[Łódź] Stadion miejski na Widzewie - Page 6 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Inwestycje ukończone

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old June 21st, 2007, 03:48 PM   #101
Bart_S
Registered User

Bart_S's Avatar

Likes (Received): 12

Quote:
Originally Posted by Śródmieście View Post
A sektor E to który ?
Pisanie, że takie czasy, że kibice boją sie chodzić na mecze i sianie tej całej propagandy, pod którą sie podpisujesz uprawnia mnie do takich wnioslów. Ci, co sie chcieli bić zostali na pewno szybko rozdzieleni albo sami dali spokój. Niestety, kibice to tylko ludzi. Ja takiej sytuacji nigdy nie miałem, a wierz mi, że dużo meczów już widziałem na Widzewie.
Sorry faktycznie zdanie wyszło bez sensu - pomyłka.Jaka propagande ja pisze o faktach i tym jak mogło by, powinno byc(przynajmniej według mnie).Djabeł jak zwykle tkwi w szczegółach i na meczu w Hanowerze jakos nie znalazło sie dwoch takich "ktorzy sa tylko ludzmi" - oczywiscie duchem swietym nie jestem ale roznica metalnosci jest zauwazalna i ogromna.I prosze nie pisz wiecej o propagandzie bo tak mozna spróbować zdyskredytowac wszystko - twoja proba była bardzo nieudolna.Licza sie fakty i tylko fakty.
Advertisement

Old June 21st, 2007, 03:59 PM   #102
Śródmieście
Registered User

Likes (Received): 79

Quote:
Originally Posted by Bart_S View Post
Sorry faktycznie zdanie wyszło bez sensu - pomyłka.Jaka propagande ja pisze o faktach i tym jak mogło by, powinno byc(przynajmniej według mnie).Djabeł jak zwykle tkwi w szczegółach i na meczu w Hanowerze jakos nie znalazło sie dwoch takich "ktorzy sa tylko ludzmi" - oczywiscie duchem swietym nie jestem ale roznica metalnosci jest zauwazalna i ogromna.I prosze nie pisz wiecej o propagandzie bo tak mozna spróbować zdyskredytowac wszystko - twoja proba była bardzo nieudolna.Licza sie fakty i tylko fakty.
Chłopie, napisze krótko - bredzisz Piszesz o jakiś faktach, których nie przedstawiłeś poki co. Faktem jest to, że w Hanowerze czy gdzieśtam sie nie pobili, bo nie musieli sie przeciskać jeden obok drugiego, mało to ma wspólnego z inną mentalnością. A ekspertem w sprawach Widzewa jak widać nie jesteś, więc skończmy już tą bezsensowną dyskusję. I pisanie o jakiś nieudolnych próbach (moich) to bardzo tani chwyt, bo akurat ja w przeciwieństwie do ciebie pisze krótko i na temat. Tak więc koncze tą bezowocną dyskusje.. Jak chcesz rozmawiać o stadionie Widzewa, dowiedz sie chociaż, jakie tam mamy sektory
Śródmieście no está en línea   Reply With Quote
Old June 21st, 2007, 04:02 PM   #103
miro
BANNED

miro's Avatar

Likes (Received): 1

Sektor E na Widzewie ? Kiedy Ty byles ostatnio na meczu ?
Skoro A to kryta , B - to tory, C - pod masztami, D - Zegar. Wychodzi mi ze E to budynek klubowy <LOL>

Sorry ale nie moglem sie powstrzymac. Pamietam jeszcze oznaczenia z lat 90-ych na Widzewie wtedy mielismy nawet sektor F ))

Skoro podobno 50 tys kibicow jest chetnych przychodzic na mecze gdy nie bedzie tam chuliganow Widzewa czy ŁKS to czemu na meczach kadry na Widzewie gdzie ma oficjalnie jednych i drugic przychodzilo po 7-8 tys ludzi ? Czemu, czego sie bali ?

Jak to jest ze na meczu z Atletico Madryt w LM na Widzew potrafilo przyjsc ponad 20tys ludzi ?

