany przez pozadna firme a nie dwie prowizorki i potem niekonczace sie zebranie o pieniadze dzialaczy ktorzy potem biadola ze mecz jest w niedziele i to im koliduje z bazarem na stadionie.

Dzielnica Straconych Nadziei - czyli dawne Nowe Centrum Łodzi albo po prostu w skrócie Ch.j, d..a i kamieni kupa

-------------------------------------------

potrzebna jest krytyka konstruktywna a najlepiej taka krytyka której by w ogóle nie było z filmy Rejs, wiecznie aktualne
Bartas2004 está en línea ahora   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old June 21st, 2007, 01:49 PM   #84
Bart_S
Registered User

Bart_S's Avatar

Likes (Received): 12

Panowie mydlicie oczy probelm jest cały czas ten sam i juz sie do niego przyznaliscie kilka razy :kibice Widzewa nie chca za zadne skarby aby Widz. grał na Al. Uni.Ale jakby decyzja zapadła odwrotna to by lobbowalli za stadionem miejskim na Widzewie i brakiem koniecznosci rematu na ŁKS.Przeciez juz mielismy ta dyskusje w watku o stadionie miejskim a miras znowu chce sie zastanawiac nad potrzeba budowy stadionu miejskiego, miescem(kiedy decyzja juz zapadła) i czy nas stac!!!Zgrozo panowie...sam juz nie wiem co o was mysle.Wszyskie te argumety ktore piszecie to mydlenie oczu - problem jest jeden i juz go opisałem i bede to robił na karzdej stronie aby wszyscy wiedzieli gdzie jest problem.Juz wiele osob o tym pisało ze z takim nastawieniem ten stadion nigdy nie powstanie!!!Po co sie dogadac jak mozna sie spierac w nieskonczonosc ale zeby wyszło na moje.Widzew chce grac na Widzewie nie widze problemu finasuje budowe stadionu, bazy z własnej kasy i sponsorow(miasto daje grunt).ŁkS nie zagra na Widzewie niech jezdzi do bełchatowa i placi za wynajem a homologacje trybuny i masztów załatwia z własnych pieniedzy.Jaki problem- wszyscy szczesliwi a miasto ma jeszcze kupe kasy na wydanie(nie wydaje na stadion) - inwestycje w rozne potrzebne Łodzi dziedziny.

Last edited by Bart_S; June 21st, 2007 at 01:54 PM.
Bart_S no está en línea   Reply With Quote
Old June 21st, 2007, 02:01 PM   #85
Bartas2004
Registered User

Bartas2004's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bart_S View Post
Panowie mydlicie oczy probelm jest cały czas ten sam i juz sie do niego przyznaliscie kilka razy :kibice Widzewa nie chca za zadne skarby aby Widz. grał na Al. Uni.Ale jakby decyzja zapadła odwrotna to by lobbowalli za stadionem miejskim na Widzewie i brakiem koniecznosci rematu na ŁKS.Przeciez juz mielismy ta dyskusje w watku o stadionie miejskim a miras znowu chce sie zastanawiac nad potrzeba budowy stadionu miejskiego, miescem(kiedy decyzja juz zapadła) i czy nas stac!!!Zgrozo panowie...sam juz nie wiem co o was mysle.Wszyskie te argumety ktore piszecie to mydlenie oczu - problem jest jeden i juz go opisałem i bede to robił na karzdej stronie aby wszyscy wiedzieli gdzie jest problem.Juz wiele osob o tym pisało ze z takim nastawieniem ten stadion nigdy nie powstanie!!!Po co sie dogadac jak mozna sie spierac w nieskonczonosc ale zeby wyszło na moje.Widzew chce grac na Widzewie nie widze problemu finasuje budowe stadionu, bazy z własnej kasy i sponsorow(miasto daje grunt).ŁkS nie zagra na Widzewie niech jezdzi do bełchatowa i placi za wynajem a homologacje trybuny i masztów załatwia z własnych pieniedzy.Jaki problem- wszyscy szczesliwi a miasto ma jeszcze kupe kasy na wydanie(nie wydaje na stadion) - inwestycje w rozne potrzebne Łodzi dziedziny.
I tak sie pewnie skonczy tyle ze LKS pewnie w miedzy czasie sie rozpadnie bo w belchatowie dla dwu klubow miejsca nie ma. Ale skoro dla dzialaczy wazniejsze sa maszty i lokalizacja na aleja Unii niz baza treningowa i pozadnystadion miejski to juz ich wina