Stadion jest swiatynia dla kibicow i prawdziwa twierdza dla pilkarzy. To jest ich dom. Stadion miejski sprawi ze wilu z nich straci swiatynie... W wielu ardziej rozwinietych krajach futbol jest traktowany jak religia a przeglad codziennych gazet ludzie zaczynaja od wiadomosci sportowych. Futbol jest jak starozytne igrzyska, przyciaga tłumy. Kazdy chce sie identyfikowac z najlepszymi pilkarzami. Futbol to ogromna promocja dla miasta, dzieki Widzewowi o Łodzi dowiedziali sie ludzie na calym swiecie, kiedys byla o czolowa druzyna Europy. Za te zaslugi teraz chcecie nas uczynic bezdomnymi... Mnie se zawsze wydawalo ze dobrymi rzeczami nalezy sie chwalic i promowac a nieudacznikow karac i nauczac. Widzew swoje miejsce ma w dzielnicy Widzew bo tutaj w wiekszosci mieszkaja jego sympatycy.
miro no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old June 21st, 2007, 04:15 PM   #104
Bart_S
Registered User

Bart_S's Avatar

Udajecie albo faktycznie nic nie rozumiecie.A kolega Śródmieście to zaczyna mnie przerażać.Tylko to ze sie dwoch kibicow w Hanowerze nie pobiło zrozumiałes z moich postow?Piszac o faktach mmialem na mysli ze Polscy kibice nie musza byc tacy jak na Widzewie!Czyli nie musza sie zachowywac jak bezmózgie chamy.Co wiecej potrafia wspaniale dopingowac ponad podzilami i życ meczem.Nie trzeba spiewac co drugiej wulgarnej piosenki aby obrazic przeiwna druzyne.Sama historia z pomyłka trybuny jest smieszna przeczytajcie jeszcze raz to zdanie i zauważcie ze jest tam obok poprawna nazwa trybuny to wyszło przybadkiem.Ale chlopcy sie uczepili drobnej pomyłki i na tej podstawie juz twierdza ze jestem zdykfalifikowany jesli chodzi o rzeczowa dyskusje!Ja nigdy sie nie napisałem ze jestem expertem jesli chodzi o sprawy Widzewa - krotko nie jestem!Ale swoje zdanie mam.Nikt nie napisał rowniez (kurcze dlaczego wy nie czytacie) ze do tego aby liczba kibicow obecnych na stadionie wzrosła wystarczy zwiekszyc bezpieczestow ale to jest warunek konieczny aby tak było.Tak tylko żaden z was nie jest mi w stanie napisac dlaczego to co pozostanie po starym stadionie Widzewa tez jest swiatynia(pamietacie dykteryjki o ziemi i niebie).I jak ten cały mistycyzm ma sie do faktu ze Widzew grał mecze pucharowe na Al. Uni i to tez kibice zaliczaja do tradycji klubu.Edit sorry bo zapomiałem:Napisz prosze co w moich wypowiedziach było propaganda.Bo ja uwazam ze nic a słowa propaganda uzyłes tylko poto aby zdyskredytować moja poprzednia wypowiedz.I uwazam ze zrobiłes to nieudolnie - troszke za prosto aby miało szanse powodzenia.Jesli napiszesz dlaczego to co pisze mozna podciagnac pod propagande to odwołam swoje słowa i zmienie zdanie ale pisanie ze cos jest propaganda bo....(hymm)jest propaganda dla mnie jest smieszne i nieudolne.

Last edited by Bart_S; June 21st, 2007 at 04:20 PM.
Bart_S no está en línea   Reply With Quote
Old June 21st, 2007, 04:16 PM   #105
Bartas2004
Registered User

Bartas2004's Avatar

Likes (Received): 7899

Quote:
Originally Posted by miro View Post

Skoro podobno 50 tys kibicow jest chetnych przychodzic na mecze gdy nie bedzie tam chuliganow Widzewa czy ŁKS to czemu na meczach kadry na Widzewie gdzie ma oficjalnie jednych i drugic przychodzilo po 7-8 tys ludzi ? Czemu, czego sie bali ?
Bo nie ma stadionu, bo na tym co jest rzadza kibole i trzeba troche czasu by to sie zmienilo

Dzielnica Straconych Nadziei - czyli dawne Nowe Centrum Łodzi albo po prostu w skrócie Ch.j, d..a i kamieni kupa

-------------------------------------------

potrzebna jest krytyka konstruktywna a najlepiej taka krytyka której by w ogóle nie było z filmy Rejs, wiecznie aktualne
Bartas2004 no está en línea   Reply With Quote
Old June 21st, 2007, 04:16 PM   #106
Śródmieście
Registered User