Dzielnica Straconych Nadziei - czyli dawne Nowe Centrum Łodzi albo po prostu w skrócie Ch.j, d..a i kamieni kupa

potrzebna jest krytyka konstruktywna a najlepiej taka krytyka której by w ogóle nie było z filmy Rejs, wiecznie aktualne
Old June 21st, 2007, 02:07 PM   #86
Śródmieście
Registered User

Likes (Received): 79

Quote:
A ten znowu swoje. Iles razy juz pisalem, stadion moze byc na aleja Unii, moze byc na Pilsudskiego ale jeden warunek. Nie zarzadza nim zaden z tych dwu klubow i nie ma tam bazy trennigowej. Proste. Na stadionie nie rzadza wtedy kibole bo nie sa u siebie a i nie ma regularnych demolek "wrogiego" obiektu. POza tym to ze w miescie sa dwie druzyny w OE nie ozancza ze trzeba miec dwa stadiony. Jeden neutralny wystarczy. A tak skonczy sie albo na niegospodarnosci na 70 mln bo wybuduje sie niepotrzebny stadion na Pilsudskiego za pienaidze miasta, albo co gorsze skonczy sie na tym ze zamiast pozadnego miejskiego stadionu bedzie ten zaproponowany kameralny kurnik-skladak. Prowizorka na ktora na pewno nie bede chodzil. Bo chetnie bym pszedl na mecz Widzewa np. z Legia ale nie na stadion gdzie beda rzadzic kibole, gdzie nie ma parkingow i gdzie z trudem upchnie sie 15 tysiecy widzow. Poza tym jak sie beda czuli kibice LKS przychodzac na stadion miejski wybudowany za pieniadze miasta ktorym zarzadza Widzew i gdzie wresz beda na kazdym kroku krzuyczec loga i emblematy Widzewa? Glupota, ale po radnych PO tylko tego mozna sie spodziewac
Boże, panowie, co wy za bzdury tu wypisujecie
Kurnik, na który nikt nie będzie chodził ? Puknij sie w głowe zanim znowu napiszesz coś tak głupiego. Stadion ma być większy niż stadion Korony i conajmniej tak samo nowoczesny, a stadion korony poki co jest najlepszy w Polsce Co do frekwencji to nie ma nawet co tego komentować, skoro Widzew ma teraz jedną z lepszych frekwencji w kraju, to chyba jednak "ktoś" po modernizacji będzie tam przychodził . Co do wypowiedzi co po niektórych ełkaesiaków, to wasz problem jest taki, że wasi włodarze dali ciała i nie zabezpieczyli interesów własnego klubu, kiedy decydowały sie losy stadionu miejskiego. I teraz łks nie ma gdzie grać, ale to nie nasza wina, tylko wasza.. A stadion miejski ma z tego co wiem i tak powstać, więc po co to całe biadolenie w wątku o stadionie Widzewa ?? Nasze 70 mln nie zniweczy planów budowy miejskiego, a to jedyny sposób, żeby chociaż jeden łódzki klub grał w 2009 roku w OE. I gadanie o jakiś bzdurnych odwołaniach, które nie mają racji bytu to jest tak naprawdę mydlenie oczu.
A co do idei miejskiego to Widzewiacy nigdy nie chcieli, nie chcą i nie będeą chcieli tam rozgrywać meczów ligowych. I mają do tego pełne prawo. Pełne poparcie w tym temacie dla Mira, Miszcza i Przemka.
Śródmieście no está en línea   Reply With Quote
Old June 21st, 2007, 02:15 PM   #87
Bart_S
Registered User

Bart_S's Avatar

Quote:
Originally Posted by Śródmieście View Post
Boże, panowie, co wy za bzdury tu wypisujecie
Kurnik, na który nikt nie będzie chodził ? Puknij sie w głowe zanim znowu napiszesz coś tak głupiego. Stadion ma być większy niż stadion Korony i conajmniej tak samo nowoczesny, a stadion korony poki co jest najlepszy w Polsce . Co do wypowiedzi co po niektórych ełkaesiaków, to wasz problem jest taki, że wasi włodarze dali ciała i nie zabezpieczyli interesów własnego klubu, kiedy decydowały sie losy stadionu miejskiego. I teraz łks nie ma gdzie grać, ale to nie nasza wina, tylko wasza.. A stadion miejski ma z tego co wiem i tak powstać, więc po co to całe biadolenie w wątku o stadionie Widzewa ?? Nasze 70 mln nie zniweczy planów budowy miejskiego, a to jedyny sposób, żeby chociaż jeden łódzki klub grał w 2009 roku w OE. I gadanie o jakiś bzdurnych odwołaniach, które nie mają racji bytu to jest tak naprawdę mydlenie oczu.
A co do idei miejskiego to Widzewiacy nigdy nie chcieli, nie chcą i nie będeą chcieli tam rozgrywać meczów ligowych. I mają do tego pełne prawo. Pełne poparcie w tym temacie dla Mira, Miszcza i Przemka.
Ja nie twierdze ze był by to kurnik.Ale z drugiej strony piszesz ze byłby wiekszy od tego w Kielcach(porownaj potencjły obu miast i klubow) i nowoczesniejszy - zobacz jak to smieszne brzmi.Kiedy juz bedziemy miec ten stosunkowo "duzy" i "nowoczesny" stadion Warszawa,Gdańsk,Wrocław,Poznań,Kraków,GOP beda miały stadiony...nieporównywalnie nowoczesniejsze i sporo wieksze.A czy sie zapełnia to tylko inna kwestia.Trzeba wprowadzic troche zmian w menatlnosci kibicow- ale anglika sie udało to i nam moze oraz zaiwestoac w same druzyny.Ale to tez mozna zrobic jak widac na ostatnim przykładzie Widzewa.
Co do niecheci Widzewiakow do gry na SM jest jeden mały szczególik ja mysle ze oni chca i to jeszcze jak ale NIE NA AL. UNI.Wystarczy zmienic lokalizacje na Henryków i....wszyscy sa za...
Old June 21st, 2007, 02:30 PM   #88
Śródmieście
Registered User

Quote:
Ja nie twierdze ze był by to kurnik.Ale z drugiej strony piszesz ze byłby wiekszy od tego w Kielcach(porownaj potencjły obu miast i klubow) i nowoczesniejszy - zobacz jak to smieszne brzmi.Kiedy juz bedziemy miec ten stosunkowo "duzy" i "nowoczesny" stadion Warszawa,Gdańsk,Wrocław,Poznań,Kraków,GOP beda miały stadiony...nieporównywalnie nowoczesniejsze i sporo wieksze.A czy sie zapełnia to tylko inna kwestia.Trzeba wprowadzic troche zmian w menatlnosci kibicow- ale anglika sie udało to i nam moze oraz zaiwestoac w same druzyny.Ale to tez mozna zrobic jak widac na ostatnim przykładzie Widzewa.
Co do niecheci Widzewiakow do gry na SM jest jeden mały szczególik ja mysle ze oni chca i to jeszcze jak ale NIE NA AL. UNI.Wystarczy zmienic lokalizacje na Henryków i....wszyscy sa za...
I tu cie zaskoczę, bo większośc kibiców wolała by grać na zmodernizowanym stadionie Widzewa niż na wspólnym miejskim, gdziekolwiek by on nie był. Chodzi o lata tradycji, przywiązanie, dojazd, to, że stadion jest nasz i pare innych istotnych rzeczy. Co do argumentu z Kielcami, to co prawda miasto 200tysięczne, ale to jest ich jedyny klub (poza tym stadion zapełnia się raz do roku, na meczu z Legią). Osobiście jestem za tym, żeby stadion Widzewa miał pojemność ok. 20 tys, ale skoro brakuje na to chwilowo środków, to nic nie poradzimy. I nie wiem czym miała by sie różnić mentalność polskich od angielskich kibiców... Zaproponuj komuś w Londynie, żeby Chelsea grała na miejskim wspólnie z Arsenalem albo z Milwall, a zobaczysz co ci odpowiedzą
Poza tym to, co dzieje sie teraz na Widzewie jest znacznie rozsądniejsze od działań Kropy, który rzuca hasło stadionie za miliard Minie kilka lat, Widzew znowu się wzbogaci i czeka nas kolejna modernizacja lub budowa nowego satdionu Widzewa. Tak to się robi na całym świecie.