Likes (Received): 79

Z tą większością to akurat przesadziłeś, bo Widzewiacy to też prawie poł Śródmieścia, Stare Bałuty, Zagaja, Stoki, Janów, Olechów, Radogoszcz, Julianów, Teo C, Zabieniec, Chojny, Zarzew, Dąbrowa, część Starego Polesia..No i masa FC z poza Łodzi. Ale na Retkinii, a w szczególności na karolewie (prawie nas nie ma) jesteśmy w mniejszości. Widzew jest naturalną lokalizacją dla Widzewa i tyle

Last edited by Śródmieście; June 21st, 2007 at 04:36 PM.
Śródmieście no está en línea   Reply With Quote
Old June 21st, 2007, 04:58 PM   #107
Czukers
Registered User

Likes (Received): 33

Chodzi o to, że Widzewowi nie jest potrzebny większy stadion. Skoro powstaje miejski (wierząc słowom włodarzy miasta) to 16 tysięcy z kawałkiem jest liczbą wystarczajacą! Architekt powiedział jasno - jeśli będzie taka potrzeba (derby, mecze w europejskich pucharach z renomowanymi klubami) to Widzew zagra na miejskim. Nie widzę tu żadnych przeszkód - przecież miejski nie będzie własnością ŁKSu, ale miasta. ŁKS nie może tego zabronić, bo przecież sam oddał się pod kuratelę miasta, które za nich łoży kasę podczas gdy Widzew stara się sam na siebie zarobić. Dlaczego więc miasto miałoby nie pomóc drugiemu klubowi z tego miasta w budowie stadionu? Tym bardziej, że Widzew nie ciągnie tyle pieniędzy z budżetu miasta co ŁKS.
Poza tym wkurza mnie, że tak się kłócimy... Kłóćmy się dalej a nie będzie po czym zbierać. ŁKS i Widzew rąbną do drugiej ligi za niespełnienie wymogów licencyjnych i tyle. To jest wspólny interes wszysktich kibiców aby doszło do obu inwestycji.
I na koniec.. Ktoś tu pisał że wolałby zmodernizować aleję Włókniarzy. A ja bym wolał zmodernizować stadion Widzewa! I tak samo ja jak i Ty mamy swoich zwolenników jak i oponentów. To że my coś chcemy nie ma żadnego znaczenia - każdy coś woli. Jednak decydują ludzie, których wybraliśmy. Może taka decyzja Ci się nie podoba, a mi na przykład tak.
Czukers no está en línea   Reply With Quote
Old June 21st, 2007, 05:08 PM   #108
Bart_S
Registered User

Bart_S's Avatar

Quote:
Originally Posted by Czukers View Post
Chodzi o to, że Widzewowi nie jest potrzebny większy stadion. Skoro powstaje miejski (wierząc słowom włodarzy miasta) to 16 tysięcy z kawałkiem jest liczbą wystarczajacą! Architekt powiedział jasno - jeśli będzie taka potrzeba (derby, mecze w europejskich pucharach z renomowanymi klubami) to Widzew zagra na miejskim. Nie widzę tu żadnych przeszkód - przecież miejski nie będzie własnością ŁKSu, ale miasta. ŁKS nie może tego zabronić, bo przecież sam oddał się pod kuratelę miasta, które za nich łoży kasę podczas gdy Widzew stara się sam na siebie zarobić. Dlaczego więc miasto miałoby nie pomóc drugiemu klubowi z tego miasta w budowie stadionu? Tym bardziej, że Widzew nie ciągnie tyle pieniędzy z budżetu miasta co ŁKS.
Poza tym wkurza mnie, że tak się kłócimy... Kłóćmy się dalej a nie będzie po czym zbierać. ŁKS i Widzew rąbną do drugiej ligi za niespełnienie wymogów licencyjnych i tyle. To jest wspólny interes wszysktich kibiców aby doszło do obu inwestycji.
I na koniec.. Ktoś tu pisał że wolałby zmodernizować aleję Włókniarzy. A ja bym wolał zmodernizować stadion Widzewa! I tak samo ja jak i Ty mamy swoich zwolenników jak i oponentów. To że my coś chcemy nie ma żadnego znaczenia - każdy coś woli. Jednak decydują ludzie, których wybraliśmy. Może taka decyzja Ci się nie podoba, a mi na przykład tak.
To ze sie kłucimy to faktycznie fatalnie.Kolega bartas2004 pisał o potrzebnych estakadach na włokniarzy.Mnie sie wydaje ze to lepszy pomysł niz ładowanie pieniaedzy w stadion ktory sie oddaje do urzytku troglodytow(w wiekszosci oczywiscie).Po pierszwe to inwestycja ktora moze pomóc w rozwoju miasta(samo wybudowanie stadionu nie daje mniejsze prawdopodobienstwo pomocy w rozwoju Łodzi) Po drugie z niej skorzysta wiecej normalnych ludzi.Bo ogolnie kibicow piłkarskich niestety takim mianem nie da sie okreslic.Reasumujac jestem za budowa infry sportowej ale najpierw trzeba edukowac ludzi ktorym bedzie ona słuzy co bedzie z porzytkiem dla wszystkich i to w roznych sytuacjach.
Old June 21st, 2007, 05:13 PM   #109
miro
BANNED