PS. My nie jesteśmy od zawsze wspieraną i faworyzowaną przez władze legią, której miasto funduje właśnie stadion za 460 mln.. I dobrze.
Old June 21st, 2007, 02:31 PM   #89
miiszczu
Łodzianin

miiszczu's Avatar

Likes (Received): 357

Quote:
.Wystarczy zmienic lokalizacje na Henryków i....wszyscy sa za...
Mylisz się. Większość nadal jest przeciw. Przed ogłoszeniem Henrykowa postulowane było granie na Widzewie.
Old June 21st, 2007, 02:36 PM   #90
Śródmieście
Registered User

Quote:
Originally Posted by miiszczu View Post
Mylisz się. Większość nadal jest przeciw. Przed ogłoszeniem Henrykowa postulowane było granie na Widzewie.
Po ogłoszeniu też.
Old June 21st, 2007, 02:41 PM   #91
Bart_S
Registered User

Bart_S's Avatar

Quote:
I tu cie zaskoczę, bo większośc kibiców wolała by grać na zmodernizowanym stadionie Widzewa niż na wspólnym miejskim, gdziekolwiek by on nie był. Chodzi o lata tradycji, przywiązanie, dojazd, to, że stadion jest nasz i pare innych istotnych rzeczy.
To zdanie nie do konca rozumiem.Jest jak dla mnie nie logiczne.A co według ciebie znaczy stadion piłkarski.Traktujesz to jako swiatynie?Przeciez to miejsce gdzie sie rozgrywa mecz piłkarski i chodzi o to aby było jaknajbardziej konfortowe dla piłkarzy a przedewszyskim kibicow.Nawet Anglicy - tradycjonalisci zburzyli Webmley i postawili zupełnie nowe miejsce...Czyli co, tym dzilanie przekreślili kilkadziesiąt lat tradycji?To miejsce a tradycje tworzy sie inaczej.Chociazby to ze przytaczane juz tu przez kogos pamietne mecze w Pucharze Europy były rozgrywane na "znienawidzonym" ŁKS'sie a jednak sa czescia dumnej tradycji Widzewa.Problem lezy gdzie indziej w dziecinnym z mojego punktu widzenia zacietrzewieniu kibicow z Łodzi.
Old June 21st, 2007, 02:49 PM   #92
Bartas2004
Registered User

Bartas2004's Avatar

do srodmiescie.

Ilu tych kibicow jest co by wolalo grac na swoim? 5 tysiecy? Moze 10 tysiecy gora. A ilu jest tych, ktrozy nie chodza na mecze bo sie boja, bo im nie odpowiada stan stadionow, jakosc, nie odpowiada panoszace sie tam kibolstwo, burdy i inne takie? 50 tysiecy? Pewnie nawet wiecej. WQiec mi nie pitol ze wiekszosc. Ja i wielu mi podobnych wolimy jeden pozadny profesjonalny stadion miejski a nie jakies skladaki i inne prowizorki zarzadzane przez prowiozoryczne kluby

Old June 21st, 2007, 02:55 PM   #93
Bart_S
Registered User

Bart_S's Avatar

Quote:

do srodmiescie.

Ilu tych kibicow jest co by wolalo grac na swoim? 5 tysiecy? Moze 10 tysiecy gora. A ilu jest tych, ktrozy nie chodza na mecze bo sie boja, bo im nie odpowiada stan stadionow, jakosc, nie odpowiada panoszace sie tam kibolstwo, burdy i inne takie? 50 tysiecy? Pewnie nawet wiecej. WQiec mi nie pitol ze wiekszosc. Ja i wielu mi podobnych wolimy jeden pozadny profesjonalny stadion miejski a nie jakies skladaki i inne prowizorki zarzadzane przez prowiozoryczne kluby
To akurat prawda ale nawet nie chcilo mi sie tego pisac - myslałem ze chlopaki sami do tego predzej czy pozniej dojda.Wiedza zdobyta w ten sposob zawsze lepiej smakuje.Chlopaki pewnie odpowiedza co to za kibice ze nie chodza na mecze.Ano widzicie takie czasny nastły ze kibice z roznych powodow boja sie lub nie chca przyjsc na stadion.
Old June 21st, 2007, 03:07 PM   #94
Śródmieście
Registered User

Quote:

do srodmiescie.

O czym ty pieprzysz człowieku ? Sory, ale inaczej ie da sie tego ując. Jakie składaki i jakie znowu prowizoryczne kluby ??? Chodzi ci o Widzew czy może eŁkse ?? Co do kibiców, to jest to zdecydowana wiekszośc wszystkich Widzewiaków odpowiadająca sie za grą na Widzewie. Przypominam, że miejski powstanie niezależnie od stadionu Widzewa, wiec twoje argumenty nie mają sensu. A żeby te 50 tys mogło oglądać cokolwiek, to musimy mieć klub pierwszoligowy, więc Widzew musi modernizować stadion. Poza tym po modernizacji napewno przybędzie kibiców Widzewa (tych, co sie wcześniej bali) Warunkiem tego nie jest budowa miejskiego, który ma być budowany równolegle. Poza tym tym 50 tys kibiców (nie wiem ską taka liczba) nie jest chyba wszystko jedno, komu będa kibicować na tym miejskim ??

A anglicy zburzyli wembley, bo nie opłacało sie go modernizować. Ale postawili nowy stadion w tym samy miejscu. Tyle w tym temacie.
Old June 21st, 2007, 03:21 PM   #95
Śródmieście
Registered User

Quote:
To akurat prawda ale nawet nie chcilo mi sie tego pisac - myslałem ze chlopaki sami do tego predzej czy pozniej dojda.Wiedza zdobyta w ten sposob zawsze lepiej smakuje.Chlopaki pewnie odpowiedza co to za kibice ze nie chodza na mecze.Ano widzicie takie czasny nastły ze kibice z roznych powodow boja sie lub nie chca przyjsc na stadion.
Rozumiem jeszcze tych, co oglądali fakty i tak sie przejeli tym co tam zobaczyli, że boją sie przyjśc na stadion. Ale ty podobno byłeś już kilka razy na meczu więc powinienes wiedzieć, że żadnego realnego zagrożenia nie ma. Od kiedy chodze na Widzew jeszcze nie słyszałem, żeby jakiś Widzewiak zaczepił czy uderzył drugiego w trakcie, przed czy po meczu. Gorąco może być tylko pod klatką ( i to czasami), ale trzeba tam sie specjalni pchac na siłe żeby wogole miec szanse oberwać. Sektor D, B i większośc C są 100% bezpieczne. Poza tym masz jeszcze rodzinny i krytą. Wiec nie pisz, że sie boisz przyjść na mecz, bo to brzmi śmiesznie.
Old June 21st, 2007, 03:24 PM   #96
Bart_S
Registered User

Bart_S's Avatar

Quote:
A anglicy zburzyli wembley, bo nie opłacało sie go modernizować. Ale postawili nowy stadion w tym samy miejscu. Tyle w tym temacie.
No i własnie tradycja angileskiego football'u pozostała w piedzi ziemi pod stadionem i niebem nad stadionem.To naprawde robi duza roznice ze w tym samym miescu?Jeszcze mury to bym zrozumiał ze jakis sentyment moze byc,charakterystycze 2 wieze.Ale miejsce - poprostu dobre miesce na stadion - dobrze skomunikowanie o odpowiedniej wielkosci tyle.Nic poza tym - zadnej tradycji w gruncie pod i niebie nad stadionem.Tymbardzie w murach starego bo go po prostu unicestwili.I faktycznie tyle w tym temacie.
Old June 21st, 2007, 03:34 PM   #97
Bart_S
Registered User

Bart_S's Avatar

Quote:
Rozumiem jeszcze tych, co oglądali fakty i tak sie przejeli tym co tam zobaczyli, że boją sie przyjśc na stadion. Ale ty podobno byłeś już kilka razy na meczu więc powinienes wiedzieć, że żadnego realnego zagrożenia nie ma. Od kiedy chodze na Widzew jeszcze nie słyszałem, żeby jakiś Widzewiak zaczepił czy uderzył drugiego w trakcie, przed czy po meczu. Gorąco może być tylko pod klatką ( i to czasami), ale trzeba tam sie specjalni pchac na siłe żeby wogole miec szanse oberwać. Sektor D, B i większośc C są 100% bezpieczne. Poza tym masz jeszcze rodzinny i krytą. Wiec nie pisz, że sie boisz przyjść na mecz, bo to brzmi śmiesznie.
Oj widze ze czeka nas dzis dłuższa wymiana zdac ale to totalny off wiec...Po pierwsze przeczytaj raz...najlepiej dwa razy moj post i wskaż mi miejsce w ktorym napisałem ze sie boje przyjsc na stadion.Po drugie ja widzialem ostatio na derbach jak(edit:zdanie bezsensu) dwoch kibicow na trybunie C pobiło sie bo jeden popchnoł drugiego po tamten nie chcial go przepuscic(aha nawiasem mowiac to kto sprzedał tyle biletow na ta trybune - gdzie nawet drogi przeciwpożarowe byly zajete przez kibicow to jest skandal dopiero ,to grozi utrata zdrowia lub zycia!!!).Chodzi o ogolny pozom kibicowania w Łodzi.Byłem rowniez na meczu w Hanowerze na Pol - Costaryka.Poziom kibicowania był...obłedny ludzie reagowali naprawde wspaniale.Nie było zadnych animozji.Chamskich wyzwisk patrzenia na kazdego bykiem.Wiec Polak jak chce to potrafii!!!Ale tam weryfikacja była na poziomie ceny biletu.Mimo wszysko mysle ze dało by sie osiagnac taki poziom ogolny w Polsce.Trzeba chciec - Anglia jest najlepszym przykładem.