miro's Avatar

Quote:
To ze sie kłucimy to faktycznie fatalnie.Kolega bartas2004 pisał o potrzebnych estakadach na włokniarzy.Mnie sie wydaje ze to lepszy pomysł niz ładowanie pieniaedzy w stadion ktory sie oddaje do urzytku troglodytow(w wiekszosci oczywiscie).Po pierszwe to inwestycja ktora moze pomóc w rozwoju miasta(samo wybudowanie stadionu nie daje mniejsze prawdopodobienstwo pomocy w rozwoju Łodzi).

dlatego jaki jest sens wydawa miliard na stadion skoro mozna zbudowac znacznie taniej stadion a reszte przeznaczyc na inne inwetycje ? Wybudujemy kolejny pomnik Kropiwnickiemu ale Łodz na tym skorzysta nie wiele.

To ze stadion ma kosztowac miliard wynika z proby ratowania sytuacji z budowa HWS. Taka jest prawda i tylko z tego powodu tak bardzo forsowany jest ten pomysl.
Old June 21st, 2007, 05:15 PM   #110
Czukers
Registered User

Likes (Received): 33

To prawda, że często stadion jest miejsce zbiórki największego menelstwa. Nie wolno jednak uogólniać. Marzy mi się, aby kultura kibicowania wzrosła, choćby do poziomu tej z Poznania. Kibice Lecha naprawdę wspaniale przeżywają te piłkarskie święta! A po meczach nie tłuką kogo popadnie, ale często nawet pozdrawiają okolicznych przechodniów (sam słyszałem o takich akcjach). Wszystko zależy od ludzi a nie od obiektów czy sportu.
Natomiast ja bym na Waszym miejscu traktował futbol i sport ogólnie jako formę promocji miasta. Kto w Europie by usłyszał o Łodzi gdyby nie mecze Widzewa w europejskich pucharach? Np. pamiętne półfinały z Juventusem Turyn. Właśnie marka Widzewa sławiła Łódź i dzięki niemu przeciętny Hiszpan, Włoch czy Anglik wiedział, że coś takiego w ogóle istnieje. Sport jest najlepszą formą promocji jaką kiedykolwiek wymyślono. I wybudowanie jednej z dróg owszem - bardzo się przyda. Ale nie bagatelizowałbym znaczenia sportu. Bo wybudowanie silnej drużyny z mocnymi podstawami da o wiele więcej miastu i przyciągnie jeszcze więcej inwestorów.
Czukers no está en línea   Reply With Quote
Old June 21st, 2007, 05:34 PM   #111
miiszczu
Łodzianin

miiszczu's Avatar

Likes (Received): 357

Quote:
Mnie sie wydaje ze to lepszy pomysł niz ładowanie pieniaedzy w stadion ktory sie oddaje do urzytku troglodytow(w wiekszosci oczywiscie).
Policzyłeś?
Ja bywam praktycznie na każdym meczu i moje spostrzeżenia są zupełnie odmienne (owi troglodyci to margines - choć rzucający się w oczy, głównie dzieciaki w wieku gimnazjalnym). Ale oczywiście można kierować się stereotypami.
To jest identyczna sytuacja jak kojarzenie Łodzi ze skórkami czy pawulonem. Ja jako kibic sprzeciwiam się takim ocenom, tak jak Ty - domyślam się - jak i ja, sprzeciwiamy się pejoratywnemu postrzeganiu Łodzi ze względu na zachowanie jednostek.
Old June 21st, 2007, 06:09 PM   #112
Bart_S
Registered User

Bart_S's Avatar

Quote:
Originally Posted by miiszczu View Post
Policzyłeś?
Ja bywam praktycznie na każdym meczu i moje spostrzeżenia są zupełnie odmienne (owi troglodyci to margines - choć rzucający się w oczy, głównie dzieciaki w wieku gimnazjalnym). Ale oczywiście można kierować się stereotypami.
To jest identyczna sytuacja jak kojarzenie Łodzi ze skórkami czy pawulonem. Ja jako kibic sprzeciwiam się takim ocenom, tak jak Ty - domyślam się - jak i ja, sprzeciwiamy się pejoratywnemu postrzeganiu Łodzi ze względu na zachowanie jednostek.
Nie, nie liczyłem ale ten stereotyp ma niestety potwierdzenie w rzeczywistosci, tak jak kolega Czukers wyzej napisał - zgadzam sie z tym.Ja nie jestem anty ale zawsze diabeł jest w szczególach - nie za miliard bo to tylko hasło i nie pomnik bo wydaje mi sie ze Łodz jako miasto powinno miec wiekszy stadion niz te 16400.I juz pisałem ze ponizej 500 a reszte na infre!Nadal uwaza ze budowa jednego stadionu bedzie tańsza niz dwóch o tej samej pojemnosci(Oczywiscie uzywajac tych samych materiwów i poziomu wykończenia).Uważam rowniez ze utrzymanie 1 bedzie tansze(ale o tym pisałem juz)Problem jet niestety dla mnie niezrozumiałe przywiazanie kibicow do tego placu na Widzewie.
Old June 21st, 2007, 06:49 PM   #113
miiszczu
Łodzianin

miiszczu's Avatar

Quote:
Nie, nie liczyłem ale ten stereotyp ma niestety potwierdzenie w rzeczywistosci, tak jak kolega Czukers wyzej napisał - zgadzam sie z tym.
Quote:
Originally Posted by Czukers View Post
To prawda, że często stadion jest miejsce zbiórki największego menelstwa. Nie wolno jednak uogólniać. Marzy mi się, aby kultura kibicowania wzrosła, choćby do poziomu tej z Poznania.
Nie kto inny , jak spiker Lecha dziękował po ostatnim meczu w Poznaniu kibicom Widzewa za wzorową postawę i doping nawet 20 minut po meczu mimo porażki 6:1. Mało tego, władze Lecha wysłały oficjalne podziękowanie podziękowanie tym "troglodytom" za wspaniałą postawę. Więc po co to przeciwstawianie kibiców Widzewa kibicom Lecha?
Inna sprawa, że kibice Widzewa zostali przez innych kibiców (m.in. Lecha) uznani za najlepiej dopingujących.

Proponuję (szczególnie Bartowi i Czukersowi) spojrzeć na podpis 19przemek91 - "Aliena nobis, nostra plus aliis placent" i wziąć go sobie głęboko do serca.
Old June 21st, 2007, 09:48 PM   #114
Bart_S
Registered User

Bart_S's Avatar

Wziąwszy sobie madra łacińska maksyme do serca zaczołem sie zastanawiac nad łodzkimi kibicami.Wnioski to miłe ze zorganizowany doping na Widzewie stoi na wysokim poziomie(ocena wydaje sie obiektywna) ale niestety to nie cały obraz sytuacji.Kilkakrotnie w watku o Stadionie Miejskim był przytaczany argumet o niemoznosci rozgrywania meczow na jednym stadionie przez Widzew i ŁkS z powodu wasni kibicow i ewentualnie burd.Argumentu uzywali czesciej kibice Widzewa .A to juz o czym swiadczy.Dodajac chłystkow ktorzy w bezsensowny sposob szpeca łodzkie budynki wyłania sie obraz nieciekawy.O ile zaangażowanie w sprawy jest na dobrym poziomie to nad kultura i metalnoscia trzeba sporo popracowac.Nikt mi nie wmowi ze sytuacje rodem z łodzkich ulic sa normalne.I koledze miiszczu polecam inna madra maksyme - do przemyslen.Niestety ta juz nie po łacinie:"Dostrzegasz drzazgę w oku bliźniego swego niewidząc belki w swoim oku"