Last edited by Bart_S; June 21st, 2007 at 03:44 PM.
Bart_S no está en línea   Reply With Quote
Old June 21st, 2007, 03:34 PM   #98
Śródmieście
Registered User

Tak, miejsce robi ogromną różnice. A stadion to jak sam wcześniej zgadłeś dla wielu kibiców świątynia, z którą związane s ich niezapomniane przyeżycia (dotyczy to tylko tych klubów, które kiedyś coś osiągnęły). Starych trybun na wembley nie dało sie zmodernizowaćwięc trzeba było je zburzyć i postawić wszystko od nowa. Ale to ciągle to samo Wembley. Widzew na Henrykowie, karolewie czyy gdzieś tam jeszcze to już zupełnie co innego. Różnica jest prosta i zauważalna chyba dla każdego. Dla mnie koniec tematu.
Old June 21st, 2007, 03:39 PM   #99
Śródmieście
Registered User

Quote:
Oj widze ze czeka nas dzis dłuższa wymiana zdac ale to totalny off wiec...Po pierwsze przeczytaj raz...najlepiej dwa razy moj post i wskaż mi miejsce w ktorym napisałem ze sie boje przyjsc na stadion.Po drugie ja widzialem ostatio na derbach w sektorze E jak dwoch kibicow na trybunie C pobiło sie bo jeden popchnoł drugiego po tamten nie chcial go przepuscic(aha nawiasem mowiac to kto sprzedał tyle biletow na ta trybune - gdzie nawet drogi przeciwpożarowe byly zajete przez kibicow to jest skandal dopiero i to grozi utrata zdrowia lub zycia!!!).Chodzi o ogolny pozom kibicowania w Łodzi.Byłem rowniez na meczu w Hanowerze na Pol - Costaryka.Poziom kibicowania był...obłedny ludzie reagowali naprawde wspaniale.Nie było zadnych animozji.Chamskich wyzwisk patrzenia na karzdego bykiem.Wiec Polak jak chce to potrafii!!!Ale tak weryfikacja była na poziomie ceny biletu.Mimo wszysko mysle ze dało by sie osiagnac taki poziom ogolny w Polsce.Trzeba chciec - Anglia jest najlepszym przykładem.
A sektor E to który ?
Pisanie, że takie czasy, że kibice boją sie chodzić na mecze i sianie tej całej propagandy, pod którą sie podpisujesz uprawnia mnie do takich wnioslów. Ci, co sie chcieli bić zostali na pewno szybko rozdzieleni albo sami dali spokój. Niestety, kibice to tylko ludzi. Ja takiej sytuacji nigdy nie miałem, a wierz mi, że dużo meczów już widziałem na Widzewie.
Old June 21st, 2007, 03:42 PM   #100
Bart_S
Registered User

Bart_S's Avatar

Quote:
Tak, miejsce robi ogromną różnice. A stadion to jak sam wcześniej zgadłeś dla wielu kibiców świątynia, z którą związane s ich niezapomniane przyeżycia (dotyczy to tylko tych klubów, które kiedyś coś osiągnęły). Starych trybun na wembley nie dało sie zmodernizowaćwięc trzeba było je zburzyć i postawić wszystko od nowa. Ale to ciągle to samo Wembley. Widzew na Henrykowie, karolewie czyy gdzieś tam jeszcze to już zupełnie co innego. Różnica jest prosta i zauważalna chyba dla każdego. Dla mnie koniec tematu.
Stary w kołko piszesz to samo maslo maslane.Jakies konkrety dlaczego tak jest.A nie jest tak bo...jest wlasnie tak.Po drugie trybun na Widzewie tez nie da sie zmodernizowac(po co? jak?).To z czym sa te wspomnienia zwiazane skoro trybun nie ma, gruntu pod nie było nawet widac,niebo nad juz nie to samo?A sukcesy osiagniete w Europejskich pucharach nazleza do bogatej tradycji Widzewa i o ironio zostały osiagniete na terenie smiertelnego rywala!Wiec jak to jest napisz prosze jakis konkret...
Advertisement

Reply

Tags
łódź, łódzkie, infrastruktura sportowa, stadion, stadiony, widzew

Thread Tools

Posting Rules