Pozdrawiam
Old June 21st, 2007, 10:25 PM   #115
miro
BANNED

miro's Avatar

Quote:
Kilkakrotnie w watku o Stadionie Miejskim był przytaczany argumet o niemoznosci rozgrywania meczow na jednym stadionie przez Widzew i ŁkS z powodu wasni kibicow i ewentualnie burd.Argumentu uzywali czesciej kibice Widzewa .A to juz o czym swiadczy.
bo to Widzew mial grac na LKs, a nie odwrotnie. Gdyby LKS mial grac na Widzewie argumentu uzywaiby kibice LKs
Old June 21st, 2007, 10:39 PM   #116
LESiO

Likes (Received): 238

Po prostu nie mogę się powstrzymać.

Co z ewakuacją na Widzewie ??

Quote:
oj wyjda z tego jszcze duze problemy... niestety tradycyjnie ryzykuje sie zdrowie i zycie ludzi
A co terenami zielonymi na Widzewie i w okolicy stadionu ??

Quote:
Wyciecie terenow zielonych bedzie drogo kosztowalo miasto... oj nie wiem czy to bedzie oplacalna inwstycja...
LESiO no está en línea   Reply With Quote
Old June 21st, 2007, 10:50 PM   #117
miro
BANNED

miro's Avatar

na Twoj jak zwykle nic nie wnoszacy do dyskusji wpis odpowiedzialem w watku "Nowy stadion".

Nie moge sie tez doczekac priva z tymi rzekomymi kompleksami ))

Pozdrawiam. ))
Old June 21st, 2007, 10:51 PM   #118
miiszczu
Łodzianin

miiszczu's Avatar

Wszechwiedzący Lesio szukając dziury w całym nie rozróżnia kilku topól (zresztą nie wiem skąd informacja, że zostaną wycięte) od terenu parku wpisanego do rejestru zabytków.

A zacytowany w temacie o stadionie miejskim fragment dotyczył bezpośredniej bliskości stadionu innych miejsc użyteczności publicznej gromadzącej wiele osób. W przypadku stadionu Widzewa czegoś takiego nie stwierdziłem, ale może Lesio swym sokolim wzrokiem widział (wszak widział także trybuny 2 metry za bramką).

Oto te tereny zielone, które wg. Lesia trzeba karczować. Doliczyłem się maksymalnie 10 drzew przy torach, przy czym nie jest nigdzie powiedziane, że mają być wycięte.

Last edited by miiszczu; June 21st, 2007 at 11:16 PM.
miiszczu no está en línea   Reply With Quote
Old June 21st, 2007, 11:19 PM   #119
LESiO

Likes (Received): 238

Quote:
Originally Posted by miiszczu View Post
terenu parku wpisanego do rejestru zabytków

Ty byłeś kiedyś na Polesiu, chociaż ??
Jak stadion ma zniszczyć Puszczę (bo z pewnością o to Ci chodzi) jeżeli między stadionem a puszczą są jeszcze: HSW, Szpital Dermatologiczny i dom spokojnej starości ??

Ja może i topól nie rozróżniam... ale Ty i tak przebijasz mnie kilkukrotnie.
A na wizualkach widzewskich nie ma absolutnie żadnych drzew (nawet od torów) i stąd ten mój pomysł... ale co tam... oświetlenia sztucznego tez nie ma (i nie chodzi mi o maszty jak ktoś nie udolnie kombinował wcześniej z waszych) ale może będzie.
LESiO no está en línea   Reply With Quote
Old June 21st, 2007, 11:26 PM   #120
miro
BANNED

miro's Avatar

Lesio nawet wlsnej dzielnicy nie zna i wogole nie wie gdzie ten stadion maja budowac... otoz wg Waszych dzialaczy ma powtac na terenach parku J. Pilsudskiego. Zerknij na mape a sie zorientujesz ze park ten nie znajduje sie tylko na zachod od stdionu ale przedewszysktkim na polnoc od nieo i tutaj ma byc budowany nowy stadion...

mniej wiecej bedzie on tutaj -> http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&...ype=2&scale=12 no bo nie moze byc w miejscu starego skoro Wy chcecie caly cas na nim grac... poczywiscie zaraz napiszesz ze to tylko kilkaset malo znaczacych drzew i inne bzdury... i te pe i te de ))
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
łódź, łódzkie, infrastruktura sportowa, stadion, stadiony, widzew

Thread Tools

Posting Rules